Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kozi
2015-01-12, 15:22
Pikey
Autor Wiadomość
Nice 

Wychowanek klubu: YL
Debiut w lidze: 09
Wiek: 37
Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 93
Skąd: Toruń
Wysłany: 2015-01-12, 09:37   Pikey

1. Nick i drużyna składającego: Nice SZS

2. Dotyczy zawodów: Finał DMP szs-tscr

3. Nastąpiło naruszenie artykułów Regulaminu nr:

4. Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja):

http://screenshooter.net/8562978/asakgmk

5. W związku z naruszeniem Regulaminu wnoszę o:

Resocjalizując konsekwentnie patologie u dzieci którym naganne zachowanie nie jest obce wnoszę o ukaranie (ponownie) 20kg czystej recydywy karą absencji ligowej w szerszym zakresie tj. kilku kolejek z uwagi na fakt, że podobne występki tego potężnego wojownika miały już miejsce wcześniej.

Przypomnijmy, że theGame również był karany za obraźliwe hasła pod adresem Pikeya więc naturalnym czynnikiem będzie korelacja tych zdarzeń. Łatwo można zauważyć kto wyniósł lekcje z kary a kto gwiżdże na zasady.

Myślę, że większość z nas życzyłaby sobie aby kanały meczowe były wolne od chamstwa w postaci obrażania innych prostymi i mało ambitnymi inwektywami które są powszechnie uznawane za obraźliwe. Liczę na konsekwencje w działaniu rady i mam nadzieję że uda się utemperować zachowanie tego osobnika.
 
 
theGame 


Wychowanek klubu: Ognista Szpryca
Debiut w lidze: 10
Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 402
Skąd: Leszno
Wysłany: 2015-01-12, 09:41   

Dokładnie tak :)

Pikey obraził całą drużynę SZS swoimi wyzwiskami co jest niedopuszczalne (a przynajmniej nie powinno być). Dodatkowo uznaje on, że przeklinanie i obrażanie innych nie jest niczym złym, co wynika z jego obraźliwej wypowiedzi.

Panowie tak nie może być. Miejmy nadzieje, że werdykt będzie sprawiedliwy adekwatny do kar nakładanych w przeszłości.
 
 
Liban 


Wychowanek klubu: Ghost Riders
Debiut w lidze: 10
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 819
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2015-01-12, 11:09   

Czym on was obraził? Bo ją tam nic nie widzę.
_________________
10-13' GR (III- I liga)
14', 21' KA (I liga- e-liga)
15'-16, 19'-20', 22', 24'-25' TSCR (e-liga)
17'-18' DFB (e-liga)
23' FZG (e-liga)
26' TBR (I liga)
27'-?' FUKS (e-liga)

LM: Falubaz Zielona Góra

 
 
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2015-01-12, 11:33   

Ojej, jacy wy wrażliwi :o Normalnie na przyszły sezon powołam komisję dyscyplinarną, która będzie się zajmować każdym obraźliwym słowem na kanale i wręczać gratisowe zawieszenia, szczególnie na mecze rewanżowe finałów... :D
_________________

 
 
Mikkel 


Wychowanek klubu: CM
Debiut w lidze: 11
Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2012
Posty: 193
Skąd: Toruń
Wysłany: 2015-01-12, 11:43   

:shock: :shock: :shock: To już YL składa mniej śmieszne protesty...
_________________
Liga Oficjalna:
11' CM (3 liga)
12' CM (2 liga)
13' GR (1 liga)
14' YL (e-liga)
15' YL (1 liga)
16' YL (1 liga)
17' YL (1 liga)
18' HF (e-liga)
19' OR (e-liga)
20' OR (e-liga)
25' SL (1 liga)
26' SL (1 liga)
27' SL (1 liga)
28' WS (1 liga)
29' WS (e-liga)
 
 
theGame 


Wychowanek klubu: Ognista Szpryca
Debiut w lidze: 10
Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 402
Skąd: Leszno
Wysłany: 2015-01-12, 11:52   

Speedwayfan, ok to w takim razie ja będę też obrażał wszystkich a jak dostane zawieszenie to będę się odwoływał. Są równi i równiejsi widzę.

Zawieście go na przyszły sezon, nawet nie interesuje mnie to czy to będzie w tym sezonie czy przyszłym, traktujcie wszystkich równo. Chce tylko sprawiedliwości. Jednych karacie innych nie spoko :p

Liban skoro nazywanie ludzi bydłem to nie obraza to pozdro. Do tego uznanie, że używanie wulgaryzmów wobec innych zawodników to nie uraza to nie mamy o czym gadać.

Speedwayfan liczę na wasz obiektywizm i równe traktowanie wszystkich. Skoro ja go obraziłem i dostałem zawieszenie to jemu należy się to samo, tym bardziej, że to recydywa.
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2015-01-12, 12:06   

Speedwayfan napisał/a
Ojej, jacy wy wrażliwi :o Normalnie na przyszły sezon powołam komisję dyscyplinarną, która będzie się zajmować każdym obraźliwym słowem na kanale i wręczać gratisowe zawieszenia, szczególnie na mecze rewanżowe finałów... :D


Słuchaj drogi kolego, jesteś tu od trzymania ładu i porządku , jeśli jednych się karze to drugich też by wypadało . Nikt jak widzę nie napisał że ma być to zawieszenie na rewanż w finale, więc swoje szydercze wycieczki zachowaj dla siebie. Pikeyowi zbiera się co rusz o czym twój dobry kolega Amber wie doskonale. Zawieście go w przyszłym sezonie na parę kolejek i będzie po temacie.
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2015-01-12, 12:51   

Panowie szyszki, czyżbyście dostali epilepsji na skutek nadmiernego bocenia na wczorajszy finał? Mój kraj taki piękny, wow.
 
 
theGame 


Wychowanek klubu: Ognista Szpryca
Debiut w lidze: 10
Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 402
Skąd: Leszno
Wysłany: 2015-01-12, 13:16   

Barnej, nikt niczego nie dostał.

On obraził całą naszą drużynę bez żadnego powodu nikt go nie obrażał, nikt go nie prowokował w przeciwieństwie do tego co on uczynił w meczu rundy zasadniczej.

Nie dość, że prowokował wtedy do wyzwania go aby później skrzętnie napisać protest to teraz bez żadnego powodu obraża wszystkich zawodników drużyny przeciwnej.

Jeśli to się nie kwalifikuje pod żadną karę to ja proszę w takim razie o jakieś zadość uczynienie za to, że przez jego zagrywki musiałem pauzować 1 kolejkę.

Nie może być tak, że ktoś sobie obraża innych graczy i nie jest karany i admin + członek rady wyśmiewają słusznie złożony protest a Pikey składa protest i jest wszystko pięknie ładnie rozpatrzone oczywiście na jego korzyść.

Panowie jak karzecie jedną osobę to ukarajcie również inną, która robi dokładnie to samo.

Michu zamieścił zrzuty przecież z jakże "ładnego zachowania" Pikeya w meczu rundy zasadniczej, z tego jak prowokował z tym, że byłoby to zbyt późno i wtedy kary żadnej nie otrzymał.
 
 
Jampa 


Debiut w lidze: 12
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 04 Sie 2012
Posty: 546
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2015-01-12, 13:40   

Jak to mówią welcome to cebulandia :devil:
_________________
12' 13'-RH
14'-SLT
15'-GR
16' 17' 18'-DFB
19'-FZG
20'-SR
21' 22'-KA
23'-TXT
24' 25' 26'-KA
27' 28' 29' 30'-SLT
31' 32'-WFT
 
 
Nice 

Wychowanek klubu: YL
Debiut w lidze: 09
Wiek: 37
Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 93
Skąd: Toruń
Wysłany: 2015-01-12, 13:40   

Zachowywaliśmy się jak bydło? Nie, wówczas w takim przypadku nie jest to stwierdzenie lecz celowe obrażenie. A do ukrucenia takich praktyk został powołany jakiś tam aparat wśród radnych. Z tego samego tytułu został ukarany thegame a to daje nam prawo skorzystać z tej samej praktyki jak wcześniej tscr ;] Zwłaszcza recydywa powinna być na większym odstrzale. Jeśli kary mają nie obejmować waszych kolegów to na chuj wszystkie inne zasady skoro wszystko może być kwestią umowną. A to bardzo źle świadczy o całej strukturze która miała pilnować porządku. Pojebane :wink:
 
 
Nice 

Wychowanek klubu: YL
Debiut w lidze: 09
Wiek: 37
Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 93
Skąd: Toruń
Wysłany: 2015-01-12, 14:22   

Nazwanie kogoś cwelem może nie być uznane za obraźliwe, gdy tylko pokrywa się to z rzeczywistością. Bydłem gdy ktoś zachowuje się jak bydło, kurwą gdy ktoś faktycznie jest sprzedajną dziwką. Są granice kultury i zasad albo ich nie ma. Albo, albo. Nic więcej nic mniej.
 
 
theGame 


Wychowanek klubu: Ognista Szpryca
Debiut w lidze: 10
Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 402
Skąd: Leszno
Wysłany: 2015-01-12, 14:35   

Nice, dobrze powiedziane :)

Jeszcze raz powtórzę nikt nikogo nie sprowokował jak to miało miejsce w przypadku meczu z rundy zasadniczej gdzie Pikey koniecznie chciał kogoś z Szyszek uwalić za to, że on kiedy został zawieszony.

Niestety ale zachowanie TSCR było poniżej godności, gdy michu chciał sprawdzić powtórkę bo wydawało mu się, że było TP to zaraz podniosły się głosy oburzenia zawodników TSCR a Pikey przegiął pałę obrażając nasza kulturalnie zachowującą się drużynę :)
 
 
Jampa 


Debiut w lidze: 12
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 04 Sie 2012
Posty: 546
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2015-01-12, 14:57   

Gejmik,Gejmik zwolnij ;) ,jak się sprawa trzyma Pikeja to Pikeja a nie już wplątujesz w to całe TSCR.Bo jeśli twierdzisz że zachowali się poniżej godności to nie jestem twojego zdania.Ja tylko tu widzę złe zachowanie Pigmeja ;) .A jeśli piszesz że słowa "sam się wjebał" obraża twoją godność no to sory :lol: .Pozdro bez odbioru ! ;)
_________________
12' 13'-RH
14'-SLT
15'-GR
16' 17' 18'-DFB
19'-FZG
20'-SR
21' 22'-KA
23'-TXT
24' 25' 26'-KA
27' 28' 29' 30'-SLT
31' 32'-WFT
 
 
Andrzej 


Wychowanek klubu: www.yl.cba.pl
Debiut w lidze: 08
Wiek: 39
Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 196
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2015-01-12, 15:05   

Ja jako karę dla Pikeya proponuję przeniesienie go na następny sezon do jednej drużyny(HighFlyers ponoć jeszcze ma miejsca) razem z TheGame i do jednej pary na rundę zasadniczą na złagodzenie tej nienawiści :wink: . Chłopaki ulepcie bałwana razem, czy pojeździjcie na dupolotach, a nie tylko te donoszenie, a proszę pani a Pikey powiedział, a proszę pana, a TheGame mnie za włosy pociągnął...
_________________

 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2015-01-12, 15:22   

Na prawdę. Cały ten nasz kreskowy sezon był zwieńczony kapitalnym spotkaniem wszystkich zainFekowanych tą grą + zajebistym meczem basketu, po czym wracam do domu i muszę czytać takie coś. Szyszki, czy wy na prawdę macie jakieś kompleksy i na siłę udupić Pikey'a ?

Idąc waszym tokiem myślenia to paru z was ja sam powinienem zawiesić na sezon.

Apeluję o rozsądek koledzy, bo to co wyprawiacie to przechodzi wszelkie oczekiwania.

Temat zamykam, a protest najprawdopodobniej będzie odrzucony jednak ostateczna decyzja leży w gustach komisji.

Pozdrawiam.
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna