Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Drukarka
Autor Wiadomość
Kadisow 


Wychowanek klubu: KA2
Debiut w lidze: 13
Dołączył: 28 Sie 2013
Posty: 115
Skąd: ...
Wysłany: 2016-11-21, 15:45   Drukarka

Może jest tu spec od drukarek, wieć zapytam. Za Chiny nie mogę znaleźć danych w którym roku została np wypuszczona dana drukarka np HP 2130. I tak z każdym inny modelem, nigdzie nie jest podane taka informacja i nie wiem czy brać coś starszego sprawdzonego czy obrać kierunek czegoś nowego . Co by ktoś polecił do 300 zł ? :)
 
 
m4te0 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 11
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 709
Skąd: Leszno
Wysłany: 2016-11-21, 17:25   

No to na początek kilka pytań :P Czy drukarka koniecznie kolorowa ? Jak dużo będziesz drukował no i czy zależy Ci na super prędkości wydruku. Aczkolwiek to po budżecie można wykluczyć :P Ja osobiście posiadam brothera HL-1212WE, ktorą dostaniesz już w tej cenie. Jest to drukarka laserowa, także nie ma problemow z zachyającymi tonerami, czy czyszczeniem głowicy, przy rzadszym drukowaniu, a i tonery wymienne są w przyzwoitej cenie.

Jeśli będziesz kupował inną to zanim to zrobisz sprawdź cenę tonerów na wymianę. Bo nierzadko bywa tak, że tania drukarka = drogie tusze (czasem komplet tonerów kosztuje ok 1/2 wartości drukarki:P)
_________________
LO:
11-... Young Lions
LM:
12-... Unia Leszno
 
 
Kadisow 


Wychowanek klubu: KA2
Debiut w lidze: 13
Dołączył: 28 Sie 2013
Posty: 115
Skąd: ...
Wysłany: 2016-11-21, 20:48   

Wolałbym żeby była kolorowa, prędkość wydruku nie zależy mi zbytnio tak szczerze, używał będę raczej do 2 razy w tygodniu żeby parę kartek druknąć. Obawiam się właśnie że będą mi zasychać katridże w atramentowej. Interesuje mnie też 3 in 1 Skaner,druk,kopia razem jest to wygodne.
 
 
Adam 

Wychowanek klubu: Broncos Squad
Debiut w lidze: 02
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 1933
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-11-22, 21:04   

HP 2130 to w miarę nowy model akurat, ale nie kupowałbym jej, bo to "sztuka" jest. Jak nie drukujesz dużo to postaw mimo wszystko na ten laser(mono).
 
 
Kadisow 


Wychowanek klubu: KA2
Debiut w lidze: 13
Dołączył: 28 Sie 2013
Posty: 115
Skąd: ...
Wysłany: 2016-11-22, 21:56   

Sztuka czyli ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna