To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Rozgrywki Oficjalne - 1/8 DPL grupa F

KantoGren89 - 2013-10-16, 22:52
Temat postu: 1/8 DPL grupa F
Nick i drużyna składającego: KantoGren89 CharlestonKRT

Dotyczy zawodów : 1/8 DLP grupa F

Nastąpiło naruszenie artykułu regulaminu nr: Art. 13 podpunkt 4

Stan faktyczny ( dowody , okoliczności )
Według piotraseczka w wyścigu 7 KantoGren89 mógł się spokojnie utrzymać,po utrzymaniu solidnego tp i dlatego też nie zrobił powtórki wyścigu.Jego zdaniem jechałem po trawie i dopiero później do niej wpadłem,co kompletnie nie ma sensu,ponieważ będąc w trawie po otrzymaniu tp, po prostu tp jest zaliczone.Równie dobrze dzięki teleportowi mogę wbić się na "połowę" stadionu i sobie po tej trawce jechać,w jego rozumowaniu jechałbym wtedy po trawie i dopiero do niej wpadł więc nie ma powtórki.
Kompletnie się nie zgadzam z jego decyzją, powtórka:
http://www.speedyshare.com/etKJa/tp.rar

Z powodu naruszenia regulaminu wnioskuję o: Zakaz sędziowania dla Piotraseczka na okres jednego sezonu(gdyż taka sytuacja z jego udziałem zdarza się nie po raz pierwszy i nie po raz drugi), oraz o unieważnienie wyników siódmego biegu.

Kozi - 2013-10-17, 12:42

boże, co za bałwan...
Vodecka - 2013-10-17, 12:50

Ma racje :devil:
Rudolf - 2013-10-17, 18:59

Wychodząc z definicji regulaminowej teleportu:

""Teleporcie" - należy przez to rozumiec wyraźne i dynamiczne odbicie się od siebie dwóch lub wiekszej ilosci zawodników, w wyniku którego którykolwiek z nich traci chwilowo kontrolę nad motorem."

jak najbardziej było tp. Gościu połowę łuku przejechał poza torem, tylko dlatego, że został odbity, a trawa tam, aż tak nie wciąga tzn można po niej bezkarnie przejechać.

Kaka - 2013-10-17, 19:35

Było tp czy nie co za różnica. Lepsze pytanie to po co składać protest jeśli nie zmienia on nic w klasyfikacji zawodów :D Głupota się szerzy.
Kozi - 2013-10-17, 19:42

o to mi właśnie chodzi... Chyba, że ziomek chce Piotrasa wjebać tylko :P
Barnej - 2013-10-17, 19:46

Protest bez sensu, fakt, ale tp było ewidentne i powtórka się należała jak psu buda.
Vodecka - 2013-10-17, 19:52

Protest bez sensu ale każdy z Was też by składał tylko tak gadacie. Też bym złożył na jego miejscu dlatego gościa rozumiem... W programie ma 0, a to nie jego wina. Nie mówię, że jakby objechał ten bieg to by wygrał ale po to są zasady żeby się ich trzymać.

PS: Barni Wasz protest sezon temu też był bezsensu idąc tym tokiem rozumowania jak przy 60-30(czy jakoś tak) składaliście żeby kogoś tam udupić czy żeby mieć trójkę więcej :p Podobna sytuacja.

Piotraseczek - 2013-10-17, 20:28

Jak na moje KantoGreen sie uratowal, przejechal kawalek i dopiero wpadl :)
Andrzej - 2013-10-17, 21:37

Jeśli dostał TP i nawet się początkowo wyratował, to i tak wybiło go to z równowagi i przez to był poszkodowany, więc regulaminowo powinna być powtórka ...

Druga sprawa jest taka, że gdybyśmy się uparli to mogliście w ogóle nie jechać, bo sędzia i technik pół godz od planowanego początku zawodów nie umieli się od Was doprosić składu(początkowo 2 później już 3 osobowego), więc zastanów się Kanto, czy warto pisać takie protesty i na siłę udowadniać swoją rację, skoro nic to nie zmieni, poza tym, że w przyszłości coraz więcej osób może patrzeć na Was bardzo regulaminowo i Wam za każde spóźnione wejście na serw wlepiać W :)

Pikey - 2013-10-17, 23:17

Nie róbmy szopki... ile ja już miałem sytuacji, że wyratowałem się z tp, bo jest to zwyczajny odruch ratujący i miałem ogromną stratę do gracza przede mną albo całkowicie po chwili wpadłem w trawę, jakoś nikt biegu nie powtarzał. Równie dobrze może dostać tp na wejście, wpaść na wyjściu i powiedzieć, że wybiło go to z rytmu, bo chciał wjechać na dużą, a zmuszony był do jazdy po kredzie... :roll:
DaVe - 2013-10-19, 03:18

Pikey nie broń kolegi bo dzwon był ewidentny jak chuj, chłop nie miał kontroli nad motorkiem.

Skandal kurwa!!

Pikey - 2013-10-19, 11:48

Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Nigdzie nie bronię kolegi, ba, nawet nie oglądałem tej powtórki, chodzi mi jedynie o to, żeby nie podejmować kuriozalnych decyzji i nie powtarzać biegu nawet jeśli "wybiło" to kogoś z rytmu.
KantoGren89 - 2013-10-19, 13:35

jeśli nie oglądałeś nawet powtórki to jesteś ostatnią osobą która powinna się tu wypowiadać ;)
Norbas - 2013-10-19, 13:40

Pikey napisał/a
Nie róbmy szopki... ile ja już miałem sytuacji, że wyratowałem się z tp, bo jest to zwyczajny odruch ratujący i miałem ogromną stratę do gracza przede mną albo całkowicie po chwili wpadłem w trawę, jakoś nikt biegu nie powtarzał. Równie dobrze może dostać tp na wejście, wpaść na wyjściu i powiedzieć, że wybiło go to z rytmu, bo chciał wjechać na dużą, a zmuszony był do jazdy po kredzie... :roll:


No tak, ale Ty jesteś najlepszy w tą grę, a pomyśl o innych, którzy zaczynają :( .
Ty jesteś w stanie się przecież wyratować z każdej sytuacji, bo w ogóle nie trenujesz, a taki skill. :roll:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group