Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
ND-SP
Autor Wiadomość
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2015-09-30, 14:20   ND-SP

Protest: http://www.stspl.eu/forum/viewtopic.php?t=7843

Tak właśnie sobie myślałem co z nimi zrobić i lepiej dam to przez komisję, bo potem będzie na mnie tylko :D

Weryfikacja wyniku (odjęcie punktów Kielicha z biegu nr 8, czyli zamiast 3 pkt NS) to pewne.

Słychać było coś o wypaczeniu meczu z powodu ND i braku możliwości zastosowania z/z-tki przez SP. Ja jednak uważam, że jakby ci z SP byli pewni na 100% i mieliby jaja jakieś to by dali tą z/z-tkę a potem ND sobie by pisało protest.

Jednak na tych screenach Davis trochę przycwaniakował z tym Kielichem, a sędzia (rikash) też chyba pierwszy raz w życiu się zabrał za to.

Co robimy? Cece sam się ukarał porażką w meczu przez to, że chciał być grzeczny, więc mu bym darował i polecił na przyszłość większą stanowczość jako trener.

Jakie kary dla Davisa (jednak 1 trener) i sędziego Rikasha?

Co do sędziego regulamin mówi:

Sędzia, który:
- Narusza przepisy Regulaminu zostaje ukarany zakazem startów na okres do 5 kolejek ligowych oraz zakazem pełnienia funkcji Sędziego przez okres od 2 kolejek do końca sezonu.

O trenerze to tam nic nie ma, ale jakiś zakaz startów w zawieszeniu by się przydał, żeby nie cwaniakował następnym razem.

Także ja proponuję:
- weryfikacja wyniku z 47:43 na 44:43
- kara dla Sędziego Głównego rikasha - zakaz startów na okres 3 kolejek w zawieszeniu do końca sezonu 17 i zakaz sędziowania przez 5 najbliższych kolejek ligowych (5,6,7,8,9)
- kara dla Trenera Davisa - zakaz startów na okres 3 kolejek w zawieszeniu do końca sezonu 17

Co uważacie?
_________________

 
 
Amber Mouse 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 05
Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 1251
Skąd: Hull
Wysłany: 2015-10-02, 15:10   

Według mnie najbardziej całą tą sytuację wykorzystał Davis, niby nie można go za to winić, ale troche jednak chamsko postąpił moim zdaniem. Jego kara mi odpowiada, ale temu rikashowi zastosowałbym jakieś złagodzenie. Mogę się mylić, ale on chyba sędziował dopiero po raz pierwszy i nie ma co go od razu do tego wszystkiego zniechęcać. Dałbym mu jedynie zakaz sędziowania przez 5 najbliższych kolejek ligowych w zawieszeniu do końca sezonu, czy coś takiego.
_________________

 
 
Bullet 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 585
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2015-10-04, 08:09   

Jak dla mnie sędzia nie powinien być karany bo za co. Wpisał zmianę ale Davis z Kielichem zaczęli wprowadzać w błąd wszystkich i to jedyni do ukarania tutaj. Sędziowie nie znają dokładnie regulaminów i jak mu trenerzy piszą, że nie można to cofnął zmianę. Ale też nie jakaś duża kara ta w zawieszeniu co Speedy proponuje jest ok, bo jakby trener SP cokolwiek napisał to by pewnie mieli ZZ a nic nie pisał przynajmniej nie widać na tym screenie po tym jak z ND pisali że nie można zz.
 
 
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2015-10-06, 23:40   

OK.

- weryfikacja wyniku z 47:43 na 44:43
- kara dla Trenera ND Davisa - zakaz startów na okres 3 kolejek w zawieszeniu do końca sezonu 17

Chyba będzie git.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna