Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Facebook
Autor Wiadomość
Jadran 


Wychowanek klubu: Wychowałem się w Uciechowie
Debiut w lidze: 05
Wiek: 30
Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 1062
Skąd: Uciechów/Wrocław
Wysłany: 2014-01-18, 17:04   Facebook

Macie konto na tym serwisie społecznościowym? Czy może uważacie, że jest to strona szpiegowska i wolicie ją omijać? Spędzacie tam dużo czasu?

Dla mnie jest to coś w rodzaju gg, którego już mało osób używa. Mogę dzięki temu szybciej umówić się ze znajomymi, itp. Do tego szybko można dowiedzieć się tam co dzieje się u ulubionych muzyków, drużynie. Mimo, że jest to jedyny serwis społecznościowy gdzie mam konto (nie miałem na Naszej klasie jak był boom na to), to nie wyobrażam sobie, żebym teraz usunął konto, bo strona jest bardzo przydatna dla mnie, głównie w celach organizacyjnych (organizacja imprez ze znajomymi, jakiś wypadów, można tam się szybko zgadać z dużą ilością osób).

Soundtrack to tematu http://www.youtube.com/watch?v=CeGRjbQ5QQ8
_________________
Refleksje, czy ktoś zastąpi Nas na klatkach i jak My w pełni zrozumie kulturę tego miasta? Tu na każdym kroku masz ślad po Naszych akcjach. Umarło coś z Nami, a ból wypełnił gardła.

Przyjdzie czas na zemstę, wy smRody niebieskie!
http://www.youtube.com/watch?v=Q8g6JrHpE_g
 
 
Lucarelli 


Wychowanek klubu: DFB
Debiut w lidze: 03
Wiek: 31
Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 132
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-01-19, 13:07   

Osobiście posiadam i używam tego również jako swego rodzaju komunikatora bo już prawie nikt ze znajomych nie używa gg. No i przydaje się też w sprawie różnych wymian informacji na studia czy tak jak podałeś do organizacji imprez ;)
_________________

 
 
WrobelKSUL 

Wychowanek klubu: Polska Husaria
Debiut w lidze: 13
Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 893
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-01-19, 13:42   

Przydatne do wszystkiego, choć szpiegowskie, jednakże mam to gdzieś. Bardzo dużo kryminalnych tego używa. Dlatego jak coś przeskrobiecie, to zmieńcie imię i nazwisko na fb ;D
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2014-01-19, 14:09   

jedną z metod operacyjnych policji jest po wpłynięciu zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa wejście na fejsa i obczajenie typa, więc poblokujcie sobie profile dla nieznajomych i gitara ;) .
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Jadran 


Wychowanek klubu: Wychowałem się w Uciechowie
Debiut w lidze: 05
Wiek: 30
Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 1062
Skąd: Uciechów/Wrocław
Wysłany: 2014-01-19, 14:20   

mam właśnie poblokowane. Macie już nowy wygląd fejsbuczka zbliżony, do tego z androidów? Bo ja mam nadal stary (oprócz czatu).
_________________
Refleksje, czy ktoś zastąpi Nas na klatkach i jak My w pełni zrozumie kulturę tego miasta? Tu na każdym kroku masz ślad po Naszych akcjach. Umarło coś z Nami, a ból wypełnił gardła.

Przyjdzie czas na zemstę, wy smRody niebieskie!
http://www.youtube.com/watch?v=Q8g6JrHpE_g
 
 
Kaczy 


Wychowanek klubu: HO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 28
Dołączyła: 14 Gru 2008
Posty: 1376
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-01-19, 14:41   

A ja zarobiłem 1000 zł na sprzedaży fanpejdża, ha! 8)
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-01-19, 15:03   

Pikey napisał/a
jedną z metod operacyjnych policji jest po wpłynięciu zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa wejście na fejsa i obczajenie typa, więc poblokujcie sobie profile dla nieznajomych i gitara ;) .


Uśmiałem się :D
Możesz mieć wszystko "poblokowane", a i tak są w stanie wszystko ogarnąć (w tym prywatne rozmowy).
 
 
Pajter 


Wychowanek klubu: Lunar Racing
Debiut w lidze: 04
Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 1606
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2014-01-19, 15:05   

Domin napisał/a
Pikey napisał/a
jedną z metod operacyjnych policji jest po wpłynięciu zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa wejście na fejsa i obczajenie typa, więc poblokujcie sobie profile dla nieznajomych i gitara ;) .


Uśmiałem się :D
Możesz mieć wszystko poblokowane, a i tak są w stanie wszystko ogarnąć (w tym prywatne rozmowy).


Dokładnie. Dla policji to żaden problem. Oni sobie mogą wejść na Twoje konto tak jak Ty, czyli logując się po prostu Twoim mailem i hasłem.
_________________
Nie upadek czyni człowieka przegranym lecz niechęć powstania.
STS jest zabawą, ale nikt nie lubi przegrywać ;)

Sezon po Sezonie:

04: Lunar Racing
05: ICU Riders
06: Racing Dream Team
07: Black Widow
08: Młodzi Gniewni Team
09: DwR Team
10: DwR Team
11: DwR Team
12: ---
13: Oszukani Renciści
14: Oszukani Renciści/Kaskaderzy Apokalipsy II
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-01-19, 17:12   

Już nic nie chciałem pisać o tym blokowaniu..
Tak samo wróbel ile Ty masz lat, że myślisz, że zmiana danych coś da..?
Jadran napisał/a
Macie już nowy wygląd fejsbuczka zbliżony, do tego z androidów? Bo ja mam nadal stary (oprócz czatu).


Mam coś takiego od ponad roku
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
WrobelKSUL 

Wychowanek klubu: Polska Husaria
Debiut w lidze: 13
Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 893
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-01-19, 19:57   

Usuwasz zdjęcie i usuwasz swoje dane- da dużo. Wiem coś o tym akurat. Wiem, że jakby chcieli to by mogli, jednakże tu przemawia ich lenistwo.
 
 
Almost 


Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 150
Skąd: Iława
Wysłany: 2014-01-19, 23:54   

Kryminalni mogą Ci wejść na konto i sprawdzić wszystko łącznie z prywatnymi wiadomościami dlatego ja traktuje fejsa jako źródło informacji o tym co się dzieje wokół mnie. Nie wrzucam żadnych pierdół i nie mam przypałowych rozmów, nawet zdjęć żadnych nie mam. Szkoda mi czasu na niepotrzebne problemy ;)
_________________
07:
Racing Dream Team - 0,500 (niesklasyfikowany)
Apator Toruń - NS
08:
Kaskaderzy Apokalipsy - 2,130
Apator Toruń - 1,803
09:
Speedway Manager Team - 1,432
Apator Toruń - 1.727
10:
Speedway Manager Team - 2,000
Apator Toruń - NS
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2984
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-01-20, 00:38   

Wniosek?jesteś kryminalistą nie zakładaj fejsa. Jesteś normalnym człowiekiem- jak najbardziej :devil:
_________________

 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2014-01-20, 00:44   

Almost ja tak samo, na tablicę to wstawiam coś raz na kilka miesięcy, a zazwyczaj jest to jakaś nutka. Co do fotek to ostatnią mam z wigilii klasowej, a tak od 2 lat ta sama profilówka. W ogóle mnie nie jara zmienianie i dodawanie fotek jak np. moja koleżanka z klasy, która codziennie zasypuje swoich znajomych jakąś nową porcją zdjęć ze sweet sesyjki obok kubła na śmieci :crazy: . Jeśli chodzi o rozmowy to wiadomo, że pisze tam spontanicznie to co myślę, przecież nikt o zdrowych zmysłach podczas rozmowy z kolegami, koleżankami nie myśli o tym czy niebiescy będą to czytać :lol: . Mimo wszystko toczę mega-beke z ludzi, którzy żyją tym fejsbukiem bardziej niż życiem realnym. Wstawianie tam zdjęć ze sracza, z kuchni, swojego obiadu czy śniadania. Kurwa, jeszcze trochę i to co wysrają tam wkleją żeby zebrać 100 lajków :roll: .
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2984
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-01-20, 02:43   

Pikey napisał/a
Mimo wszystko toczę mega-beke z ludzi, którzy żyją tym fejsbukiem bardziej niż życiem realnym. Wstawianie tam zdjęć ze sracza, z kuchni, swojego obiadu czy śniadania.


Ja jeszcze "toczę mega-beke" z tych, którzy pod zdjęciami ludzi komentują litanią na A4 z żalami z STS'a :rotfl: :jupi: :devil:
_________________

 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2014-01-20, 15:24   

To sobie tocz? Myślę, że wszyscy szanujący się na tym forum gracze, łącznie ze mną oczywiście, mają w chuju to co wypisujesz w tych wszystkich tematach. Próbujesz być śmieszny i naśladujesz swoich ziomali z teamu, ale nie do końca ci to wychodzi :lol: .
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2014-01-20, 16:35   

Uważaj Pikey, bo Pan śmieszek usunie Cię zaraz ze znajomych :D
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2014-01-20, 16:40   

Ja takich pokemonów nigdy w znajomych nie miałem, ale dzięki za uwagę, trzeba uważać, bo z koksem Vodecką nie ma żartów 8) ;D .
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2984
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-01-20, 17:31   

Sam mnie zaprosiłeś baranie i do dzisiaj wisisz w zaproszeniach więc co najwyżej to ja mogę powiedzieć, że "takich pokemonów nie przyjmuje". Dawno się tak nie uśmiałem. :devil: I w sumie dobrze zrobiłem, że nie przyjmowałem bo jak widziałem co pod zdjęciem u Piotrasa wypisywałeś to się za głowę chwyciłem. Większego debila chyba na swojej życiowej drodze już nie spotkam. Naprawdę trzeba nie mieć życia żeby u kogoś pod zdjęciem na fejsie pisać na 20 zdań żale o sts'a. I to jeszcze takie gdzie w co drugim zdaniu są przekleństwa. Myślałem, że z wiekiem dojrzejesz, a Ty z wiekiem jeszcze większe szopki odpierdalasz :lol: No bez pizdy...

Tacy dwulicowi znajomi to mi są na fejsie potrzebni jak świni siodło. Mam prawdziwych kumpli- nie potrzebuje Was :devil: ale zbierajcie sobie zbierajcie koleguff z stsa na fejsbuczku jak lubicie :wink:
_________________

 
 
Bazyl 


Wychowanek klubu: YL
Debiut w lidze: 08
Wiek: 34
Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 479
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-01-20, 17:45   

Wszyscy w pierdlu żałują, że nie przeczytali pierwszego punktu z poradnika kryminalisty: zablokuj facebooka :(
_________________
Statystyki żużlowe
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2014-01-20, 17:51   

Nie gadaj głupot, bo pamiętam jak dziś baranie, kiedy pierdoliłeś, że mam ciebie szybko przyjąć, bo robisz jakiś obrazek z moim i Kozła zdjęciem i potrzebujesz mojej fotki, więc ogarnij pizde ;) . Co do żali o sts'a to nie były to żadne żale o sts'a, tylko chodziło o coś zupełnie innego, ale jak masz gówniane pojęcie to później żyjesz w gównianym świecie :lol: . Moja w tym sprawa co u kogo piszę, może tobie imponuje jak jakaś małolatka swoją wypowiedzią przypomina rynsztok, który zresztą sam czasami na tym forum prezentujesz, ale ja wolę swoją wypowiedź uargumentować.

Ja natomiast tobie życzę żebyś z wiekiem zmądrzał, chociaż wiem, że o to będzie bardzo trudno, 23 lata karku pykną w tym roku, a ty na forum internetowych kresek robisz z siebie bałwana... i jeszcze masz czelność komuś wypominać brak dojrzałości. Żenada, obciach i hańba ;) .
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2984
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-01-20, 18:55   

Szkoda, że nie mam już tego screena bo by każdy zobaczył Twoją uargumentowaną wypowiedź i brak żali o sts'a :D z każdym postem walisz ściemy i wymyślasz co rusz to nowe rzeczy żeby wyszło na Twoje. Sam dobrze wiesz jak jest i że mam rację. Co ja Ci będę więcej gadał. Każdy kto na mumblu swego czasu z nami siedział wiedział, że nie przyjmuje Cię i Piecha do znajomych na fejsie chociaż mnie pozapraszaliście :crazy:
Tak pykną mi 23 lata i nie uważam, że robie z siebie bałwana. Powstał temat o facebooku. Napisałeś co Cię śmieszy i z czego kręcisz beke, a ja napisałem z czego ja kręcę bekę. A, że Cię to zabolało bo Ty się na fejsie zachowuejsz jak pajac to teraz będziesz mnie tu od bałwanów wyzywał. W którym miejscu zrobiłem z siebie bałwana niby?

Wklej sobie jeszcze 2 gołoty na zdjęcie poczujesz się wiekszy w internetach.
_________________

 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-01-20, 19:20   

a ja bym chciał zobaczyć te żale czy faktycznie tymi żalami są :d
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2984
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-01-20, 19:47   

niestety usunął jak go wyśmiali ludzie, że pod fotką takie rzeczy wypisuje
_________________

 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2014-01-20, 19:57   

To, że chciałeś moją fotke do tej oto grafiki to jest ściema? :D :

http://i47.tinypic.com/2cijqya.jpg

Także przestań pierdolić jakieś kocopoły, a to, że robisz z siebie na forum bałwana to już mówiłem, widzi każdy normalnie myślący typ. Twoje posty o 3 rano pokazujące jaki to najebany nie jesteś to zachowanie chyba na jeszcze niższym poziomie niż 3 gimnazjum. Kolejny przykład: robienie sobie jaj w wyborach na prezesa. Wiem, że zaraz wyskoczysz, że to tylko gra w której robisz sobie jaja, ale niektórzy poświecają na prawdę dużo czasu żeby ten STS jeszcze istniał, przesiadują nad programami i innymi rzeczami godzinami dziennie żeby przyszedł taki właśnie typ jak Ty i wyjebał ze swoją kandydaturą dla jaj. Na miejscu tych ludzi co wtedy rządzili to byś od razu wyłapał bana i skończyło by się pajacowanie :roll: .

Wkleję sobie jeszcze 17 "Gołoty" (nie potrafimy odmieniać?) i będę kozakiem w internetach, a Ty pij wódeczke i żyj kolorowo :) .
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2984
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-01-20, 20:35   

Serio wkleiłeś ten obrazek?Jakbyś nie widział jest to wyklejone ze screena z Twojego profilowego właśnie dlatego że innych nie było, a nie chciałem Cię dodawać do znajomych :D czyli wyszło na moje jednak :P Tak jak mówiłem wymyślaj i ściemniaj dalej :)
Już tak durne argumenty wyszukujesz, że głowa mała. Jestem bałwanem bo piszę posty o 2 w nocy??Nie każdy chodzi spać po dobranocce. To, że piszę o 2 czy 3 rano to już znaczy, że jestem najebany? zazdrościsz, że inni mają z kim wyjść z domu czy jak?:P Dla Twojej wiedzy nie piłem alkoholu (poza sylwestrem ) jakoś od 2 miesięcy. Nigdzie nie piszę typu "ale się napierdoliłem loool" o tej 3 w nocy tylko jak już normalnie odpowiadam. Bo jakbyś nie wiedział nie jestem alkoholikiem tylko normalnie żyjącym człowiekiem. Chociaż dla Ciebie normalność kryje się pod trochę innym pojęciem :D Bo jak już ktoś wychodzi z domu to jest alkoholikiem :lol:
Startowałem dla jaj ale z normalnymi argumentami i normalnym pomysłem na rozwój gry. Nikogo się nie prosiłem o głosy na siebie, a zebrałem jak dobrze pamiętam więcej niż Mati, który robił STS TV. Także jak zwykle wynalazłeś argument z dupy. Bo gdybym faktycznie zakpił z ludzi nikt by na mnie głosu nie oddał. Jednak niektórzy byli przekonani do mojego programu. Bana za to, że ktoś startuje w wyborach?? Dobry jesteś ;d

PS: Jeden Gołota,
Dwie co??Twoim zdaniem? Bo moim dwie Gołoty bądź dwa Gołoty jak kto woli. Ale możesz odmienić jak jesteś takim królem j. polskiego i mnie wyprowadzić z błędu :D
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna