Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Lemo
2008-07-28, 22:24
a Moze sa tutaj hazardzisci z prawdziwego zdarzenie:-)
Autor Wiadomość
Lewy
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-28, 22:03   a Moze sa tutaj hazardzisci z prawdziwego zdarzenie:-)

no pewnie temat kazdemu znany na kazdym jednym forum wiec zaczne od tego jaki ja mam z tym kontakt...no wiec osobiscie jest to moja praca;-) od paru lat nic nie robie tylko grajac zarabiam sobie zaznacze ze mam 22 lata nigdy nie pracowalem ale studiuje jeszcze...da sie zarobic jak ma sie znajomisci i dobre kontakty wiec ogolnie polecam...czy jest tu ktos kto rownie powaznie to traktuje badz chce traktowac w przyszlosci badz gra:D zapraszam ;-)

//Temat przeniesiony do odpowiedniego działu.

Przyjemnej dyskusji.

Lemo
 
 
Kerogh 


Wiek: 59
Dołączyła: 09 Lip 2008
Posty: 221
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-07-28, 22:23   

Cytat
da sie zarobic jak ma sie znajomisci i dobre kontakty wiec ogolnie polecam...


Chcesz powiedzieć, że znasz osoby, które podają Ci tzw. 'ustawiane' wyniki meczów?

Nie, to jest niemożliwe. A jak chcesz powiedzieć, że znasz osoby które dobrze typują, to wszystko opiera się raczej na jak najlepszej analizie, informacjach o kontuzjach, problemach pojedynczych zawodników itp. Jednak teraz tych stron jest w cholerę, więc raczej specjalnych kontaktów mieć nie trzeba. Wszystko polega tylko na tym, żeby umiejętnie i skutecznie wyłapywać te dobre typy, bo każdy się myli i 'pewniaków' nie było i nie ma.

Jedyny problem czasami dla niektórych to jest problem ze słabą znajomością angielskiego - większość popularnych stron z analizami, informacjami i ważnymi newsami jest właśnie w tym języku, a tylko mała część jest przepisywana na polskie fora.

Polecać szczególnie nie ma komu. Bukmacherka coraz bardziej zbliża się do gier w kasynach, a w kasynach na dłuższą mete przegrywa każdy - taka prawda. Najwięcej z tego, co czytałem i słyszałem można zarobić w tego typu zabawach, grając na giełdzie, ale to też trzeba mieć czas i sporo wiedzy.

Jeśli chodzi o zakłady, to na pewno od początku nikt wygrywał nie będzie. Trzeba trochę na starcie przegrać, dlatego najlepiej nie rzucać się na większe stawki, bo źle się może zacząć. Każdy musi sprawdzić sporo systemów gry, granie na AKO2, progresja na AKO2, większe stawki na AKO1.5, gre singlami, progresje na remisy itp. itd. Fakt, że jedynym sposobem, który na pewno przyniesie zysk jest progresja, ale trzeba mieć dużo cierpliwości i wiedzy, bo przy słabszej passie można sporo wdupić.

PS. Aha, nie wiem czy słyszeliście, ale Polska jest wyjątkowym krajem. Ministerstwo Finansów chce wprowadzić podatek... 20% od zakładów stawianych w STS, TM, Prof. itd., bo nie mają pieniędzy na budowę stadionów na EURO2012. Masakra. ;)
_________________
Paweł [b]H[b]lib

'haters gonna hate'
 
 
Krajeś 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 362
Skąd: Toruń
Wysłany: 2008-07-28, 22:37   

on mówi o hazardzie z prawdziwego zdarzenia nie amatorskich zakładach sportowych ; ]]
osobiście mam z tym styczność na co dzień, branża moich starych ; ]] nie że grają, kase robią na tych którzy grają ; ]] więc śmiało mogę podyskutować ; p a w ogóle, co konkretnie robisz ?

Ale mówiąc ogólnie jest to dobry zarobek na bardzo krótką metę ; ] nałóg gorszy niż papierosy czy alkohol ; ] raz czy dwa się uda, jesteś na plusie i jest ok, ale nie zawsze będziesz wygrywał ; ] nagrzany gracz z wyższej półki średnio aby wygrać 10tys wkłada UWAGA ; ]]]] około 100tys ; ]
przy takich zwykłych maszynkach o niskich wygranych 3tys przypada na tysięcy 15 ; ]]

także Lewy ; d weź się za uczciwa robota a to uznaj za hobby ; ddd
_________________

 
 
 
Kerogh 


Wiek: 59
Dołączyła: 09 Lip 2008
Posty: 221
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-07-28, 22:40   

Więc co nazywasz hazardem z prawdziwego zdarzenia?
_________________
Paweł [b]H[b]lib

'haters gonna hate'
 
 
Pingwinek 


Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 970
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-07-28, 23:50   

Creative napisał/a
nagrzany gracz z wyższej półki średnio aby wygrać 10tys wkłada UWAGA ; ]]]] około 100tys ; ]


Bukmacher raczej nie stawia zakładów o kursie 1.1 :D
 
 
Krajeś 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 362
Skąd: Toruń
Wysłany: 2008-07-28, 23:52   

Kero, wygrać 200zł w sportowych to już jest sukces, zobacz o jakich stawkach ja mówię i sam odpowiedz sobie na pytanie : )
_________________

 
 
 
Lewy
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-29, 00:10   

Bardzo mnie ciekawi wypowiedz Kerogha...hm...znam ludzi ktorzy takie podaja...ciekawe stwierdzenie nawet moge Ci powiedziec ze sam innym je podaje;-) chodzi mi o zarabianie grajac na zakladach jak i o wszelkie inne rodzaje hazardu z jakimi macie stycznosc...ale wracajac do spotkan ustawionych...one nie wszystkie sa sprzedane...szczegolnie tenis czasem ktorys z zawodnikow musi wyjechac a ma mecz...wiec co robi?? przegrywa a zazwyczaj jest faworytem :devil: no i tak ludzie umaczaja siano zebym ja mogl je wygrac :wink: mowimy tu o powaznym graniu i wygrac 200zl hm...czy to jest sukces odnosnie wypowiedzi creative...stawiajac kwoty 500-1000zl to chyba porazka:D tak calkiem powaznie da sie zarobic na graniu da sie takze zarobic na grajacych podajac im typy i to dziala w dwie strony a zaklady bukmacherskie zarobia na takich ktorzy przyjda i w ciemno zaczna obstawiac faworytow ktorzy jak pisalem czasem nawet nie chca wygrac spotkania :mrgreen:

a jeszcze ciekawy wpis creativa...zaklady bukmacherskie z prawdziwego zdarzenia mialem na mysli ludzi grajacych za spore kwoty i majacych spora wiedze na ten temat...natomiast jesli chodzi o hazard typu kasyna masz racje...nie ma sensu grac maszyna musi na siebie zarobic i nie moze wiecej wyplacic niz zarobic...zaklady bukmacherskie to nei jest tak do konca hazard bo hazard to gry losowe a bukmacherka i mecze to nie sa gry losowe kiedy wiemy ze dany zawodnik nie chce wygrac i specjalnie przegram...mecz bez ryzyka i ogladanie jego smieszne i zabawne:-)

no i Wielkie Dzieki dla Lemo za przeniesienie tematu i nie wykasowanie GO;-) tak trzymaj Bracie 8)

Uzywamy opcji edytuj gdyz post pod postem nie jest u nas mile widziany ;) Pozwolilem sobie polaczyc posty//ManE
 
 
MlodY 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 128
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-07-29, 00:20   



//Post nie na temat. Następnym razem swoim postem spróbuj coś wnieść do rozmowy. Nie wyręczaj
moderatorów;). Upomnienie.

Swk6
_________________
KLIKNIJ DODA POKAZUJE CYCKI !!!
Ostatnio zmieniony przez swk6 2008-07-29, 09:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ori 


Wychowanek klubu: Fantastisz Tempo
Debiut w lidze: 01
Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 1376
Skąd: UNIA LESZNO
Wysłany: 2008-07-29, 00:41   

Ja się tam nie zagłębiam w takie rzeczy gram dla przyjemności

Jedyne co sie sprawdza to progresja no i stawianie na rywala Falubazu :D

lewy niby coś piszesz ale bez szczegółów nie wiem co próbujesz sie pochwalić albo tworzysz nowe teorie jak zacząłeś to wal prosto z mostu nie od dziś wiadomo jaką role odgrywają znajomości nic nowego
_________________
"Nie upadek czyni Cię przegranym a niechęć powstania..."
01 - Fantastisz Tempo
02 - Fantastisz Tempo
03 - Fantastisz Tempo
04 - Fantastisz Tempo
05 - The Wild
06 - Dangling Foreskins
07 - The Wild
08 - The Wild
09 - The Wild
10- GAME OVER
Unia Leszno:
DMP: 4-0-1
DPLM: 3-1-1
SpeedwayStars.pl
 
 
Kerogh 


Wiek: 59
Dołączyła: 09 Lip 2008
Posty: 221
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-07-29, 10:21   

lewy09 napisał/a
szczegolnie tenis czasem ktorys z zawodnikow musi wyjechac a ma mecz...wiec co robi??


ano tak to faktycznie. Najlepszy przykład z ostatnich tygodni to challanger Porsche Open z Poznania. Vassallo, Garcia Lopez, Darcis itd. :]

Ja poki co >200 jeszcze nie gralem, ale moze niedlugo ;-)
_________________
Paweł [b]H[b]lib

'haters gonna hate'
 
 
Pingwinek 


Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 970
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-07-29, 11:32   

Ja na okres wakacyjny zrobiłem sobie krótki odpoczynek od tego typu emocji, czasem coś na "sucho" postawie i z ciekawości później sprawdzam.
_________________

 
 
Da Blaze 


Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 836
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-07-29, 12:03   

oj ja tez musze odrobic straty, oddac dlugi i czekam na start lig piłkarskich, nba, nhl..
bo srednio mi wychodzi w wakacje ; ]
 
 
Hubi


Wiek: 31
Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 262
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2008-07-29, 16:19   

Hmm ... poważnie nie poważnie bawię się. Kiedyś jak miałem napał, żeby kupić Xboxa to zagrałem za 400 zł na Stal Ostrów i Polonię Warszawa w kosza AKO: 2.50. Udało się, myślałem nad tymi typami z 2 dni :) Teraz to już idzie mi przeciętnie, ale co zrobić. Wakacje to dla mnie też wakacje w bukmacherce i gram za kwoty dużo mniejsze często w przedziale 5-15 zł. Czekam na start lig koszykarskich z NBA i Euroligą włącznie i turnieje tenisowe kolejne jak US Open, czy IO :)

Pozdrawiam :)
_________________
Danny King!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna