Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Spokojnie ch?opaki.
Autor Wiadomość
Adam 

Wychowanek klubu: Broncos Squad
Debiut w lidze: 02
Wiek: 32
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 1933
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-07-15, 14:43   

dokladnie odezwal sie ten co mial 1200 postow na starym forum z czego 1199 nie na temat \o/

// Prywatne animozje proszę na gg.

Lemo
Ostatnio zmieniony przez Lemo 2008-07-15, 14:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SwiezY 


Wiek: 34
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 5012
Skąd: Leszno/Poznan
Wysłany: 2008-07-15, 14:44   

jeśli masz coś do mnie możesz pisać na pw lub na gg: 647389
nie musisz się napisać przez neta to Ci nic nie da
_________________
Ślimak winniczek nie ma kręgosłupa...[/i]

"Look at my horse, My horse is amazing..."
 
 
Wiesiu 


Wychowanek klubu: POL
Debiut w lidze: 01
Wiek: 32
Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 280
Skąd: Ostrów Wlkp.
Wysłany: 2008-07-15, 15:06   

Zostaw mi tu Swiezego , co masz do niego ? Swiezy spoko facet ;]
_________________

 
 
Bucol 

Wychowanek klubu: FZG
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2452
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-07-15, 15:42   

Odbiegliście od tematu, sprawa Świeżego i jego postów na (przypominam i podkreślam) STARYM forum to zupełnie inna sprawa :P Lemo rządzi się jakby był tu szefem? Pewnie dlatego, że nim jest... czyż nie? Regulamin przy rejestracji był i żeby się zarejestrować trzeba było go zaakceptować, zrobiliście to skoro tu piszecie więc nie rozumiem w czym problem? Oczywiste było, że będzie taka zmiana, bo tutaj nie można wprowadzać niczego powoli, bo plany długiej i solidnej budowy są szybko duszone w zarodku, tu trzeba było takiego wstrząsu. No i stało się i się nieodstanie (oby :P ). Narzekaliście na zarząd który nic nie robił w sprawie chamstwa, teraz narzekacie na zarząd który z tym walczy, dziwni jesteście... Nie powiem, że zachowywałem się kulturalnie na tamtym forum (tam zasady były żeby wyglądało to zachęcająco dla potencjalnych partnero-sponsorów), ale tutaj, skoro widzę jak są przestrzegane zasady i jak sformułowany jest regulamin (jasno i przejrzyście) muszę się dostosować... no i w końcu forum z prawdziwego zdarzenia nam się zrobi. Śmiejecie się z dzieci grających w Tibie, wejdzie na www.forum.tibia.pl i poczytajcie sobie czy tam jest chamstwo, mogę wam to ułatwić i napisać od razu, że nie ma. Nawet kłótnie są kulturalne i na poziomie.

Z niesportowym pozdrowieniem (Ostatnio nazwano mnie drugim Bajbusem, to zoobowiązuje),
Bucol.
_________________
nie.
 
 
hN 


Wychowanek klubu: Thorn Team
Debiut w lidze: 00
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 1112
Skąd: Twierdza Toruń
Wysłany: 2008-07-15, 15:47   

Uno perdito finito: Lemo jest bardzo odpowiednią osobą na bardzo odpowiedzialnym stanowisku. Jak dorośniecie (mam nadzieję, że to się jednak stanie...) zrozumiecie w czym rzecz. Teraz jesteście małe, niedorozwinięte szczyle (proszę tego nie usuwać - nikogo nie obrażam a piszę samą prawdę), które muszą gdzieś się wyżyć i poprzeklinać bo przy rodzicach głupio.

i przy okazji wrzucę coś co już kiedyś wrzucałem :F


nieserdecznie pozdrawiam wszystkich 14 latków i niżej, którzy chcą być postrzegani jako dorośli klnąc na forum \o/

za to ślę serdeczne pozdrowienia do Adminów i Moderatorów za dobrze wykonywaną pracę - żeby wam zapału nie zabrakło :D
Ostatnio zmieniony przez hN 2008-07-15, 16:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Da Blaze 


Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 836
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-07-15, 15:49   

Adam, co z tego ze miał 1000postów?
lepiej chyba jak ktoś jest aktywny i coś się dzieje na forum niż jak są pustki, co nie?
zazdrość Cie zżera jak ja zżeram BigMaca ;]
 
 
SwiezY 


Wiek: 34
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 5012
Skąd: Leszno/Poznan
Wysłany: 2008-07-15, 15:53   

Poprostu jak ktoś nie ma nic mądrego do powiedzenia odrazu pisze o moich postach (dlatego też zrobiłem im przyjemność i pisałem je) uważam, że może 5% moich postów na starym forum nic nie wnosiła do tematu ...

PS. dzieci pozostaną dziećmi
_________________
Ślimak winniczek nie ma kręgosłupa...[/i]

"Look at my horse, My horse is amazing..."
 
 
LoraKinho 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1774
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-07-15, 16:12   

Pikey napisał/a
Łehehhehehe...To racja co taki Lemo robi w zarządzie tu powinni być dobrzi ludzie którzy nawet chcą pożartować.. :) A nie jak ktoś coś na kogoś najedzie to już ostrzeżenie.

A co tacy ludzie jak Ty robia na forum?
Wez zajrzyj do slownika i poszukac slowa DOBRZI i jak je znajdziesz to wroc spowrotem... wiec juz teraz sie z Toba grzecznie pozegnam... Czesc :)

A co do tematu... to jak juz ktos napisal... na takich stronach jak peb.pl za napisanie zlego tematu lub nawet Prosby o jakas np gre w zlym temacie juz sie dostaje bana... i to pomaga... wiec to co robi teraz Zarzad moim zdaniem tylko dobrze Nam zrobi ;]
Pozdrawiam
 
 
Adu 


Wychowanek klubu: KMO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 30
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 442
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-07-15, 16:30   

ok macie racje moderatorzy na tym forum dobrze wywiążują sie z pracy itd ale mi np jakiś moderator edytował post bo napisałem przekleństwo gwiazdkowane np J***** rozumiem dbajcie o te forum no ale troszeczke bez przesady
_________________

 
 
Lemo 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 389
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-07-15, 16:34   

Adu, wg regulaminu wulg wykropkowany jest traktowany tak samo jak niewykropkowany. :)
 
 
SwiezY 


Wiek: 34
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 5012
Skąd: Leszno/Poznan
Wysłany: 2008-07-15, 18:06   

dokładnie sam dostałem upomnienie za :F

// Uważaj na słowa. :*

Lemo
_________________
Ślimak winniczek nie ma kręgosłupa...[/i]

"Look at my horse, My horse is amazing..."
Ostatnio zmieniony przez Lemo 2008-07-15, 18:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Bucol 

Wychowanek klubu: FZG
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2452
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-07-15, 19:37   

Lemo napisał/a
Adu, wg regulaminu wulg wykropkowany jest traktowany tak samo jak niewykropkowany. :)


Kiedyś już tak było, tyle, że wtedy porządku pilnowało przedszkole MariaNa (żeby nie było, do MariaNa pretensji nie mam) :P Teraz jest troszki inaczej i wydaje mi się, że lepiej...
_________________
nie.
 
 
Rzeninho 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 135
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: 2008-07-15, 20:23   

Bucol napisał/a
Odbiegliście od tematu, sprawa Świeżego i jego postów na (przypominam i podkreślam) STARYM forum to zupełnie inna sprawa :P Lemo rządzi się jakby był tu szefem? Pewnie dlatego, że nim jest... czyż nie? Regulamin przy rejestracji był i żeby się zarejestrować trzeba było go zaakceptować, zrobiliście to skoro tu piszecie więc nie rozumiem w czym problem? Oczywiste było, że będzie taka zmiana, bo tutaj nie można wprowadzać niczego powoli, bo plany długiej i solidnej budowy są szybko duszone w zarodku, tu trzeba było takiego wstrząsu. No i stało się i się nieodstanie (oby :P ). Narzekaliście na zarząd który nic nie robił w sprawie chamstwa, teraz narzekacie na zarząd który z tym walczy, dziwni jesteście... Nie powiem, że zachowywałem się kulturalnie na tamtym forum (tam zasady były żeby wyglądało to zachęcająco dla potencjalnych partnero-sponsorów), ale tutaj, skoro widzę jak są przestrzegane zasady i jak sformułowany jest regulamin (jasno i przejrzyście) muszę się dostosować... no i w końcu forum z prawdziwego zdarzenia nam się zrobi. Śmiejecie się z dzieci grających w Tibie, wejdzie na www.forum.tibia.pl i poczytajcie sobie czy tam jest chamstwo, mogę wam to ułatwić i napisać od razu, że nie ma. Nawet kłótnie są kulturalne i na poziomie.

Z niesportowym pozdrowieniem (Ostatnio nazwano mnie drugim Bajbusem, to zoobowiązuje),
Bucol.



;o

wkońcu mądry post tego kolegi.

przeczytajcie to wszyscy ,którym się nie podoba zarządzanie na forum. ;]
 
 
HerkuleS 


Wychowanek klubu: Młody Peci Racing Team
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 782
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2008-07-15, 21:13   

Nooo jakoś jak ja pisałem na forum to było że nabijam posty, to teraz niech mi ktoś powie ....... od czego jest forum :) ? No, więc niech taki raptilus niech nie pisze mi na przyszlosc jak na dawnym forum żebym skonczyl psiać posty pozdro _--_
 
 
Bucol 

Wychowanek klubu: FZG
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2452
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-07-15, 21:20   

HerkuleS napisał/a
Nooo jakoś jak ja pisałem na forum to było że nabijam posty, to teraz niech mi ktoś powie ....... od czego jest forum :) ? No, więc niech taki raptilus niech nie pisze mi na przyszlosc jak na dawnym forum żebym skonczyl psiać posty pozdro _--_



Szczerze to każdy Twój post, poza wynikami bądź powtórkami z meczów, jest kolejną porcją braku inteligencji serwowaną w sosie własnym... Skończ "psiać" (cokolwiek to znaczy) posty...
_________________
nie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna