To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Reszta - Drukarka

Kadisow - 2016-11-21, 15:45
Temat postu: Drukarka
Może jest tu spec od drukarek, wieć zapytam. Za Chiny nie mogę znaleźć danych w którym roku została np wypuszczona dana drukarka np HP 2130. I tak z każdym inny modelem, nigdzie nie jest podane taka informacja i nie wiem czy brać coś starszego sprawdzonego czy obrać kierunek czegoś nowego . Co by ktoś polecił do 300 zł ? :)
m4te0 - 2016-11-21, 17:25

No to na początek kilka pytań :P Czy drukarka koniecznie kolorowa ? Jak dużo będziesz drukował no i czy zależy Ci na super prędkości wydruku. Aczkolwiek to po budżecie można wykluczyć :P Ja osobiście posiadam brothera HL-1212WE, ktorą dostaniesz już w tej cenie. Jest to drukarka laserowa, także nie ma problemow z zachyającymi tonerami, czy czyszczeniem głowicy, przy rzadszym drukowaniu, a i tonery wymienne są w przyzwoitej cenie.

Jeśli będziesz kupował inną to zanim to zrobisz sprawdź cenę tonerów na wymianę. Bo nierzadko bywa tak, że tania drukarka = drogie tusze (czasem komplet tonerów kosztuje ok 1/2 wartości drukarki:P)

Kadisow - 2016-11-21, 20:48

Wolałbym żeby była kolorowa, prędkość wydruku nie zależy mi zbytnio tak szczerze, używał będę raczej do 2 razy w tygodniu żeby parę kartek druknąć. Obawiam się właśnie że będą mi zasychać katridże w atramentowej. Interesuje mnie też 3 in 1 Skaner,druk,kopia razem jest to wygodne.
Adam - 2016-11-22, 21:04

HP 2130 to w miarę nowy model akurat, ale nie kupowałbym jej, bo to "sztuka" jest. Jak nie drukujesz dużo to postaw mimo wszystko na ten laser(mono).
Kadisow - 2016-11-22, 21:56

Sztuka czyli ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group