Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Speedwayfan
2014-10-31, 12:36
SZS - TSCR (15)
Autor Wiadomość
Piotraseczek 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1108
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-10-31, 01:27   SZS - TSCR (15)

1: Nick i drużyna składającego: Piotraseczek, Top Smokers Club Reprezentant

2: Dotyczy zawodów: 8 kolejka Ekstraligi, SZS-TSCR

3: Nastąpiło naruszenie: Dział III, art. 13, pkt 1

4: Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja):

W biegu 10 cała obsada rusza równo spod taśmy, pomiędzy zawodnikiem w kasku niebieskim (który jest sędzią zawodów, a jednocześnie trenerem gospodarzy), a zawodnikiem w kasku białym toczona jest klasyczna walka na łokcie. Z wiadomych przyczyn Pikey, zawodnik w kasku białym tę rywalizację wygrywa i zakłada rywala. Kask niebieski (michucentrum) jedzie jeszcze kawałek po czym zahacza o trawę i wpada w nią samemu, bez kontaktu, a tym bardziej nie ma tu mowy o żadnym TELEPORCIE(!). Po paru sekundach bieg jest przerwany i niesłusznie rozegrany ponownie. Zawodnik w kasku niebieskim, który po wpadnięciu w trawę samemu jest nieuprawniony do jazdy w tym biegu wygrywa jeszcze jego powtórkę, a cały bieg kończy się wynikiem 4:2 (Michucentrum 3, AmberMouse 2, Nice 1, Pikey 0). W związku z tym, że pierwsza odsłona biegu została niesłusznie przerwana w naszej opinii z premedytacją, a jej wynik mógł w najgorszym przypadku dla TSCR skończyć się 3:3 wnoszę o anulowanie tej gonitwy i zamienienie wyniku z 4:2 na 0:0. Ponadto wnoszę o ukaranie Sędziego Głównego tego meczu, a jednocześnie trenera gospodarzy zgodnie z Art. 31: Wykazuje się rażącym brakiem obiektywizmu zostaje ukarany zakazem startów na okres do 4
kolejek ligowych lub zakazem pełnienia funkcji Sędziego przez okres od 2 kolejek do końca
sezonu.


Ponadto:

Wnoszę o ukaranie zawodnika gospodarzy - thegame, który specjalnie, umyślnie i z premedytacją nadużywał opcji czatu mIRC i "slapował" naszego zawodnika podczas jego biegu. "Slapy" te widoczne na screenie kolorem fioletowym powodowały u naszego zawodnika ścięcia gry i w skutkach uniemożliwiały płynną jazdę. Jest to niezgodne z duchem fair-play i wykracza poza granice dobrego smaku, pomijając ten występek zachowanie thegame podczas całego meczu przekraczało wszelkie granice. Zawodnicy TSCR byli regularnie przez niego obrażani, co widoczne jest również na kolejnym screenie. Wnoszę o ukaranie tego zawodnika i utemperowanie jego chamskiego zachowania.

Powtórka:

http://speedy.sh/qDraJ/20...onia.client.tsr

Screeny:



 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-10-31, 07:35   

No to będzie trzeba zobaczyć bieg Pikeya, czy miał ścinki podczas slapów.
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-10-31, 11:35   

Ładny protest Pikuś :D . Co do TP ,oglądając powty oczywiście nie było , zrobiłem błąd wyłączając serwa odruchowo bo mi obraz przeskoczył, mogłem poczekać do końca biegu. Także nad tą częścią protestu nie ma sie nawet co zastanawiać.

Gwoli wyjaśnienia dodam jeszcze żeby ktoś mi celowości działania tu nie zarzucał, że 2 razy wyłączyłem serwa , bo nie wyłączyłem siebie jako zawodnika.

Co do sytuacji z theGame , nie pochwalam tego co robił, łącznie z tym że wyskoczył do Piotrasa na początku spotkania z głupim tekstem.

PS. Wiem Pikuś że twoje parcie na średnią biegową jest tak duże, że po tym 10 biegu byłeś tak samo sfrustrowany jak Gołota po walce z Lewisem , także sora . :devil:
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
theGame 


Wychowanek klubu: Ognista Szpryca
Debiut w lidze: 10
Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 402
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-10-31, 11:48   

Pikey, nie popłacz się.
Zamieść może całość jak mnie obrażasz :) dla jasności wrzucasz tylko jak ja kogoś obraziłem a sam siebie będziesz chronił nie wklejając swoich głupich docinek.
Po drugie w regulaminie nie ma mowy nic o obrażaniu zawodnika podczas zawodów na forum owszem nie można a na zawodach hmmm nie przypominam sobie sytuacji aby ktoś został za coś takiego obrażony.
Co do biegu to zauważ, że bieg już się skończył. Bot wysyła logi z opóźnieniem a wiem, że się skończyłem bo z michem i Nicem siedzieliśmy na mumble to słyszałem mogą potwierdzić.

Czy moje zachowanie było na miejscu odpowiednie hmm no na pewno nie, poniosły emocje i nerwy i to przyznam, ale na pewno nikomu nie zaszkodziłem więc nie gadaj głupot. :crazy:
Co do zachowania to faktycznie dałem się sprowokować dziecku Pikusiowi ale cóż zdarza się nawet najlepszym :)

a po 3cie sam jesteś chamski :) jak już wspomniałem wklej przebieg całego meczu zachowanie waszych zawodników a później pisz głupoty

A co do powtórki to ciężko ocenić, owszem michu dotknął trawy później jechał i w pewnym momencie widać jak nim trochę rzuciło czy to było TP nie wiem ale sytuacja ciężka do rozstryzgnięcia

Dziękuję za uwagę :)

Pikus się napocił Piotras wrzucił haha :p
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-10-31, 11:57   

theGame napisał/a
Po drugie w regulaminie nie ma mowy nic o obrażaniu zawodnika podczas zawodów na forum owszem nie można a na zawodach hmmm nie przypominam sobie sytuacji aby ktoś został za coś takiego obrażony.

No to żeś Pan zabłysnął, to żeś dał argument. Czy w regulaminie musi być napisane jak masz się zachowywać? Czy na prawdę regulamin musi głosić jak masz się zachowywać podczas spotkania, bo Ty nie wiesz?!
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
theGame 


Wychowanek klubu: Ognista Szpryca
Debiut w lidze: 10
Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 402
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-10-31, 12:00   

Boom, napisałem, że moje zachowanie może nie było odpowiednie i to przyznaję, że poniosły emocje ale nie jest takie zachowanie określone w regulaminie a każdy się sztywno go trzyma dlatego to przytaczam :)

Co do zachowania to tak jak pisałem niech Pikey wklei to co on pisał a później możemy gadać. Prowokowanie + obrażanie, które oczywiście zostało skrzętnie zasłonięte bo on taki święty :p no cóż u kogoś widzi drzazgę a u siebie belki nie widzi
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-10-31, 12:04   

Piotraseczek napisał/a
Ponadto:

Wnoszę o ukaranie zawodnika gospodarzy - thegame, który specjalnie, umyślnie i z premedytacją nadużywał opcji czatu mIRC i slapował naszego zawodnika podczas jego biegu. Slapy te widoczne na screenie kolorem fioletowym powodowały u naszego zawodnika ścięcia gry i w skutkach uniemożliwiały płynną jazdę. Jest to niezgodne z duchem fair-play i wykracza poza granice dobrego smaku, pomijając ten występek zachowanie thegame podczas całego meczu przekraczało wszelkie granice. Zawodnicy TSCR byli regularnie przez niego obrażani, co widoczne jest również na kolejnym screenie. Wnoszę o ukaranie tego zawodnika i utemperowanie jego chamskiego zachowania.


Apeluję o rozsądek koledzy.
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Piotraseczek 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1108
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-10-31, 12:31   

theGame napisał/a
Boom, napisałem, że moje zachowanie może nie było odpowiednie i to przyznaję, że poniosły emocje ale nie jest takie zachowanie określone w regulaminie a każdy się sztywno go trzyma dlatego to przytaczam :)

Co do zachowania to tak jak pisałem niech Pikey wklei to co on pisał a później możemy gadać. Prowokowanie + obrażanie, które oczywiście zostało skrzętnie zasłonięte bo on taki święty :p no cóż u kogoś widzi drzazgę a u siebie belki nie widzi



Pikey, pewnie chce dać też komisji pstryczka w nos i przypomnieć o pewnej sytuacji, czyli zawieszeniu jego osoby na jeden mecz wlasnie przez takie zachowanie jak Twoje - theGame :) . Nie dość, że slapowałeś go podczas biegu, to jesszcze obrazales zawodnikow TSCR. Apeluje do komisji, zeby pamietala jak ukarala Pikey'a za praktycznie to samo i byla konsekwentna. Pozdrawiam :) .
 
 
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-10-31, 12:35   

Gorzej jak Pikeyowi karę odwieszą, chociaż nie pamiętam jaki tam werdykt był dokładnie :mrgreen:

Temat zamykam, bo nic oprócz spin i innych niesnasek nie przyniesie. Decyzja będzie jak będzie.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna