Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Ile gotów by?by? zap?aci? za oryginalny produkt STS

Ile gotów by?by? zap?aci? za oryginalny produkt STS
50 PLN i wi?cej
8%
 8%  [ 10 ]
40-49 PLN
4%
 4%  [ 5 ]
30-39 PLN
6%
 6%  [ 7 ]
20-29 PLN
17%
 17%  [ 20 ]
10-19 PLN
33%
 33%  [ 37 ]
symbolicznie par? z?otych
18%
 18%  [ 21 ]
ani grosza
10%
 10%  [ 12 ]
Głosowań: 112
Wszystkich Głosów: 112

Autor Wiadomość
Lelu


Wychowanek klubu: Gold Team
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 753
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-08-20, 16:18   

Ja mógłbym dać na to z 20-30 zł. 30 zł to nie tak dużo. Najwyżej zamiast rumu na imprezie polecę w tanie wina i już się zwróci :D A tak na serio jak już ktoś pisał, niektórzy są w stanie dać za jakiegoś badziewiastego FIMa 70 zł, a w grę która się nie nudzi(niektórzy już grają prawie 3 lata) jakoś nie chcą dać kasy. Oprócz startu z lini i likwidacji teleportów możliwa byłaby zwiększona promocja gry. Teraz nie możemy zbytnio jej rozpowszechniać, ponieważ gramy na nielegalnej wersji.

Ja jestem na tak, jeśli to będzie przystępna cena. Tak do 30 zł.
 
 
Kuluś 


Wiek: 32
Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 739
Skąd: ROW Rybnik
Wysłany: 2008-08-20, 16:21   

Bo gram za darmo:)
_________________
jestem zajebisty
 
 
Mateo 


Wychowanek klubu: HO
Debiut w lidze: 00
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1121
Skąd: Stal Gorzów
Wysłany: 2008-08-20, 19:57   

Ja 10-19 byłbym w stanie dac a wiecej mnei nie stać ..
_________________

 
 
Bucol 

Wychowanek klubu: FZG
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2452
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-08-20, 20:11   

Zaznaczyłem 10-19 bo taka cena wydaje mi się najodpowiedniejsza, ale jestem w stanie zapłacić, jeżeli będzie to konieczne, nawet 50 zł za granie w STS'a...
_________________
nie.
 
 
Magik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-20, 20:12   

50zł i wiecej, jesli :

1. Bedzie start
2.Wyeliminuje to malotenich gowniarzy siejacych chamstwo w tej lidze. Moze wtedy skonczy sie era 14 latkow ktorzy traktuja to jak cale zycie wpadajac wyzywajac innych, niech graja sobie na piracie, za to "normalni" w normalnym milym towarzystwie pograja miedzy soba.

Tyle.

Pelbel napisał/a


10 raz. Jesli nie będzie miał pewnosci , ze ktoś ją kupi to już możesz się zegnac. Musi miec jakis powod , zeby te gre zrobil. Dlatego dyskusja na temat tego kto ja kupi a kto nie jest jak najbardziej na miejscu.


Jesli ziomek powiedzialby, ze moze zrobic taka gre za iles tam pieniedzy t wtedy zaczynamy dyskusje, narazie jest to licytacja nie majaca pokrycia w rzeczywistosci.
Ostatnio zmieniony przez Magik 2008-08-20, 20:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gość

Wysłany: 2008-08-20, 20:14   

Symbolicznie parę złotych.
Mam inne wydatki niż ta gra. No może bym dał maksymalnie te 20 zł nie więcej.
 
 
baju 

Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 364
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-08-20, 20:16   

Ja jestem w stanie dac Okolo 50zl :) No moze troche wiecej jezeli by juz byla taka potrzeba. Przynajmiej dzieciaki co maja po 10 lat moze niebeda w to grac bo zadrogo by bylo ;]
 
 
Bucol 

Wychowanek klubu: FZG
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2452
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-08-20, 20:26   

FaLuBaZAdI napisał/a
Symbolicznie parę złotych.
Mam inne wydatki niż ta gra. No może bym dał maksymalnie te 20 zł nie więcej.


Za pizze musisz oddać hyhyhyhyhy


@Baju

Odpadnie większość graczy ale raczej tych takich 16-18 lat, którzy jeszcze nie zarabiają a rodzice już im na wszystko nie dają raczej a nie dzieciarnia...
_________________
nie.
 
 
TeT 


Wychowanek klubu: TT
Debiut w lidze: 03
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2526
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-08-20, 20:37   

mysle w granicach 20-25 zlotych
_________________

 
 
Kuluś 


Wiek: 32
Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 739
Skąd: ROW Rybnik
Wysłany: 2008-08-20, 22:00   

ja zycie oddam za sts
_________________
jestem zajebisty
 
 
Jonsson 


Wiek: 34
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 60
Skąd: Cz?stochowa
Wysłany: 2008-08-20, 22:09   

MastiF napisał/a
Jonsson napisał/a
Za grę dałbym maksymalnie : ani grosza


nie podoba się? TO nie wiem dalczego jeszcze grasz ;p


No dobra dałbym te 20 zł max ;p
Nigdy nie kupiłem oryginalnej gry i nie miałem takiego zamiaru więc się nie dziw;p
_________________

 
 
Bucol 

Wychowanek klubu: FZG
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2452
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-08-20, 22:29   

Kuluś napisał/a
ja zycie oddam za sts


Chętnie ci je odbiore... ale to tyle co ostatnia odpowiedź w ankiecie więc nie musisz się powtarzać... po co zaśmiecasz wątek?
_________________
nie.
 
 
Joker

Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1658
Skąd: Ostrów Wlkp
Wysłany: 2008-08-20, 22:54   

Przydało by sie takie coś że wszyscy zaczynają na tych samych osiołkach a pozniej kto lepiej jezdzi dostaje kase i kupuje coraz lepsze motorki :P .. marzenia :D
_________________

 
 
SwiezY 


Wiek: 34
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 5012
Skąd: Leszno/Poznan
Wysłany: 2008-08-20, 22:55   

Marzenia sie spełniają ale ja niechciałbym widzieć motorka Osiaka i Młodego :P
Młody na osie by chyba jeździł :F
_________________
Ślimak winniczek nie ma kręgosłupa...[/i]

"Look at my horse, My horse is amazing..."
 
 
Gość

Wysłany: 2008-08-20, 23:02   

Bucol napisał/a
Za pizze musisz oddać hyhyhyhyhy


Hahhaha między innymi :D <lol2>
 
 
MastiF 

Wiek: 31
Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 183
Skąd: Leszno
Wysłany: 2008-08-21, 08:05   

Jonsson napisał/a
MastiF napisał/a
Jonsson napisał/a
Za grę dałbym maksymalnie : ani grosza


nie podoba się? TO nie wiem dalczego jeszcze grasz ;p


No dobra dałbym te 20 zł max ;p
Nigdy nie kupiłem oryginalnej gry i nie miałem takiego zamiaru więc się nie dziw;p



No od razu jestem szczęśliwszy :)
_________________
'' Krew nie woda ''

''Przyjaciela trzeb trzyma? sie blisko, a wroga jeszcze bli?ej. ''
 
 
Pelbel 


Wiek: 34
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 491
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2008-08-21, 11:19   

Cytat
Jesli ziomek powiedzialby, ze moze zrobic taka gre za iles tam pieniedzy t wtedy zaczynamy dyskusje, narazie jest to licytacja nie majaca pokrycia w rzeczywistosci.


Z tego wnioskuje , ze chodzi ci o to , ze on powie , ze chce za gre np 1000zł i wtedy my sie skladamy na te gre. To jednak co innego niz pisanie , ze kazdy da za licencje 15 zl.

Jeszcze jedno. Po co piszecie 50 zł i wiecej ?? Zeby sie podbudowac co to wy nie jestescie?? Juz nie wymyslajcie ze ta gra jest tyle warta. Skoro teraz kosztuje jakies 40 a za chwile bedzie za darmo . Skoro jest wam tak slodka , to czemu przez ostatnie 3 lata nikt, doslownie nikt nie dal nawet groza , zeby zwrocily sie Ande koszta ?? Czy rowny start jest warty 50zł ?? Moze gdybysmy odrazu kupowali licencje, to bysmy juz teraz grali we 4 w lini.
Jak ktos pisze argument, ze woli zaplacic aby mniej dzieciakow bylo , to jest jak dla mnie idiota. Siedz dalej w zamknietej klatce. Co z tego , ze ktos cos tam napisze na serwie?? Wszedzie tak robia. Wizytowka jest forum i strona, a tu juz mamy moderatorow. Jestem za jak najwiekszym otwarciem ligi, a nie zamykaniem, bo w koncu ludzie zaczna przestawac grac i bedzie coraz mniej zawodnikow. Na dodatek piszecie, ze bedzie mozna rozreklamowac lige, a zaraz o ograniczaniu. Zastanowcie sie.
Ci ktorzy kupili TS , teraz prosza Ande , zeby udostepnil gre za darmo , bo nie ma z kim grac.
_________________

 
 
Hooli
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-21, 11:46   

Pelbel napisał/a
Cytat
Jesli ziomek powiedzialby, ze moze zrobic taka gre za iles tam pieniedzy t wtedy zaczynamy dyskusje, narazie jest to licytacja nie majaca pokrycia w rzeczywistosci.


Z tego wnioskuje , ze chodzi ci o to , ze on powie , ze chce za gre np 1000zł i wtedy my sie skladamy na te gre. To jednak co innego niz pisanie , ze kazdy da za licencje 15 zl.

Jeszcze jedno. Po co piszecie 50 zł i wiecej ?? Zeby sie podbudowac co to wy nie jestescie?? Juz nie wymyslajcie ze ta gra jest tyle warta. Skoro teraz kosztuje jakies 40 a za chwile bedzie za darmo . Skoro jest wam tak slodka , to czemu przez ostatnie 3 lata nikt, doslownie nikt nie dal nawet groza , zeby zwrocily sie Ande koszta ?? Czy rowny start jest warty 50zł ?? Moze gdybysmy odrazu kupowali licencje, to bysmy juz teraz grali we 4 w lini.
Jak ktos pisze argument, ze woli zaplacic aby mniej dzieciakow bylo , to jest jak dla mnie idiota. Siedz dalej w zamknietej klatce. Co z tego , ze ktos cos tam napisze na serwie?? Wszedzie tak robia. Wizytowka jest forum i strona, a tu juz mamy moderatorow. Jestem za jak najwiekszym otwarciem ligi, a nie zamykaniem, bo w koncu ludzie zaczna przestawac grac i bedzie coraz mniej zawodnikow. Na dodatek piszecie, ze bedzie mozna rozreklamowac lige, a zaraz o ograniczaniu. Zastanowcie sie.
Ci ktorzy kupili TS , teraz prosza Ande , zeby udostepnil gre za darmo , bo nie ma z kim grac.


Tak piszemy bo jesteśmy tyle w stanie za nią dać bo mamy z tą grą miłe wspomnienia , a jak ty nie chcesz kupić to masz kłopot nie kupuj. Ale nie przekonuj do nie kupowania innych
 
 
Pelbel 


Wiek: 34
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 491
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2008-08-21, 13:32   



//Takie tematy na prv.

Swk6
_________________

Ostatnio zmieniony przez swk6 2008-08-21, 13:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pingwinek 


Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 970
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-08-21, 16:54   

Jeżeli już mówimy o wycenie gry to do 20 zł. Fakt, faktem spędziłem nad tą grą blisko 3 lata, ale z drugiej strony rzadko grywam w gry. Jeżeli już dojdzie do rewolucji w polach startowych to myślę, że cd-keye powinny zostawać wysyłane na mail/gg. Numery cd-keyów byłyby w jakiejś bazie danych i kolega, który postanowił rozpowszechnić ligę scrackowaną miałby problem, bo szybko znaleźlibyśmy urzytkownika na forum.
_________________

 
 
Bossi 


Wychowanek klubu: ZPRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 914
Skąd: Toruń/Londyn
Wysłany: 2008-08-21, 19:11   

Uważam, że słuszną ceną byłoby 10-15 zł. A jeśli już płacę za grę to chce mieć równy start, klawisz sprzęgła, możliwość wpadnięcia w taśmę i przede wszystkim puszczanie taśmy jak w realu ;] czyli zielone światło i dopiero w nieznanej nam chwili taśma idzie w górę 8) Mogę dać nawet i 50 zł pod warunkiem, że przerobicie Fim Speedway GP na nasz STS i będziemy grali w wersji 3D ;] :D
_________________
|| Honorowy Q-Tas FZG || Stara Gwardia ||
 
 
Nordis 


Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 370
Skąd: WroceK
Wysłany: 2008-08-21, 19:23   

e tam bossi :) STS 3D to juz by nie byla ta sama gra, mialaby wieksze wymagania, mniejsza grywalnosc, szybciej by sie nudziła. :) xD ale niektore elementy z fim'a przezucone do STS'a?? hmmm... dobry pomysł :P
 
 
hN 


Wychowanek klubu: Thorn Team
Debiut w lidze: 00
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 1112
Skąd: Twierdza Toruń
Wysłany: 2008-08-21, 19:46   

Nordis napisał/a
szybciej by sie nudziła.
a to na jakiej podstawie ? :P ET jakoś jest w 3D a można grać bez końca ;F

zaznaczyłem 50 i więcej... czemu ? bo jestem leniwy ale mam kasę \o/

o piractwie tematu poruszać nie będę bo:
a) sam piracę :P gry coraz rzadziej... no ale jak tu nie piracić jak Maddena u nas nie wydają ?
b) temat rzeka... banda "dorosłych" z forum próbowałaby mi wyperswadować moją opinię mając na koncie zaliczenie podstawówki... tylko i wyłącznie \o/ super osiągnięcie ;D
c) za drogo ? noooo beeez jaaaaj :D ja gram tyle co kot napłakał a rzuciłbym się na to nawet jakbym miał zapylić 150 zł :D Why ? nie wiem :roll: i to jest piękne ;F jak znam Magika to pewnie też... za to Bosman by sępił xD

A teraz bez podpunktów...

"Maks 10 zł bo mam ważniejsze wydatki" - <tarzam się po podłodze>... jakie wydatki ? bilet do kina ? doładowanie do komórki ? różyczka dla lasencji ? czy może musisz wyżywić wielodzietną rodzinę ?

Ktoś tam też maznął farmazona, że "Ci co by spiracili to mają 16-18 lat - za starzy, żeby dostawać na każdą zachciankę a za młodzi, żeby pracować" - że co kur.. czę ? 16 lat i za młodzi ? <tarzam się po podłodze drugi raz>

Zakładając, że gra będzie kosztować 4 dychy (19,95$ - woo :F ) to zarobienie na nią to... od 30 minut do kilku godzin... (wersja 30 minut to dla mnie... a jeszcze by mi starczyło na obwarzanki :P ) nie ośmieszajcie się już tym, że za drogo... ;] Na to czego nie można uzyskać w tak łatwy sposób jak gry komputerowe kasę macie... więc po co mam płacić skoro mogę mieć za darmo ? ehh...
 
 
Joker

Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1658
Skąd: Ostrów Wlkp
Wysłany: 2008-08-21, 19:54   



/Nastepnym razem pisz na temat. Takie zapytania na PW.

Nordis
Ostatnio zmieniony przez Lemo 2008-08-21, 23:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna