Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
SZS-FZG
Autor Wiadomość
Rudolf 


Wychowanek klubu: Atomic Team
Debiut w lidze: 00
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2576
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-06-26, 16:16   SZS-FZG

1. Nich i drużyna składającego: Rudolf, Falubaz Zielona Góra

2. Dotyczy zawodów: Mecz Play Off, Półfinał nr 1, SZS - Falubaz Zielona Góra

3.Nastąpiło naruszenie artykułu/ów Regulaminu nr: Art. 16

4.Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja):

Zgodnie z regulaminem, zawodnik Arektom po wyjsciu z serwera w trakcie biegu powinien otrzymać upomienie (sytuacja z biegu nr 3), następnie w biegu 5, Arektom również wychodzi z serwera w trakcie biegu nr 5 co powinno skutkować kolejnym upomnieniem a w konsekwencji wykluczeniem do końca zawodów. Informowałem o tym fakcie trenera SZS na kanale głównym oraz priv - jednak zignorował ten fakt.

Dowodu aktualnie nie posiadam w postaci powtórek bo Michucentrum nie umieścił ich jeszcze na forum - ale prawdopodobnie powtórki z tego meczu znajdują się w skrzynce email. Jak tylko wrzuci na forum podrzucę powtórki z tego biegu - do tego momentu proszę wstrzymać się z podejmowaniem decyzji.

5.W związku z naruszeniem Regulaminu wnoszę o:

Anulowanie zdobyczy punktowej Arektoma i weryfikację wyniku meczu z 44:46 dla FZG, na 40:46 dla FZG. Oraz upomnienie dla Micha, który mimo przyznania się, że nie zauważył tego, dalej nie wykluczył do końca zawodów swojego zawodnika.
_________________
PRT
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 04
FZG
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 09 , DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 10
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 14
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 30
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 31

 
 
Nice 

Wychowanek klubu: YL
Debiut w lidze: 09
Wiek: 37
Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 93
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-06-26, 18:06   

Odebranie punktów Arkowi w takim meczu będzie bardzo niesportowe. Tym bardziej, że nic złego nie zrobił. Ja bym się wstydził szukać na kogoś haczyków w regulaminie ..
 
 
Piotraseczek 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1108
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-06-26, 18:56   

Mysle, ze w takim spotkaniu Play-Off nie powinno sie zabierac punkty za takie glupoty, ale Michu badz co badz powinien tutaj odpowiedzieć za niedopatrzenie :) . Chociaz w sumie jak komisja potrafila zawiesic Pikey'a za bluzgi na mircu na najwazniejszy mecz w rundzie decydujacy o pozycji przed PO, to wszystkiego mozna sie spodziewać :D
 
 
DaVe 


Wychowanek klubu: KM Ostrów ;)
Debiut w lidze: 03
Wiek: 41
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1285
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-06-26, 19:59   

Nie wiem po co ten protest :| | Też jestem za utrzymaniem wyniku z meczu, bardziej pstryczek należy się sędziemu że nie uczulał na takie zachowania.
_________________
\o/
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-06-26, 23:01   

Przepraszam , robiłem proga, serwa, miałem prawo nie dopatrzeć sytuacji, i jak już kara lub ostrzeżenie powinno być w moim kierunku.

Po pierwszym biegu Arka goście nie zgłaszali żadnych pretensji odnośnie wyjścia z serwa.

Dopiero Rud po 5 biegu pisał o tym.

Dodam jeszcze, że protest ten ma taki sam ciężar gatunkowy , jak nie podpisanie formularza przez Barneja w spotkaniu FZG z YL .

I zgodnie z z powyższym werdyktem , wnoszę o utrzymanie oczek zawodnika Arektom oraz upomnienie go na przyszłość odnośnie wychodzenia z serwera w trakcie biegu.
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Rudolf 


Wychowanek klubu: Atomic Team
Debiut w lidze: 00
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2576
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-06-28, 00:36   

http://www.speedyshare.com/YYjDj/szs-fzg.rar powtorki z meczu - bieg 3 i 5 gdzie Arektom wychodzi z serwera.
_________________
PRT
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 04
FZG
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 09 , DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 10
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 14
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 30
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 31

 
 
DaVe 


Wychowanek klubu: KM Ostrów ;)
Debiut w lidze: 03
Wiek: 41
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1285
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-06-28, 07:30   

To moze wniesmy o cofniecie tkt? Po chuj ten ferment? Nie kumam :/ rozjechac u siebie i wszytko., nie ma co bezsensownej piany bic. Jestem rozczarowany :/



Na forum nie używamy wulgaryzmów
Leci warn


///Celier
_________________
\o/
Ostatnio zmieniony przez Celier 2014-06-29, 03:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rudolf 


Wychowanek klubu: Atomic Team
Debiut w lidze: 00
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2576
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-06-28, 11:51   

Nie ferment, tylko skoro każdy umie się dostosować i nie wychodzi z serwera, żeby innym nie przeszkadzać w czasie jazdy to dlaczego Arektom nie potrafi się dostosować? Regulamin jasno określa co zrobić w tej sytuacji ale to już komisja się tym zajmie. Ja jako trener FZG bronie interesu mojej drużyny.

Nice, jakoś w przypadku sporu TSCR vs FZG w rundzie zasadniczej inaczej ćwierkałeś. Ale wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
_________________
PRT
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 04
FZG
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 09 , DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 10
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 14
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 30
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 31

 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2014-06-28, 15:35   

Niedopatrzenie? To było świadome działanie z czystą premedytacją, bo inaczej się tego nazwać nie da. Rudolf miał pełne prawo złożyć protest, co niniejszym uczynił. Proste.
 
 
Lays 

Wychowanek klubu: Black Panters Squad
Debiut w lidze: 10
Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 349
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-06-28, 15:58   

O mój boże... już nie macie serio o co zgłaszać protestów.

Zaraz będą protesty typu. '' Zawodnik o nicku Lays miał w nicku przed meczem ligi oficjanlej napis [AT] a nie np [BPS]. W związku z tym wnoszę o karę na nastepne spotkanie, poniewaz nie mogliśmy go rozpoznać i nie utożsamiał się z zespołem ''.
 
 
tadex 

Wychowanek klubu: Włókniarz Forum Team
Debiut w lidze: 10
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 95
Skąd: Czewa
Wysłany: 2014-06-28, 18:33   

Ja piernicze mecz wygrali jeszcze protesty składają POZDRO !!! :crazy:
_________________

 
 
Zawisza 


Debiut w lidze: 07
Wiek: 29
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 407
Skąd: BDG
Wysłany: 2014-06-28, 19:01   

Lays napisał/a
O mój boże... już nie macie serio o co zgłaszać protestów.

Zaraz będą protesty typu. '' Zawodnik o nicku Lays miał w nicku przed meczem ligi oficjanlej napis [AT] a nie np [BPS]. W związku z tym wnoszę o karę na nastepne spotkanie, poniewaz nie mogliśmy go rozpoznać i nie utożsamiał się z zespołem ''.


no za to moj drogi 3 mecze zawieszenia jak nic
_________________
Jeśli nie przygotowujesz się na zwycięstwo, szykujesz sobie porażkę..
 
 
Andrzej 


Wychowanek klubu: www.yl.cba.pl
Debiut w lidze: 08
Wiek: 39
Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 196
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2014-06-28, 19:56   

Rudolf, mój przyjacielu, a czy Twoja gwiazda Barnej dostosował się do ogólnie przyjętych zasad w meczu z YL? Nie zrobił tego, ba wiadomo było, że w dwumeczu nas i tak zrobicie na 5 pkt, a jednak za nasz protest zostaliśmy wyśmiani, obrzygani i sponiewierani :wink:

Dlaczego my z naszym protestem byliśmy śmieszni, niepoważni i żenujący, a Wy macie do tak samo głupiego protestu prawo i oczekujecie zrozumienia??

My swój protest złożyliśmy po to, żeby społeczność STS, rada, komisyja(:/) przejrzeli na oczy i się opamiętali w kwestii przestrzegania i naginania regulaminu. Wy swój składacie, bo... ??
_________________

 
 
Rudolf 


Wychowanek klubu: Atomic Team
Debiut w lidze: 00
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2576
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-06-29, 00:41   

Z tego co kojarzę, Komisja przyznała wam rację i upomniała Barneja. Nie zgodzili się tylko z wnioskowaną przez Was karą.

Ja niczego nie oczekuję od społeczności STS. Szczerze mówiąc, mam głęboko to co sobie pomyśli.
Jako trener muszę podejmować decyzję i bronić interesu mojej drużyny. Nie ma sentymentów.

Nie oczekuje, żadnego zrozumienia z twojej strony czy kogo tam miałeś na myśli. Wystarczy mi werdykt Komisji, która przyzna mi racje. Jeśli nie - życie, nie będę się tak jak Ty użalał się 3 miesiące, że nie przyjęli mojego protestu(czy tam twojego trenejro).

Co do sytuacji akurat jest jasno opisana w regulaminie, więc nie ma problemów raczej z interpretacją, do tego sam Michu przyznaję tutaj, że nie dopilnował tego. Dla mnie sprawa prosta, czekam na werdykt. Bez odbioru. :)
_________________
PRT
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 04
FZG
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 09 , DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 10
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 14
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 30
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 31

 
 
DaVe 


Wychowanek klubu: KM Ostrów ;)
Debiut w lidze: 03
Wiek: 41
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1285
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-06-29, 03:15   

Nie będę nic już mówię bo trener hitllerio mnie odsunie od kadry. Powiem tylko jedno FZG!!! Widzimy się w rewanżu i myślę że tam nie będą decydowały 2,4 pkt a po prostu przechylimy szale na swoją korzyść więc nie ma co się spinać i protest można uznać za tak samo śmieszny jak YL, PO PROSTU DLA ZASADY!!! jak to kolega napisał
Andrzej napisał/a
My swój protest złożyliśmy po to, żeby społeczność STS, rada, komisyja(:/) przejrzeli na oczy i się opamiętali w kwestii przestrzegania i naginania regulaminu. Wy swój składacie, bo... ??

Koniec kropka, dajmy siana. Po co ma komisja się obijać jak może trochę pogłówkować i być może to zaowocuję jakimiś konklretnymi zmianami w regulaminie bo powiem że niektóre zapisy są kuriozalne.

Pozdrawiam 8)
_________________
\o/
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-06-29, 17:32   

Rudolf napisał/a
Nie ferment, tylko skoro każdy umie się dostosować i nie wychodzi z serwera, żeby innym nie przeszkadzać w czasie jazdy to dlaczego Arektom nie potrafi się dostosować?


No akurat nikt od was się nie skarżył że komuś to przeszkodziło po pierwszym wyjściu, więc o przeszkadzaniu nie ma mowy.
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna