Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z serwerem
Autor Wiadomość
Dano92 

Wiek: 31
Dołączył: 06 Wrz 2009
Posty: 168
Skąd: Gorzow
Wysłany: 2012-01-19, 19:10   Problem z serwerem

Witam w ostatnim czasie na moim serwie powstały pewne problemy. Pierwszy z nich jest taki, że nie wiem dlaczego, ale czasami gra mi się zacina i wiekszość graczy odrazu ma mega laga, zresztą ja przeważnie też odrazu ląduje na bandzie. Druga sprawa to niektórych po wejściu na mojego serwa odrazu rozłącza. Wcześniej tego nie było. Wie ktoś może dlaczego tak się dzieje ?
 
 
surrOund 


Wychowanek klubu: YL
Debiut w lidze: 08
Wiek: 37
Dołączył: 23 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-01-19, 19:46   

Zobacz czy jakiś proces nie zżera Ci za dużo procesora. Czasem tak się dzieje i przez to muli się cały system a wraz z nim gra, przez co reszta dostaje mega laga. Odpal sobie menadzer zadań, wejdź w zakłądke procesy i obserwuj, który proces ewentualnie co jakiś czas mógłby zeżreć ci procka chwilowo. Zaznaczę tylko, że jeśli przyuważysz to na procesie svshost.exe lub lsass.exe to 99% masz zainfekowanego kompa. Dodam tylko jeszcze, że na win XP maksymalnie powinieneś mieć z systemem uruchomionych ok. 30 procesów (razem z gg, antywirusem itp. ) Jeśli masz ich więcej niż 40 to znaczy, że masz syf w kompie i coś zamula Ci aplikacje. Czasem głupi program do torrentów może Ci zakłócać prace serwera STS. Jeśli stawiasz serwer bez odblokowanych portów, to po prostu je odblokuj i zobacz wtedy.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna