Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
SŚS-WFT
Autor Wiadomość
Rob1404 

Wychowanek klubu: Śląsk Świętochłowice
Wiek: 37
Dołączył: 01 Kwi 2020
Posty: 47
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 2021-12-17, 22:55   SŚS-WFT

1. Nick i drużyna składającego: Rob1404 Skałka Śląsk Speedway

2. Dotyczy zawodów: Liga Kolejka 13, SŚS-WFT

3. Kontaktowałem się trenerem WFT w nocy z niedzieli na poniedzałek z propozycja o przełożenie meczu w innnym terminie... nie odpisał nie przeczytał. Napisałem również do zawodników WFT żeby poinformowali trenera o mojej wiadomości... po czym po godzinie 22 dosatłem informacje od zawodnika WFT o walkowerze..
https://zapodaj.net/15dad0bf7cecd.jpg.html
https://zapodaj.net/4e650665c5315.jpg.html
https://zapodaj.net/fb904de898b75.jpg.html
https://zapodaj.net/84686624737e1.jpg.html

4. Czuje sie oszukany ponieważ trener WFT mimo próśb własnych zawodników nie odpisał nawet nie raczył przeczytać mojej wiadomości i cokolwiek odpisać że nie pasuje im w innym terminie
https://zapodaj.net/b9745a377cf3a.jpg.html

5. Chciałbym aby ten mecz został odjechany na normalnych warunkach a nie poprzez walkowera. Wnoszę o normlane odjechanie meczu w następnym tygodniu!
_________________
Rob
 
 
ppysio 


Wychowanek klubu: Hungry Hippos
Debiut w lidze: 05
Wiek: 27
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 450
Skąd: Opole
Wysłany: 2021-12-18, 11:12   

Kurde każda drużyna ma czas żeby się dogadać póki termin nie będzie ustalony przez Rade. Nawet po tym fakcie jest możliwość dogadania się na inny termin.

Termin został ustalony w piątek, dopiero po dwóch dniach się skapnąłeś że dupa się pali i męczyłeś bułę ludziom w nocy? Nikt nie ma obowiązku reagować w trybie natychmiastowym na twoje jęki.
Drużyna w której jeżdżę bez problemu się dogadała z WFT odnośnie dogodnego terminu, podczas gdy z Tobą były wielkie problemy. Nie pamiętasz już jak ustaliłeś z nami mecz na poniedziałek a potem porozumiałeś się z KA na ten sam dzień?

Walkower dla WFT jak najbardziej zasadny :)
_________________
3 miejsce w IMP 30
4 miejsce w GP 19
DMP z TSCR w sezonie 18
Srebro MPPK w sezonie 20
 
 
Marian 


Wychowanek klubu: Falubaz Squad
Debiut w lidze: 00
Wiek: 36
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 479
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2021-12-18, 13:40   

Art 37 pkt 2

Ppysio niedługo zostanie garstka graczy, bo co raz bardziej robicie kółko różańcowe dla wybranych. Lizecie dupy znanym osoba. Szkoda że pisze z telefonu bo bym pierdolnal posta jak za normalnych czasów, gdy forum żyło a STS i jego społeczność była jednoscia. Tak w skrócie tylko napisze - społeczeństwo STSa spadło na psy.

Oczywiście w tej sprawie obiektywny być nie mogę, bo to mój interes także. Lecz WTF liczy jeszcze na baraż co sami chętnie się chwała i im ten walkower był na rękę. Przestraszyli się ostatniej drużyny i przy zielonym stoliczku odgwizdali walkowera mimo poinformowania ii trenera. Zasady fair Play obce im są.
_________________

 
 
CaspeR 

Wychowanek klubu: Hungry Hippos
Debiut w lidze: 03
Wiek: 30
Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 105
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2021-12-18, 14:53   

Tak tak boimy się wielkiej skałki 🤣
Nam są zasady fair play obce?
Weź rozbieg i zajeb barankiem w ścianę to po pierwsze. Po drugie od kiedy jestem trenerem WFT to żaden trener nie miał problemu żeby się ze mną dogadać. Wiec mi tu nie pierdol farmazonów. Z wami wiecznie są problemy. Kurwa 16 ludzi macie w kadrze i nie potraficie się zebrać ? No fakt zapomniałem trzeba się podporządkować pod wielka skałkę.
Wam pasuje cały przyszły tydzień? Są lepsze rzeczy do roboty niż mecz z wami przed świetami. Termin kolejki był do 28.11. A wasz wielki trener jebany hipokryta przypomniał sobie o braku składu w dniu meczu ? Trzeba było się odezwać wcześniej. Gdzie w nocy do mnie pisał? 10:31 to środek nocy? Co on ma kurwa inna strefę czasową? Próśb moich zawodników ? Jeden i drugi odpisał mu to samo. Pora zrozumieć, ze świat się nie kręci tylko wokół skałki.
Powiedz gdzie Ty tu widzisz lizanie dupy ? Pysio podał Ci dwa fakty. Ustalanie meczu WFT-KS a ustalenie meczu KS-Wielka Skałka. Masz czarno na białym która drużyna jest bezproblemowa.
Jeszcze jedno. Liczymy na baraż? Jak my nie mamy szans na niego nawet. Wiec o czym ty mówisz. Jakby spec napisał ze idzie na mistrza polski to tez byś mu uwierzył? Zacznij odróżniać kręcenie beki od zwykłych wypowiedzi.
Bez odbioru
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2682
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-12-18, 17:46   

ppysio jako osoba bezstronna myślę, że dokładnie wyjaśnił temat.

Protest nie będzie rozpatrywany, zawiera błędy formalne i nie wskazano jaki rzekomo punkt regulaminu został złamany.

Ps. Skoro 3 osoby nie mogły jechać, to gdzie pozostałe 13?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna