Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
MM - KA
Autor Wiadomość
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2023-11-08, 22:46   MM - KA

1. Nick i drużyna składającego: Domin, KA
2. Dotyczy zawodów: 10. kolejka DMP, MM-KA
3. Nastąpiło naruszenie artykułu/ów Regulaminu nr: Art. 12, pkt 1
Sędzia Główny zarządza powtórkę biegu w pełnym składzie, gdy:
W wyniku Teleportu jeden lub większa liczba zawodników wpadnie w trawę lub w bandę na
pierwszym łuku.

Art. 1 Pkt 2
Ilekroć w niniejszym Regulaminie jest mowa o:
"Teleporcie" - należy przez to rozumieć odbicie się od siebie dwóch lub większej ilości
zawodników, w wyniku którego którykolwiek z nich traci chwilowo kontrolę nad motorem.

4. Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja):
3-krotnie powtórzony został bieg numer 14. W każdym z przypadków sędzia zawodów, Amber Mouse, uznał, iż doszło do teleportu.

a) Pierwsza odsłona: https://www.szybkiplik.pl/G26WaRP2y5

W mojej opinii Ivan (kask niebieski) nie wpadł w trawę w wyniku teleportu. Znajdował w niej się już zanim doszło do ostatecznego wepchnięcia.

b) Druga odsłona: https://www.szybkiplik.pl/agu9xu6GYW

Łagutek (kask czerwony) nie wpadł w trawę w wyniku teleportu, a wepchnięcia. Wjazd w trawę nie był skutkiem odbicia (a to jest wymogiem, aby powtórzyć wyścig), które nastąpiło. Łagutek wpadł w trawę w wyniku wepchnięcia, a nie teleportu.

c) Trzecia odsłona: https://www.szybkiplik.pl/Zx5bsa5RKj

I chyba odsłona, która wywołuje największe kontrowersje, gdyż bieg nie został dokończony, a tutaj o teleporcie w mojej opinii nie ma mowy. Szczególnie kiedy odwtorzy się powtórkę w zwolnionym tempie. Łagutek (kask czerwony) zostaje wepchnięty przez Ivana (kask niebieski). Sędzia przerywa bieg, kiedy goście wychodzą po starcie na 1-5.

W mojej opinii w żadnej z tych odsłon nie nastąpił wymóg powtórzenia biegu, czyli zawodnicy nie wpadli w trawę w wyniku teleportu tylko innych okoliczności (m.in. wepchnięcia bez odbicia).


5.W związku z naruszeniem Regulaminu wnoszę o:
Weryfikację biegu 14 z 3-3 na 1-5 w przypadku uznania dwóch pierwszych odsłon biegu, jako niekwalifikujących się do powtórki. W przypadku trzeciej odsłony nie mam pojęcia jaka kara by była adekwatna do czynu, kiedy to sędzia zawodów i jednocześnie trener drużyny gospodarzy przerywa wyścig, gdy drużyna gości wychodzi na podwójne prowadzenie po 1 łuku.
 
 
Animal 

Wiek: 34
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 29
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2023-11-09, 08:05   

;D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna