Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Domin
2020-07-02, 14:51
Finał Ligi Akademickiej
Autor Wiadomość
Rob1404 

Wychowanek klubu: Śląsk Świętochłowice
Wiek: 37
Dołączył: 02 Kwi 2020
Posty: 47
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 2020-07-01, 22:43   Finał Ligi Akademickiej

W imieniu Swoim ale i całego zespołu Skałka Śląsk Speedway proszę o weryfikację biegu 12 z meczu rozegranego jako rewanż na torze Polonia. Sędzia zawodów stwierdził że było TP co w naszym mniemaniu wyglądało inaczej. Warunki ogólne odbywania spotkania były z przykrością muszę stwierdzić fatalne każdy z zawodników miał potężne Lagi co mocno wypatrzało wynik sportowej rywalizacji. Przykro że w takich mało sportowych warunkach rozstrzygały się tak Ciekawe zmagania. Poniżej podaje Link do swojego FB odraz Link z kontrowersyjnym Biegiem prosze o kontakt i Pozdrawiamy Serdecznie

https://www.facebook.com/robert.barszcz.5

https://easyupload.io/0uvek8?fbclid=IwAR35TZ2c_VqViiX1_oDwTeJEW2oifbxwseuEJwaqVEaiDslK41c7P1HbUuo
_________________
Rob
 
 
Jack 


Wychowanek klubu: Team-X-Treme
Debiut w lidze: 01
Dołączył: 27 Mar 2012
Posty: 85
Skąd: Leszno
Wysłany: 2020-07-02, 08:33   

Przed meczem odbyła się próba serwa. Serwer zaakceptowany był bez zastrzeżeń.
Generalnie do czasu gdy drużyna gości prowadziła lub mecz był na styku nie było zażaleń.
Zgłaszający protest mija się z prawdą pisząc o fatalnych warunkach i potężnych lagach wszystkich graczy. Drużyna gospodarzy nie zgłaszała żadnych uwag do serwa w trakcie meczu a także problem lagów w drużynie gości miał dotyczyć dwóch graczy a nie całej drużyny. Potężne lagi wszystkich graczy to brak kontroli nad motorkami, chaos na torze, repy pokazują zupełnie coś innego…
Podczas meczu sprawdzałem pingi do różnych serwerów i były stabilne i powtarzalne co wklejałem na kanał meczowy (np. na wp.pl - 14ms bez żadnych niepokojących odskoków).
Niemniej proponowałem zgodnie z regulaminem przejęcie serwa gościom ale tego nie uczynili i mecz był kontynuowany.
Odnośnie TP niech rozstrzygną doświadczeni. Ja pozwoliłem dojechać do końca bieg i analizowałem repa kilka razy i podjąłem decyzje o powtórce.
_________________
-------------------------
 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2020-07-02, 13:35   

Ewidentny teleport, nie ma o czym dyskutować. Bieg słusznie powtórzony
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2020-07-02, 14:50   

Protest złożony niepoprawnie - niezgodnie z wzorem z Regulaminu STS - nie będzie on rozpatrywany.

Osobiście uważam, iż Barnej powyżej wyczerpał temat :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna