Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Celier
2014-10-27, 20:50
Werdykt 1/4 IMP Gr.A
Autor Wiadomość
theGame 


Wychowanek klubu: Ognista Szpryca
Debiut w lidze: 10
Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 402
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-10-27, 09:48   Werdykt 1/4 IMP Gr.A

Decyzja 4/15
1/4 IMP grupa A

Ten werdykt to jakiś żart :/ Teraz będą co chwila protesty w sprawie wbiłem po 3 minutach a mnie wykluczono. I będziecie musieli przychylić się do wniosku składającego, w przeciwnym wypadku będzie traktowanie są równi i równiejsi a my (RADA) nie jesteśmy konsekwentni w swoich działaniach bo na jednych przymykamy oko a na innych nie.

No cóż wasza decyzja aczkolwiek dziwna, gdy się przymyka oko na łamanie Regulaminu :)
 
 
Bullet 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 585
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-10-27, 12:51   

Jakoś strasznie to zawodów nie przedłużyło (grupa A najszybciej skończyła) a po niecałej minucie od podania obsady ze zmianą wszedł Marecki na irca i napisał że komputer mu się zawiesił i sprawiedliwym było by go wykluczać ;o? Nie żadne 3min przekroczył ten czas tylko max z 30sek.
 
 
theGame 


Wychowanek klubu: Ognista Szpryca
Debiut w lidze: 10
Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 402
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-10-27, 13:08   

Bullet z całym szacunkiem bo nic do Ciebie nie mam ale Marecki wbił po 2 minutach od podania obsady z rezerwowym co widać na screenie, który dołączyłem do protestu :)

a 3 minuty od podania pierwszy raz obsady
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-10-27, 14:06   

Widocznie jest przyzwolenie odgórne na nie przestrzeganie regulaminu. Sora theGame ale jesteś pionek dla nich stąd ten werdykt, bo sytuacja jakby tyczyła przykładowo flinsona , to by przez tydzień forum nie działało ale protest byłby pozytywnie rozpatrzony :devil:
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
m4te0 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 11
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 709
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-10-27, 17:15   

Protest odrzucony, a sędzia upomniany ? To nastąpiło złamanie regulaminu, czy też nie ? Jako osoba zupełnie postronna prosiłbym o jakieś racjonalne wytłumaczenie mi, jak i pozostałej części graczy tej decyzji. A dokładniej chodzi mi o przyczynę odrzucenia protestu, bądź też upomnienia Bulleta. Przyznam, że znam sytuację jedynie z forum, ale skoro nie było przewinienia, to skąd upomnienie dla Bulleta ? Albo skoro jest upomnienie dla Bulleta to dlaczego ze złamania regulaminu nie zostały wyciągnięte odpowiednie konsekwencje ?

W żadnym wypadku nie chcę tutaj wyrokować, kto ma rację, ale werdykt brzmi absurdalnie.
_________________
LO:
11-... Young Lions
LM:
12-... Unia Leszno
 
 
theGame 


Wychowanek klubu: Ognista Szpryca
Debiut w lidze: 10
Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 402
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-10-27, 17:29   

m4te0, nastąpiło.
Wychodzi na to, że można napisać do serwerowego komp mi się zawiesił wbije za 3 minuty i sędzie będzie czekał. Później dostanie upomnienie i po kłopocie. 0 jakichkolwiek konsekwencji :) Zawodnik odjedzie swój bieg mając gdzieś, że ktoś już siedzi od 3 minut na serwie i czeka :)
 
 
DaDi 

Wychowanek klubu: Dangerously Fast Bees
Debiut w lidze: 08
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 03 Lip 2010
Posty: 1263
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-10-27, 19:48   

Myślę, że należy poprosić radę po prostu o uzasadnienie :)

Zgadzam się z m4teo. Trochę sprzeczne się wydaje to, że Bullet został upomniany skoro wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem.

Według mojej opinii czas powinien liczyć się od podania nowej obsady i wszystko teoretyczne powinno być okej. Ale nie byłem na turnieju i nie wiem jak wyglądają kwestie regulaminowe.

Pozdrawiam.
 
 
Amber Mouse 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 05
Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 1249
Skąd: Hull
Wysłany: 2014-10-27, 20:07   

I naprawdę sądzicie, że nie ma w tym wszystkim przesady? theGame złożył protest, aby unieważnić wynik biegu, który odbył się w PEŁNEJ obsadzie i jak to się już popularnie mówi w duchu SPORTOWEJ walki. Protest uzasadnił tym, że Marecki (z powodu małej awarii irca, co przypominam - zdarza się dość często) wbił na bieg nieco później niż zwykle. Jako komisja ds. protestów mamy za zadanie JAK NAJMNIEJ ingerować w czy zmieniać wyniki biegów, które odbyły się zgodnie z duchem rywalizacji FAIR PLAY (sprawiedliwia, czysta rywalizacja, gra). Szczerze wątpie, że to, iż Bullet poczekał na Mareckiego minutkę czy dwie dłużej zaważyło w większym stopniu na dyspozycji theGame'a. Ba, nawet w to nie wierzę. Dlatego też protest NIE MÓGŁ zostać zaakceptowany, bo chociaż Wasz ukochany regulamin, który nagle wszyscy tak pięknie znacie, został lekko naruszony, dzięki uprzejmości Bulleta (który tym malutkim gestem uprzejmości, czyt. 'błędem', naraził się na upomnienie) bieg mógł odbyć się w DUCHU RYWALIZACJI FAIR PLAY. Nie mam nic więcej do dodania w tej sprawie, wszystko zostało jasno wytłumaczone. Na przyszłość zalecam troche więcej pokory. Czasami trzeba pogodzić się z porażką.
_________________

 
 
Celier 


Wychowanek klubu: Speedway Wedzidełko
Debiut w lidze: 10
Wiek: 43
Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 895
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-10-27, 20:50   

Amber wytłumaczył wszystko więc temat uważam za zamknięty
Pozdrawiam.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna