Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kozi
2014-07-10, 23:48
SZS-TSCR
Autor Wiadomość
Amber Mouse 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 05
Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 1249
Skąd: Hull
Wysłany: 2014-07-10, 16:03   SZS-TSCR

Jako radny zostałem poproszony o udostępnienie poniższego protestu, jako, że sam zainteresowany nie jest w stanie tego uczynić.

1: Nick i drużyna składającego: michucentrum, Szpryca Złotych Szyszek

2: Dotyczy zawodów: Mecz o 3 miejsce nr 2 szs-tscr

3: Nastąpiło naruszenie artykułu 18 punkt 4.

4: Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja)


Zgodnie z regulaminem, W szczególnych przypadkach termin rozegrania meczu ligowego może zostać wyznaczony przez Kierownicto Ligi.

Przez pojęcie "szczególnych przypadków" należy rozumieć sytuacje, w której trener którejś z drużyn celowo przeciąga ustalenie spotkania.

Nie ma przesłanek do przeciągania ustalenia terminu spotkania z naszej strony, a śmiem twierdzić, iż termin ustawiony przez Kozła i szybkość jego ustawienia (15 min od wpisu Piotraseczka) było dostosowane do drużyny TSCR.

Jeśli Piotraseczek prosi o jak najszybsze ustawienie terminu i argumentuje prośbę tym iż bedzie miał problem z zebraniem pełnego składu i ustala się termin w którym SZS nie ma 3 podstawowych zawodników czyli jak by nie patrzeć 50% składu, mam powody twierdzić, iż wybór dnia i godziny spotkania był ugadany przez obydwu panów świadomie przeciw SZS, tym bardziej, iż Piotraseczek wiedział, iż w tym dniu nie bedę miał pełnego składu.
Poza tym ogólnie jest przyjęte, że jeden tydzień przypada na jedną kolejkę, tak więc jeśli w poprzednim tygodniu jechaliśmy pierwsze spotkanie, na ten tydzień wypada drugie spotkanie, a co za tym idze, jest czas do niedzieli na rozegranie spotkania. W przypadku jego braku dopiero powinna interweniować osoba odpowiedzialna za zaległe spotkania.

Zapis rozmowy o ustalenie spotkania z Piotraseczkiem

- 3 lipca
Piotraseczek :kiedy Wam pasuje
rew ?

michu : wtorek 22
a ty poczekjaj
moze niedziela bo teraz ligi nie ma
zaraz popytam

P : pytac o wtorek ?
M : tak
P : a poniedzialek
pasuje Wam
M :nie wtorek
P: wtorek jest polfinal
Mundialu
o 2
21
mozemy jechac
ewentualnie
21;15

M:mysle ze tak
zaraz popytam

- 4lipca
P:21;15
wtorek
mozemy wpisywac

M:Grubszy w 4 pojedziemy , po raz ze 21 za wczesnie po 2 ze mnie i jeszcze jednego zawodnika nie bedzie , po 3 ze fajny półfinał sie szykuje
w czwartek xd
czwartek godz 22

P:odpada ;_
czwartek
na 100 %

M:bedziemy dalej dyskutowac xd
p:raczej szybko sie nie dogadamy
m :napisz mi co macie wolne
P :Pon, Wtorek, sroda

- 7 lipca
p: to jak z ta sroda
wtorek albo sroda
inne terminy odpadaja
i ustali rada
po prostu

m:popraw to na wtorek godz 22 , po juz widze kozioł sie pośpieszył

P:21
22:00 jest mundial
M:w dupe z mundialem xd
ale na wtorek ustaw
P:21;15 najdalej
P: 21;15
pasuje ?
M :ta
P:w srode jedziemy jednak
bo Puszek do niemeic jedzie
jutro
wiec ni dy rydy
zreszta
i tak rada ustalila wiec
ja proponwalem Tobie
juz
3 dni
nie odp
pon, wtorek, sroda
zachcialo Ci sie czwartku

Jak widać niechęci do dogadania terminu nie było. Teraz moje pytanie się nasuwa następujące: Z jakiej paki ja mam się dostosowywać do Piotraseczka i TSCR i pałować nad terminem skoro my jesteśmy gospodarzami spotkania. Nie na tym polega wpółzawodnictwo i pojęcie fair play. Skoro jedna drużyna beczy i wypisuje o termin a ja mam jechać połową składu?

W związku z zaistniałą sytuacją, wnoszę o ponowne rozegranie spotkania w dogodnym dla obydwu drużyn terminie w pełnych składach (bądź co bądź jest to walka o medal).

A żeby nie było mowy o zielonym stoliku a walka rostrzygnęła się czysto na torze możemy spotkanie rozegrać na tym samym torze który był.
_________________

 
 
Puszek 


Wiek: 36
Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 424
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-07-10, 16:09   

Hahahahahaha Ty Michu nie ośmieszaj sie jedz gdzies na wakacje szyszki zbierać a nie zajmujesz ludziom czas gownianymi protestami żal i jeszcze raz żal
_________________

 
 
Piotraseczek 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1108
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-07-10, 16:13   

Po pierwsze takowy protest nalezalo pisac, przed meczem a nie po :) , bo teraz to jest juz po herbacie :) , po drugie pasowaly nam trzy dni. Jeden mniej, drugi bardziej, a że Rada ustalila srode, ktora Wam nie pasowala ... Trudno :) . Nagle pasowal Ci wtorek, jak zobaczyles, ze Rada ustalila srode ? .... Koziol podal termin w poniedzialek, miales dwie doby, aby napisac chociazby taki protest/wniosek. Domagajac sie teraz powtorki meczu osmieszasz sie po całości :) ...
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2014-07-10, 16:14   

KABARET PANOWIE HAHAHHA :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2014-07-10, 16:22   

Michu, made my day bro :lol:
 
 
Piotraseczek 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1108
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-07-10, 16:23   

Cicho, z moich informacji wynika, ze bedzie jeszcze jeden protest ! :D
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2014-07-10, 16:31   

z moich informacji wynika, że następny protest dotyczyć będzie nieregulaminowych tłumików Puszka, natomiast Pikej wyprowadził motory zbyt szybko z parkingu, a Madział uniknął kontroli alkomatem :lol2: :lol2: :lol2:
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Massa 


Wychowanek klubu: Beer Brothers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 33
Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 479
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-07-10, 17:58   



michu wywęszył kolejny spisek!
_________________
Home is where the Reaper is
 
 
Piotraseczek 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1108
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-07-10, 18:09   

Hehe :D

 
 
m4te0 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 11
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 709
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-07-10, 20:56   

Jako obiektywnie oceniający uważam, że powyższa rozmowa byłaby argumentem, a protest miałby sens, gdyby został złożony przed spotkaniem. Teraz to wygląda na chwytanie się brzytwy przez tonącego.
_________________
LO:
11-... Young Lions
LM:
12-... Unia Leszno
 
 
Nice 

Wychowanek klubu: YL
Debiut w lidze: 09
Wiek: 37
Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 93
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-07-10, 21:13   

Spokojnie nikt nie odbiera wam zwycięstwa. Z grzecznością przystaliśmy na bardzo niekorzystny dla nas termin ustawiony pod was dzięki waszej cichej kooperacji z radnym. Osobiście nie znam kruczków regulaminowych podobnie jak Michał a to dlatego że takie ciotowate zagrania które wykraczają poza granice samej gry nie leżą w naszej naturze więc ta wiedza nie jest nam potrzebna. Przegraliśmy mecz na własne życzenie bo daliśmy dupy poza torem ale nawet gdybyśmy mieli przegrywać wszystkie mecze nie przesiąkniemy tym całym skurwysyństwem które macie wypisane na twarzy.


Wulgaryzmy są zabronione na forum co każdy powinien wiedzieć
Nice delikatniej troszkę
Leci warn

///Celier
Ostatnio zmieniony przez Celier 2014-07-10, 21:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kowal 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 05
Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 412
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2014-07-10, 22:02   

Fakt jest jedynie taki, że dostaliście w pipke.
Jest takie powiedzonko: Oliwa sprawiedliwa. A co do układów to powiem tylko tylę, że Kozioł ma całe TSCR w czterech literach. Trenerzy się nie dogadali, to ustawił jak mu się spodobało. Mniej cisnęliście by wszyscy na rade byliby bardziej wyrozumiali. Tak trzymają się teraz twardo regulaminu. Michu tłumaczysz się tym, że miałeś tydzień na rozegranie rew, a tak na prawdę jest ponad 3 tygodnie po terminie patrząc na kalendarz.
Na tym wszystkim zakończymy dyskusje. Protest został złożony i czekamy na werdykt komisji, ja oczywiście jestem z tego głosowania pominięty.
Pozdrawiam
 
 
Piotraseczek 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1108
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-07-10, 22:06   

Frustracja co nie którym udziela się co raz bardziej, więc nie pozostaje nic innego jak przychylić sie do tego co napisał Kowal :)
 
 
Puszek 


Wiek: 36
Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 424
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-07-10, 22:18   

Wojtek ciotowate zagrania to macie Wy miedzy innymi wykradanie torow robienie lagow itd zawsze po fakcie zgrywacie Lalusiow i grzecznych bezproblemowych chlopaczkow a tak naprawde najwiecej spiskujecie. Wybraliscie tor ktory Nam pasowal 2 wygrane wyjazdy Luqq IMP wiec pretensje mozecie miec do siebie Stare Konie wyjadacze a tak bezmyslnie wybrac tor;/ zal wam dupe sciska i tyle zakladaliscie juz medal po pierwszym meczu u Nas i macie braz ale na gaciach.
_________________

 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-07-10, 23:43   

To co tutaj się stało to jest skandal. Wasze obelgi w moją stronę stawiają mnie w złym świetle, które dobiera społeczeństwo co negatywnie wpływa na moją opinię. Nie życzę sobie więcej takich wyzwisk w moją stronę.

Powtórki meczu nie będzie.

Temat zamykam.
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna