Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ipaq
2019-03-27, 12:36
Ogólne informacje dotyczące sezonu '20 - pomoc przy grze
Autor Wiadomość
Cece


Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 438
Skąd: Świebodzin
Wysłany: 2017-01-28, 15:02   

Pozostaje kwestia wychowanka. Tego bym nie ruszał. Jak już ktoś jeździł dajmy na to na początku w Sparcie Wrocław, to jeśli taka drużyna będzie jechała, powinien mieć prawo startu w niej.
Skulek masz pewną rację, ale jeśli będziemy szli bez kompromisów z ideą Ligi Miast, to zaraz się okaże, że będzie jechało 6 ekip. Znacznie zmniejszyłoby to rangę tych rozgrywek.
 
 
HeGe 


Wychowanek klubu: Straw Hats II
Debiut w lidze: 12
Wiek: 28
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 108
Skąd: Leszno
Wysłany: 2017-01-28, 16:21   

Też troszę powinniście spojrzeć na graczy nie łapiących się w swoim rodowitym klubie ..Dajmy mój przykład (nie mówię,że nie chce mi się śmigać czy cos) ..Jest mocna ekipa w Lesznie i nie łapię się na skład i co dalej.Za zgodą trenera mogę iść do najbliższego klubu który nie ma zawodników pod warunkiem,że w razie wu wrócę w macierze jak zabraknie ekipy w Lesznie (co się ostatnio rzadko zdarza).Coś na zasadzie wypożyczenia czy coś.
_________________

 
 
Matthew 


Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 130
Skąd: Leszno
Wysłany: 2017-01-28, 21:38   

HeGe napisał/a
Też troszę powinniście spojrzeć na graczy nie łapiących się w swoim rodowitym klubie ..Dajmy mój przykład (nie mówię,że nie chce mi się śmigać czy cos) ..Jest mocna ekipa w Lesznie i nie łapię się na skład i co dalej.Za zgodą trenera mogę iść do najbliższego klubu który nie ma zawodników pod warunkiem,że w razie wu wrócę w macierze jak zabraknie ekipy w Lesznie (co się ostatnio rzadko zdarza).Coś na zasadzie wypożyczenia czy coś.

Ale to sytuacja Leszna sprzed 4-5 sezonów, bo wtedy załapać się do składu Unii było strasznie ciężko. Teraz to na pierwszych 2-3 meczach jest frekwencja a poźniej ledwo co dajemy radę 6ciu uzbierać. No tylko trzeba się pofatygować i przyjść.


Dobry też pomysł podsunął Mateo, bo mamy Ostrów, Gdańsk, Wrocław, Rawicz, Opole, Łódź, Lublin i nie wiem jeszcze co bo pewnie coś pominełem z czego by można skleić jedną fajną ekipę.
_________________
'10: Black Panthers Squad (III liga)
'11: Black Panthers Squad (II liga)
'12: Black Panthers Squad (I liga)
'13: Black Panthers Squad (I liga)
'14: Polska Husaria (I liga)
'15: Black Panthers Squad (II liga)
'16: Black Panthers Squad (I liga)
'17: Young Lions (I liga)
'18: Young Lions (eliga)
'19: Young Lions (eliga)
'20: Young Lions (eliga)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna