Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Poprawka do newsa
Autor Wiadomość
Kaka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Lip 2008
Posty: 3119
Skąd: Wrocław/Częstochowa
Wysłany: 2012-02-14, 22:41   Poprawka do newsa

Czas biegnie nieubłaganie, dotyka to każdego z nas. Nasza gra jest na tapecie już od 10 sezonów. Teraz pewnie wielu z Was z tzw. amatorki drapie się po głowie i zadaje pytanie: „Co on pieprzy, przecież dopiero co skończyliśmy sezon 09”. Tak, macie rację, ale


Wklejcie to na początek tego mojego felietoniku.
_________________

 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-02-14, 22:54   

Nie.
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
sanrajss 


Wychowanek klubu: Crazy Devils
Debiut w lidze: 08
Wiek: 29
Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 510
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2012-02-14, 22:58   Re: Poprawka do newsa

Kaka napisał/a
Czas biegnie nieubłaganie, dotyka to każdego z nas. Nasza gra jest na tapecie już od 10 sezonów. Teraz pewnie wielu z Was z tzw. amatorki drapie się po głowie i zadaje pytanie: „Co on pieprzy, przecież dopiero co skończyliśmy sezon 09”. Tak, macie rację, ale


Wklejcie to na początek tego mojego felietoniku.


poprawione
_________________

 
 
Gość

Wysłany: 2012-02-14, 23:34   

Cytat
Po tym sezonem wyszło na jaw oszustwo z botem startowym przez co zrezygnowano ze startu na refleks na start na liczenie do 3. Nikogo za rękę nie złapało, ale trzeba było to zrobić żeby inni nie byli poszkodowani. I niestety tyle...


Pierwszemu sezonowi poswiecasz wiecej uwagi, ba, nawet wymieniasz multikontowca z nicku, chociaz jak sam wspominasz, nie brales w nim udzialu, a o bocie piszesz tylko tyle, ze byl. :lol2:
Trzeba bylo tez wymienic z nicku, kto stworzyl bota, trzeba bylo zacytowac tego hipokryte na glownej o mankucie, paluszku i lidze kresek, ludzie powinni wiedziec z kim maja doczynienia.
 
 
Kaka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Lip 2008
Posty: 3119
Skąd: Wrocław/Częstochowa
Wysłany: 2012-02-15, 02:37   

Wiem, że o Valusa Ci chodzi, bo to nie jest tajemnicą. Po drugie radnym pokazał tego bota (nie wiem czy sam go używał), zaś Gelo i chyba Kwiatek korzystali z makr ustawionych na klawie. To wszystko chyba, bo nikogo nie złapało się za rękę całkowicie ;) Tak samo chyba Osiak miał 7 multikont, ale też przecież nie są w 100% pewne.

Co do mańkutowania nie wiem jaki to ma wpływ na starty, więc neutralnie się do tego odnoszę.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna