Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Valus
2012-02-29, 12:00
IMP 10 - rozpiska

Podoba Ci się takowy system IMP?
Tak
68%
 68%  [ 30 ]
Nie
31%
 31%  [ 14 ]
Głosowań: 44
Wszystkich Głosów: 44

Autor Wiadomość
Karolek 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 04
Wiek: 29
Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 3288
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2012-02-04, 21:49   IMP 10 - rozpiska

A więc w przyszłym sezonie znów wracam do organizowania turniejów oficjalnych. Przygotowałem dla Was rozpiskę IMP. Oceńcie ją, wyłapcie błędy, jeśli takowe znajdziecie. Od razu na wstępie mówię, że pomysł o wprowadzeniu miejsc dla drużyn z 3 ligi wprowadzili prezesi ligi, a nie ja, więc nie sapać :D

1. Zasady:
a) Turniej Indywidualnych Mistrzostw Polski będzie liczyć 4 rundy, rozpoczynając od 1/8.
b) Zawodnicy (łącznie: 128):
- 16 finalistów IMP 09 którzy zmagania rozpoczną od ¼ oraz 1/2 .
- 40 zawodników z Ekstraligi
- 32 zawodników z 1 ligi
- 21 zawodników z 2 ligi
- 14 zawodników z 3 ligi

Daje to Nam łącznie 123 zawodników, więc 5 miejsc zostaje wolnych, ale o tym w kolejnym punkcie.

2. Zgłoszenia:
a) Ekstraliga: każda drużyna zgłasza po 5 zawodników
b) 1 liga: każda drużyna zgłasza po 4 zawodników
c) 2 liga: każda drużyna zgłasza po 3 zawodników
d) 3 liga: każda drużyna zgłasza po 2 zawodników
e) Dodatkowo:
- Falubaz Zielona Góra, jako Drużynowy Mistrz Polski zgłasza dwóch zawodników więcej, niż drużyny Ekstraligi.
- Black Widow, jako zwycięzca Drużynowego Pucharu Ligi zgłasza dwóch zawodników więcej, niż drużyny Ekstraligi.
- Zwycięzca Kryterium Asów 10. Tutaj chciałem dać zwycięzcę Złotego Kasku 09, lecz wygrał go MaciasBDG, a on ma już miejsce z urzędu, jako uczestnik finału IMP 09. Jeśli okaże się, że Kryterium zwycięży ktoś, kto również będzie posiadał już miejsce z urzędu, wtedy będziemy jechać dalej… 2 miejsce, 3 miejsce, aż trafimy na kogoś, kto tego miejsca premiowanego nie będzie mieć.

A więc mamy rozstawionych 128 miejsc, przejdźmy dalej. :)

3. Zapewnione miejsca:
a) w 1/8 zapewnione miejsce ma zwycięzca Kryterium Asów 10
b) w 1/4 zapewnione miejsca mają zawodnicy, którzy wzięli udział w finale IMP 09, i zajęli tam odpowiednio miejsca 9-16
c) w 1/2 zapewnione miejsca mają zawodnicy, którzy wzięli udział w finale IMP 09, i zajęli tam odpowiednio miejsca 1-8

4. Miejsca premiowane awansem do następnej rundy:
a) z 1/8 do 1/4 awans uzyska z każdej grupy najlepsza 7 zawodników + 1 rezerwowy (56+8)
b) z 1/4 do 1/2 awans uzyska z każdej grupy najlepsza 6 zawodników + 1 rezerwowy (32+4)
c) z 1/2 do finału awans uzyska z każdej grupy najlepsza 8 zawodników + 1 rezerwowy (16+2)

5. Rozstawienie poszczególnych grup oraz wybór torów:
a) Rozstawienie odbywać będzie się za pomocą losowania, pod które DeBoer napisze specjalny program, który będę obsługiwać przed każdymi zawodami. Z góry zaznaczam, iż nie mam czasu na jakieś komentowanie tego, losowanie karteczek itd. Będzie odpowiednia strona, na której będzie wszystko się pojawiać. Wiecie o co chodzi.
W finale obędzie się bez losowanie. Finał będzie rozstawiony według tej rozpiski - http://a.yfrog.com/img97/418/finalimp.png

b) Tory będą również losowane przez owy program. Z tym, że tor na finał zostanie wybrany poprzez licytację, która dobrze znacie z poprzednich sezonów. Torem finałowym będzie mógł być każdy „tracks”. Te tory, które będą we wcześniejszych rundach będą również brane pod uwagę podczas licytacji.

c) Licytacja polegać będzie na tym, że każdy finalista wycenia tory, i przesyła mi je na mail’a. Tor z największą ilością punktów zostanie torem finałowym. Przy równej ilości punktów decydować będzie ilość wycen, tzn. przykładowo 28,27,26 itd.

. 6. Terminarz:
- 1/8 - 21.03
- 1/4 - 18.04
- 1/2 - 23.05
- Finał - 18.06

a) 1/8
- 5-12 marca - zgłoszenia zawodników przez kluby
- 14 marca - losowanie poszczególnych grup oraz torów
- 21 marca - zawody
- 21-28 marca - czas na składanie protestów/odwołań

b) 1/4
- 11 kwietnia - losowanie poszczególnych grup oraz torów
- 18 kwietnia - zawody
- 18-25 kwietnia - czas na składanie protestów/odwołań

c) 1/2
- 16 maja - losowanie poszczególnych grup oraz torów
- 23 maja - zawody
- 23-30 maja - czas na składanie protestów/odwołań

d) Finał
- 4 czerwca - ogłoszenie obsady finałowej
- 4-11 czerwca - licytacja toru finałowego
- 12 czerwca - ogłoszenie toru, na którym odbędzie się Finał
- 18 czerwca - zawody
- 18-25 czerwca - czas na składanie protestów/odwołań
_________________
Sezony:
04' Young Lions (II liga) [awans]
05' Hungry Hippos (II liga) [awans]
06' Fast Wolves (II liga)
07' Klub Motorowy Ostrów (Ekstraliga)
08' Monster Racing Team (II liga) [awans]
09' Monster Racing Team (I liga)
10' Monster Racing Team (I liga)
11' Monster Racing Team (I liga)

Sezon 12':
LO: Never Die (I liga)
LM: GKM Grudziądz (Ekstraliga LM)
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-02-04, 22:39   

o kurwa Karolek \o/ że też Ci sie chciało dupsko ruszyć :D
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Valus 


Wiek: 43
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 1196
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2012-02-04, 23:54   

Nie dla miejsc z urzędu dla finalistów IMP 09 z miejsc 9-16.
Nie dla aż dwóch nominacji dla 3 ligi.

Do poprawki! ;)
_________________

 
 
Pajter 


Wychowanek klubu: Lunar Racing
Debiut w lidze: 04
Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 1606
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2012-02-05, 00:12   

No to miejsca 9-16 z Finału IMP są zgłaszane normalnie albo wcale,
Dla 3 ligi 1 zawodnik. Co daję nam 8 miejsc wolnych na tzw "dzikie karty i wszystko lub dodanie którejś z lig możliwości zgłoszenia po jednym zawodniku więcej dla każdej drużyny.

Przy takim systemie awans z 1/8 do 1/4 uzyskuję 8 zawodników + jeden rezerwowy. (64+8)

Reszta bez zmian.
_________________
Nie upadek czyni człowieka przegranym lecz niechęć powstania.
STS jest zabawą, ale nikt nie lubi przegrywać ;)

Sezon po Sezonie:

04: Lunar Racing
05: ICU Riders
06: Racing Dream Team
07: Black Widow
08: Młodzi Gniewni Team
09: DwR Team
10: DwR Team
11: DwR Team
12: ---
13: Oszukani Renciści
14: Oszukani Renciści/Kaskaderzy Apokalipsy II
 
 
Rudolf 


Wychowanek klubu: Atomic Team
Debiut w lidze: 00
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2576
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-02-05, 02:26   

No 3 liga zdecydowanie za dużo tych miejsc dostała. MNIEJ NIŻ ZERO!
_________________
PRT
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 04
FZG
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 09 , DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 10
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 14
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 30
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 31

 
 
Gość

Wysłany: 2012-02-05, 06:34   

Za malo dla ekstraligi, za duzo dla pierwszej ligi. Podzial powinien byc przynajmnej 6-4, na korzysc ekstraligi. W sezonie 09 1-liga byla dramatycznie slaba, bo jak jak inaczej wytlumaczyc fakt - wracam po trzech sezonach przerwy, nie znam torkow, motorki widze pierwszy raz na oczy i wykrecam w niej najlepsza srednia? Bez jaj, podzial 5-4 jest mega niesprawieliwy. 6-4, to minimum.

Ja to widze tak:
a) Ekstraliga: każda drużyna zgłasza po 6 zawodników
b) 1 liga: każda drużyna zgłasza po 4 zawodników
c) 2 liga: każda drużyna zgłasza po 3 zawodników
d) 3 liga: każda drużyna zgłasza po 1 zawodniku

Reszta mi sie podoba, szczegolnie wyroznienie uczestnikow finalu IMP. Ciezko sie tam dostac, wiec powinno sie tych kolesi docenic, bo sobie na to zapracowali na torze. Nikt przypadkowy do finalu nie dochodzi. Dobra robota Karolek, teraz czekamy na czlowieka, ktory ruszy z ustaleniem podstawowych zasady wymiany, edycji i licencji dla torkow, bo juz wiemy, ze Keslej tego nie uczyni, bo jest za miekka faja.
 
 
Max 

Wychowanek klubu: Polska Husaria
Debiut w lidze: 10
Wiek: 29
Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 384
Skąd: Gorzów
Wysłany: 2012-02-05, 09:04   

Fajnie że zawodnicy z 3 ligi też dostaną swoje szanse, ja mam nadzieje że będę mógł wystawić 3 zawodników z II ligi, ale to sie nie długo okaże ;)
Program eliminacji jest okej.
 
 
sanrajss 


Wychowanek klubu: Crazy Devils
Debiut w lidze: 08
Wiek: 29
Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 510
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2012-02-05, 11:15   

Hasz co Ci z miejsc dodatkowych skoro jednej druzynie nie przypadalby zaden dodatkowy zawodnik. Dla 3 ligi dobrym wariantem byłby turniej na podstawie której pierwsza 6 przechodzi bezpośrednio do 1/8 miejsca 7-14 stanowiłyby pierwsze rezerwy w 1/8. a nie tak jak do tej pory było - pierwszy lepszy na mIRCu
_________________

 
 
Keslej 


Wychowanek klubu: Fast Wolves
Debiut w lidze: 04
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 1411
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-02-05, 12:13   

Zmniejszenie ilości z 3 ligi do 1 powiększenie ilości z ekstraligi. Nie wiem ile tam zabraknie, czy nie zabraknie. Liczyłem to przez tyle sezonów, że teraz mi się nie chcę :ble:

Poza tym bardzo dobry projekt Karolek :*

@san

było tak tylko w tamtym sezonie, z reszta na wniosek Hasza, na który przystałem. :)
_________________

 
 
Bazyl 


Wychowanek klubu: YL
Debiut w lidze: 08
Wiek: 34
Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 479
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-02-05, 12:32   

2 miejsca dla 3 ligi to chyba żart :lol2:
_________________
Statystyki żużlowe
 
 
Bobby 


Wychowanek klubu: MP
Debiut w lidze: 04
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 2171
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-02-05, 13:07   

Po co miejsca dla III Ligi? Tam nikt sie na torze nie utrzyma z wyjątkiem Lorda, Zoltana i Elvisa. Więcej dajcie Ekstralidze...
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2012-02-05, 13:26   

3 liga bez rozgrywek oficjalnych! Tak miało być! Nie zmieniać teraz decyzji, albo bunt.
Nie dla oficjalnych turniejów dla zawodników z 3 ligi!
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Karolek 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 04
Wiek: 29
Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 3288
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2012-02-05, 14:24   

Widzę, że jest dużo przeciwników IMP dla 3 ligi. Też nie byłem za tym, lecz siła wyższa. Porozmawiam z prezesami, i mysle, ze dojdziemy do wspolnego roztrzygniecia.

W 3 lidze bedzie kilku zawodnikow, ktorzy sa w stanie pojechac na dobrym poziomie.
Myślę, że odpowiednim rozwiązaniem byłoby 1 miejsce dla kazdej z druzyn 3 ligi, no i 6 miejsc dla Ekstraligi, tak jak chcieliście. Nie chcę się bawić w jakieś dzikie karty, bo potem jest osądzanie o kolesiostwo itd.
_________________
Sezony:
04' Young Lions (II liga) [awans]
05' Hungry Hippos (II liga) [awans]
06' Fast Wolves (II liga)
07' Klub Motorowy Ostrów (Ekstraliga)
08' Monster Racing Team (II liga) [awans]
09' Monster Racing Team (I liga)
10' Monster Racing Team (I liga)
11' Monster Racing Team (I liga)

Sezon 12':
LO: Never Die (I liga)
LM: GKM Grudziądz (Ekstraliga LM)
 
 
Kuchno 


Wychowanek klubu: Hungry Hippos
Debiut w lidze: 04
Wiek: 31
Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 1755
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-02-05, 14:31   

Karolek napisał/a
Widzę, że jest dużo przeciwników IMP dla 3 ligi. Też nie byłem za tym, lecz siła wyższa. Porozmawiam z prezesami, i mysle, ze dojdziemy do wspolnego roztrzygniecia.

W 3 lidze bedzie kilku zawodnikow, ktorzy sa w stanie pojechac na dobrym poziomie.
Myślę, że odpowiednim rozwiązaniem byłoby 1 miejsce dla kazdej z druzyn 3 ligi, no i 6 miejsc dla Ekstraligi, tak jak chcieliście. Nie chcę się bawić w jakieś dzikie karty, bo potem jest osądzanie o kolesiostwo itd.


Weź wszystkich chętnych na dziką kartę wpuść na serwer i tych 20 którzy się załapią to sobie odjadą, albo po prostu dostanie ten co da więcej w łapę. Przynajmniej sobie zaoszczędzisz główkowania :D
 
 
Adryss 


Wychowanek klubu: Racing Dream Team
Debiut w lidze: 06
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 2177
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2012-02-05, 14:52   

Cytat
3 liga bez rozgrywek oficjalnych! Tak miało być! Nie zmieniać teraz decyzji, albo bunt.
Nie dla oficjalnych turniejów dla zawodników z 3 ligi!


W pełni popieram.
_________________
'06: Racing Dream Team (I liga)
'07: For Fun Team (II liga)
'08: Szpryca Złotych Szyszek (II liga)
'09: Szpryca Złotych Szyszek (I liga)
'10: Yellow Star (I liga)
'12: Crazy Devils (E-liga)
'14: Speedway Liga Team (II liga)
'15: Speedway Liga Team (I liga)
'16: Falubaz Zielona Góra (E-liga)
 
 
dawidek 


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 340
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-02-05, 15:10   

Adryss napisał/a
Cytat
3 liga bez rozgrywek oficjalnych! Tak miało być! Nie zmieniać teraz decyzji, albo bunt.
Nie dla oficjalnych turniejów dla zawodników z 3 ligi!


W pełni popieram.


I ja również.
_________________
09'
Racing Dream Team (1 liga) - 1,78
Falubaz Zielona Góra (Liga Miast) - 1,75
10'
Green Grass Team (1 liga) - 1,79
Falubaz Zielona Góra (Liga Miast) - 1,50

Półfinalista Indywidualnych Mistrzostw Polski
 
 
tadeek 


Wiek: 32
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 65
Skąd: Leszno
Wysłany: 2012-02-05, 18:55   

Ale to w takim razie po co jest tworzona 3 liga, skoro zawodnicy tam startujący nie mieli by możliwości startowania w turniejach takich jak np. IMP? Z tego co ja się orientuję, takie Mistrzostwa odnoszą się dla wszystkich lig, a więc do Eligi, I, II i III ligi. Ale jeśli się mylę to przepraszam.
Może zróbcie osobny turniej dla tych najbardziej zajebistych z eligi, wtedy poziom będzie wysoki w ch.. i nie będzie narzekania że mało miejsc, że amatorka itp. Osobny dla I ligi, a więc dla tych którzy grają w to po kilka lat, a i tak ekstraliga to dla nich za wysokie progi. Osobny dla II ligi, gdzie jeżdżą amatorzy, ale że jednak to klasa wyżej niż III liga więc są już "prawie" pro. I osobny dla III gdzie już są naprawdę totalni amatorzy, tacy jak ja co się nie mieszczą w torze, robią taśmy i łapią bandy co?

Zalety:
- poziom turniejów będzie bardziej wyrównany, a więc pro jeżdżą z pro, a amatorzy z amatorami
- mniej spamu na forum na temat III ligi i oburzania się jakie to jest beee.

Rozpiska wg mnie dobra, aczkolwiek będzie tak jak prezesi zechcą i moje zdanie tu niczego nie zmieni.

PS: Najbardziej mnie dziwi to, że najwięcej krytykują III ligę Ci co sami kiedyś zaczynali od najniższej ligi a więc II, ale wtedy może były inne czasy i poziom tam był naprawdę wysoki. Oczywiście Dawidka nie biorę pod uwagę, który zaczął od 1 ligi, tak lizał dupę trenerom i wylizał miejsce w składzie :lol:

Niektórzy amatorzy (bo tak są określani ludzie z 3 ligi) naprawdę dobrze jeżdżą i niektóre drużyny mają naprawdę ciekawe składy, jak np. Ognista Szpryca. Wydaję mi się iż to jeden z głównych faworytów do awansu do 2 ligi z turnieju kwalifikacyjnego, a są nawet w stanie zawalczyć o 1 ligę ;)

Pozdro!
 
 
Kaka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Lip 2008
Posty: 3119
Skąd: Wrocław/Częstochowa
Wysłany: 2012-02-05, 19:04   

tadeek napisał/a
jak np. Ognista Szpryca



Taaa oprócz chyba Emsy i Kajbela a reszta to pionki ;]
_________________

 
 
Skorpionsky 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 09
Wiek: 31
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 314
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-02-05, 19:05   

Cytat
Dla 3 ligi dobrym wariantem byłby turniej na podstawie której pierwsza 6 przechodzi bezpośrednio do 1/8


Bardzo dobry pomysł.Niektórzy "pro" powyżej widzę, że nie chcą rozwoju stsa i poza swoim zajebistym skillem nie widzą niczego innego :lol2: .Im więcej zawodników i klubów, tym lepiej.A w IMP szanse jazdy powinien mieć każdy.Myślę, że pomysł sanrajssa jest bardzo dobry i Ci "pro" będą mieli zawodników, którzy chociaż w połowie są tak zajebiści jak oni.

Cytat
Taaa oprócz chyba Emsy i Kajbela a reszta to pionki ;]


Kaka mamy sporo ludzi z ofi, skład ze spokojem na środek tabeli w II lidze ;)
_________________
Liga oficjalna:
09 - Young Lions (1. liga) [awans]
10 - Ognista Szpryca (2. liga) [awans]
11 - Ognista Szpryca (1. liga)

Liga Miast:
10 - Orzeł Łódź (1.liga)
11 - Orzeł Łódź (1.liga)
 
 
dawidek 


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 340
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-02-05, 19:56   

tadeek napisał/a
Oczywiście Dawidka nie biorę pod uwagę, który zaczął od 1 ligi, tak lizał dupę trenerom i wylizał miejsce w składzie


Wmawiaj sobie, w dupie mam twoje zdanie :)

Żeby nie było OT, 2 miejsca dla 3-ligowców to przesada.
_________________
09'
Racing Dream Team (1 liga) - 1,78
Falubaz Zielona Góra (Liga Miast) - 1,75
10'
Green Grass Team (1 liga) - 1,79
Falubaz Zielona Góra (Liga Miast) - 1,50

Półfinalista Indywidualnych Mistrzostw Polski
 
 
Bobby 


Wychowanek klubu: MP
Debiut w lidze: 04
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 2171
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-02-05, 20:06   

Kaka napisał/a
tadeek napisał/a
jak np. Ognista Szpryca



Taaa oprócz chyba Emsy i Kajbela a reszta to pionki ;]


Co Ty, Matiopole rozniesie III Ligę ;)
 
 
Karolek 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 04
Wiek: 29
Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 3288
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2012-02-05, 20:16   

No dobra, lecz wróćmy do tematu. :D

9-16 miejsc z finału IMP nie chcecie? Dlaczego? Przecież jakaś nagroda musi dla Nich być. Doszli do finału, a ta sztuka do najłatwiejszych nie należy. Powinni być traktowani ulgowo, i wystartować chociażby w 1/4. Takie jest moje zdanie.
_________________
Sezony:
04' Young Lions (II liga) [awans]
05' Hungry Hippos (II liga) [awans]
06' Fast Wolves (II liga)
07' Klub Motorowy Ostrów (Ekstraliga)
08' Monster Racing Team (II liga) [awans]
09' Monster Racing Team (I liga)
10' Monster Racing Team (I liga)
11' Monster Racing Team (I liga)

Sezon 12':
LO: Never Die (I liga)
LM: GKM Grudziądz (Ekstraliga LM)
 
 
Mareczek 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 1009
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2012-02-05, 21:39   

1. Dlaczego nie ma po raz kolejny zgłoszeń na rezerwowych w pierwszej rundzie? (zabrać 3 ligowcom miejsca w pierwszej rundzie kosztem eligi, a dać zgłoszenia tylko na rezerwowych - wypełnią dziury spowodowane przez luki spowodowane przez zawodników z wyższych lig) Startowanie zawodnika z tego samego klubu czy łapanka na ircu zdecydowanie nie jest dobra. Sam startowałem z pozycji rezerwowego w pierwszej rundzie w sezonie 02 - nie było problemu z niekompletnymi grupami
2. Dlaczego tylko po 2 rezerwowych w kolejnych rundach skoro zdarza się, że braków jest więcej? Przy 4 rezerwowych na grupę znika problem z niekompletnymi grupami a czasem można liczyć jeszcze na farta w razie słabszej poprzedniej rundy ;)
_________________

 
 
Idziu 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 09
Wiek: 32
Dołączył: 23 Gru 2010
Posty: 358
Skąd: Opole
Wysłany: 2012-02-06, 13:11   

Kaka napisał/a
tadeek napisał/a
jak np. Ognista Szpryca



Taaa oprócz chyba Emsy i Kajbela a reszta to pionki ;]


Ważne, że to Ty umiesz popierdalać i zawijać za sobą tory :] . Pozdro dla Ciebie.
Co do rozpiski jest good i też mi się wydaje, że powinno być 1 miejsce dla zawodnika z 3 ligi, zwiększając miejsca dla e - ligi. Nie wiem jak to wyjdzie, nie liczyłem ale na rzut oka można byłoby takie coś zrobić :)
_________________

 
 
Karolek 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 04
Wiek: 29
Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 3288
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2012-02-06, 13:59   

Mareczek napisał/a
1. Dlaczego nie ma po raz kolejny zgłoszeń na rezerwowych w pierwszej rundzie? (zabrać 3 ligowcom miejsca w pierwszej rundzie kosztem eligi, a dać zgłoszenia tylko na rezerwowych - wypełnią dziury spowodowane przez luki spowodowane przez zawodników z wyższych lig) Startowanie zawodnika z tego samego klubu czy łapanka na ircu zdecydowanie nie jest dobra. Sam startowałem z pozycji rezerwowego w pierwszej rundzie w sezonie 02 - nie było problemu z niekompletnymi grupami
2. Dlaczego tylko po 2 rezerwowych w kolejnych rundach skoro zdarza się, że braków jest więcej? Przy 4 rezerwowych na grupę znika problem z niekompletnymi grupami a czasem można liczyć jeszcze na farta w razie słabszej poprzedniej rundy ;)


Zgłoszenia na rezerwowych ruszą ze startem zgłoszeń przez drużyny :)
Fakt... 2 rezerwowych może być za mało. Wprowadzę 4, tak jak pisałeś wyżej. :)
_________________
Sezony:
04' Young Lions (II liga) [awans]
05' Hungry Hippos (II liga) [awans]
06' Fast Wolves (II liga)
07' Klub Motorowy Ostrów (Ekstraliga)
08' Monster Racing Team (II liga) [awans]
09' Monster Racing Team (I liga)
10' Monster Racing Team (I liga)
11' Monster Racing Team (I liga)

Sezon 12':
LO: Never Die (I liga)
LM: GKM Grudziądz (Ekstraliga LM)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna