Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: DeBoer
2013-10-29, 14:06
1/8 DPL grupa F
Autor Wiadomość
KantoGren89 

Wiek: 27
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-10-16, 21:52   1/8 DPL grupa F

Nick i drużyna składającego: KantoGren89 CharlestonKRT

Dotyczy zawodów : 1/8 DLP grupa F

Nastąpiło naruszenie artykułu regulaminu nr: Art. 13 podpunkt 4

Stan faktyczny ( dowody , okoliczności )
Według piotraseczka w wyścigu 7 KantoGren89 mógł się spokojnie utrzymać,po utrzymaniu solidnego tp i dlatego też nie zrobił powtórki wyścigu.Jego zdaniem jechałem po trawie i dopiero później do niej wpadłem,co kompletnie nie ma sensu,ponieważ będąc w trawie po otrzymaniu tp, po prostu tp jest zaliczone.Równie dobrze dzięki teleportowi mogę wbić się na "połowę" stadionu i sobie po tej trawce jechać,w jego rozumowaniu jechałbym wtedy po trawie i dopiero do niej wpadł więc nie ma powtórki.
Kompletnie się nie zgadzam z jego decyzją, powtórka:
http://www.speedyshare.com/etKJa/tp.rar

Z powodu naruszenia regulaminu wnioskuję o: Zakaz sędziowania dla Piotraseczka na okres jednego sezonu(gdyż taka sytuacja z jego udziałem zdarza się nie po raz pierwszy i nie po raz drugi), oraz o unieważnienie wyników siódmego biegu.
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2013-10-17, 11:42   

boże, co za bałwan...
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2970
Skąd: Leszno
Wysłany: 2013-10-17, 11:50   

Ma racje :devil:
_________________

 
 
Rudolf 


Wychowanek klubu: Atomic Team
Debiut w lidze: 00
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2575
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2013-10-17, 17:59   

Wychodząc z definicji regulaminowej teleportu:

""Teleporcie" - należy przez to rozumiec wyraźne i dynamiczne odbicie się od siebie dwóch lub wiekszej ilosci zawodników, w wyniku którego którykolwiek z nich traci chwilowo kontrolę nad motorem."

jak najbardziej było tp. Gościu połowę łuku przejechał poza torem, tylko dlatego, że został odbity, a trawa tam, aż tak nie wciąga tzn można po niej bezkarnie przejechać.
_________________
PRT
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 04
FZG
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 09 , DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 10
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 14
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 30
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 31

 
 
Kaka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Lip 2008
Posty: 3119
Skąd: Wrocław/Częstochowa
Wysłany: 2013-10-17, 18:35   

Było tp czy nie co za różnica. Lepsze pytanie to po co składać protest jeśli nie zmienia on nic w klasyfikacji zawodów :D Głupota się szerzy.
_________________

 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2013-10-17, 18:42   

o to mi właśnie chodzi... Chyba, że ziomek chce Piotrasa wjebać tylko :P
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1657
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2013-10-17, 18:46   

Protest bez sensu, fakt, ale tp było ewidentne i powtórka się należała jak psu buda.
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2970
Skąd: Leszno
Wysłany: 2013-10-17, 18:52   

Protest bez sensu ale każdy z Was też by składał tylko tak gadacie. Też bym złożył na jego miejscu dlatego gościa rozumiem... W programie ma 0, a to nie jego wina. Nie mówię, że jakby objechał ten bieg to by wygrał ale po to są zasady żeby się ich trzymać.

PS: Barni Wasz protest sezon temu też był bezsensu idąc tym tokiem rozumowania jak przy 60-30(czy jakoś tak) składaliście żeby kogoś tam udupić czy żeby mieć trójkę więcej :p Podobna sytuacja.
_________________

 
 
Piotraseczek 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1108
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2013-10-17, 19:28   

Jak na moje KantoGreen sie uratowal, przejechal kawalek i dopiero wpadl :)
 
 
Andrzej 


Wychowanek klubu: www.yl.cba.pl
Debiut w lidze: 08
Wiek: 39
Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 196
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2013-10-17, 20:37   

Jeśli dostał TP i nawet się początkowo wyratował, to i tak wybiło go to z równowagi i przez to był poszkodowany, więc regulaminowo powinna być powtórka ...

Druga sprawa jest taka, że gdybyśmy się uparli to mogliście w ogóle nie jechać, bo sędzia i technik pół godz od planowanego początku zawodów nie umieli się od Was doprosić składu(początkowo 2 później już 3 osobowego), więc zastanów się Kanto, czy warto pisać takie protesty i na siłę udowadniać swoją rację, skoro nic to nie zmieni, poza tym, że w przyszłości coraz więcej osób może patrzeć na Was bardzo regulaminowo i Wam za każde spóźnione wejście na serw wlepiać W :)
_________________

 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2973
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2013-10-17, 22:17   

Nie róbmy szopki... ile ja już miałem sytuacji, że wyratowałem się z tp, bo jest to zwyczajny odruch ratujący i miałem ogromną stratę do gracza przede mną albo całkowicie po chwili wpadłem w trawę, jakoś nikt biegu nie powtarzał. Równie dobrze może dostać tp na wejście, wpaść na wyjściu i powiedzieć, że wybiło go to z rytmu, bo chciał wjechać na dużą, a zmuszony był do jazdy po kredzie... :roll:
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
DaVe 


Wychowanek klubu: KM Ostrów ;)
Debiut w lidze: 03
Wiek: 41
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1285
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2013-10-19, 02:18   

Pikey nie broń kolegi bo dzwon był ewidentny jak chuj, chłop nie miał kontroli nad motorkiem.

Skandal kurwa!!
_________________
\o/
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2973
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2013-10-19, 10:48   

Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Nigdzie nie bronię kolegi, ba, nawet nie oglądałem tej powtórki, chodzi mi jedynie o to, żeby nie podejmować kuriozalnych decyzji i nie powtarzać biegu nawet jeśli "wybiło" to kogoś z rytmu.
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
KantoGren89 

Wiek: 27
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-10-19, 12:35   

jeśli nie oglądałeś nawet powtórki to jesteś ostatnią osobą która powinna się tu wypowiadać ;)
 
 
Norbas 


Wychowanek klubu: FW
Debiut w lidze: 07
Wiek: 24
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 533
Skąd: GZN
Wysłany: 2013-10-19, 12:40   

Pikey napisał/a
Nie róbmy szopki... ile ja już miałem sytuacji, że wyratowałem się z tp, bo jest to zwyczajny odruch ratujący i miałem ogromną stratę do gracza przede mną albo całkowicie po chwili wpadłem w trawę, jakoś nikt biegu nie powtarzał. Równie dobrze może dostać tp na wejście, wpaść na wyjściu i powiedzieć, że wybiło go to z rytmu, bo chciał wjechać na dużą, a zmuszony był do jazdy po kredzie... :roll:


No tak, ale Ty jesteś najlepszy w tą grę, a pomyśl o innych, którzy zaczynają :( .
Ty jesteś w stanie się przecież wyratować z każdej sytuacji, bo w ogóle nie trenujesz, a taki skill. :roll:
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna