Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany w regulaminie - dyskusja, pomysły
Autor Wiadomość
Ipaq 


Wiek: 28
Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 700
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2019-05-17, 16:49   Zmiany w regulaminie - dyskusja, pomysły

Otwieram temat dotyczący potrzebnych zmian w regulaminie bądź jakichkolwiek luk regulaminowych. Mam nadzieję, że będziemy się tutaj opierali na normalnej dyskusji, bez niepotrzebnych spin. Jeżeli ma ktoś swoje pomysły - piszcie śmiało co trzeba dodać lub zmienić, czego brakuje i nie ma jasno opisanego w regulaminie.

1) Ustalone już jest, że wejdzie nowy punkt w regulaminie, dotyczący zakazu blokowania w zawodach indywidualnych. W gronie Rady, staramy się dopracować treść tego punktu, aby nie było niedomówień. Nie mniej jednak, jeśli są chętni, to możecie wyrazić swoje zdanie jak powinien być spisany ten punkt. Aby zakazywał pomocy innym graczom, a żeby nie zabraniał pomocy samemu sobie.
_________________
KAMOON !
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2984
Skąd: Leszno
Wysłany: 2019-05-17, 16:57   

W pytaniach do rady zaproponowałem treść takiego punktu opierając się o decyzje rady z ostatnich tygodni. Myślę, że wygląda nieźle.
_________________

 
 
Ipaq 


Wiek: 28
Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 700
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2019-05-17, 17:09   

Vodecka napisał/a
W pytaniach do rady zaproponowałem treść takiego punktu opierając się o decyzje rady z ostatnich tygodni. Myślę, że wygląda nieźle.


Wklej tutaj jak możesz, będzie prościej, bo nie każdy zajrzy w tamten temat i nie będzie wiedział o co chodzi.
_________________
KAMOON !
 
 
m4te0 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 11
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 709
Skąd: Leszno
Wysłany: 2019-05-18, 23:16   

Sezon, bądź 2 sezony temu był problem związany z tym, że jeden gracz wpadł w trawkę i w niej został, a drugi jadąc przy kredzie zahaczył go i bodajże wpadł w trawę. Już dokładnie nie pamiętam okoliczności, ale wiem, że coś takiego było.

Myślę, że warto by się pochylić nad podpunktem, który jasno określa, że jeśli ktoś nie kontynuuje jazdy po wpadnięciu w trawę/bandę musi wjechać głęboko (np. na długość ok 2 motorków), żeby nie utrudniać jazdy pozostałym graczom.
_________________
LO:
11-... Young Lions
LM:
12-... Unia Leszno
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2984
Skąd: Leszno
Wysłany: 2019-06-27, 21:14   

Jeśli temat o propozycjach i zmianach to ostatnio wpadła mi na myśl jedna zmiana. W zasadzie nie zmiana, a wprowadzenie punktu do regulaminu.

Mianowicie chodzi o sytuacje, w której dwóch zawodników wjeżdża na metę z tym samym czasie. W tej chwili o kolejności na mecie w takim przypadku decydują łokcie. (*DLA NIEWIEDZĄCYCH* Gra ma taki skrypkt i to wcale nie jest losowe :D ) Moim zdaniem w takim przypadku wyższe miejsce powinien zdobywać gracz, który tych łokci nie miał. Z racji tego, że osoba z łokciami zawsze ma handicup i to ten drugi musi się "bardziej postarać" żeby przyjechać w równym czasie z tym "na łokciach".

Zmiana ta jest kosmetyczna ponieważ takie sytuacje zdarzają się raptem raz na sezon, może nawet raz na kilka sezonów ale jednak się zdarzają. W tym sezonie mieliśmy styczność z precedensem bo w takich okolicznościach Bucol zapewnił sobie awans do GP w Challengu :P Wiadomo, że to było izi kalkulated ale myślę, że warto rozważyć na przyszłość taki punkt.

Jak się na to zapatrujecie??
_________________

 
 
DaDi 

Wychowanek klubu: Dangerously Fast Bees
Debiut w lidze: 08
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 03 Lip 2010
Posty: 1263
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2019-12-02, 11:23   

Art. 18
Cytat
4. W Lidze Polskiej, po ustaleniu serwera zgodnie z pkt 3, Trener drużyny gospodarzy podaje na
kanale nazwę toru na mecz. Tor musi być wybrany z dostępnego w grze katalogu Poland.


Taki "mały" błąd. W grze nie ma katalogu "Poland" tylko "Polska". Warto byłoby to ujednolicić, by w przyszłości nie było jakieś akcji
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna