Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Speedwayfan
2014-08-09, 22:48
WYCOFANIE Z ROZGRYWEK
Autor Wiadomość
Ros 


Wiek: 33
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 553
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-05-02, 19:22   

m4te0 napisał/a
Tylko zamiast robić szum, wystarczyło spokojniej interweniować.


Wcale na tym gorzej nie wyjdę :) . Regulamin to regulamin :)
 
 
m4te0 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 11
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 709
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-05-02, 19:24   

Ros napisał/a

Wcale na tym gorzej nie wyjdę :) . 6 meczów Stali 40:0 dla nas 6 0:40 dla rywali. Fajny obrazek 8)


To Ty w moich postach doszukujesz się tego, że działam w interesie YL, a nie STS, a sam otwarcie oznajmiasz swoje działanie na niekorzyść sts :crazy:
_________________
LO:
11-... Young Lions
LM:
12-... Unia Leszno
 
 
Ros 


Wiek: 33
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 553
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-05-02, 19:25   

Zmieniłem post, bo napisałem pod wpływem chwili ;)

Odebranie nam 7 punktów to jest działanie na korzyść STSa ?

PS. Nie wiem dlaczego nie odpisałeś odnośnie pozdrowień dla Kapera i baxa ?
 
 
m4te0 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 11
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 709
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-05-02, 19:32   

Ros napisał/a
Zmieniłem post, bo napisałem pod wpływem chwili ;)

Odebranie nam 7 punktów to jest działanie na korzyść STSa ?

PS. Nie wiem dlaczego nie odpisałeś odnośnie pozdrowień dla Kapera i baxa ?


Na jedno wyszło. Ros, czytaj ze zrozumieniem co ja piszę :) Czy jest to decyzja ostateczna !? Masz chłopie 23 lata, a zachowujesz się jak jakiś szczeniak. Sory, ale tak to wygląda. Nie chce już mi się dyskutować na ten temat, bo końca nie widać, ale zacznij więcej działać, a mniej hałasu robić, to będzie lepiej dla wszystkich. Napisz gdzieś odwołanie, przedstaw swoje argumenty i poczekaj ze spokojem na ostateczny werdykt, a jeśli decyzja zostanie podtrzymana, to razem z Tobą będę protestował !
_________________
LO:
11-... Young Lions
LM:
12-... Unia Leszno
 
 
ToWi 


Wychowanek klubu: WTS Sparta
Debiut w lidze: 00
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 543
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-05-02, 19:36   

W ostatnim czasie wielu tutaj krytykuje Rosa, ale w tej sytuacji muszę się z nim troszkę zgodzić. Ponieważ zostali ukarani w tej sytuacji za swoją niewiedzę. Wcześniej nigdy w takim przypadku nie obrywały całe drużyny tylko konkretne osoby. W tym przypadku największą winę ponosić powinny przede wszystkim osoby które zezwoliły na dalszą zabawę Adorjanowi mimo sprzeciwu dziesiątek jak nie setki osób.... Nikt nie powinien się dziwić takiej spontanicznej decyzji o wycofaniu stali bo jaki ma sens dalsza zabawa w ich przypadku? i każdy postąpiłby identycznie :] I jedyną decyzją to zawieszenie dożywotnie grajków którzy psują zabawę i już. Ostatecznie możnaby się pobawić i pozwolić powtórzyć mecze w których jechały konkretne odpały... kolejną sprawą która nie dotyczy tego wątka to np pochopny ban dla Winexa? bo niby za co ma on być zbanowany? jeżeli zdecyduję się faktycznie prawdziwy Winex wrócić?
_________________

 
 
m4te0 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 11
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 709
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-05-02, 19:39   

@ToWi

Ja nie krytykuję Rosa, a jedynie próbuję go stonować i pokazać, że to nie ostateczna i żeby więcej działał niż pisał ;)
Ciężko mi jest powiedzieć jakbym się zachował w jego sytuacji, bo nigdy w takowej się nie znajdowałem. Niemniej można to rozwiązać inaczej, do czego zachęcam ;)
_________________
LO:
11-... Young Lions
LM:
12-... Unia Leszno
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-05-02, 20:43   

ToWi ale z czym Ty się zgadzasz z Rosem? Z tym, że zdobycze punktowe odbieramy tylko Roubowi i Narkusowi a Adorjanowi i Norbasowi nie? Bo jeżeli tak to ma wyglądać, to proste rozwiązania są. Zakładam (abstrachując bo słaby jestem) drugie konto, ale w e-lidze i np. jeżdże dla or jako "niedźwiadek". Robię 2 komplety OR wygrywa mecze i np. wchodzi do PO - ale nie było to moim celem, więc daje się złapać. Punkty wg. rozumowania Rosa odejmowane są mojemu drugiemu nickowi, ale punkty, gdzie reprezentowałem np FZG zostają i Falubaz nic nie traci. Aż tak dobitnie mam wam pokazywać jak można działać na niekorzyść ligi?


PS. Mi się podoba pomysł powtórek meczów, w których istotny wpływ na wynik miały konta Adorjana i Norbasa (łącznie z kontami multi)
 
 
ToWi 


Wychowanek klubu: WTS Sparta
Debiut w lidze: 00
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 543
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-05-02, 21:23   

No to się skrzypek zgadza, ale jak teraz karać przez jednego zjeba cały zespół? jeżeli karzemy to zacznijmy od tych którzy im pozwolili startować mimo że zrobili to nie pierwszy raz :)

Powtórka jak mówiłem najciekawszą opcją tutaj
_________________

 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-05-02, 21:29   

Ale kogo ukarasz? Debóra Valusia? Znasz realia. Zobacz jak TOP 20 zawierzyło Adorjanowi, w wątku nt. modu do gry. Każdy gracz jest winny, ale szkoda, iż teraz my np potrafimy się dogadać i coś zaproponować a taki ROS piszę wyrwany z kontekstu protest na mnie, bo ktoś zalegał z powtórkami.


Ja właśnie będę pisał posta w radzie nt. powtórki meczów, ale wiadomo, też będą zgrzyty bo sam nie wiem czy wszystkich czy istotnych - gdzie odjęcie punktów, wiąże się ze zmianą wyniku. Tam gdzie wyniki się nie zmienia zostawiłbym wynik z toru (sztucznie bo punkty bym odjął winowajcy).
 
 
sanrajss 


Wychowanek klubu: Crazy Devils
Debiut w lidze: 08
Wiek: 29
Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 510
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-05-02, 22:00   

od sezonu 15 zmęczeni STSowymi sezonami gracze celowo będą przechodzić do sił wroga by podłożyć tam bombę, jeździć w pierwszym składzie po czym pod koniec sezonu zrobić multi w 2 lidze. <przeciera rączki> :twisted: . Otwieracie nam okno na nową, łatwiejszą glorię :D
_________________

 
 
Celier 


Wychowanek klubu: Speedway Wedzidełko
Debiut w lidze: 10
Wiek: 43
Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 895
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-05-03, 01:01   

Dlatego napisałem taką propozycje w temacie dyskusji ale nikt nie skomentował :D

Celier napisał/a
Najuczciwiej byłoby odjąć punkty Adoriana i Norbasa ale od momentu gdy założyli
te nieszczęsne multikonta. Wcześniejsze punkty zostały zdobyte załóżmy uczciwie
W ten sposób uniknęłoby się sytuacji która teraz powstała.
_________________

 
 
PopejDK 


Wychowanek klubu: Żużlowy Pył
Debiut w lidze: 13
Wiek: 39
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 215
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-05-03, 01:04   

Celier napisał/a
Dlatego napisałem taką propozycje w temacie dyskusji ale nikt nie skomentował :D

Celier napisał/a
Najuczciwiej byłoby odjąć punkty Adoriana i Norbasa ale od momentu gdy założyli
te nieszczęsne multikonta. Wcześniejsze punkty zostały zdobyte załóżmy uczciwie
W ten sposób uniknęłoby się sytuacji która teraz powstała.


Polać Mu dobrze gada;d
_________________

 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2985
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-05-06, 13:35   

Czy jest w takim razie w Stali Rzeszów osoba, która zechciałaby przejąć trenerkę i jednak zmobilizowac się i objechac do konca ten sezon bez wycofywania druzyny z rozgrywek. Oprócz Rosa i Macha są też inni zawodnicy, którzy w tej sytuacji mają prawo jechać dalej jeśli chcą. Pytam bo wciąż macie szanse na pozostanie w elicie, a w przypadku samych walkowerów odbije się to też na was w przyszłym sezonie. Minusowe punkty i inne czorty po co to.
_________________

 
 
czaka 


Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 04
Wiek: 29
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 254
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2014-05-06, 13:49   

Witam. Właśnie zobaczyłem tą informację :/ Szkoda trochę bo nie byłem informowany ani nic. Jeśli nikt nie chce się podjąć by odjechać do końca ten sezon to Ja się zgłaszam na I Trenera Stali Rzeszów do końca tego sezonu. Pisać na gg jak coś ;) 4879740
_________________
Kolejarz Rawicz.
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2985
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-05-06, 14:08   

chodzi o to zebys tez zmotywowal reszte zebys mial zawsze 5-6 na meczu ;P
_________________

 
 
Ros 


Wiek: 33
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 553
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-05-06, 14:53   

czaka napisał/a
Witam. Właśnie zobaczyłem tą informację :/ Szkoda trochę bo nie byłem informowany ani nic. Jeśli nikt nie chce się podjąć by odjechać do końca ten sezon to Ja się zgłaszam na I Trenera Stali Rzeszów do końca tego sezonu. Pisać na gg jak coś ;) 4879740


Oczywiście oddaję ci trenerkę, bez Macha i mnie powodzenia życzę w wyjściu z 25
 
 
czaka 


Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 04
Wiek: 29
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 254
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2014-05-06, 14:59   

Ros napisał/a
czaka napisał/a
Witam. Właśnie zobaczyłem tą informację :/ Szkoda trochę bo nie byłem informowany ani nic. Jeśli nikt nie chce się podjąć by odjechać do końca ten sezon to Ja się zgłaszam na I Trenera Stali Rzeszów do końca tego sezonu. Pisać na gg jak coś ;) 4879740


Oczywiście oddaję ci trenerkę, bez Macha i mnie powodzenia życzę w wyjściu z 25


Ros chcę tylko to odjechać jakoś do końca sezonu, nie zważając na wyniki. I powalczyć z chłopakami o utrzymanie w Ekstralidze.
_________________
Kolejarz Rawicz.
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2014-05-06, 15:00   

Ros napisał/a
czaka napisał/a
Witam. Właśnie zobaczyłem tą informację :/ Szkoda trochę bo nie byłem informowany ani nic. Jeśli nikt nie chce się podjąć by odjechać do końca ten sezon to Ja się zgłaszam na I Trenera Stali Rzeszów do końca tego sezonu. Pisać na gg jak coś ;) 4879740


Oczywiście oddaję ci trenerkę, bez Macha i mnie powodzenia życzę w wyjściu z 25


Może z 25 nie wyjdą, ale nie odwalą takiej dziecinady jak Ty i dojadą sezon do końca bez żadnych fochów :crazy: . My też ucierpieliśmy, ale nikt ze Startu nie płacze na forum jak bardzo został pokrzywdzony.
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2014-05-06, 15:01   

Dokładnie. Brawo czaka, takie coś się chwali.
 
 
Ros 


Wiek: 33
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 553
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-05-06, 15:01   

Jakbym miał 4 pkt straty do bezpiecznego miejsca i w składzie Pikeya itd. to też bym nie miał żadnych pretensji. Mój AS.

PS.Skoro jesteśmy już przy płaczu to popatrz jak płakałeś po werdykcie komisji, która zabrała wam 2 pkt(!!!!!) 8) . Jakby zabrała 7 to byś jechał chyba do Szmitka na chatę.
PS2. http://www.stspl.eu/forum...?t=6746&start=0

Czaka, jeżeli jesteś pewien, że beze mnie,Macha i Adorjana uda Ci się uzbierać 5 zawodników to przejmuj.
 
 
grubyraven 

Wychowanek klubu: -
Debiut w lidze: -
Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 226
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-05-06, 15:32   

Ros - nawet jeśli mu się nie uda to chociaż spróbuje.
Z twoich słów wynika że jezdzisz tylko po to żeby wygrac lige, a przyjemnośc z rywalizacji nie ma dla ciebie znaczenia, więc w sumie faktycznie bez sensu jest abyś dalej to ciągnął.

Powiem tak powinniście wziąść ten werdykt na klate, dojechać sezon do końca dla przyjemności i dla dobra tej gry.
Współczuje że was ta sprawa ugodziła najbardziej, ale to nie jest powód żeby teraz szukać kruczków w regulaminie i rozwalać całą ligę.
_________________
tylkofalubaz
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-05-06, 16:23   

No to super, że się wyjaśniło, Czaka przejmuje trenerkę w Stali Rzeszów. Temat zamykam.
W razie gdyby jednak było trzeba wycofać Stal, temat otworzę :)
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna