Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Wycofanie Wybrzeża Gdańsk z Ligi Miast
Autor Wiadomość
Celier 


Wychowanek klubu: Speedway Wedzidełko
Debiut w lidze: 10
Wiek: 43
Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 895
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-11-07, 21:13   Wycofanie Wybrzeża Gdańsk z Ligi Miast

Niestety ale nie ma sensu dalej ciągnąć tego zespołu i jestem zmuszony do wycofania Wybrzeża z rozgrywek.
Przed sezonem wielu ludzi pisało, że bedą przychodzić na mecze, dzisiaj byłem tylko ja.
Codzienne pisanie, błaganie i szukanie składu na ostatnią chwilę już mi zbrzydły.
Widać, że ludziom z Gdańska nie zależy na reprezentowaniu ich Barw Klubowych wiec nie będziemy się narzucać.

Jakiekolwiek kary przyjmę i sorry za zamieszanie.

Pozdrawiam Celier
_________________

 
 
Ergonix 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 08
Wiek: 27
Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 622
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2013-11-10, 12:24   

Przecież zawsze mieliście skład z tego, co pamiętam. Nieważne, że na ostatnią chwilę, ale mieliście. Teraz pierwszy walkower, to nie znaczy, że od razu trzeba się wycofywać. Może od przyszłego meczu ogarną się i będą z chęcią przychodzili na mecze (chyba, że sami powiedzieli, że nie chcą już jeździć w LM). Dojedźcie chociaż ten sezon do końca, przecież dużo ludzi z Gdańska jeździ w sts, więc jakaś stała szóstka na pewno by się uzbierała. Dajcie sobie jeszcze czas, może się poprawi, nie ma co pochopnie podejmować decyzji. ;) Po sezonie się najwyżej wycofacie. Takie moje zdanie. ;)
_________________

 
 
MadziaŁ 

Wiek: 30
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 115
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-11-20, 16:46   

Szkoda tylko, że nie poinformowałeś nikogo o swojej decyzji :)
 
 
Ergonix 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 08
Wiek: 27
Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 622
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2013-11-21, 14:22   

Bierz MadziaŁ sprawy w swoje ręce. Szkoda, żeby taki Gdańsk, co przez wiele sezonów był solidnym rywalem, nagle się rozpada.
_________________

 
 
Celier 


Wychowanek klubu: Speedway Wedzidełko
Debiut w lidze: 10
Wiek: 43
Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 895
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-11-21, 19:48   

Ergo a nie zauważyłeś, że pierwsza odpowiedź Gdańszczanina jest po 3 tygodniach!!! od czasu powstania tematu. To coś znaczy, na dodatek jak widzisz nie wiele jest tu opinii żeby Wybrzeże zostało w lidze. Jaki sens jest ciągnąć coś co interesuje 3 może 4 osoby i to też nie zawsze co potwierdził ostatni mecz który mieliśmy odjechać. Wiesz ilu było chętnych do jazdy w tym meczu? Nie? To Ci odpowiem. JEDEN!!! JA i nikt więcej więc przestań już i daj sobie spokój.
_________________

 
 
Ergonix 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 08
Wiek: 27
Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 622
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2013-11-22, 11:58   

Może dopiero wszedł na forum, albo zobaczył dopiero temat. ;p Przecież Wy macie co najmniej 8 zawodników, którzy regularnie jeżdżą w sts'a.. Szogun, Barnej, Celier, Kuchno, Ficek, FilipS, MadziaŁ, Arektom. Pogadaj z wszystkimi indywidualnie i na pewno jakoś się uda pociągnąć dalej ten wózek. Albo zwołaj wszystkich na konferencję na gg, lub na mircu czy coś, zwołaj wszystkich i się zadeklarują może. Jeśli się nie pojawią, to faktycznie nie ma co. Ale chociaż spróbuj. ;)
_________________

 
 
mikowhy


Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 392
Skąd: Siurek Wielkopolski
Wysłany: 2013-11-23, 14:15   

No i ja jeszcze jestem :) . Zawsze gotowy aby barwy klubowe wyprać w proszku Ixi, jeśli zostaną zbrukane. Można liczyć na mnie prawie zawsze, z wyjatkiem chwil gdy zajmuję się wielkim dziełem doskonalenia stanu zdrowia jam ustnych i sutów nacji polskiej! Celuś nie rezygnuj! :lol:
_________________
Ja muszę do lasu i tam, ach, pędzić muszę
korę ciepłą obwąchiwać i ściółkę wonną drapać.
 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2013-12-17, 22:24   

Niestety mimo usilnych starań jestem zmuszony do kapitulacji i wycofania drużyny Wybrzeża Gdańsk z rozgrywek ligowych. Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna