Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
BL - TSCR
Autor Wiadomość
siopek123 


Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 11
Wiek: 26
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 416
Skąd: Piła
Wysłany: 2020-06-10, 00:57   BL - TSCR

1. Nick i drużyna składającego: siopek123, Biting Lizards

2. Dotyczy zawodów: Finału DMP BL-TSCR

3. Nastąpiło naruszenie artykułu/ów Regulaminu nr:
Art. 1 Pkt 2
Ilekroć w niniejszym Regulaminie jest mowa o:
"Teleporcie" - należy przez to rozumieć odbicie się od siebie dwóch lub większej ilości
zawodników, w wyniku którego którykolwiek z nich traci chwilowo kontrolę nad motorem.

4. Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja):
Na życzenie trenera zarządziliśmy powtórkę biegu w którym bieg zakończył się wynikiem 3:3, zachowując tym samym wynik z pierwszej odsłony. W pierwszej odsłonie zawodnik Piotraseczek dostaje TP na pierwszym łuku po którym wpada w bandę na prostej. Nie wiem dokładnie jak wygląda interpretacja takich sytuacji czy liczy się moment odbicia czy moment wpadniecia, dlatego proszę komisję do spraw protestów o zapoznanie sie z powtorka.

POWTÓRKA PIERWSZEJ ODSŁONY: https://www49.zippyshare.com/v/o3yP3r8b/file.html
POWTÓRKA DRUGIEJ ODSŁONY: https://www75.zippyshare.com/v/Jmu1miHt/file.html

5.W związku z naruszeniem Regulaminu wnoszę o:
Zmianę wyniku gonitwy nr 7 z 5:1 na korzyść TSCR na 3:3 w konsekwencji czego weryfikację wyniku spotkania z 45:45 na 47:43 na korzyść zespołu Gospodarzy.
_________________
M@CI@$
Ostatnio zmieniony przez siopek123 2020-06-10, 01:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ageroth 


Wychowanek klubu: Speedway Manager Team
Debiut w lidze: 13
Wiek: 27
Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 350
Skąd: Łomża
Wysłany: 2020-06-10, 01:04   

IDĄC DALEJ ZA REGULAMINEM:
ART 12
1. Sędzia Główny zarządza powtórkę biegu w pełnym składzie, gdy:
W wyniku Teleportu jeden lub większa liczba zawodników wpadnie w trawę lub w bandę na
pierwszym łuku.

https://imgur.com/a/3U9PDAw

Podałeś w tym proteście jedynie definicję teleportu. W przypadku protestów ten art. który podesłałem jest kluczowy -> proste do sprawdzenia wystarczy wejść w w poprzednie protesty zawsze przytaczany jest ten podpunkt + tak jest w regulaminie.

PS. widzę że na stronie wam się odnośnik do regulaminu wypierdolił to macie tutaj -> https://wrzucplik.pl/pokaz/2054632---k1q5.html
_________________

Ostatnio zmieniony przez Ageroth 2020-06-10, 01:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Puszek 


Wiek: 36
Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 424
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2020-06-10, 01:08   

Dla Mnie nie ma nawet tematu. Nie chodzi o final czy mecz o pietruszke gosc wpada na prostej wiec o czym my wogole rozmawiamy ? Jezdze w to w chuj lat i dla mnie to jest skandal ten temat nie podlega nawet zadnej dyskusji.
_________________

 
 
Puszek 


Wiek: 36
Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 424
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2020-06-10, 01:38   

ile razy było tak ze ktoś jechał po małej ktos po dużej sie napędza równacie sie i Tp w bandę. Czy ktoś wogole kiedyś pomyślał żeby złożyć protest ?
_________________

 
 
Piotraseczek 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1108
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2020-06-10, 02:23   

Ja osobiście, ze swojej strony powiem tak jak mowilem od samego poczatku .. Odłączam się od dyskusji i wgl się nie wypowiadam ... Mowilem to od samego poczatku, natomiast zostalem wciagniety w bardzo niesmaczną dyskusję ;) ... Samo zachowanie ekipy TSCR (nie wszystkich) wedle mojej osoby, dla której zdobyłem tyle medali DMP, jezdzilem w niej tyle sezonów pozostawie bez komentarza .. Pozdrawiam.
 
 
Puszek 


Wiek: 36
Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 424
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2020-06-10, 02:26   

A kto cos ci powiedział obraźliwego albo niesmacznego ?
_________________

 
 
Ageroth 


Wychowanek klubu: Speedway Manager Team
Debiut w lidze: 13
Wiek: 27
Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 350
Skąd: Łomża
Wysłany: 2020-06-10, 03:08   

A no i jeszcze was wyręczę kochani radni w szukaniu na forum bo jak pisałem na slacku podobna sytuacja już była i oto ona -> http://forum.sts-pl.eu/viewtopic.php?t=8310

I idąc dalej za tym ogłoszony werdykt

Jampa


Debiut w lidze: 12
Pomógł: 1 raz
Wiek: 22
Dołączył: 04 Sie 2012
Posty: 516
Skąd: Rawicz
0' width=55/>
[Twoja Kariera]
Wysłany: 2016-12-08, 23:50
Decyzja 1/s19



Komisja d/s protestów po zapoznaniu się z protestem złożonym przez Rojovolt3r1, trenera Biting Lizards postanawia:

Odrzucić protest Rojovolt3r1 i utrzymać wynik z toru

Regulamin mówi jasno "W wyniku Teleportu jeden lub większa liczba zawodników wpadnie w trawę lub w bandę na pierwszym łuku" . Teleport co prawda jest na łuku lecz zawodnik w kasku białym wpada już na prostej co za tym idzie przyjmujemy wynik z pierwszej odsłony biegu.

Jedyne co wam zostaje dorysujcie sobie w grafice toru w paincie kreskę na torze gdzie kończy się łuk i odpalcie powtórkę. Skoro słyszę że wszyscy są tacy pewni werdyktu no to zostawiam XD dla was. A akcji z wbijaniem w trakcie meczu i gadanie takich głupot że werdykt już jest jasny nawet nie skomentuję.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Ageroth 2020-06-10, 03:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Puszek 


Wiek: 36
Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 424
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2020-06-10, 03:20   

Dziękuje, dobranoc
_________________

 
 
Pityk


Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 53
Skąd: ZG
Wysłany: 2020-06-11, 19:32   

jestem daleki od bezwzględnego odnoszenia się w sts do żużla, ale w tym wypadku akurat racjonalne wydaje się szukanie takich analogii. W obu sytuacjach bowiem zawodnik w newralgicznym miejscu każdego biegu, jakim jest 1 łuk, w wyniku kontaktu z innym zawodnikiem traci kontrolę nad motorem i wylądować może w rożnych miejscach toru (albo i poza nim) - mechanika jest podobna. Liczyć się powinno więc miejsce dojścia do kolizji (tp) a nie miejsce, w którym zawodnik kończy w wyniku takiej kolizji (tp). Nie mogę obejrzeć powtórki (mam już nowego moda), ale kierowałbym się osobiście tą zasadą.
 
 
Adu 


Wychowanek klubu: KMO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 30
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 442
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2020-06-12, 01:08   

Bo regulamin jest dziurawy jak ser szwajcarski, analogicznie do przewiniania w piłce nożnej, nie liczy się gdzie upadniesz lecz w którym momencie był kontakt. Tak jak pisał kolega wyżej, po kontakcie w 1 łuku można wylądować w wielu różnych dziwnych miejscach, to samo było tutaj. Szkoda że tak sztywno trzymany się punktu z regulaminu ( który umówmy się jest strasznie głupi i niesprawiedliwy i powinien być zmieniony już od teraz) aniżeli sportowej /esportowej sprawieliwej rywalizacji.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna