Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Werdykty protestów
Autor Wiadomość
Kaka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Lip 2008
Posty: 3119
Skąd: Wrocław/Częstochowa
Wysłany: 2011-10-01, 12:08   Werdykty protestów

Decyzja 01/s09 Toruń-Gorzów



Rada postanawia przyjąć protest trenera Gorzowa oraz zmienić kolejność 15 biegu na 1.Sensity 2.Piotraseczek 3.santi 4.Zaba (1-5). Końcowy wynik meczu 46-44.

Radni chcą dodatkowo zaznaczyć, że powtórka biegu jest tylko gdy zawodnik wpada w trawę bezpośrednio po TP.
_________________

 
 
DuDz1oK 


Wiek: 33
Dołączył: 08 Lip 2008
Posty: 897
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-10-02, 11:43   Re: Werdykty protestów

Decyzja 02/s09 Protest Torcidy



Treść protestu:
Torcida napisał/a
Odwołuje się w sprawie meczu Rozpędzone Motory-Wypite Cykory.
Dzahoo jechał jako zawodnik bez kontraktu.
Art. 37 pkt. 1
Art. 37
1. Druzyna, w skladzie której wystartuje w Rozgrywkach zawodnik nieuprawniony, w szczególnosci zawieszony, z inna przynaleznoscia klubowa, bez aktywnego kontraktu, zostaje ukarana:
a) w przypadku startu w Rozgrywkach ligowych - walkowerem na rzecz druzyny przeciwnej

Skoro regulamin wyraźnie mówi co robić w takich sytuacjach to nie rozumie decyzji rady?
Jaja se robicie? Po co regulamin w ogóle w tej lidze jak po raz kolejny pokazujecie że nie ma on najmniejszej realizacji w życiu.
Żeby sie nie męczyc usuńce regulamin i ogłoście że jedziemy według zasad które wam się podobają w danym dniu. Człowiek się męczy czyta regulamin i po co to?
Skoro jest uznane że zawodnik nie startował w danych biegach to jadac w 3 nie mozliwy jest wynik 3:1 skoro ktos byl pierwszy musi tez byc drugi i trzeci :)
Nie pozdrawiam: Torcida


Rada przyznaje się do błędu. Poprzedni werdykt ws wyzej wymienionego meczu nie był zgodny z regulaminem. Wynik zostaje zweryfikowany na 0:40 na korzyść gości.

Za błąd przepraszam - DuDz1oK
_________________

 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-11-14, 15:31   

Decyzja 03/s09
Yankess Team - Falubaz Zielona Góra


Treść protestu:
Cytat
1.Nick i drużyna składającego protest - Rudolf,FZG

2.Dotyczy zawodów - KK Design Ekstraliga / 10 KOLEJKA

3. Nastąpiło naruszenie artykułu/ów Regulaminu nr : ART. 14 e)

4. Argumentacja - W biegu 11 na pierwszym łuku dostaje tp zawodnik Irek. Sedzia nie zarządza powtórki,dokończa bieg.Wynik 5-1.
Doskonale to zdarzenie definiuje regulamin - Art 2 e)

Cytat :

Cytat
2.Ilekroc w niniejszym Regulaminie jest mowa o:
a) „Grze” - nalezy przez to rozumiec gre ‘Speedway Turbo Sliders’, b) „Rozgrywkach” - nalezy przez to rozumiec jakiekolwiek zawody organizowane lub zarzadzane
przez Rade Polskich Rozgrywek Speedway Turbo Sliders,
c) „Radzie” – nalezy przez to rozumiec Rade Polskich Rozgrywek Speedway Turbo Sliders .
d) „Graczu” – nalezy przez to rozumiec uczestnika Rozgrywek.
e) „Teleporcie” – nalezy przez to rozumiec wyrazne i dynamiczne odbicie sie od siebie dwóch lub wiekszej ilosci zawodników w wyniku którego którykolwiek z nich traci chwilowo kontrole nad motorem



Taki właśnie teleport miał miejsce.Domagaliśmy się powtórki jednak sędzia takowej nie zarządził.Proszę o zweryfikowanie wyniku z 5-1 na 0-0 przez co zmiana rezultatu spotkania - 33-51.


Powtórka biegu 11 : http://www.sendspace.com/file/9zv96s



Po głębszym przypatrzeniu się tej sytuacji Rada postanowiła odrzucić protest Rudolfa i Falubazu Zielona Góra.
W naszej ocenie, Irek (kask żółty) nie wpadł w trawę bezpośrednio przy Teleporcie, tylko Walenda (kask czerwony) nie zostawił mu miejsca przy wyjściu z łuku i, popularnie mówiąc, wsadził go w trawkę.
Wynik biegu 11 (5-1 do YT) jak i całego spotkania (YL 38-52 FZG) pozostaje nie zmieniony.
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-11-14, 18:49   

Decyzja 04/s09
Oszukani Renciści - Top Smokers Club Reprezentant


Treść protestu:
Cytat
1.Nick i drużyna składającego protest - Sensity, Top Smokers Club Reprezentant

2.Dotyczy zawodów - KK Design Ekstraliga / 4 KOLEJKA

3. Nastąpiło naruszenie artykułu/ów Regulaminu nr : ART. 12 a)

4. Argumentacja - W biegu 4 na pierwszym łuku wpada w trawę Piecia ( kask czerwony ). Sędzia nie przerwał biegu i pozwolił go dokończyć . Wynik biegu : 1.Icee 2.Piotraseczek 3.Zaba 4.Piecia. Po obejrzeniu powtórki sędzia zarządził restart biegu i w drugiej odsłonie było juz 4-2 dla gospodarzy. Naszym zdaniem nie było tp w tym biegu i powinien zostać uznany wynik z jego pierwszej odsłony.
Powtorka powtórzonego biegu 4 : http://www.speedyshare.co...sk.tsr#download

Proszę o uznanie wyniku z pierwszej odsłony biegu 4 i tym samym weryfikację wyniku końcowego z 54-36 na 51-39


Rada postanowiła przychylnie odnieść się do protestu jaki złożył Sensity i Top Smokers Club Reprezentant.
Po dogłębszym przeanalizowaniu całej sytuacji można wnioskować, że Piecia (kask czerwony) nie wpadł bezpośrednio od Teleportu w trawę tylko wjechał w nią sam.
Rada przywraca wynik biegu numer 4 z pierwszej odsłony, który brzmi 1-5 (1. icee 2. Piotraseczek 3.Zaba 4. Piecia) a wynik całego meczu zostanie zweryfikowany i będzie to 51-39 dla OR.
[/center]
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-11-20, 14:47   

Decyzja 05/s09
Top Smokers Club Reprezentant - Falubaz Zielona Góra


Treść protestu:
Rudolf napisał/a
1.Nick i drużyna składającego protest - Rudolf,FZG

2.Dotyczy zawodów - KK Design Ekstraliga / 9 KOLEJKA

3. Nastąpiło naruszenie artykułu/ów Regulaminu nr : ART. 14 e)

4. Argumentacja - W biegu 14 na pierwszym łuku dostaje tp zawodnik Rudolf. Sedzia nie zarządza powtórki twierdząc,że się uratowałem,chociaż jak widać na załączonej powtórce z całym impetem wpadłem w trawę,po czym przelatując przez nią wróciłem na tor. Doskonale to zdarzenie definiuje regulamin - Art 2 e)

Cytat
2.Ilekroc w niniejszym Regulaminie jest mowa o:
a) „Grze” - nalezy przez to rozumiec gre ‘Speedway Turbo Sliders’, b) „Rozgrywkach” - nalezy przez to rozumiec jakiekolwiek zawody organizowane lub zarzadzane
przez Rade Polskich Rozgrywek Speedway Turbo Sliders,
c) „Radzie” – nalezy przez to rozumiec Rade Polskich Rozgrywek Speedway Turbo Sliders .
d) „Graczu” – nalezy przez to rozumiec uczestnika Rozgrywek.
e) „Teleporcie” – nalezy przez to rozumiec wyrazne i dynamiczne odbicie sie od siebie dwóch lub wiekszej ilosci zawodników w wyniku którego którykolwiek z nich traci chwilowo kontrole nad motorem


Taki właśnie teleport miał miejsce.Domagaliśmy się powtórki jednak sędzia kierował się tylko dobrem swojej drużyny,nie oceniając sytuacji obiektywnie.Prosząc o powtótke biegu która została by wykorzystana w razie weryfikacji,Sensity puścił mecz dalej,wiedząc,że korzystny wynik daje im wygraną. Ja jako,że zmiana rezultatu w tym biegu na 0-0 nic nam nie wnosi,o czym pewnie z premedytacja wiedział Sensity - proszę o ukaranie głównego sędziego zawodów karą zakazu sędziowania do końca sezonu plus zakaz jazdy w 5 kolejkach. Oczywiście na podstawie ART 32 a) i b)

Art. 32

Cytat
Sedzia, który:

a) narusza przepisy Regulaminu zostaje ukarany zakazem startów na okres do 5 kolejek ligowych oraz zakazem pelnienia funkcji Sedziego przez okres od 2 kolejek do konca sezonu,
b) wykazuje sie razacym brakiem obiektywizmu zostaje ukarany zakazem startów na okres do 4 kolejek ligowych lub zakazem pelnienia funkcji Sedziego przez okres od 2 kolejek do konca sezonu,



Powtórka biegu 14 : http://www.sendspace.com/file/r0fxld


Rada odrzuca protest, który złożył Rudolf i Falubaz Zielona Góra.
Wychodzimy z założenia, że Rudolf (kask żółty) mógł spokojnie wyratować się przed zahaczeniem trawy i swobodnie kontynuować jazdę ponieważ jest tam wystarczająca ilość miejsca by móc to uczynić.
Jednocześnie Rada odrzuca prośbę Rudolfa o ukaraniu zawodnika Sensity, zakazem sędziowania i zakazem startów.
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-11-25, 17:17   

Decyzja 06/s09
Alternatywna Szóstka - Soviet Death Machine


Treść protestu:
Marecki napisał/a
Nigdy nie byłem drobiazgowy, jednak tym razem mam trochę czasu, a chamskie zachowanie przeciwników daje mi do zrozumienia, że trzeba kłócić się o wszystko ;)

1.Nick i drużyna składającego: Marecki, Soviet Death Machine

2.Dotyczy zawodów: Alternatywna Szóstka - SDM; http://stspl.eu/prog/show.php?id=187

3.Nastąpiło naruszenie artykułu/ów Regulaminu nr:

Art. 10
d) zapewnienie obsady sedziowskiej na zawody organizowane przez druzyne w ramach Rozgrywek Ligi Polskiej oraz Ligi Miast, niedopelnienie tego obowiazku po czasie 15 minut od planowanego rozpoczecia meczu skutkuje kara walkowera dla druzyny gospodarzy 0:40

ORAZ

używanie multikont na IRC, celem wymuszenia rozpoczęcia meczu zanim upłynie czas, nie mając pełnego składu

ZARÓWNO JAK

niesłuszne wykluczenie zawodnika oraz powtórka biegu w trzyosobowej obsadzie - na te dwa ostatnie nie mogę znaleźć paragrafu

4.Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja):

pierwsza sprawa - log z irc, tor podali o 20:50 (log od Artyra, u niego 21:50), gdy czas rozpoczęcia meczu był o 20:30

http://speedy.sh/HvNsd/as-sdm.QuakeNet.log

tutaj również, około 21:38 (na polski czas 20:38) - sprawa z multi logowaniami na irc, nawet nie umieją użyć TORa, czy pewnego proxy do irca, żeby ip nie były inne ;)

22:08 - na bieg zdążyłem przed startem, odjechałem, wygrałem, wynik 4:2, ale oczywiście powtórka (nikt nie napisał MARECKI W, tylko pajter coś sugerował, żeby to zrobić)
powtórka biegu - http://speedy.sh/FMUvc/20...ansk.client.tsr

5.W związku z naruszeniem Regulaminu wnoszę o:
Przyznanie walkowera na korzyść SDM (za przekroczenie czasu na skompletowanie składu przez AS i próbę oszustwa multi-irc)
Jeśli nie w/o, to weryfikację wyniku biegu numer 5 - na taki, jaki widzimy w mojej powtórce, przepraszam, że niekompletny, zawsze wychodzę z biegu szybko, ale widać jak dojechali
ORAZ o zawieszenie Pingwinka na okres ustalony przez Radę za próbę oszustwa, a dokładniej:

(21:38:40) <[SDM]Artyr> Pingwinek, hN and Maradona have one IP!
(21:40:17) * Âűřĺë: [AS]hN (webchat@87.99.40.95) (Quit: Page closed)
(21:40:18) * Âűřĺë: Hababibi (webchat@87.99.40.95) (Quit: Page closed)
(21:40:20) * Âűřĺë: [PzB]Maradona (webchat@87.99.40.95) (Quit: Page closed)
oczywiście Pingwinek miał takie same ip :)

Pozdrawiam, mam nadzieję, że Rada postara się zapobiec takim akcjom w przyszłości ;)


Rada postanowiła przychylnie odnieść się do protestu Mareckiego i drużyny Soviet Death Machine. Zgodnie z regulaminem i w myśl dowodów, które zostały zawarte w proteście, Rada przyznaje walkower (0-40) dla drużyny Soviet Death Machine w meczu 11 kolejki rozgrywek II ligi oficjalnej STS pomiędzy AS a SDM.
Ponadto, za oszustwo i podszywanie się za kolegów na kanale mIRC, Pingwinek otrzymuje zakaz jazdy w 3 kolejnych spotkaniach w drużynie Alternatywna Szóstka.[/b]
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-11-27, 17:12   

Decyzja 07/s09
Alternatywna Szóstka - Soviet Death Machine


rbq napisał/a
1. Nick i druzyna skladajacego: rbq, Alternatywna Szóstka

2. Dotyczy zawodów: Alternatywna Szóstka - SDM (http://stspl.eu/prog/show.php?id=187)

3. Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja):

pierwsza sprawa - log z irc, tor podali o 20:50 (log od Artyra, u niego 21:50), gdy czas rozpoczęcia meczu był o 20:30
Faktycznie tor został podany po czasie ale to tylko zasługa SDM, od których nie mogłem doprosić się podania składu. Obowiązek jego podania w wyznaczonym czasie spełniła jedynie AS wedle Art. 22 pkt 2.

Kod

(21:41:14) <[AS]rbq> Could yoo give me your squad on prv?
...
(21:42:35) <[AS]Pingwinek> 1. Maradona 2. rbq 3. aCid 4. Ryano (debiut!) 5. Pingwinek (chce pewne punkty :P )
...
(21:43:08) <[AS]Pingwinek> 1. Maradona 2. rbq 3. Pingwinek 4. Hababibi 5. aCid 6. Ryano
...
(21:43:37) <[AS]rbq> SDM what's your squad?
...
(21:45:17) <[AS]rbq> Fuck! Is anyone here who can give me squad of your team?!
...
(21:47:01) <[AS]rbq> Hey, 40-0 for us because you don't want to give me squad. :D
...
(21:47:48) <[SDM]Plipar> sostav: 1. Plipar 2. Slava 3. Marecki 4. Kurgus 5. Artyr 6. Knopa

________________________________________

używanie multikont na IRC, celem wymuszenia rozpoczęcia meczu zanim upłynie czas, nie mając pełnego składu
Konta faktycznie pojawiły się ale była to niewinna zabawa, o którą nie mieliśmy pojęcia, że zostaniemy posądzeni. Dodatkowo było to przed rozpoczęciem meczu a rzekome multikonta nie miały wpływu na jego przebieg. Inną sprawą jest fakt, że wymagany 5-osobowy skład skompletowaliśmy w czasie o czym świadczą logi.

Kod

(21:14:37) <[AS]Pingwinek> mówić po polska?
...
(21:17:05) <[AS]rbq> There will be walk who will go over I guess. :D
...
(21:22:28) * Ďđčőîäčň: [AS]Ryano (~Ryano@193.93.91.65)
...
(21:35:09) * Ďđčőîäčň: Insane_TSCR (Matej@89-69-197-120.dynamic.chello.pl)
...
(21:37:39) * Ďđčőîäčň: [PzB]aCid (~acid@5ac177fd.bb.sky.com)
...
(21:40:47) * Insane_TSCR ěĺí˙ĺň íčę íŕ [PzB]Maradona

W tym momencie jeszcze krótkie wyjaśnienie jakoby Maradona vel Insane_TSCR był multikontem bądź zupełnie innym zawodnikiem. Z informacji jakie mam Maradona posiada przynajmniej 8 numerów IP, z których śmigał przez cały okres jak i również postował na forum.

________________________________________

22:08 - na bieg zdążyłem przed startem, odjechałem, wygrałem, wynik 4:2, ale oczywiście powtórka (nikt nie napisał MARECKI W, tylko pajter coś sugerował, żeby to zrobić)
Spójrzcie na to kiedy pojawił się pierwszy gracz na serwerze, co pisze Marecki i kiedy połączył się z serwerem. Zrobił to dokładnie 1 minutę i 43 sekundy po tym jak z serwerem połączył się pierwszy zawodnik.

Kod

(22:07:13) <[AS]rbq> 7,1 BIEG 59 >>> 0Kurgus0 |4 aCid0 |8 Marecki0 |11 Ryano9 <<<7 12 : 12 
...
(22:08:01) <SedziaAs> 8,1- connected KURGUS8,10 ( 109.226.84.178 ) -
(22:08:04) <SedziaAs> 8,1- connected aCid8,10 ( 90.193.119.253 ) -
(22:08:07) <SedziaAs> 8,1- connected Ryano8,10 ( 193.93.91.65 ) -
(22:08:08) <mechanik> cant ride now
(22:08:11) <mechanik> sry sdm
...
(22:08:28) <mechanik> having imp heat
...
(22:08:39) <Pajter> Marecki 30s
(22:08:43) <mechanik> ns wpisz
...
(22:08:52) <Pajter> w
...
(22:09:44) <SedziaAs> 8,1- connected Marecki8,10 ( 84.201.221.165 ) -

________________________________________


Co do decyzji Rady nie mam pretensji. Zostaliście po prostu zmanipulowani nieprawdziwymi oskarżeniami w stosunku do nas. Na przyszłość radzę jednak nie opierać się tylko na samym proteście i wierzyć w każde jego słowo a sprawdzać niektóre fakty u źródeł.

Mecz rozegrany jak najbardziej poprawnie. Jedyne do czego można się przyczepić to skład gości, który został podany po czasie. Jako, że nie interesuje nas zabawa w protesty nie wnioskujemy o ukaranie SDM.

________________________________________


4. W związku z naruszeniem Regulaminu wnoszę o: Anulowanie walkoweru na korzyść drużyny SDM i przywróceniu faktycznego wyniku meczu ponieważ aktualną decyzję można skomentować tylko w ten sposób - http://www.youtube.com/watch?v=kSDdm9vgjmw


Pingwinek napisał/a
Odwołanie (Decyzja nr: 06/s09)
1.Nick i drużyna składającego: Pingwinek, Alternatywna Szóstka
2.Dotyczy zawodów: Alternatywna Szóstka - SDM (http://stspl.eu/prog/show.php?id=187)
4.Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja): Zostałem oskarżony o próbę podszywania się pod zawodników swojej drużyny (Hini oraz Maradona). W myśl przedstawionych przeze mnie dowodów dowiodę, że nie działałem w złej intencji i nie próbowałem wpływać w ten sposób na wynik spotkania.
Konta, które zalogowałem na kanał meczowy nie brały żadnego udziału w meczu. Świadczy o tym podany skład przeze mnie:
(21:42:35) <[AS]Pingwinek> 1. Maradona 2. rbq 3. aCid 4. Ryano (debiut!) 5. Pingwinek (czas jest wedle innej strefy czasowej) - pierwszy skład
(21:43:08) <[AS]Pingwinek> 1. Maradona 2. rbq 3. Pingwinek 4. Hababibi 5. aCid 6. Ryano - poprawka składu meczowego.
Zawodnik pod numerem 4 powinien być brany pod uwagę raczej w formie żartu z dwóch powodów. Po pierwsze każdy kto choć raz wypełniał program ma świadomość tego, że zawodnika nie zakontraktowanego nie można wpisać do programu. Po drugie sędzia główny zrozumiał mój żart w postaci innych nicków samemu zmieniając o 20:31 nick na jednego z członków mojej drużyny:
(21:31:32) * DwR_Pajter ěĺí˙ĺň íčę íŕ [AS]IceMan
(21:31:36) <[AS]IceMan> hehehe
(21:31:37) * hN ěĺí˙ĺň íčę íŕ [AS]hN
(21:31:43) * [AS]IceMan ěĺí˙ĺň íčę íŕ Pajter
W żaden sposób także nie naciskałem na wpisanie do programu choć jednego zawodnika wykreowanego przeze mnie. Mam tu na myśli w szczególności Hiniego i Maradonę. W tym drugim sam zawodnik zjawił się w regulaminowym czasie i został dopisany do składu.
Dodatkowo zostałem ukarany niesłusznie z innego powodu. Regulamin nie uwzględnia zachowania graczy przed rozpoczęciem spotkania. Artykuł 30 mówi jasno:
Poslugiwanie sie wiecej niz jednym nickiem oraz podszywanie sie pod innego gracza w Rozgrywkach skutkuje zakazem udzialu w Rozgrywkach na okres od jednego do pieciu sezonów oraz anulowaniem zdobytych w ten sposób punktów i tytulów. Kluczowym słowem jest rozgrywki. W ten sposób przechodzimy do następnego punktu regulaminu, który definiuje to słowo.
Art. 1
2.Ilekroc w niniejszym Regulaminie jest mowa o:
b) „Rozgrywkach” - nalezy przez to rozumiec jakiekolwiek zawody organizowane lub zarzadzane
Następnie do punktu regulaminu, który określa kiedy dochodzi do popełnienia wykroczenia.
Art. 8
1. Gracz musi uzywac tylko jednego nicka, który jest taki sam na forum Rozgrywek oraz na kanale IRC i serwerze podczas rozgrywania zawodów w ramach Rozgrywek.

Wedle zapisów z logu/loga w trakcie całego spotkania, czyli od momentu podania składu do sędziego technicznego, aż po zakończenie spotkania używałem tylko i wyłącznie swojego nicku na chacie, forum oraz serwerze. Spod tego nicku zdobywałem punkty.

(21:40:17) * Âűřĺë: [AS]hN (webchat@87.99.40.95) (Quit: Page closed)
(21:40:18) * Âűřĺë: Hababibi (webchat@87.99.40.95) (Quit: Page closed)
(21:40:20) * Âűřĺë: [PzB]Maradona (webchat@87.99.40.95) (Quit: Page closed)

To są momenty, kiedy wylogowałem swoje konta z chata. Następnie podałem obsadę, która widnieje wyżej. Różnica pomiędzy tymi zdarzeniami wynosi ponad 2 minuty.
Dodatkowo zwiększający abstrakcję tego protestu, który został zaakceptowany jest fakt, że zawodnik Marecki był na chacie pod nickiem mechanik przez cały czas rozgrywania zawodów. Złamał ewidentnie Artykuł 8.

4.W związku z naruszeniem Regulaminu wnoszę o:
Cała ta sytuacja jest dla mnie kuriozalna. Gram ponad 3 lata, rozegrałem około 200 spotkań w tym czasie, przejechałem 800-900 biegów oficjalnie, a teraz jestem oskarżany o multikonto. Nigdy mi się to nie przytrafiło oraz zawsze potępiałem tego typu zachowanie. Teraz jestem karcony za odrobinę żartu, który ktoś źle zinterpretował. Jedyne o co mi pozostało wnioskować to odwołanie kary w trybie natychmiastowym.

Załączam link do regulaminu zanim ktoś go przypadkowo zmieni.
http://speedy.sh/MDfEV/regulaminsts.odt (open office)


Po tym całym burdelu, jaki wyniknął, w większości spowodowany przez moją zbyt szybką decyzją odnośnie pierwszego protestu, teraz wydam, że tak powiem, ostateczny werdykt.

Po przeanalizowaniu wszystkich trzech odwołań, Rada postanowiła jeszcze raz zabrać głos w sprawie meczu II ligi oficjalnej STS pomiędzy Alternatywną Szóstką a Soviet Death Machine.
Rada cofa ogłoszony walkower na korzyść SDM, a ostateczny wynik tego spotkania zostaje zweryfikowany na 47:43 dla AS. (Tutaj przychylnie odnieśliśmy się do odwołania Mareckiego, kiedy to wygrał bieg z którego później został niesłusznie wykluczony).
Jednocześnie Rada cofa karę wymierzoną Pingwinkowi, kiedy to zabawiał się kontami na kanale IRC, i postanawia upomnieć zawodnika.

Za całe zamieszanie z tą sprawą najmocniej wszystkich zainteresowanych przepraszam. Zbyt szybko i pochopnie podjąłem decyzję, jak wyżej napisałem, i wszysedl z tego mały burdel na kółkach :F
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-12-02, 15:03   

Decyzja 08/s09
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz


Treść protestu:
Cytat
1.Nick i drużyna składającego: Pajter, Start Gniezno

2.Dotyczy zawodów: Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz (11 kolejka 1 Ligi LM)


3.Nastąpiło naruszenie artykułu/ów Regulaminu nr: 14 (zła interpretacja)


4.Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja):

Krótko i na temat.
Na przeciwległej prostej tuż po starcie zawodnik gości ToWi odbija się od Lubiny po czym ląduje w bandzie. Bieg zostaje dokończony, po czym sędzia główny spotkania MaciasBDG (zawodnik gości) decyduje o rozegraniu powtórki, argumentując iż do zdarzenia doszło jeszcze na pierwszym łuku. Oczywiście nie ma mowy o pierwszym łuku, wyraźnie widać że to już przeciwległa prosta. Nie posądzam tutaj sędziego o stronnicze sędziowanie, tylko o błędną ocenę sytuacji.

Link do powtórki: http://www.przeklej.pl/pl...sr-003894bs8agh

5.W związku z naruszeniem Regulaminu wnoszę o:

Przywrócenie pierwotnego wyniku biegu nr 13, tj: Valus, Lubina, Tomczyk, ToWi, czas: 31,612.
W konsekwncji zmiana wyniku meczu na: 46-44 dla Startu Gniezno.


Proszę o szybkie rozpatrzenie protestu.
Pozdrawiam


Rada przychylnie odniosła się do protestu Pajtera jak i Startu Gniezno. Następuje więc weryfikacja wyniku w biegu 13 (kolejno: 1.Valus 2.Libina 3.Tomczyk 4.ToWi) jak i zmiana wyniku całego meczu na 46-44 dla Gniezna.
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-12-08, 00:21   

Decyzja 09/s09
Odwołanie Almosta


Treść odwołania:
Almost napisał/a
Proszę o zdjęcie warna.

Powód otrzymania warna - wtrącanie się w kompetencje rady / prowadzenie dyskusji w dziale do tego nie przeznaczonym

http://www.voila.pl/118/c...x.php?get=1&f=1

1. Gdzie w tym poście jest wtrącanie się w kompetencje rady? Bo ja tu czegoś takiego nie widzę,
2. Jeśli chodzi o ,,prowadzenie dyskusji w dziale do tego nie przeznaczonym,, to fakt można to uznać, że miała ona miejsce ale warna powinna otrzymać również osoba, która ową dyskusję zaczęła czyli DeJoT.

Jeśli chodzi o samą odpowiedź w wątku ,,Pytania do rady STS,, to prezes sam napisał, że moderator jest do tego upoważniony we wcześniejszym poście:
http://imageshack.us/f/839/karolekpost.jpg/
Żeby nie było niedomówień dodam, że santi był wtedy zwykłym moderatorem tak jak ja w tym momencie. Było też więcej odpowiedzi moderatorów zgodnie z ,,regulaminem,,:
http://imageshack.us/phot...koziolpost.jpg/
http://imageshack.us/phot.../santipost.jpg/

Wiem również to, że opiekun moderatorów uznał warna za niesłusznego i go ściągnął po czym radny DeJoT ponownie dał mi warna, który również został ściągnięty. Po tym DeJoT poszedł do prezesa, który rzekomo uznał warna za słusznego mimo że na załączonych screenach sam pisze o tym iż moderator jest upoważniony do odpowiadania w pytaniach do rady.

Reasumując dlaczego DeJoT, który zaczął prowadzić dyskusję w nie przeznaczonym do tego temacie daje mi warna mimo iż sam ją zaczął? Uznał, że nie mam prawa odpowiadać w owym temacie? DuDz1oK, prezes wyraźnie napisał iż moderator jest do tego upoważniony.


Rada odrzuca odwołanie. Jeżeli Ronalb czy ktokolwiek inny zadałby pytanie odnoście pracy moderatorów to nie ma najmniejszego problemu, żebyś w PYTANIACH DO RADY odpowiedział. Takiego pytania jednak nie było więc niestety ale warn, który otrzymałeś od DeJoTa był słuszny.
Niedawno z santim była podobna sytuacja jak jeszcze był 'zielony' na forum.
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-12-08, 00:27   

Decyzja 10/s09
Apator Toruń - Unia Leszno


Treść protestu:
icee napisał/a
1.Nick i drużyna składającego: icee, Unia Leszno

2.Dotyczy zawodów: Apator Toruń - Unia Leszno (12 kolejka Ekstraligi LM)


3.Nastąpiło naruszenie artykułu/ów Regulaminu nr: o TP, nie chce mi się go szukać, wszyscy go znamy.


4.Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja):

Chciałbym dowiedzieć się jak rada odniesie się do decyzji podjętej przez sędziego w tym meczu w biegu 10 ( http://www.sendspace.pl/f...e83233370e45f7c ). Zawodnik o nicku icee ( kask biały ) dostaje TP na 1 łuku od żaby ( kask czerwony ). Ląduje oczywiście w trawie, zaznaczając iż po otrzymaniu TP motorek staje bezwładny tj. nie można go kontrolować. Pytanie brzmi co zawodnik w kasku białym miał zrobić, by nie wlecieć w trawę? Widać też na powtórce, że w ostatniej fazie 'lotu' tknął się Bryana ( kask niebieski ). Reasumując.. W regulaminie jest napisane, że trzeba wpaść w trawę bezpośrednio po TP, a moim zdaniem tak właśnie było, gdyż zawodnik w kasku białym przez dostanie TP nie panował nad motocyklem przez co wpadł w trawę.

5.W związku z naruszeniem Regulaminu wnoszę o:

- anulowanie wyniku tego biegu z 4-2 dla gospodarzy na 0-0, gdyż sędzia widząc sporną sytuację nie wyraził chęci powtórzenia biegu. Od razu pisałem, że wydziergam protest, ale nawet to nie podziałało ( chodziło mi o to, że RADA mogła rozstrzygnąć który bieg zaliczą ).
- nie karanie Speeda za popełniony błąd, gdyż chciał dobrze. Ostrzeżenie w zupełności wystarczy. :)


Rada odrzuca protest icee'a i Unii Leszno. Zawodnik w kasku białym po odbiciu się od kasku czerwonego był w stanie kontynuować jazdę, lecz na jego nieszczęście, po odbiciu się, przed nim znalazł się zawodnik w kasku niebieskim, który, mówiąc przysłowiowo, wsadził go w trawkę.
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-12-12, 14:24   

Decyzja 11/s09
Rozpędzone Motory - Królowie Speewday'a


Treść protestu:
malyjojo napisał/a
1.Nick i drużyna składającego protest - malyjojo,RM

2.Dotyczy zawodów - 2 Liga / 10 KOLEJKA Rozpędzone Motory - Królowe Speedwaya

3. Nastąpiło naruszenie artykułu/ów Regulaminu nr : ART. 14 e)

4. Argumentacja - W biegu 8 na pierwszym łuku dostaje tp. Sedzia nie zarządza powtórki,dokończa bieg.Wynik 3-3.
Doskonale to zdarzenie definiuje regulamin - Art 2 e)

Cytat :

Kod

[b]Cytat:[/b]

2.Ilekroc w niniejszym Regulaminie jest mowa o:
a) „Grze” - nalezy przez to rozumiec gre ‘Speedway Turbo Sliders’, b) „Rozgrywkach” - nalezy przez to rozumiec jakiekolwiek zawody organizowane lub zarzadzane
przez Rade Polskich Rozgrywek Speedway Turbo Sliders,
c) „Radzie” – nalezy przez to rozumiec Rade Polskich Rozgrywek Speedway Turbo Sliders .
d) „Graczu” – nalezy przez to rozumiec uczestnika Rozgrywek.
e) „Teleporcie” – nalezy przez to rozumiec wyrazne i dynamiczne odbicie sie od siebie dwóch lub wiekszej ilosci zawodników w wyniku którego którykolwiek z nich traci chwilowo kontrole nad motorem




Taki właśnie teleport miał miejsce.Domagałem się powtórki jednak sędzia takowej nie zarządził.Proszę o zweryfikowanie wyniku z 3-3 na 0-0.


Powtórka biegu 8 : http://www.sendspace.com/file/oht109


Rada przychylnie odniosła się do protestu usera i nicku malyjojo i Rozpędzonych Motorów i postanowiła zweryfikować wynik biegu 8 z 3-3 na 0-0.
Na wyjściu z 1 łuku zawodnik malyjojo (kask czerwony) dostaje TP od Macka (kask biały) i ląduje w trawce. Cały wynik meczu brzmi 50-34.
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-12-19, 13:07   

Decyzja 12/s09
1/8 DPL gr.B


Treść protestu:
Kaspi napisał/a
1.Nick i drużyna składającego: Kaspi, Crazy Devils

2.Dotyczy zawodów: Drużynowy Puchar Ligi, grupa B

3.Nastąpiło naruszenie artykułu/ów Regulaminu nr: 14

4.Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja): z radością wszyscy czekaliśmy na kolejny BIEG. I choć wszystko miało się rozegrać w zdrowej i sportowej rywalizacji, to niestety nastąpił mały zgrzyt na 1. łuku, w wyniku którego wylądowałem w trawie. Sędzia mimo protestu mojego, mimo protestu Speeda, który spowodował całe zajście, zdecydował się biegu nie powtórzyć. W sumie nic w tym dziwnego - dla jego drużynowego kolegi TomkaZG były to jedyne punkty (!), ciężko nazwać je jednak uczciwie wywalczonymi. Dlaczego uważam tę sytuację za tp? To bardzo proste - przy zwyczajnym kontakcie nie ląduje się aż tak daleko w trawie. Dobrym argumentem jest też tutaj zachowanie Speeda - jego zespół awans od początku miał praktycznie zapewniony, mógł jechać dalej, ale widząc, co zrobił, postanowił zamieszkać w bandzie na dłużej. Zachowanie to prawe i sprawiedliwe, nie wszyscy jednak podchodzą do tego w ten sposób. Ale właśnie od tego są protesty...

5.W związku z naruszeniem Regulaminu wnoszę o: ...i w związku z tym wnoszę o unieważnienie wyniku biegu 7, a co za tym idzie zmienienie ogólnej punktacji zawodów, bądź, nie ma żadnego problemu, ewentualne powtórzenie biegu zgodnie z zasadami. Oczekuję przede wszystkim sprawiedliwości, nie mojego zwycięstwa. A że sprawiedliwość jest po mojej stronie, to już sprawa inna :wink:


Rada odrzuca protest Kaspiego. Oglądałem powtórkę miliard razy i po prostu Cię wsadził w trawkę. Rada odrzuca również żale Qalusta.
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Valus 


Wiek: 43
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 1196
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2012-01-12, 16:02   

Decyzja 13/s09
SDM - KA (protest nr 1)


Nie nazywajmy muśnięcia teleportem. Protest przyjęty.

Weryfikacja wyniku biegu nr 6 z 5:1 na 1:5, wynik meczu 45:45.


Decyzja 14/s09
SDM - KA (protest nr 2)


Nie przesadzajmy. Jedynym, który mógł cokolwiek zyskać na tej sytuacji jest właśnie Mlynek. Powtórka biegu w tak beznadziejnej sytuacji byłaby niezłym prezentem. Oczywiście prezent taki się nie należał. Protest odrzucony.
_________________

 
 
Valus 


Wiek: 43
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 1196
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2012-01-17, 18:48   

Decyzja 15/s09
Protest - Druzynowy Puchar Ligi, Grupa A


Zgodnie z regulaminem
Cytat
Art. 34A
Zawodnik, który:
a) dopuszcza sie czynu z art. 16 lit. a) lub lit. b) podlega karze zakazu startów na okres 2 kolejek ligowych,

Art. 16
Sedzia Glówny zarzadza powtórke biegu i wyklucza do konca zawodów zawodnika, który:
a) zawraca i jedzie pod prad


Szogun zostaje ukarany zakazem startów w najblizszych dwóch kolejkach Ligi Miast. Kara nie przechodzi na 2 pierwsze kolejki Ligi Polskiej kolejnego sezonu.

Barnej - Regulamin w obecnej formie nie zabrania tego typu akcji, w związku z czym część protestu dotycząca Barneja zostaje odrzucona. Zadbamy o to aby pojawił się w regulaminie punkt, który pozwoli nam na przyszłość karać za takie zagrywki.
_________________

 
 
Valus 


Wiek: 43
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 1196
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2012-01-18, 15:11   

Decyzja 16/s09
SDM-KA - ZiGi


Protest przyjęty.

Weryfikacja wyniku biegu nr 15 na 3:1. Zmiana punktacji Domin'a, zawodnika nieuprawnionego do startu na 'ns'.

Wynik meczu 45:43.


Decyzja 17/s09
Odwołanie: Decyzja nr:13/s09 (SDM-KA)


Nie pojawiły się żadne nowe dowody, nie ma więc mowy o zmianie decyzji.
Odwołanie odrzucone.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna