Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kozi
2015-03-16, 10:14
HF - BL
Autor Wiadomość
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2015-03-15, 23:10   HF - BL

1. Nick i drużyna składającego:

Barnej - High Flyers


2. Dotyczy zawodów:

7 kolejka DMP II ligi: HF - BL


3. Nastąpiło naruszenie artykułu/ów Regulaminu nr:

Artykuł 26, paragraf 3: W biegach nominowanych Trener ustala obsadę według punktacji w meczu, desygnując zawodników
kolejno od najmniejszej sumy zdobytych punktów do największej, nie uwzględniając punktów
bonusowych.

4. Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja):

Cóż, sytuacja dość jasna i klarowna. Przed biegami nominowanymi punkty zawodników BL prezentowały się następująco: Balonik 7, Tamisek 6, Cokano 8, Juniorek 3, Kolosz 6 i Noe 5 punktów. Jak łatwo zauważyć do 13 biegu winni być zgłoszeni: Noe (5) i Juniorek (3), zaś do 14: Kolosz (6) i Tamisek (6). Jak widzimy w programie http://www.stspl.eu/prog/show.php?id=2624 zawodnicy są zgoła odmienni, a co za tym idzie - pojechali zawodnicy nieuprawnieni.


5. W związku z naruszeniem Regulaminu wnoszę o:

Weryfikację wyniku spotkania z 44:45, na 44:42 (kolosz "w", Nooe "w")
 
 
Ageroth 


Wychowanek klubu: Speedway Manager Team
Debiut w lidze: 13
Wiek: 27
Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 350
Skąd: Łomża
Wysłany: 2015-03-15, 23:18   

To ja dam swoje 5 groszy. Na moje na pewno takim zachowaniem ta gra nie przestanie upadać. Mam pytanie dlaczego Barnej wiedząc na 100% przed biegiem że dali złą obsadę w nominach nie upomniałeś się tego tylko puściłeś bieg a tuż po jego zakończeniu dosłownie 10 sec po wyświetleniu się rezultatu z biegu nr 13 Piszesz na Irc "że te pkt i tak wam odejmą". Dla mnie to jest śmieszne ale róbcie co chcecie. Kolejny dobry przykład jak mają się ludzie zachowywać. Brawo
_________________

 
 
Woffy 


Wychowanek klubu: Włókniarz Forum Team
Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 288
Skąd: Kłobuck
Wysłany: 2015-03-15, 23:23   

Bo HF jeździ dla funu i czerpie radość z gry :D
 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2015-03-15, 23:30   

Kolego z Łomży, skoro jesteś taki fair play, to czemu nie dopisałeś jak postąpili gracze BL, którzy uwzięli się na Kadisowa, domagając się jego wykluczenia w jednym z biegów, mimo, że spóźnił się dosłownie kilka sekund? Czy dzięki takim zagrywkom będzie nam lepiej? Rozumiem, że masz jakiś ból dupy związany z moją osobą, ale jeżeli już dorzucasz te swoje i tak nic nie warte 5 groszy, to chociaż bądź odrobinę obiektywny. Trener, który zgłasza drużynę i prowadzi ją, zobligowany jest do znajomości regulaminu. Kto go nie zna, a przy tym jest mało friendly, jest punktowany - proste. Nie pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Barnej 2015-03-15, 23:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ageroth 


Wychowanek klubu: Speedway Manager Team
Debiut w lidze: 13
Wiek: 27
Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 350
Skąd: Łomża
Wysłany: 2015-03-15, 23:34   

Nie wiem co Kadisow itd bo nie byłem na kanale od początku. Ja tylko patrze na to co widziałem. Nie na ciebie bólu dupy nie mam pytam się normalnie dlaczego zachowujesz się jak Skurwysyn i tyle. Skoro próbujesz wygrać mecz w taki sposób to rób co chcesz co ja tobie mogę zrobić , przecież "Doświadczenie 3 więc zamknij dupe amatorze i do spania bo grubo po dobranocce" Racja :/

Ps. Z Tarnowa nie jestem :/
_________________

 
 
Cokano

Wiek: 27
Dołączył: 26 Lis 2011
Posty: 16
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2015-03-15, 23:36   

No tak, każdy gracz ma chyba określony czas na wejście na serwer. Kadisow nie zdążył, więc prawidłowo został wykluczony. Za to samo chwilę później został wykluczony Tamisek. Ale tak jak napisał Ageroth, dlaczego nie mogłeś nam napisać, że tak nie wolno i trzeba wg punktów? Wiem, nie masz obowiązku tego robić, ale wkońcu jesteś w radzie, więc chyba powinieneś pomagać :)
 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2015-03-15, 23:37   

A no widzisz, może gdybyś właśnie przyszedł kilka chwil wcześniej, zrozumiałbyś idee tego protestu.
 
 
Ageroth 


Wychowanek klubu: Speedway Manager Team
Debiut w lidze: 13
Wiek: 27
Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 350
Skąd: Łomża
Wysłany: 2015-03-15, 23:42   

Tylko wiesz ja tak czytam i tam nic nie ma że "BL chciało wykluczyć niesłusznie Kadisowa i domagamy się dla nich za to kary" tylko z tego co rozumiem chodzi o biegi nominowane także albo o jednym albo o drugim. Z tego co widzę ty byłeś sędzią głównym więc ty wklepywałeś obsady i mimo że do ciebie nie należy do pilnowania obsady rywali to jednak zauważyłeś przed 13 biegiem że źle podali ale nic z tym nie zrobiłeś ja w tym widzę problem.
_________________

 
 
Cokano

Wiek: 27
Dołączył: 26 Lis 2011
Posty: 16
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2015-03-15, 23:44   

Stwierdzasz, żę gdybyśmy się nie "uwzięli" na Kadisowa to poinformowałbyś nas o tym błędzie albo nie złożył protestu? :)
 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2015-03-15, 23:47   

Skąd wiesz, że zauważyłem to już przed 13 biegiem, a nie po? Skupiam się na swojej drużynie, której jestem trenerem, a nie na tym ile punktów mają gracze BL. W gestii trenera gości było liczenie punktów swojej drużyny i zgłoszenie jej w odpowiedniej formie do biegów nominowanych.

Ja nic nie stwierdzam, składam tylko protest, z racji tego, że został został złamany regulamin, tyle.
Ostatnio zmieniony przez Barnej 2015-03-15, 23:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Polandos 


Wychowanek klubu: Speedway Manager Team
Debiut w lidze: 13
Wiek: 25
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 87
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2015-03-15, 23:47   

Weźcie bądźcie ludzcy dla siebie. Ja wiem, regulamin i tak dalej ale człowiek który zna regulamin jak widać na wylot mógł po ludzku upomnieć mniej doświadczonych kolegów z BL. Dwa, dla nich wygrana z liderem na wyjeździe to z pewnością radość, sukces i motywacja do dalszej gry, w końcu dokonali niemożliwego... A tymczasem prawdopodobnie ten sukces zostanie im odebrany. Przez decyzje przy zielonym stoliku dalej zostaną na dnie tabeli. Chłopaki mogą się zniechęcić a później przeczytamy na forum: "Co zrobić aby nowe drużyny nie znikały tak szybko", "Co zrobić żeby nowi się nie zniechęcali" itd...
_________________
13- Speedway Manager Team / Unia Tarnów
14- Różowe Księżniczki / Unia Tarnów
15- Różowe Księżniczki / GKS Wybrzeże Gdańsk
16- Różowe Księżniczki / Unia Tarnów
17- Young Lions / Unia Tarnów
18- Young Lions / Unia Tarnów
19- Young Lions / Unia Tarnów
21- ??
 
 
kolosz 


Wiek: 26
Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 59
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2015-03-15, 23:53   

Dobra to może ja dodam coś od siebie. Prawda, pomyliłem obsady i wiem, że był to błąd, ale gdyby Barnejowi chodziło o grę fair to by nam po prostu powiedział, że zaszła pomyłka. Co do tego ma w ogóle sprawa z Kadisowem? Nie zdążył i został wykluczony tak samo jak Tamisek od nas.
_________________
LO:
13: Zryte Berety (II Liga) - 1,364
14: Ognista Szpryca (I Liga) - 1,250
15: Biting Lizards (II Liga) - 2,000
16: Biting Lizards (II Liga) - 1,763
17: Biting Lizards (II Liga) - 1,438

LM:
11: KS ROW Rybnik (I Liga) - 1,000
13: KS ROW Rybnik (I liga) - 0,886
15: KS ROW Rybnik (I liga) - 1,339
16: KS ROW Rybnik (I liga) - 1,444
17: KS ROW Rybnik (I liga) - 1,692
 
 
Ageroth 


Wychowanek klubu: Speedway Manager Team
Debiut w lidze: 13
Wiek: 27
Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 350
Skąd: Łomża
Wysłany: 2015-03-15, 23:56   

No dobra załóżmy że nie wiesz tego przed 13 biegiem. To wytłumacz mi skąd tak szybko poinformowałeś na Irc rywali że i tak stracą te pkt po wygranym biegu 1:5 i to samo w 14 to raz. Dwa Napisałeś to od razu po biegu czyli byłeś w stanie powtórzyć ten bieg 13 z normalną obsadą i równie dobrze mogłeś wyjść na tym na + bo Fred mógł wygrać ten bieg i by nie trzeba było robić kolejnego syfu na forum.

Link---->http://imgur.com/yIqipwr

PS. Nawet ja będąc krótko na irc w trakcie biegu 13 zauważyłem że jest tam błąd ale nie odzywałem się bo dałbym tylko usprawiedliwienie ze to ja wypomniałem dlatego specjalnie czekałem co napiszesz po tym biegu i zbytnio się nie pomyliłem ale mniejsza o to :)
_________________

 
 
Bzyku 

Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 527
Skąd: Falubazownia ;]
Wysłany: 2015-03-16, 00:06   

BL powinno być ukarane tak czy siak, ale z drugiej strony jakim ćwokiem trzeba być, żeby nie poinformować przeciwną drużynę, że źle ma nominowane? i nigdy w życiu nie uwierzę, że nie patrzyłeś na ich pkt jako trener HF.

Ps. ja bym nawet nie pomyślał, żeby to zataić tylko odruchowo bym ich wyśmiał, że są no debilami jakby nie patrzeć :P
 
 
Polandos 


Wychowanek klubu: Speedway Manager Team
Debiut w lidze: 13
Wiek: 25
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 87
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2015-03-16, 00:16   

No dokładnie Bzyku :D Też uważam że trzeba zachować ciągłość "sztywnego" trzymania się regulaminu, tak jak przy wykluczeniach za spóźnienia na bieg. Ale Barnejowi mocno dostanie się od graczy za urywanie punktów za wszelką cenę w ramach trzymania się artykułów i paragrafów, bo jak widać w walce na torze zaczyna być o punkty coraz trudniej ;)
_________________
13- Speedway Manager Team / Unia Tarnów
14- Różowe Księżniczki / Unia Tarnów
15- Różowe Księżniczki / GKS Wybrzeże Gdańsk
16- Różowe Księżniczki / Unia Tarnów
17- Young Lions / Unia Tarnów
18- Young Lions / Unia Tarnów
19- Young Lions / Unia Tarnów
21- ??
 
 
Adryss 


Wychowanek klubu: Racing Dream Team
Debiut w lidze: 06
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 2177
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2015-03-16, 02:02   

kolosz napisał/a
ale gdyby Barnejowi chodziło o grę fair to by nam po prostu powiedział, że zaszła pomyłka.


No teraz to mnie chłopcze rozjebałeś na łopatki. Jesteś ostatnim użytkownikiem tego forum, który powinien przypierdolić się do zagrań typu fair play. Czy Ty nie jesteś tą samą osobą, która w duchu fair play nie pozwoliła czekać na 1 gracza z Torunia i nie pozwoliła objechać chłopakom z Torunia meczu kilka minut po regulaminowym czasie? Zastanów się czy to nie przez takich dysdałnów jak Ty starzy gracze nabijają się z nowych i nie dają im pojeździć tak jak tutaj co niektórzy lamentują. Zdecyduj się w końcu czy jesteś za grą fair play czy tylko kurwa patrzysz na dobro swoje i swojej drużyny. Jeśli nie wiesz o co mi chodzi to załączam screen z meczu Apator - ROW.




_________________
'06: Racing Dream Team (I liga)
'07: For Fun Team (II liga)
'08: Szpryca Złotych Szyszek (II liga)
'09: Szpryca Złotych Szyszek (I liga)
'10: Yellow Star (I liga)
'12: Crazy Devils (E-liga)
'14: Speedway Liga Team (II liga)
'15: Speedway Liga Team (I liga)
'16: Falubaz Zielona Góra (E-liga)
 
 
kolosz 


Wiek: 26
Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 59
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2015-03-16, 07:49   

Haha kim Ty w ogóle jesteś żeby mnie od dysdałnów wyzywać? :lol: Mecz ROW-Apator zbojkotowaliśmy, bo tak stwierdziła CAŁA drużyna. Ja wiem, że popełniłem błąd i wiem że nam te punkty odejmą, ale dajesz przykłady z dupy nic nie wnoszące do dskusji. I gdzie jest ten screen? Widzę tylko fotke jakiejś dłoni. Co Ty powróżyć mi chcesz?
_________________
LO:
13: Zryte Berety (II Liga) - 1,364
14: Ognista Szpryca (I Liga) - 1,250
15: Biting Lizards (II Liga) - 2,000
16: Biting Lizards (II Liga) - 1,763
17: Biting Lizards (II Liga) - 1,438

LM:
11: KS ROW Rybnik (I Liga) - 1,000
13: KS ROW Rybnik (I liga) - 0,886
15: KS ROW Rybnik (I liga) - 1,339
16: KS ROW Rybnik (I liga) - 1,444
17: KS ROW Rybnik (I liga) - 1,692
 
 
Graceman 


Wychowanek klubu: Never Die
Debiut w lidze: 07
Wiek: 28
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 314
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2015-03-16, 10:01   

kolosz napisał/a
Haha kim Ty w ogóle jesteś żeby mnie od dysdałnów wyzywać? :lol: Mecz ROW-Apator zbojkotowaliśmy, bo tak stwierdziła CAŁA drużyna. Ja wiem, że popełniłem błąd i wiem że nam te punkty odejmą, ale dajesz przykłady z dupy nic nie wnoszące do dskusji. I gdzie jest ten screen? Widzę tylko fotke jakiejś dłoni. Co Ty powróżyć mi chcesz?



Dał zdjęcie ręki bo meczu apator - ROW jeszcze nie było.
_________________

 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2015-03-16, 10:14   

Protest zostanie rozpatrzony w nadchodzących dniach.

Temat zamykam bo oczywiście jak zwykle nie da się czytać waszych mądrości...
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna