Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ipaq
2019-03-27, 12:23
Pomysły na sezon 23
Autor Wiadomość
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2018-06-19, 11:49   

Barnej napisał/a
Cóż, to i ja się wypowiem. Jeśli chodzi o start, to zostałbym jednak przy tym co jest. Od początku mówiłem, że ta idea może budzić kontrowersje. Ci co jeździli gdy ten start był pamiętają doskonale jakie były jazdy z tym związane. Jeden tłumaczył się klawą za 700 zł i refleksem mańkuta, drugi napisał bota z którego potem rzekomo nawet kilka osób korzystało. Uważam, że tej gry w tej chwili nie stać na to żeby wprowadzić ten start na jedno światło. Jeździłem z Pikeyem i na większości torów, mając jeszcze łokcie był tak naprawdę nie do ugryzienia, a że coś tam potrafię, to chyba nie muszę nikogo przekonywać jakie dysproporcje by były w momencie rywalizacji ze słabszymi graczami. Myślę, że to by niektórych po prostu zniechęciło do grania, zwłaszcza nowych, bo wątpię, że nagle przyjdzie jakiś nowy gracz, tak zajara się gierką i kupi klawkę za 300 zł (co najmniej, po tyle chodzą klawiatury mechaniczne) żeby rywalizować z najlepszymi i mieć jakiś handicap. Jestem w tej gierce praktycznie od początku, przeżyłem afery Pawełkowe i wiele innych chorych akcji po których ludzie odchodzili i kończyli granie, a że leży mi na sercu dobro tej gry, to apeluje żeby start zostawić tak jak jest. Sam akurat planuje sobie kupić niedługo nową klawkę (nie, nie do startów w STSie :twisted: ) i zapewne też wybiorę mechaniczną i też tak jak i Pikey nie czułbym się dobrze z tym, gdyby ktoś mnie posądzał, że mam jakiegoś bota i nie da się ze mną wygrać czy coś w ten deseń. Rywalizujmy uczciwie, niech decyduje skill, a nie rzeczy materialne. Wystarczy już, że mamy w grze tyle teleportów, dzięki którym nie zawsze wygrywa lepszy.

To co trzeba zmienić to na pewno układ łokci. Tak jak już tu kilka osób proponowało, najlepszym pomysłem myślę, że będzie wprowadzenie wejścia na bieg począwszy od krawężnika. Czyli najpierw zawodnik z 1 pola, potem drugie, trzecie i czwarte. Tyczy się to zawodów zarówno indywidualnych jak i drużynowych. Myślę, że takie rozwiązanie będzie sprawiedliwe, a zarazem ciekawe, bo jakiejś mocy nabiorą w końcu numery startowe, a i roszady taktyczne w meczach będą przy tym ciekawsze (np rezerwy taktyczne albo biegi nominowane). W zawodach indywidualnych typu Grand Prix, gdzie są półfinały i finał, wprowadzić możliwość pierwszeństwa wejścia na serwer dla zawodników z największą ilością punktów po zasadniczej, tak by mogli sobie wybrać pole, ale też i mieli handicap z łokciami za dobry występ w fazie zasadniczej. Z mojej perspektywy tak by było chyba najuczciwiej, a przy okazji proste do przyswojenia dla większości. Gdybyśmy to dzielili, że w lidze miast ma być tak, że łokcie mają mieć gospodarze, w oficjalnej tak samo albo odwrotnie (goście) to powstałby za duży rozpiernicz i dzięki tak zwanym kumatixom typu Radi, zawody trwałyby jak za dawnych czasów po godzinę albo więcej :D A Wy jak się na to zapatrujecie? :)


Jebaniutki dobrze gada. Łyche trzeba postawić :rotfl:
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
stanior 

Debiut w lidze: 15
Wiek: 29
Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 183
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2018-06-19, 20:34   

Do nowego sezonu została masa czasu. Czy tak trudno przeprowadzić testy tych łokci od kredy wcześniej tylko czekać do sezonu 24 który zacznie się w styczniu/lutym ? Jak już usprawniać to ligę bo te indywidualne zawody to 3/4 graczom koło uja lata.
_________________
15 - 16 Kaskaderzy Apokalipsy II
17 - 27 Włókniarz Forum Team
28 - 29 Top Smokers Club Repezentant
30 - ? Włókniarz Forum Team
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2018-06-19, 23:28   

Wszystkim oczywiście nie dogodzimy :) decyzja została podjęta i na pewno nie zostanie zmieniona!
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2984
Skąd: Leszno
Wysłany: 2018-06-21, 08:11   

TO nie wiem po co był ten temat XD
_________________

 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-07-03, 17:48   

Kolejną propozycją, zanim torki, które mam nadzieje są jeżdżone, jest kwestia zmiany programu, który testujemy, czyli 7 na 7.

Pierwsze pytanie czy w ogóle chcemy to wprowadzać. Jaka jest wasza opinia? Jeżeli wprowadzać to w jakiej formule?
1. Minimum 4 zawodników (jeden musi być pod 6 lub 7) + z/z
2. Minimum 5 zawodników (jeden musi być pod 6 lub 7) + z/z
Pod 6 i 7, czyli numery, które jadą 3 razy w meczu, jechaliby zawodnicy dane klubu z najgorszą średnią. Nie ważne czy klasyfikowany czy nie. Najgorsze średnia tam. Przy czym oczywiście zawodnicy Ci mogą jechać 2 razy ze zwykłej, raz z taktyka, raz z z/z.

Moje zdanie jest takie, żeby to wprowadzić w formule 1 - czyli minimum 4 zawodników + z/z.
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
stanior 

Debiut w lidze: 15
Wiek: 29
Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 183
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2018-07-03, 18:04   

W praktyce wchodzi to tak

1. Zawodnik 1
2. Puste Pole
3. Zawodnik 2
4. Zawodnik 3
5. Z/Z
6. Zawodnik 4
7. Puste Pole

Czyli bedą wyścigi we trójke jeśli nie będzie taktyków.

Ciężko jest zebrać graczy na 6vs6 a co dopiero po 7
_________________
15 - 16 Kaskaderzy Apokalipsy II
17 - 27 Włókniarz Forum Team
28 - 29 Top Smokers Club Repezentant
30 - ? Włókniarz Forum Team
 
 
McQueen 


Wiek: 28
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 153
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2018-07-03, 19:16   

teraz sa tez nowi zawdonicy + zmiany torowe w koncu + cos nowego wiec powinno byc moim zdaniem wieksze zainteresowanie
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-07-03, 21:38   

i teraz zdarzają się wyścigi po 3, jak ekipa jedzie, za przyzwoleniem drugiej ekipy, w 4.
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Cece


Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 438
Skąd: Świebodzin
Wysłany: 2018-07-03, 23:21   

Jestem za pozostaniem przy obecnej formie programu tj. 6v6 i 2 rezerwowych. Dla mnie może być nawet i 3 rezerwowych. Jak masz nadmiar ludzi i łatwy mecz, to dajesz każdemu coś śmignąć i tyle.
 
 
Joker01
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-09, 13:26   

Jestem za dopisaniem Kosie 3,3 do programu przed każdym meczem bo jego średnia jest żenująca
 
 
Kosa

Wychowanek klubu: Anarchy Collective
Debiut w lidze: 01
Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 237
Skąd: Lublin
Wysłany: 2018-11-14, 20:49   

Popieram postulat kolegi wyżej
_________________
I każdy dzień jest ważny, więc żyj jakby to był ten ostatni.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna