Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
SDM - KA ( ODWOŁANIE 1&2 )
Autor Wiadomość
icee 


Wychowanek klubu: WBR
Debiut w lidze: 04
Wiek: 31
Dołączył: 16 Sie 2008
Posty: 1082
Skąd: Leszno
Wysłany: 2012-01-14, 11:35   SDM - KA ( ODWOŁANIE 1&2 )

Cytat
Odwołanie: Decyzja nr:13/s09
1.Nick i drużyna składającego: Zigi, Marecki, SDM

2.Dotyczy zawodów:SDM-KA, 16 kolejka, 2 liga

4.Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja):
daję ponownie link do powtórki: http://www.sendspace.pl/f...5df7d5b5e517f39
muśnięcie, nie muśnięcie, był lekki przeskok - lekki, ale był. KURGUS nie mógł wykonać żadnego manewru, aby nie wypaść poza tor. Mógłby próbować co najwyżej jechać w prawo, co skończyłoby się bandą. Moooże, gdyby zamknął gaz w momencie przeskoku, ale przypominam, że minimalna reakcja człowieka w takim wypadku to około 0.2 sekundy. W mojej (i nie tylko mojej) ocenie nie dało się nic zrobić, a bieg został słusznie powtórzony

5.W związku z naruszeniem Regulaminu wnoszę o: ponowną weryfikację wyniku biegu 6 na taki, jak był poprzednio - 5:1 dla sdm, kolejności nie znam ale to nie problem ustalić, ktośtam ma powtórki.
Pozdrawiam serdecznie


Cytat
1.Nick i drużyna składającego:ZiGi, Soviet Death Machine

2.Dotyczy zawodów: SDM-KA, 2 liga, 16 kolejka

3.Nastąpiło naruszenie artykułu/ów Regulaminu nr:
art 10,
2f) Trener moze zglosic zmiane w biegu w ciagu 15 sekund od podania programowej obsady przez Sedziego Technicznego. Sedzia Techniczny oglasza ostateczna obsade. W celu usprawnienia przebiegu meczu wymagane jest, aby Trenerzy sygnalizowali brak zmian poprzez komunikat „bz”.
ORAZ
art 25,
pkt 4. Zawodnik laczy sie z serwerem w nieprzekraczalnym czasie 1 minuty od podania obsady przez Sedziego Technicznego.

4.Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja):
LINK DO LOGU IRC: http://speedy.sh/G7ABg/sdm-ka.QuakeNet.log

-( 21:57:50 )- <[SDM]ZiGi> 7,1 BIEG 159 >>> 8Mlynek0 |4 Kurgus0 |0 orti0 |11 Marecki9 <<<7 48 : 36 
-( 21:58:50 )- <[SDM]ZiGi> 30 sec <- równo po minucie - i tak dostał dodatkowe 30s
-( 21:59:25 )- <[KA]Domin> STOP <- przykro mi, koniec czasu, nie widziałem godziny więc wpisałem mu tą zmianę, chociaż nie powinienem - myślałem, że po prostu odjedziemy mecz i niczego więcej nie będzie.
zmiana została wprowadzona za późno o czym nie byłem przekonany więc ją zaakceptowałem tylko dlatego, aby nie było protestu. nieznajomość zasad nie tłumaczy ich nieprzestrzegania.

Nie wiem dlaczego zespół SDM jest gnębiony kiedy się tylko da, poza tym proszę zwrócić uwagę na liczne wyzwiska ze strony zespołu KA, obrażające Rosyjskich graczy i przynajmniej upomnienie dla tych niekulturalnych.

5.W związku z naruszeniem Regulaminu wnoszę o: Weryfikację wyniku biegu 15 na 0-0 (jesli Rada się na to nie zgadza to 3-3). Poza tym, Rada miała zmienić wynik spotkania AS-SDM z 48:42 na 47:43 (07/s09):
Cytat
Rada cofa ogłoszony walkower na korzyść SDM, a ostateczny wynik tego spotkania zostaje zweryfikowany na 47:43 dla AS. (Tutaj przychylnie odnieśliśmy się do odwołania Mareckiego, kiedy to wygrał bieg z którego później został niesłusznie wykluczony).

Wynik spotkania z KA został zmieniony natychmiast, na tamten czekamy już ponad półtora miesiąca i nadal nikt nie raczył go poprawić.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna