Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Speedwayfan
2014-08-09, 23:46
Liga Miast - zmiany
Autor Wiadomość
Lelu


Wychowanek klubu: Gold Team
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 753
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-07-31, 23:48   

Hahahaha. Ale Tobie Domin na prawdę lekko na mózg padło. Gierka 2D dla Ciebie = się najemnicy, zdrajcy itp. Wrocław orze jak może. Z "prawdziwych" Wrocławiaków jestem ja, wtsfan, Skrzypek, Baxter, Daimos, mleko, D@n i ghostface. A reszta czuje się najbliżej z nami związana i takiego Kowala uważam za lepszego niż Ty. A Tobie życzę głębokie spierdalaj z tym Twoim KA(oczywiście nie dotyczy się zawodników ale trenera)

PS: Tak. Twoja pierwsza riposta by grzmiała, że jestem gyrosem. a wiedź, że moi gyrosi są lepsi od Twoich śmiesznych kibiców z pod wieży.

PS2: A czy wrocławianie nie lubią Falubazu? To już pytanie do Ciebie ooo wielki znawco. W końcu to była przez wiele lat zgoda i w wielu kręgach nie została zatarta...
 
 
Szmitek 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 02
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1317
Skąd: Opole
Wysłany: 2013-08-01, 00:14   

Ej Lelu mnie pominąłeś. Też jestem dobrym Wrocławiakiem :D . Dwa sezony się z wami bawiłem :D
_________________

 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-08-01, 10:22   

Nie ma to jak w zdaniu, w którym piszesz, że komuś padło na mózg, zrobić błąd ortograficzny :devil:

Lelu napisał/a
Gierka 2D dla Ciebie = się najemnicy, zdrajcy itp.

Pomijając błąd logiczny, gdzie ja w tym temacie coś takiego napisałem? W Lidze Miast reprezentuje się klub ze swojego miasta (miejscowości) lub okolic. Jeżeli nie łapie się w tych ramach i nie kibicuje temu klubowi, a wręcz odwrotnie, jest z ośrodka, które nie jest przychylne klubowi, które reprezentuje, to jak inaczej nazwać taką osobę, jak nie najemnikiem? To nie jest jakieś bardzo negatywne słowo. Po prostu nie identyfikuje się takiej osoby, z klubem który reprezentuje. W Lidze Miast reprezentuje się jednak swój klub i powinni w nim jeździć "sami swoi", identyfikujący się ze Spartą.

Lelu napisał/a
takiego Kowala uważam za lepszego niż Ty


Bo jest lepszy, ale nie na ten temat toczy się dyskusja. Nie zmienia to faktu, że jeździ na mecze Unii Leszno, więc nie powinien, nawet w takiej gierce, reprezentować barw Sparty. I powtórzę, że Kowala szanuję, bo jest spoko gościem, ale fakty są jakie są.

Lelu napisał/a
A Tobie życzę głębokie spierdalaj z tym Twoim KA(oczywiście nie dotyczy się zawodników ale trenera)


W twarz byś mi tego nie powiedział :)

Lelu napisał/a
PS: Tak. Twoja pierwsza riposta by grzmiała, że jestem gyrosem. a wiedź, że moi gyrosi są lepsi od Twoich śmiesznych kibiców z pod wieży.


Pierdolnij się słownikiem ortograficznym, zanim przygotujesz jakiś następny marny tekst, "żeby mi dowalić". Wiedź? :devil:

Lelu napisał/a
PS2: A czy wrocławianie nie lubią Falubazu? To już pytanie do Ciebie ooo wielki znawco. W końcu to była przez wiele lat zgoda i w wielu kręgach nie została zatarta...


Było, minęło. Polecam się przejść przez miasto w barwach Falubazu. Daję max. 15min. do pierwszego "klapsa".
 
 
Frezer 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 03
Wiek: 30
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1657
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2013-08-01, 13:03   

Domin napisał/a
Było, minęło. Polecam się przejść przez miasto w barwach Falubazu. Daję max. 15min. do pierwszego klapsa.


no Śląsk ma niezła ekipę :wink:
_________________
https://www.facebook.com/kondziuzks
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2013-08-01, 14:23   

Boże, zamknijcie już mordy bo pierdolicie tak bez sensu, że ja jebie... Domin, kurwa, ja wiem, że Twoje poglądy są tak zajebiste i masz twarde zasady, ale kurwa to jest PIERDOLONA GIERKA 2D więc nie będzie tak jak Ty chcesz... ZAPISZ TO MARCIN ! FAKEN !
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Massa 


Wychowanek klubu: Beer Brothers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 33
Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 479
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-08-01, 14:24   

Domin napisał/a
Po prostu nie identyfikuje się takiej osoby, z klubem który reprezentuje.


Jeśli wytykasz komuś błędy ortograficzne, zwróć uwagę na swoją interpunkcję. :wink:
_________________
Home is where the Reaper is
 
 
Zawisza 


Debiut w lidze: 07
Wiek: 29
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 407
Skąd: BDG
Wysłany: 2013-08-01, 14:53   

Domin nie świruj że tylu Spartan chodzi po Wrocku żeby po 15 minutach dostać w cymbał, jakoś w to nie wierze..
_________________
Jeśli nie przygotowujesz się na zwycięstwo, szykujesz sobie porażkę..
 
 
Graceman 


Wychowanek klubu: Never Die
Debiut w lidze: 07
Wiek: 28
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 314
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2013-08-01, 20:07   

Massa napisał/a
Domin napisał/a
Po prostu nie identyfikuje się takiej osoby, z klubem który reprezentuje.


Jeśli wytykasz komuś błędy ortograficzne, zwróć uwagę na swoją interpunkcję. :wink:




:mrgreen: MASSA MISTRZU CIĘTEJ RIPOSTY !
_________________

 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-08-03, 11:42   

ZawiszaFans napisał/a
Domin nie świruj że tylu Spartan chodzi po Wrocku żeby po 15 minutach dostać w cymbał, jakoś w to nie wierze..


Napisałem, że Falubaz nie jest lubiany we Wrocławiu. Przede wszystkim przez zieloną stronę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna