To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Redakcja - Poprawka do newsa

Kaka - 2012-02-14, 22:41
Temat postu: Poprawka do newsa
Czas biegnie nieubłaganie, dotyka to każdego z nas. Nasza gra jest na tapecie już od 10 sezonów. Teraz pewnie wielu z Was z tzw. amatorki drapie się po głowie i zadaje pytanie: „Co on pieprzy, przecież dopiero co skończyliśmy sezon 09”. Tak, macie rację, ale


Wklejcie to na początek tego mojego felietoniku.

Kozi - 2012-02-14, 22:54

Nie.
sanrajss - 2012-02-14, 22:58
Temat postu: Re: Poprawka do newsa
Kaka napisał/a
Czas biegnie nieubłaganie, dotyka to każdego z nas. Nasza gra jest na tapecie już od 10 sezonów. Teraz pewnie wielu z Was z tzw. amatorki drapie się po głowie i zadaje pytanie: „Co on pieprzy, przecież dopiero co skończyliśmy sezon 09”. Tak, macie rację, ale


Wklejcie to na początek tego mojego felietoniku.


poprawione

Anonymous - 2012-02-14, 23:34

Cytat
Po tym sezonem wyszło na jaw oszustwo z botem startowym przez co zrezygnowano ze startu na refleks na start na liczenie do 3. Nikogo za rękę nie złapało, ale trzeba było to zrobić żeby inni nie byli poszkodowani. I niestety tyle...


Pierwszemu sezonowi poswiecasz wiecej uwagi, ba, nawet wymieniasz multikontowca z nicku, chociaz jak sam wspominasz, nie brales w nim udzialu, a o bocie piszesz tylko tyle, ze byl. :lol2:
Trzeba bylo tez wymienic z nicku, kto stworzyl bota, trzeba bylo zacytowac tego hipokryte na glownej o mankucie, paluszku i lidze kresek, ludzie powinni wiedziec z kim maja doczynienia.

Kaka - 2012-02-15, 02:37

Wiem, że o Valusa Ci chodzi, bo to nie jest tajemnicą. Po drugie radnym pokazał tego bota (nie wiem czy sam go używał), zaś Gelo i chyba Kwiatek korzystali z makr ustawionych na klawie. To wszystko chyba, bo nikogo nie złapało się za rękę całkowicie ;) Tak samo chyba Osiak miał 7 multikont, ale też przecież nie są w 100% pewne.

Co do mańkutowania nie wiem jaki to ma wpływ na starty, więc neutralnie się do tego odnoszę.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group