Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
TBR-SL
Autor Wiadomość
McQueen 


Wiek: 28
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 153
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2020-04-02, 22:59   TBR-SL

1. Nick i drużyna składającego: McQueen, SL

2. Dotyczy zawodów: 9 Kolejka kolejka 1 ligi TBR-SL

3. Nastąpiło naruszenie artykułu/ów Regulaminu nr: Art. 12, pkt 1
Sędzia Główny zarządza powtórkę biegu w pełnym składzie, gdy:
W wyniku Teleportu jeden lub większa liczba zawodników wpadnie w trawę lub w bandę na
pierwszym łuku.

Art. 1 Pkt 2
Ilekroć w niniejszym Regulaminie jest mowa o:
"Teleporcie" - należy przez to rozumieć odbicie się od siebie dwóch lub większej ilości
zawodników, w wyniku którego którykolwiek z nich traci chwilowo kontrolę nad motorem.

4. Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja):
Naszym zdaniem w 1 odsłonie nie było żadnego teleportu. Zawodnik w kasku niebieskim zostal uderzony od tyłu poczym wpadł w trawę

Pierwsza odsłona:
https://files.fm/u/pge7mz7n

Druga odsłona:
https://files.fm/u/jtpjjh3e

5.W związku z naruszeniem Regulaminu wnoszę o:
weryfikację wyniku 11. wyścigu z 5:1 na 3:3 i zmiana końcowego wyniku na 44-46
 
 
Pityk


Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 53
Skąd: ZG
Wysłany: 2020-04-02, 23:04   

Był kontakt z Libanem ale nie dostał tp. Bieg powinien zostać zaliczony!
 
 
Frezer 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 03
Wiek: 30
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1657
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2020-04-02, 23:26   

Nie mnie to oceniać ale najpierw sami zawodnicy SL sugerują czy było tp po czym domagają się powty, a potem składacie protest xD



 
 
McQueen 


Wiek: 28
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 153
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2020-04-03, 00:01   

Nie zmienia to faktu ze bylo czysto i nawet sedzia to pisala dal dla swietego spokoju
 
 
Winiu 

Wychowanek klubu: The Bandits Riders
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 04 Sty 2016
Posty: 83
Skąd: Nakło
Wysłany: 2020-04-03, 12:43   

Ale taka prawda jak byście wygrali 5;1 to nie robilibyście żadnego protestu przeczytaj na czym polega teleport a potem się wypowiadaj :D
 
 
McQueen 


Wiek: 28
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 153
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2020-04-03, 13:07   

tylko ze wycinki rozmow to se w tvp dajcie bylo pisane powtorka ale pozniej rada wybierze :D
 
 
Pityk


Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 53
Skąd: ZG
Wysłany: 2020-04-03, 13:13   

Frezer napisał/a
Nie mnie to oceniać ale najpierw sami zawodnicy SL sugerują czy było tp po czym domagają się powty, a potem składacie protest xD

Obrazek

Obrazek


Chcieliśmy, aby nie było potem pretensji. Były wątpliwości, odjechaliśmy bieg po raz drugi, a teraz możemy bez emocji towarzyszących spotkaniu, z poświęceniem należytej ilości czasu ustalić w sposób obiektywny gdzie jest racja - która oczywiście jest po naszej stronie, ale trzeba dotrzymać formalności ;)
 
 
Ficek 


Wychowanek klubu: Fast Wolves
Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 716
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-04-03, 13:36   

Winiu napisał/a
Ale taka prawda jak byście wygrali 5;1 to nie robilibyście żadnego protestu przeczytaj na czym polega teleport a potem się wypowiadaj :D

Jedna noc minęła i zapomnieliście? Przecież o to chodziło, że pojedziemy 2 biegi i rada wybierze czy słusznie była powtórka. Już mniejsza z tym, że ktoś pisał na slacku żeby zostawić w programie wynik biegu pierwszego 3-3, wynik ostateczny 44-46 i to Wasz team miał pisać protest.
 
 
Liban 


Wychowanek klubu: Ghost Riders
Debiut w lidze: 10
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 819
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2020-04-03, 13:41   

Noc minela, dzień w połowie. A TP to TP.

TP od gościa w kasku czerwonym, lecz nie wiemy czy bym po nim wpadł natomiast zawodnik gości tylko mnie dociska.


W mojej ocenie bieg do powtórki, można sugerować się " w wyniku którego którykolwiek z nich traci chwilowo kontrolę nad motorem "

Dziękuję.
_________________
10-13' GR (III- I liga)
14', 21' KA (I liga- e-liga)
15'-16, 19'-20', 22', 24'-25' TSCR (e-liga)
17'-18' DFB (e-liga)
23' FZG (e-liga)
26' TBR (I liga)
27'-?' FUKS (e-liga)

LM: Falubaz Zielona Góra

 
 
Winiu 

Wychowanek klubu: The Bandits Riders
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 04 Sty 2016
Posty: 83
Skąd: Nakło
Wysłany: 2020-04-03, 13:56   

Chcieliśmy, aby nie było potem pretensji. Były wątpliwości, odjechaliśmy bieg po raz drugi, a teraz możemy bez emocji towarzyszących spotkaniu, z poświęceniem należytej ilości czasu ustalić w sposób obiektywny gdzie jest racja - która oczywiście jest po naszej stronie, ale trzeba dotrzymać formalności ;) [PITYK]

""Teleporcie" - należy przez to rozumieć odbicie się od siebie dwóch lub większej ilości
zawodników, w wyniku którego którykolwiek z nich traci chwilowo kontrolę nad motorem."

Przeczytaj regulamin a potem sie wypowiadaj :)
 
 
Pityk


Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 53
Skąd: ZG
Wysłany: 2020-04-03, 14:06   

Winiu napisał/a

Przeczytaj regulamin a potem sie wypowiadaj :)


Nie przeczytałem regulaminu ale i tak się wypowiem - nie będziesz mi mówił jak mam żyć ;)

Racja jest po naszej stronie. Jeżeli regulamin mówi co innego, to się myli i trzeba go zmienić !
 
 
eikferks 


Dołączył: 11 Paź 2013
Posty: 64
Skąd: Toruń
Wysłany: 2020-04-03, 14:10   

Pityk napisał/a
Winiu napisał/a

Przeczytaj regulamin a potem sie wypowiadaj :)


Nie przeczytałem regulaminu ale i tak się wypowiem - nie będziesz mi mówił jak mam żyć ;)

Racja jest po naszej stronie. Jeżeli regulamin mówi co innego, to się myli i trzeba go zmienić !


Na szczęście nie Ty jesteś od ustalania regulaminu. Jak nie macie nic ciekawego już do powiedzenia to czekajcie na werdykt i tyle. Bo to już się nudne robi.
_________________

 
 
Pityk


Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 53
Skąd: ZG
Wysłany: 2020-04-03, 15:54   

eikferks napisał/a
Pityk napisał/a
Winiu napisał/a

Przeczytaj regulamin a potem sie wypowiadaj :)


Nie przeczytałem regulaminu ale i tak się wypowiem - nie będziesz mi mówił jak mam żyć ;)

Racja jest po naszej stronie. Jeżeli regulamin mówi co innego, to się myli i trzeba go zmienić !


Na szczęście nie Ty jesteś od ustalania regulaminu. Jak nie macie nic ciekawego już do powiedzenia to czekajcie na werdykt i tyle. Bo to już się nudne robi.


https://www.youtube.com/watch?v=aTQDfpeqikM
 
 
eikferks 


Dołączył: 11 Paź 2013
Posty: 64
Skąd: Toruń
Wysłany: 2020-04-04, 14:17   

Pityk napisał/a
eikferks napisał/a
Pityk napisał/a
Winiu napisał/a

Przeczytaj regulamin a potem sie wypowiadaj :)


Nie przeczytałem regulaminu ale i tak się wypowiem - nie będziesz mi mówił jak mam żyć ;)

Racja jest po naszej stronie. Jeżeli regulamin mówi co innego, to się myli i trzeba go zmienić !


Na szczęście nie Ty jesteś od ustalania regulaminu. Jak nie macie nic ciekawego już do powiedzenia to czekajcie na werdykt i tyle. Bo to już się nudne robi.


https://www.youtube.com/watch?v=aTQDfpeqikM


https://www.youtube.com/watch?v=QnMqRTu4Rcc
_________________

 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2020-04-04, 15:59   

Ale o co ta dyskusja? SL miało prawo złożyć protest, skorzystali z niego i zostanie on rozpatrzony przez Komisję ds. Protestów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna