ABC Torów
Autor
Wiadomość
siopek123
Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 11
Wiek: 26 Dołączył: 16 Lip 2012 Posty: 416 Skąd: Piła
Majcher
Dołączył: 26 Sty 2020 Posty: 18 Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2020-05-06, 20:08
Załączam rozpiskę torów z podziałką na państwa i alfabet. Przypominam, że zwycięzca rundy wybiera tor na następną literę np. zawody są w Bydgoszczy, to zwycięzca Bydgoszczy wybiera tor na literę C (np. Copenhaga). Zwycięzca Copenhagi wybiera tor na literę D itp. itd.
Wyjątkami są:
-zwycięzca toru na literę E wybiera tor na literę G (F jest pojedynczy)
-zwycięzca toru na literę W wybiera tor na literę Z (Y jest pojedynczy)
A: Altrip, Apen (Longtrack), Atom (Minitrack), Auckland (Nowa Zelandia), Almeria (Hiszpania), Auburn (USA), Abersberg (Niemcy), Avesta (Szwecja), Abbey, ArenaEssex, Arlington (Wielka Brytania)
B: Bydgoszcz (Polska), BahiaBlanca (Argentyna), Brisbane (Australia), Bjelovar (Chorwacja), Brezolupy (Czechy), Brovst (Dania), Byrjun (Islandia), Bikernieku (Łotwa), BadZwischenahn, Bielefeld (Longtrack), Brighton, BrovstMini (Minitrack), Blijham (Holandia), Braila (Rumunia), Balakowo, Batajsk, Bielgorod (Rosja), Brokstedt (Niemcy), Barrow, Bears, BelleVue, BerringtonLough, Berwick, Birmingham, Boulevard, Bradford, Brandon, Buxton (Wielka Brytania)
C: Chorzów (Polska), Crikvenica (Chorwacja), Copenhaga (Dania), Czerkiesk (Rosja), Czerwonograd (Ukraina), CostaMesa (USA), Cardiff, Castleford, Coventry, Cowley, Cradley, CravenPark, Crayford (Wielka Brytania)
D: Divisov (Czechy), Debreczyn (Węgry), Daugavpils (Łotwa), Derbent (Rosja), Diedenbergen, Dohren (Niemcy), Dackarna (Szwecja),
E: Esbjerg (Dania), EastbourneJunior (Minitrack), Elista (Rosja), Eskilstuna (Szwecja), Eastbourne, Edinburgh, Edinburgh_Night, EllesmerePort, Exeter (Wielka Brytania)
F: Fjelsted (Dania),
G: Gdańsk, Gniezno, Gorzów, Grudziądz (Polska), Gillman (Australia), Gorican (Chorwacja), Gyula (Węgry), GiaveraDelMontello (Włochy), GradgonaLong (longtrack), Gradgona (Słowenia), Gelsenkirchen, Gustrow, Gustrow_Night (Niemcy), Gislaved, Goteborg (Szwecja), Glasgow, Groveway (Wielka Brytania)
H: Hallera (Polska), Heidenreichstein (Austria), Holstebro (Dania), HerxheimLong (longtrack), Herxheim (Niemcy), Hagfors, Hallstavik (Szwecja), Hackney, Halifax, Hastings, Hoddesdon, Hull, HydeRoad (Wielka Brytania)
I: Industry (USA), IOW, Ipswich (Wielka Brytania)
J: Jelgava, Jurmala (Łotwa), Juebek (Longtrack),
K: Kolejarz, Kraków, Krosno (Polska), KurriKurri (Australia), KohtlaNomme (Estonia), KamenskUralski, Kazan, Kemerovo, Krasnogorsk (Rosja), Kranj, Krsko (Słowenia), Karlstad, Kumla (Szwecja), KingsLynn, KingsLynn_Night (Wielka Brytania)
L: Łódź (Polska), Liberec (Czechy), Lonigo (Włochy), Lipava, Lokomotiv (Łotwa), LubbenauLong, Luedinghausen (Longtrack), Lelystadt (Holandia), Lendava, Ljubljana (Słowenia), Lwow (Ukraina), Landshut, Liepzig, Lubbenau, Ludwigslust (Niemcy), Lakeside, Leicester, LongEaton (Wielka Brytania)
M: Machowa, Motoarena (Polska), Melbourne, Mildura, Myrtleford (Australia), Mureck (Austria), Marketa, Mseno (Czechy), Munkebo (Dania), Miszkolc (Węgry), Montagnana (Włochy), MegaLada, Meleuz, Moskwa (Rosja), Maribor (Słowenia), Meissen, Moorwinkelsdam (Niemcy), Malilla, Mariestad, Motala (Szwecja), Middlesbrough, Mildenhall, MiltonKeynes (Wielka Brytania)
N: Narodowy (Polska), Natschbach (Austria), Nojabrsk (Rosja), Neubrandenburg, Neuenknick, Norden, Nordhastedt (Niemcy), Nassjo, Norrkoping, Nykoping (Szwecja), NationalStadium, Newcastle, Newport, NorfolkArena, Norwich (Wielka Brytania)
O: Opole, Orzeł, Ostrovia, Ostrów (Polska), Osijek (Chorwacja), Osnabrueck (Longtrack), Oktiabrskij, Omsk (Rosja), Owego (USA), Olching (Niemcy), Owlerton, Oxford (Wielka Brytania)
P: Piła, Polan, Poznań, Przemyśl, Polonia (Polska), Prelog (Chorwacja), Pardubice, Pilzno, Praga (Czechy), Parken (Dania), Pori (Finlandia), Pawłowice (Minitrack), Petersburg, Piter (Rosja), Pfaffenhafen, Pocking, Pocking_Night (Niemcy), Peterborough, Plymouth, Poole, Powderhall (Wielka Brytania)
Q:
R: Rawicz, Rybnik, Rzeszów (Polska), Ryga (Łotwa), Rzeszow00 (Minitrack), Ruapuna (Nowa Zelandia), Riska (Norwegia), Rowne (Ukraina), Rayleigh, Reading, Redcar, Romford, RyeHouse (Wielka Brytania)
S: Smoczyk, Śrem (Polska), Sydney (Australia), SanktJohann (Austria), Slany (Czechy), Salawat, Sterlitamak (Rosja), Spalanka, Svetozarevo (Serbia), SloArena (Słowenia), SanBernardino (USA), Schalke, Stralsund, Stralsund_Night (Niemcy), Smederna, Stockholm (Szwecja), Scunthorpe, Shawfield, Sheffield, Showground, Sittingbourne, Somerset, Stoke, Sunderland, Swindon (Wielka Brytania)
T: Tarnów, Toruń (Polska), Tritol (Austria), Tabasulu (Estonia), Tampere (Finlandia), Terenzano (Włochy), Tonbridge (Longtrack), Tarnow00, Torun00 (minitrack), Togliatti (Rosja), Teterow (Niemcy), Turrock, Trelawney (Wielka Brytania)
U: Udinese (Włochy), Unna (Minitrack), Ufa (Rosja), Ulm (Niemcy),
V: Varazdin (Chorwacja), Vojens (Dania), VisbySmall (Minitrack), Veenoord, Vledderveen (Holandia), Victorville (USA), Vastervik, Vetlanda, Visby (Szwecja)
W: Warszawa, Witnica, Wrocław, Wybrzeże (Polska), Wayville (Australia), WienerNeustad (Austria), Wawrow (Minitrack), WesternSpring (Nowa Zelandia), Wladywostok (Rosja), Wittstock, Wolfslake (Niemcy), Wembley, Wembley_Night, Weymouth, WhiteCity, Wimbledon, WimborneRoad, Wolverhampton, Wolves, Workington (Wielka Brytania)
X:
Y: Yarmouth (Wielka Brytania)
Z: Zielona Góra (Polska), Zagreb (Chorwacja), Zemun, Zrenjanin (Serbia), Zarnovica (Słowacja)
Jarekzu
Wychowanek klubu: DFB
Debiut w lidze: 07
Wiek: 32 Dołączył: 31 Paź 2010 Posty: 294 Skąd: Rybnik
Wysłany: 2020-05-06, 23:00
_________________
siopek123
Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 11
Wiek: 26 Dołączył: 16 Lip 2012 Posty: 416 Skąd: Piła
Wysłany: 2020-05-07, 00:03
_________________ M@CI@$
siopek123
Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 11
Wiek: 26 Dołączył: 16 Lip 2012 Posty: 416 Skąd: Piła
Wysłany: 2020-05-07, 00:37
KLASYFIKACJA GENERALNA:
1. bartos - 36
2. Jarekzu - 27
3. Rojo - 26
-----------------------
4. Ficu09 - 23
5. Ripper - 20
6. Bartek - 19
6. siopek123 - 19
8. JMG - 16
9. Atlus - 14
10. Pawel51 - 13
11. Carlos - 12
12. MatiRacing983 - 11
13. Majcher - 9
13. Matiopole - 9
15. Woitson - 7
15 . Werwa113 - 7
17. LotnyRune - 3
17. michu13 - 3
19. Rob1404 - 2
Następny turniej jutro o 22:00 . Tor: Czerkiesk (Russia)
_________________ M@CI@$
Jarekzu
Wychowanek klubu: DFB
Debiut w lidze: 07
Wiek: 32 Dołączył: 31 Paź 2010 Posty: 294 Skąd: Rybnik
Wysłany: 2020-05-07, 22:49
_________________
siopek123
Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 11
Wiek: 26 Dołączył: 16 Lip 2012 Posty: 416 Skąd: Piła
Wysłany: 2020-05-07, 23:44
_________________ M@CI@$
siopek123
Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 11
Wiek: 26 Dołączył: 16 Lip 2012 Posty: 416 Skąd: Piła
Wysłany: 2020-05-08, 00:27
KLASYFIKACJA GENERALNA:
1. bartos - 70
2. Jarekzu - 61
3. Rojo - 47
------------------------------------------------------
4. Ficu09 - 46
5. siopek123 - 43
6. Pawel51 - 34
7. Ripper - 30
7. Bartek - 30
9. MatiRacing983 - 26
10. Kadziuu - 24
11. JMG - 23
12. Majcher - 17
12. Werwa113 - 17
14. Atlus - 14
14. pawcioooo2 - 14
16 Woitson - 13
16 maxio - 13
18. Carlos - 12
19 Matiopole - 9
20. LotnyRune - 3
20. michu13 - 3
22. Rob1404 - 2
KOLEJNE DWIE RUNDY JUTRO TJ. PIĄTEK 08.05 . ZACZYNAMY O GODZINIE 21:00 , TOR: EDINBURGH_NIGHT (WIELKA BRYTANIA). Z RACJI ŻE NA LITERĘ F MAMY TYLKO JEDEN TOR TO DRUGĄ RUNDĘ POJEDZIEMY NA FJELSTED (DANIA) . ZWYCIĘZCA RUNDY PIĄTEJ BĘDZIE WYBIERAŁ TOR NA RUNDĘ SIÓDMĄ, A WIĘC LITERĘ G.
_________________ M@CI@$
Jarekzu
Wychowanek klubu: DFB
Debiut w lidze: 07
Wiek: 32 Dołączył: 31 Paź 2010 Posty: 294 Skąd: Rybnik
Wysłany: 2020-05-08, 22:07
ABC Torów #5 Tor: Edinburgh_Night
Data: 2020-05-06
Sędzia: Jarekzu
>>
Program Zawodów <<
[/b]
_________________
siopek123
Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 11
Wiek: 26 Dołączył: 16 Lip 2012 Posty: 416 Skąd: Piła
Wysłany: 2020-05-08, 23:00
_________________ M@CI@$
siopek123
Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 11
Wiek: 26 Dołączył: 16 Lip 2012 Posty: 416 Skąd: Piła
Wysłany: 2020-05-08, 23:25
KLASYFIKACJA GENERALNA:
1. Jarekzu - 94
2. siopek123 - 75
3. Ficu09 - 72
---------------------------------------------------
4. bartos - 70
5. Pawel51 - 59
6. Ripper - 54
7. Rojo - 47
8. Bartek - 46
9. Majcher - 39
10. pawcioooo2 - 34
11. JMG - 33
12. MatiRacing983 - 26
13. Kadziuu - 24
14. Werwa113 - 17
15. LotnyRune - 16
16. kaczmar33 - 15
17. Atlus - 14
18. Woitson - 13
18. maxio - 13
20. Carlos - 12
20. lukasinho096 - 12
20. Bravoooo - 12
23. Matiopole - 9
24. Rob1404 - 7
25. michu13 - 6
26. pbakul - 4
NASTĘPNA RUNDA ODBĘDZIE SIĘ W NIEDZIELE O 22:00 NA TORZE GOTEBORG (SZWECJA).
_________________ M@CI@$
siopek123
Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 11
Wiek: 26 Dołączył: 16 Lip 2012 Posty: 416 Skąd: Piła
Wysłany: 2020-05-10, 23:05
_________________ M@CI@$
Jarekzu
Wychowanek klubu: DFB
Debiut w lidze: 07
Wiek: 32 Dołączył: 31 Paź 2010 Posty: 294 Skąd: Rybnik
Wysłany: 2020-05-11, 00:08
_________________
siopek123
Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 11
Wiek: 26 Dołączył: 16 Lip 2012 Posty: 416 Skąd: Piła
Wysłany: 2020-05-11, 00:23
KLASYFIKACJA GENERLANA:
1. Jarekzu - 128
2. siopek123 - 105
3. bartos - 97
-------------------------------------------------------
4. Ficu09 - 89
5. Pawel51 - 75
5. Rojo - 75
7. Ripper - 58
8. Bartek - 57
9. Majcher - 51
10. pawcioooo2 - 46
11. JMG - 33
12. Kadziuu - 32
12. LotnyRune - 32
14. Atlus - 30
15. Matiopole - 28
16. MatiRacing983 - 26
17. Bravoooo - 22
18. Werwa113 - 17
19. kaczmar33 - 15
19. Rob1404 - 15
21. Woitson - 13
21. maxio - 13
23. Carlos - 12
23. lukasinho096 - 12
25. goryl43 - 7
26. michu13 - 6
27. pbakul - 4
NASTĘPNA RUNDA W PONIEDZIAŁEK 11.05. O GODZINIE 22:00. TOR NA TE ZAWODY TO IPSWICH .
_________________ M@CI@$
siopek123
Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 11
Wiek: 26 Dołączył: 16 Lip 2012 Posty: 416 Skąd: Piła
Wysłany: 2020-05-11, 23:02
_________________ M@CI@$
Jarekzu
Wychowanek klubu: DFB
Debiut w lidze: 07
Wiek: 32 Dołączył: 31 Paź 2010 Posty: 294 Skąd: Rybnik
Wysłany: 2020-05-11, 23:59
_________________
siopek123
Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 11
Wiek: 26 Dołączył: 16 Lip 2012 Posty: 416 Skąd: Piła
Wysłany: 2020-05-12, 00:30
KLASYFIKACJA GENERALNA:
1. Jarekzu - 163
2. siopek123 - 132
3. bartos - 124
------------------------------------------
4. Ficu09 - 107
5. Rojo - 100
6. Pawel51 - 82
7. Ripper - 71
7. Bartek - 71
9. Majcher - 62
10. pawcioooo2 - 55
11. LotnyRune - 45
12. Kadziuu - 38
13. Matiopole - 35
14. JMG - 33
14. Bravoooo - 33
16. Atlus - 30
17. Woitson - 28
17. Liban - 28
19. MatiRacing983 - 26
20. Rob1404 - 20
21. Werwa113 - 17
22. kaczmar33 - 15
22. lukasinho096 - 15
24. maxio - 13
25. Carlos - 12
26. goryl43 - 9
27. michu13 - 6
28. pbakul - 4
NASTĘPNA RUNDA JUTRO 12.05 O 22:00, TOR: KARLSTAD.
_________________ M@CI@$
siopek123
Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 11
Wiek: 26 Dołączył: 16 Lip 2012 Posty: 416 Skąd: Piła
Wysłany: 2020-05-12, 23:00
_________________ M@CI@$
siopek123
Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 11
Wiek: 26 Dołączył: 16 Lip 2012 Posty: 416 Skąd: Piła
Wysłany: 2020-05-13, 00:09
_________________ M@CI@$
Jarekzu
Wychowanek klubu: DFB
Debiut w lidze: 07
Wiek: 32 Dołączył: 31 Paź 2010 Posty: 294 Skąd: Rybnik
bartos
Debiut w lidze: 18
Wiek: 24 Dołączył: 22 Sie 2015 Posty: 28 Skąd: Rybnik
Wysłany: 2020-05-13, 00:50
NASTĘPNA RUNDA 14.05 O 22:00, TOR: MELBOURNE
_________________ Eszkeereeee! 🤘
Jarekzu
Wychowanek klubu: DFB
Debiut w lidze: 07
Wiek: 32 Dołączył: 31 Paź 2010 Posty: 294 Skąd: Rybnik
Wysłany: 2020-05-14, 22:54
_________________
siopek123
Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 11
Wiek: 26 Dołączył: 16 Lip 2012 Posty: 416 Skąd: Piła
Wysłany: 2020-05-15, 00:08
_________________ M@CI@$
Jarekzu
Wychowanek klubu: DFB
Debiut w lidze: 07
Wiek: 32 Dołączył: 31 Paź 2010 Posty: 294 Skąd: Rybnik
Wysłany: 2020-05-15, 00:16
KLASYFIKACJA GENERALNA:
1. Jarekzu - 208
2. bartos - 191
3. siopek123 - 168
------------------------------------------
4. Ficu09 - 159
5. Bartek - 105
6. Pawel51 - 104
7. Rojo - 100
8. Ripper - 91
9. Majcher - 87
10. pawcioooo2 - 73
11. Andrzej - 63
12. LotnyRune - 62
13. Liban - 58
14. Kadziuu - 54
15. JMG - 53
16. Bravoooo - 40
17. Matiopole - 35
18. kaczmar33 - 31
18. Atlus - 31
20. Woitson - 28
21. lukasinho096 - 27
22. MatiRacing983 - 26
23. Rob1404 - 20
24. Werwa113 - 17
25. maxio - 13
25. michu13 - 13
27. Carlos - 12
28. goryl43 - 12
29. Winiu - 11
30. Sovieta - 10
31. stanior - 8
32. mysterio25 - 8
33. pbakul - 4
34. Makala - 3
Natępna runda w niedzielę 17.05 godz: 21
TOR: Owego (USA)
_________________
siopek123
Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 11
Wiek: 26 Dołączył: 16 Lip 2012 Posty: 416 Skąd: Piła
Wysłany: 2020-05-17, 22:04
_________________ M@CI@$