Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
KA2 - KS
Autor Wiadomość
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-11-05, 23:31   KA2 - KS

1. Nick i drużyna składającego: Domin, trener KA2

2. Dotyczy zawodów: 2 Liga Oficjalna

3. Nastąpiło naruszenie artykułów Regulaminu nr:
Art. 26 pkt 3
Art. 43 pkt 1
Art. 43 pkt 3

4. Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja):
Tuż po meczu z KA2 zwrócono mi uwagę, iż KS źle wystawiło skład do biegów nominowanych. Liczba punktów przed nominowanymi: Kappa 7, PaPa 7, dRo 8, Davis 10. Davis, który pod nieobecność trenerów, dowodził zespołem gości jednak źle ułożył obsadę biegów nominowanych. dRo nie był uprawniony do jazdy w biegu 14, natomiast Kappa w biegu 15.

Druga sprawa dotyczy trenerów KS.
Problem był już z ustaleniem pierwszego meczu. O ile najpierw Czaka odpisał i wstępnie dogadaliśmy termin, to potem już odpowiedzi od niego nie dostawałem, a przynajmniej nie w sprawie terminu meczu, gdyż kilka razy zdarzyło się, że wysyłał mi IP. Gdy zapytałem o termin meczu, to oczywiście z premedytacją olewał. Zagroziłem, że dam mecz do odgórnego ustalenia jeśli, któryś z trenerów nie odpisze. Kowal po 2-3 dniach odpisał i ustaliliśmy. Przy ustaleniu tego meczu pisałem, iż w tygodniu pasuje nam najwcześniej zawsze godz. 22. Po pierwszym meczu wstępnie ustaliliśmy mecz na środę 5.11 na tą samą godzinę. Kowal miał mi dzień później potwierdzić na 100% termin. W poniedziałek Rada odgórnie ustaliła termin meczu. Tego samego dnia napisałem na forum, iż jest spore zagrożenie, że nie zbiorę składu na godz. 21, a ja sam mogę się nie wyrobić. Od razu napisałem również do Kowala. Wczoraj napisałem również do Czaki i ponownie do Kowala. Zero jakiegokolwiek kontaktu z ich strony. Skończyło się na tym, że dzisiaj musiałem wcześniej urwać się z kursu szkoleniowego, jadąc z jednego na drugi koniec miasta ponad godzinę, a do tego miałem ogromny problem by zebrać skład (co całe szczęście ostatecznie się udało). Szkoda, że dopiero dzisiaj dowiedziałem się, że rezerwy Włókniarza jechały również mecz i nakładał się on z meczem KA2 - KS, gdyż wtedy ze względu na zawodnika CKM II, staniora, wniósłbym o przesunięcie tej godziny, a tak już było za późno. Trenerzy KS na meczu się nie pojawili...

http://www.stspl.eu/forum...p=237563#237563
http://www.speedyshare.co...t-KA2-vs-KS.zip


5. W związku z naruszeniem Regulaminu wnoszę o:
Odjęcie punktów z biegów nominowanych zawodnikom nieuprawnionym do startu w biegu 14 (dRo) oraz 15 (Kappa) oraz zweryfikowaniem końcowego wyniku meczu z 41-49 na 41-43. Nie wnoszę o karę dla Davisa, który źle podał obsadę biegów nominowanych, ponieważ nie jest trenerem KS, więc to nie były jego kompetencje, a nadrabiał je za nieobecnych trenerów drużyny.
Wnoszę także o indywidualne ukaranie obydwu trenerów KS, z naciskiem na Czakę, który z premedytacją olewał temat terminu meczu, wysyłając mi co jakiś czas IP. Optymalną karą byłby zakaz startów na określoną ilość kolejek.



-------------------------------------------------------------------------------------------------


Oczywiście jako członek komisji, jestem wyłączony z rozpatrywania sprawy.
 
 
Davis 


Wychowanek klubu: Black Widow
Debiut w lidze: 03
Wiek: 32
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 719
Skąd: Ostrów
Wysłany: 2014-11-06, 07:37   

Kurde szczerze mówiąc to nie widziałem ze obsada jest niezgodna, mój błąd tak dawno nie trenowałem, ze po prostu spojrzałem na średnie biegowe ... a co do olewactwa trenerów to zostawię to bez komentarza, bo nie rozumiem po jakiego hu.... robić, zakładać zespól jak się jest wstanie przyjść tylko na 1 mecz.
_________________

 
 
WrobelKSUL 

Wychowanek klubu: Polska Husaria
Debiut w lidze: 13
Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 893
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-11-06, 11:02   

Wiem, że spamować nie powinienem, ale mam taki sam problem z trenerami KS. Patologia jakaś... Zero odzewu, a termin mija.
 
 
Davis 


Wychowanek klubu: Black Widow
Debiut w lidze: 03
Wiek: 32
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 719
Skąd: Ostrów
Wysłany: 2014-11-06, 14:59   

Jeśli jest taka możliwość ja jestem wstanie objąć trenerke KS do końca sezonu, żeby ten klub się nie rozpadł u ludzi w nim sezonu nie stracili :) :ble:
_________________

 
 
Zawisza 


Debiut w lidze: 07
Wiek: 29
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 407
Skąd: BDG
Wysłany: 2014-11-06, 16:59   

hahaha, takiej możliwości raczej nie będzie po Twoich wałkach, wałeczkach, wałuniach z przeszłości.
_________________
Jeśli nie przygotowujesz się na zwycięstwo, szykujesz sobie porażkę..
 
 
Davis 


Wychowanek klubu: Black Widow
Debiut w lidze: 03
Wiek: 32
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 719
Skąd: Ostrów
Wysłany: 2014-11-06, 17:17   

a co ma piernik do wiatraka?: )) i widać kolega hu.. wie o sprawie bo ja żadnych wałków nie robiłem tylko zostałem ukarany jako trener pozdro
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna