Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Boom
2014-06-25, 17:54
WFT - SP
Autor Wiadomość
DaDi 

Wychowanek klubu: Dangerously Fast Bees
Debiut w lidze: 08
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 03 Lip 2010
Posty: 1263
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-06-25, 10:46   

Woffy. Niestety regulamin mówi jasno i jest zdecydowanie po stronie Szybkich Pingwinów. To, że Piotraseczek też tak kiedyś zrobił to bez znaczenia, gdyż Komisja nie będzie raczej patrzała na to co zrobił Piotraseczek tylko spojrzy w regulamin. Wydaje mi się, że Szybkie Pingwiny nie musiały prosić o powtórkę, gdyż sędzia powinien ją od razu zarządzić. Ponadto nie wydaje mi się, żeby Mateo to zrobił specjalnie...

Wyrażam tylko moją opinię. Opieram moją opinię o regulamin który po coś jednak jest.

Pozdrawiam.

Edit: Nie wydaję mi się, że powinno tak być. Jeżeli protest (np. o teleport) został rozpatrzony pozytywnie dla składającego to wszystkie wyniki biegów ze zmianami taktycznymi (wypadnie, że w dwóch biegach po rozpatrzeniu protestu) powinny być wyzerowane?

Nie ma sensu się wyzywać. Każdy ma prawo mieć opinie na ten temat.
 
 
Woffy 


Wychowanek klubu: Włókniarz Forum Team
Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 288
Skąd: Kłobuck
Wysłany: 2014-06-25, 11:09   

Dadi ale to chyba nie o to chodzi, żeby patrzeć ślepo tylko w regulamin?

Cała sytuacja wygląda tak, że ten protest od początku był zaplanowany przez SP i konsekwentnie do tego dążyli. W samym proteście napisali, że olaliśmy prośby o powtórkę? Jaką powtórkę, jak od razu dali obsadę biegów nominowanych (ze zmianami!!!) i nalegali na jak najszybszą jazdę 13-go biegu. Więc moim zdaniem patrzenie ślepo w to, co mówi regulamin kompletnie mija się z celem. Bo ewidentnie wiedzieli, że złożą o to protest, ale pomyśleli, że wykorzystają to w warunkach torowych, by wygrać bieg 13 dzięki rezerwie taktycznej Mateo.
 
 
DaDi 

Wychowanek klubu: Dangerously Fast Bees
Debiut w lidze: 08
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 03 Lip 2010
Posty: 1263
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-06-25, 11:27   

No wiadomo, że nie powinno się patrzeć ślepo tylko w regulamin, bo to jest tylko gra, lecz powinno się go przestrzegać.

Może dążyli, może nie, ale oni nie musieli się prosić o powtórkę. Sędzia powinien ją od razu zarządzić(wspomniane drugie okrążenie).

Według mnie najlepszą karą dla sędziego będzie upomnienie. Chłopak chciał po sędziować i myślał, że to takie proste, lecz wyszło inaczej.
 
 
Mateo 


Wychowanek klubu: HO
Debiut w lidze: 00
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1121
Skąd: Stal Gorzów
Wysłany: 2014-06-25, 11:34   

Tutaj link do tego biegu -> http://wyslijto.pl/plik/nht83s0ia2

PS. W pierwszym poście nie ten link wskoczył.

Pozdrawiam.
_________________

 
 
Ros 


Wiek: 33
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 553
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-06-25, 11:38   

Woffy napisał/a
Dadi ale to chyba nie o to chodzi, żeby patrzeć ślepo tylko w regulamin?



Ohohohoh, rada i tak stosuje regulamin kiedy im to odpowiada
 
 
SiwyGnO 


Wychowanek klubu: Alpagi Racing Team
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 19
Skąd: Poznań/Gniezno
Wysłany: 2014-06-25, 13:01   

Hmm szkoda ze nie wrzuciles screena jak pisalem ze rzadam powtorki i ze zloze protest. Co do mateo to moze byl zajety ustalaniem skladu na nominy i pisal na kanale klubowym. Z reszta nie bedzie wam sie z tego tlumaczyl. Sedzia zawinil i tyle.
_________________

 
 
Woffy 


Wychowanek klubu: Włókniarz Forum Team
Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 288
Skąd: Kłobuck
Wysłany: 2014-06-25, 13:21   

Aha czyli ja mam się domyślać, że może Mateo na swoim kanale klubowym napisał, że chcecie powtórki? Takie rzeczy powinny być pisane na kanale meczowym i nie przez zawodnika, a przez trenera.
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2014-06-25, 13:35   

W regulaminie jasno napisane jest:

Cytat
Sędzia Główny zarządza powtórkę biegu i wyklucza zawodnika, który nie wystartuje spod taśmy z powodu rozłączenia z serwerem lub z własnej woli do momentu, gdy pozostali zawodnicy rozpoczną drugie okrążenie.


Zawodnik Siwy stoi na torze? Stoi.
Rozpoczyna się 2 okrążenia sędzia natychmiastowo przerywa bieg niezależnie od jego wyniku, wyklucza Siwego z drugiej odsłony i bieg powtarzany jest w trójkę. Co z tego, że nikomu nie przeszkodził? Mnie by taki stojący na 2 polu zawodnik mega rozpraszał i zamiast myśleć jak dobrać się do skóry albo obronić pozycję myślałbym jak nie wlecieć w niego na starcie.

Nie wiem nad czym tu jeszcze debatujecie.
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Woffy 


Wychowanek klubu: Włókniarz Forum Team
Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 288
Skąd: Kłobuck
Wysłany: 2014-06-25, 13:38   

No to wina sędziego nie nasza, więc protest powinien być skierowany w stronę zawieszenia sędziego, a nie anulowaniu biegu.
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2014-06-25, 13:42   

Ty siebie słyszysz w ogóle? Chcesz zostawić bieg, który został rozegrany niezgodnie z regulaminem, ale już na podstawie tego regulaminu sędzia ma dostać za to karę?

Kradnę Tobie telefon, łapie mnie policja i wsadza za kratki, ale idę tam razem ze skradzionym telefonem. Nice logic
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Woffy 


Wychowanek klubu: Włókniarz Forum Team
Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 288
Skąd: Kłobuck
Wysłany: 2014-06-25, 13:46   

Dobra, przestań ślepo patrzeć w regulamin. Nikomu nie przeszkodził, trenerzy SP nie wnioskowali na ircu o powtórkę biegu i jeszcze obrzydliwie kłamią w proteście, że takową chcieli. Ale oczywiście tylko regulamin, zero zdrowego podejścia.

Edit:
I czemu rok temu podczas meczu TSCR - KA jak Twoje TSCR dzięki temu wygrało bieg nie wnioskowałeś u Piotraseczka o powtórkę biegu, tylko zaliczyliście go?
 
 
DaDi 

Wychowanek klubu: Dangerously Fast Bees
Debiut w lidze: 08
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 03 Lip 2010
Posty: 1263
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-06-25, 13:59   

Woffy. Szybkie Pingwiny nie musiały wnioskować o powtórkę biegu. To sędzia powinien ją zarządzić. Dopatrzyli się złamania regulaminu to złożyli protest. Mają do tego pełne prawo.

Skoro Domin(ani żadna osoba, która ma do tego prawo) nie złożył protestu to chyba nikt za niego tego nie zrobi nieprawdaż?
 
 
Andrzej 


Wychowanek klubu: www.yl.cba.pl
Debiut w lidze: 08
Wiek: 39
Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 196
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2014-06-25, 15:30   

Pikey napisał/a
Ty siebie słyszysz w ogóle? Chcesz zostawić bieg, który został rozegrany niezgodnie z regulaminem, ale już na podstawie tego regulaminu sędzia ma dostać za to karę?

Kradnę Tobie telefon, łapie mnie policja i wsadza za kratki, ale idę tam razem ze skradzionym telefonem. Nice logic Obrazek


Złotousty chłopcze od warnów, jak to jest? Skoro tak strzeżecie tego regulaminu, to dlaczego pan Barnej był ponad tym właśnie regulaminem, kiedy szacowna ekipa od protestów postanowiła wbrew temu regulaminowi, ale zgodnie z widzimisie szacownej ekipy, Barneja nie wsadzono za kratki i pozwolono mu zatrzymać skradziony telefon ??? Protest po meczu FZG-YL dla przypomnienia.

Wtedy nikt sędziego nie ukarał surowo za nieprzestrzeganie regulaminu, bo ... tak sobie ekipa od protestów wymyśliła, a teraz pan Barnej(zapomniał wół jak cielęciem był), straszy kolesia surową karą za błąd ... WTF wypadało by zapytać?

Jak się na Was dzieci patrzy to przypomina się od razu refren piosenki WWO "Każdy ponad każdym". Wypadało by zacytować piosenkę dalej, ale złotousty niuniek od warnów, warmów itp. czuwa i wlepi mi od razu 2 warny za 1 post ;/
_________________

 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2014-06-25, 15:41   

Ale po co Ty mi się pytasz? Czy ja tu jestem w ogóle kompetentny do udzielenia Ci jakiekolwiek odpowiedzi na Twoje postawione mi pytanie? Nie ja wydawałem werdykty, nie ja sędziowałem, nie widziałem tego biegu, prawdopodobnie nie byłem też obecny na tym meczu, więc o co Ci chodzi? Jak chcesz uzyskać odpowiedź na swoje pytanie panie wszechwiedzący dorosły to zapytaj się kogoś z komisji lub kogoś, kto ten werdykt wydawał.

Andrzej napisał/a
Jak się na Was dzieci patrzy to przypomina się od razu refren piosenki WWO Każdy ponad każdym. Wypadało by zacytować piosenkę dalej, ale złotousty niuniek od warnów, warmów itp. czuwa i wlepi mi od razu 2 warny za 1 post ;/


Ach, jak nam przykro staruszku :( . W takim razie powinieneś chyba opuścić nasze towarzystwo skoro Ci nie odpowiada. Ależ cytuj proszę bardzo! Dwóch warnów (warm, to po angielsku ciepło panie wyuczony ;) ) za jeden post Ci nie wlepię, bo maksymalną wartością dla mnie jest 1, a jeśli żalisz się tutaj, że ktoś pilnuje, aby inni nie łamali regulaminu to chyba działy pomyliłeś albo zgubiłeś głowę.
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Walec 


Wychowanek klubu: Ghost Riders
Debiut w lidze: 11
Wiek: 30
Dołączył: 05 Paź 2012
Posty: 293
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-06-25, 15:50   

Pikey, widzę. że w kazdej sprawie musisz wtrącic swoje trzy grosze. Mało tego, czego byś nie powiedział, to twoje słowa są święte, zawsze masz rację, a inni są głupi i nie mają o niczym zielonego pojęcia :wink: I skończ już pisać teksty typu: " starzy jesteście, a głupi", tylko dlatego, że jestes jednym z młodszych uzytkownikow tego forum i 3/4 graczy to dla Ciebie stare dziadki :mrgreen:

Zeby nie było, ze off top- błąd sedziego był i jakas tam kara może i sie należy. Nie trzeba jednak daleko sięgać wstecz, żeby zobaczyc, iz nie takie błędy uchodzily innym na sucho.
_________________
11- GR
12/13- SZS
14/15- WFT
16/17- BW
18/19/22- WFT
 
 
Andrzej 


Wychowanek klubu: www.yl.cba.pl
Debiut w lidze: 08
Wiek: 39
Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 196
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2014-06-25, 16:26   

Pikey bystrzaku, chcesz tu z każdym polemizować i dyskutować, a nawet nie widzisz kiedy ktoś jawnie śmieje się z Twojej działalności i zachowania na tym forum ... Wiem jak jest ciepły po angielsku, wiem też po czesku, rosyjsku i norwesku. To nie mi trzeba nauki, tylko Tobie non stop trzeba przypominać, że nie jesteś tu ważniejszy szczylu od reszty użytkowników, bo mama Cię jeszcze czesze i dupkę Ci wyciera, a każdego chcesz w każdym poście pouczać...
_________________

 
 
Gabriell 


Wychowanek klubu: ŻKS Ostrovia Ostrów
Debiut w lidze: 12
Wiek: 30
Dołączył: 21 Kwi 2013
Posty: 341
Skąd: Ostrów Wlkp.
Wysłany: 2014-06-25, 16:33   

Skoro zrobił się z tego taki problem, to najuczciwiej będzie jeśli bezpośrednio wejdzie do I ligi SLT, a w barażach pojadą WFT i SP :mrgreen:
_________________
'13 - SH2 - 1,822 (II liga)
'14 - SLT - 2,165 (II liga)
'15 - SLT - 2,243 (I liga)
'16 - SLT - 2,109 (I liga)
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2014-06-25, 16:37   

Ale jesteś fajny, tyle języków znać, no, no... Na mnie Twoje prowokacje w ogóle wrażenia nie robią, a żeby mnie w realnym życiu słownie wyprowadzić z równowagi to trzeba się na prawdę sporo postarać i grubo naubliżać. Dobrze, że możesz innych od szczyli i gówniarzy powyzywać przez kabel, jak Ci teraz ulżyło to się bardzo cieszę. Szkoda tylko, że nigdy mnie nie widziałeś, ani ze mną nie rozmawiałeś. Wszystko co potrafię i na wszystko co mam teraz zapracowałem ciężką pracą i treningami i uwierz, że nikt mi przy niczym dupki nie głaskał, ale co Ty możesz wiedzieć jak mnie w ogóle nie znasz ;) .

Śmieszne to jest dla mnie, bo wyraziłem tylko swoją opinie na temat protestu Mateo i Pingwinów, a zaraz możecie zauważyć tutaj zlot przyjaciół Micha, jego zawodników zarówno byłych jak i aktualnych i kogo co tutaj boli?! :D
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Walec 


Wychowanek klubu: Ghost Riders
Debiut w lidze: 11
Wiek: 30
Dołączył: 05 Paź 2012
Posty: 293
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-06-25, 16:55   

No i nasz Sherlock wykrył kolejny spisek 8) Tym razem odkryłeś, że Michu zleca swoim byłym i obecnym zawodnikom codzienna dawkę pocisków wobec Ciebie :crazy: Oby tak dalej to i Tobie ksiązke napiszą :devil:
_________________
11- GR
12/13- SZS
14/15- WFT
16/17- BW
18/19/22- WFT
 
 
Kaczy 


Wychowanek klubu: HO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 28
Dołączyła: 14 Gru 2008
Posty: 1376
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-06-25, 17:11   

Zamknijcie ten temat i po problemie ;/
 
 
Andrzej 


Wychowanek klubu: www.yl.cba.pl
Debiut w lidze: 08
Wiek: 39
Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 196
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2014-06-25, 17:47   

Ja Cie nie mam zamiaru prowokować, bo wiem, że w szpanerskim szczekaniu bijesz mnie na łeb... Przypomnę Ci tylko, że jakiś czas temu, kiedy to Boom wrzucał w każdym temacie swoje złote myśli i mu to wypomniałem, byłeś pierwszą osobą, która mi przytaknęła, a nawet stwierdziłeś, że jestem głosem większości użytkowników forum. Troszkę wody w Wiśle upłynęło, a sam stałeś się Boomem, a dokładniej wersją 2.0 Booma, 2 razy bardziej uciążliwą dla reszty użytkowników. Ciao.
_________________

 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-06-25, 17:53   

Dziękuję Ci Andrzeju za te komplementy :)

Teraz zamykam temat, chętni, zainteresowani już chyba wyrazili swoje zdanie :)
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna