Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Spokojnie ch?opaki.
Autor Wiadomość
Kuluś 


Wiek: 32
Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 739
Skąd: ROW Rybnik
Wysłany: 2008-07-15, 10:51   Spokojnie chłopaki.

Coś sie stało widze to wyraznie. Tosz to nie moze tak być, ze za kazde przeklenstwo, albo co gorsza za napisanie na sb słowa ciota itp sa upomnienia, bo obrazilem Maradone;/. Panowie to tylko ma być zabawa. To nie jest oboz harcerski, albo klasztor siostr Karmelitanek z całym szacunkiem oczywiśćie. Widze, ze troszke wam odp..... Jak bedziecie kazdy post kasować badz też kazdego wyrzucać na miesiac to w to beda graly same przydupasy, albo ludzie typu Axe i jego stary. Nie moze tak być! Ta liga jest bardzo popularna, wiec starajmy sie zeby nastepny sezon byl jeszcze atrakcyjniejszy od tego. Zeby liga miala swoja range. Zeby grali w niej najlepsi zawodnicy z Polski, Angli czy Szwecji. Ale jak tak bedzie to mozemy sobie pograć w Demonica z patafianami. Ludzie czyzby dreczyło was to, ze konwersacja na owym forum nie jest na odpowiednim poziomie? Musicie popatrzec w przeszłosc ile tam było zła! Zapewne i tak skasujecie ten post, bo tutaj nikt krytyki nie przyjmuje. Zrobcie z tym porzadek, bo Lemo wyrzuci wszystkich i zagra 1vs1 ze swoja stara! Chcecie to kasujcie kazdy moj post, ale z tego co widzialem pozbywacie sie zawodnikow, ktorzy w tej lidze mogliby cos zwojować. Kartas czy tez Towi to nie sa pionki, zeby ich banować! Tak wiec troche godnośći, bo nie samo stanowisko a zachowanie na tym stanowisku czyni człowieka godnym! Mam nadzieje, ze te kilka skromnych zdan uświadomia wam, ze nie w tym tkwi sens abysmy sobie ta świetna zabawę utrudniali!



Kuluś do zarzadu!!!

Amen!
 
 
LoraKinho 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1774
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-07-15, 10:55   

Nikt Cie tu na sile nie trzyma...
a co do moderatorow to jak na razie wykonuja swietna robote...
Juz po tych kilku zmianach jak Oni Wam zmienili posty w ktorym przeklneliscie to powinniscie sie nauczyc i Oni by nie mieli co robic...
Wlasnie Kuluś to ma byc gra a nie ze Ty najezdzasz tutaj na Naszych Starych ;]
Tyle w temacie
pozdrawiam ;]
 
 
Bossi 


Wychowanek klubu: ZPRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 914
Skąd: Toruń/Londyn
Wysłany: 2008-07-15, 10:56   

Tak w ogóle skąd ten Lemo się urwał? Przed otwarciem nowego forum nie wiedziałem, że taki ktoś istnieje. Przyszedł sobie ot tak i jeszcze będzie mi mówił w dziale Hyde Park o czym mogę dyskutować, a o czym nie...paranoja. Jeśli sobie przeklnę czasem to cóż złego się stanie? Lemo chyba jest studentem teologii i w przyszłości chce rozgrzeszać i zadawać pokutę \o/
_________________
|| Honorowy Q-Tas FZG || Stara Gwardia ||
 
 
Pinki 


Wychowanek klubu: Misiu Gangster Team
Wiek: 41
Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 890
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2008-07-15, 11:00   

Kuluś napisał/a
Tosz to nie moze tak być, ze za kazde przeklenstwo, albo co gorsza za napisanie na sb słowa ciota itp sa upomnienia, bo obrazilem Maradone;/.

Może. Czytaj regulamin forum.

Kuluś napisał/a
Zeby liga miala swoja range.

Żeby liga miała swoją rangę, to gracze muszą prezentować jakiś poziom. Od forum się zaczyna...

Kuluś napisał/a
udzie czyzby dreczyło was to, ze konwersacja na owym forum nie jest na odpowiednim poziomie? Musicie popatrzec w przeszłosc ile tam było zła!

Tak, dręczy nas niski poziom niektórych wypowiedzi na forum. Przeszłość się nie liczy. Mamy nowe forum i nowe zasady.

Kuluś napisał/a
z tego co widzialem pozbywacie sie zawodnikow, ktorzy w tej lidze mogliby cos zwojować

Nikt nikogo nie ocenia tu po zasługach i "skillu". Jeżeli chodzi o przestrzeganie regulaminu, to wszyscy są równi.
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-07-15, 11:01   

Łehehhehehe...To racja co taki Lemo robi w zarządzie tu powinni być dobrzi ludzie którzy nawet chcą pożartować.. :) A nie jak ktoś coś na kogoś najedzie to już ostrzeżenie.
 
 
Lemo 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 389
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-07-15, 11:02   

Cytat
Panowie to tylko ma być zabawa.

Jeśli za zabawę uważasz przeklinanie i pisanie coś o mojej matce, której pewnie nie znasz to gratuluję.

Jak już mówiłem pisać możecie o wszystkim, ale na poziomie.
 
 
SwiezY 


Wiek: 34
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 5012
Skąd: Leszno/Poznan
Wysłany: 2008-07-15, 11:49   

Bossi napisał/a
Tak w ogóle skąd ten Lemo się urwał? Przed otwarciem nowego forum nie wiedziałem, że taki ktoś istnieje.


A co ma stare forum do nowego??
Chyba potrzeba świeżej krwi na tym forum, a nie ciągle tych samych osób :)
_________________
Ślimak winniczek nie ma kręgosłupa...[/i]

"Look at my horse, My horse is amazing..."
 
 
Rzeninho 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 135
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: 2008-07-15, 11:49   

Zgadzam się z Kulusem, choć rozumiem moderatorów również.

Mam propozycje ;)

Otwórzcie dzial na forum zatytuowany: Dzial wulgaryzmu (wchodzisz na wlasną odpowiedzialność)

Ten dzial nie bylby kontrolowany, może jakoś ukryty ? .. aby nowi użytkownicy go nie widzieli ... ;)

Tam byśmy glosili swoje zdanie, opini o innych użytkownikach itd..

może da rade go jakoś tak zamaskować ;D

taki o sobie pomysl ciach ;)


//Uwaga na słowa!

Pinki



// Przepraszam !
Rzenio
Ostatnio zmieniony przez Pinki 2008-07-15, 11:52, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Lemo 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 389
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-07-15, 12:02   

Rzeninho napisał/a
Zgadzam się z Kulusem, choć rozumiem moderatorów również.

Mam propozycje ;)

Otwórzcie dzial na forum zatytuowany: Dzial wulgaryzmu (wchodzisz na wlasną odpowiedzialność)

Ten dzial nie bylby kontrolowany, może jakoś ukryty ? .. aby nowi użytkownicy go nie widzieli ... ;)

To ja mam jeszcze lepszy pomysł. Niech osoby, którym zależy na wulgaryzmach i pisaniu nie na temat otworzą sobie osobne forum. Proponuję domenę piaskownica.pl.
 
 
Joker

Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1658
Skąd: Ostrów Wlkp
Wysłany: 2008-07-15, 12:06   

Moim zdaniem troche za ostro traktowane jest SB ale popieram ostrzeżenia za przeklinanie w postach. Otwieracie jakies bezsensowne tematy "Zapal znicza moderatorom" a pozniej sie plujecie za co ostrzeżenia dostajecie ;/
_________________

 
 
Mateo 


Wychowanek klubu: HO
Debiut w lidze: 00
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1121
Skąd: Stal Gorzów
Wysłany: 2008-07-15, 12:26   

damian01 napisał/a
Moim zdaniem troche za ostro traktowane jest SB ale popieram ostrzeżenia za przeklinanie w postach. Otwieracie jakies bezsensowne tematy Zapal znicza moderatorom a pozniej sie plujecie za co ostrzeżenia dostajecie ;/


Damian ludzie którzy tworzą te tematy maja powód.. jezeli dostajesz ostrzezenie lub bana za nic. to sie nie dziw ze potem nie którzy tworzą akie tematy.. Popieram Kulusia ! w 100%

PS. Lemo od niedawna a rządzi jakby [cenzura] byl od poczatku...
 
 
Lemo 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 389
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-07-15, 12:27   

Mateo radzę zapoznać się z regulaminem i treścią wymoderowanych postów a będziesz wiedział, że bany nie były za nic.
 
 
Rzeninho 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 135
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: 2008-07-15, 12:41   

Ja tam Lemo jestem z Tobą ;]

Przynajmniej chcesz coś zrobić ;]

Trochę wyluzuj i będzie git ;D
 
 
Axe
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-15, 12:43   

Kuluś napisał/a
albo ludzie typu Axe i jego stary.

Za to dałbym mu bana na 3 miechy :D Ale tak na poważnie Kuluś nie obrażaj mnie bo nawet mnie zabardzo nie znasz a juz coś tam o mnie wymyśliasz.Jęśli masz coś do mnei to napisz mi na PW albo na GG:6526529 a nie na forum gdzie za takie głupie wypowiedzi niedługo dostaniesz zasłużonego bana ;] Ja popieram te bany itp. itd. ale Panowie nie dawajcie za nic ostrzezen.Raz czy dwa chyba można przymknąć na to oko;] Lemo może jest od niedawna ale moim zdaniem dużo zmienił chciaż on chce ciągle dobrze ale ostatnio coś przedobrzył.

PS:Jeśli napisałem coś nie zgodnie z regulaminem możecie na to oko przymknąć :)
 
 
Da Blaze 


Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 836
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-07-15, 12:53   

moim zdaniem to wszystko idzie w niedobrą stronę, wyczułem to juz przy wyborach do rady i w 100% się sprawdziło.
 
 
edinho
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-15, 13:00   

teraz widze jak mnie starrzy wychowali, zero kultury ALE DZIEKI KOCHANYM MODERATOROM wszystko bedzie ok xD
 
 
SwiezY 


Wiek: 34
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 5012
Skąd: Leszno/Poznan
Wysłany: 2008-07-15, 13:08   

nie wiem wogóle po co się kłucicie rejstrowaliście się to chyba akceptowaliście regulamin?? no bo inaczej by was tu nie było :) a teraz wielkie halo się odezwali :|
czy na naszym forum nie może być np. takiego porządku jak na innych wielkich forach peb.pl czy jakiś tam innych tam bana się zgarnia za źle załorzony temat i nikt sie nie pluje bo nawet nie ma po co komuś nie pasuje out itd.
_________________
Ślimak winniczek nie ma kręgosłupa...[/i]

"Look at my horse, My horse is amazing..."
 
 
Rudolf 


Wychowanek klubu: Atomic Team
Debiut w lidze: 00
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2576
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2008-07-15, 13:51   

Lemo to z jakiegoś zera zrobił sie ważniejszy niż stara ziola... ;/

//Radzę na przyszłość wypowiadać się trochę kulturalniej.
Mareczek
Ostatnio zmieniony przez Mareczek 2008-07-15, 14:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pinki 


Wychowanek klubu: Misiu Gangster Team
Wiek: 41
Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 890
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2008-07-15, 13:55   

Lemo potrafił swoją osobą przekonać pawelka. Boli Was, że ktoś mało znany w światku STS'a jest szefem modów? Trzeba było zareklamować swoją osobę. Każdy miał szansę, nieliczni ją wykorzystali, a reszta, która teraz najgłośniej krzyczy, nawet nie miała ochoty kandydować do zarządu, bo boi się obowiązków. Taka jest prawda. Łatwiej krzyczeć i krytykować, niż samemu ruszyć zadek do roboty.
 
 
Adu 


Wychowanek klubu: KMO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 30
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 442
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-07-15, 13:57   

Lemo przyszłeś na nowe forum i sie tu wielce rządzisz jakbyś był nie wiem kim weź sie troche uspokój,wlepiłeś Kartasowi,Towiego bana NA MIESI?C za jakiś durny temat ja tego wogóle nmie czaje

#pinki

tu nie chodzi o to że został opiekunem moderatorów czy kit wie kim jeszcze tylko o to że rządzi sie tu jak by to było jego forum i on był szefem wszystkiego takie moje zdanie

#lemo widze że jednak mnie nie rozumiesz i nie zrozumiesz :faja: cya

sorry za durny post
//Adu
Ostatnio zmieniony przez Adu 2008-07-15, 14:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Lemo 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 389
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-07-15, 14:04   

Adu odpowiedziałeś sobie sam. Bana dostali między innymi za durny temat, a jeden z nich sam przyznał, że jest nie na miejscu.

Poza tym kary zostały zmniejszone i jak widać mogą się wypowiedzieć.

Adu napisał/a
rządzi sie tu jak by to było jego forum i on był szefem wszystkiego

Ręce mi opadły. Z tak wyważonymi, trafnymi i błyskotliwymi argumentami nie umiem dyskutować. Masz stuprocentową rację. ;)
 
 
Adam 

Wychowanek klubu: Broncos Squad
Debiut w lidze: 02
Wiek: 32
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 1933
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-07-15, 14:30   

Pikey napisał/a
Łehehhehehe...To racja co taki Lemo robi w zarządzie tu powinni być dobrzi ludzie którzy nawet chcą pożartować.. :) A nie jak ktoś coś na kogoś najedzie to już ostrzeżenie.


Pikej do zarządu Ty jesteś i powinieneś rządzić tą ligą!


Nie przeklinamy

Lekkie upomnienie

ManE
Ostatnio zmieniony przez ManE 2008-07-15, 14:33, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Lukan 


Wychowanek klubu: ART
Debiut w lidze: 02
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1777
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2008-07-15, 14:35   

Pikey napisał/a
Łehehhehehe...To racja co taki Lemo robi w zarządzie tu powinni być dobrzi ludzie którzy nawet chcą pożartować.. :) A nie jak ktoś coś na kogoś najedzie to już ostrzeżenie.


a co ty robisz w tej grze i na tym forum ??
_________________
www.eSpeedway.pl

03 - BW
04 - TSCR
05 - TSCR
06 - OR
07 - OR
08 - OR
 
 
Adam 

Wychowanek klubu: Broncos Squad
Debiut w lidze: 02
Wiek: 32
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 1933
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-07-15, 14:38   

PiKeY sialalala

// Przegiełeś !

SwiezY :*
Ostatnio zmieniony przez Lemo 2008-07-15, 14:47, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Lukan 


Wychowanek klubu: ART
Debiut w lidze: 02
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1777
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2008-07-15, 14:42   

wielki stróż prawa sie odezwal ;/
dajcie cenzure i bedzie po sprawie a nie siedzicie 24h na tym forum i czekacie az ktos napisze cos nie po waszej mysli

// Nie przeklinamy. Nie po naszej myśli są jedynie wulgi i pisanie niezgodne z regulaminem.

Upominam, kolejny taki wybryk (przekleństwo), a będzie ostrzeżenie.

Lemo
_________________
www.eSpeedway.pl

03 - BW
04 - TSCR
05 - TSCR
06 - OR
07 - OR
08 - OR
Ostatnio zmieniony przez Lemo 2008-07-15, 14:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna