Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Marian
2010-11-11, 16:37
Witamy na forum
Autor Wiadomość
Lemo 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 389
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-07-09, 12:49   Witamy na forum

Witam na nowym forum polskiej społeczności STS.

Oddajemy do Waszej dyspozycji czyste karty na których mamy nadzieje zapiszecie pełną pasji, piękna i sportowego ducha historię.

Sezon 04 jest przełomowy z kilku powodów. Jednym z nich jest z pewnością regulamin forum, który został wprowadzony przez Prezesa i Zarząd. Mamy nadzieję, że pozwoli to uczynić dyskusję bardziej klarowną, usprawni przepływ informacji i poszukiwanie potrzebnych wątków. Pamiętajcie, że regulamin jest dla nas wszystkich i wszystkich tak samo obowiązuje. Jeśli bierzesz udział w dyskusji oznacza to, że go akceptujesz, dlatego wypadałoby go chociaż raz przeczytać.

Wprowadzenie nowych przepisów było koniecznie. Chcemy by forum stało się naszą wizytówką, którą z czystym sumieniem będziemy mogli zaprezentować potencjalnym adeptom STS'a.

Do moich zadań będzie należało m.in. opieka nad forum i grupą moderatorów. Możecie się do mnie zwracać z wszystkimi kwestiami dotyczącymi merytorycznej zawartości forum i jego regulaminu. Mam nadzieję, że wspólnie uczynimy to miejsce kotłem kulturalnej dyskusji o wspaniałej zabawie jaka jest STS.

Pozdrawiam
Lemo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna