1/2 finału Indywidualnych Mistrzostw Polski
Zawody odbędą się
24.10.2019 (czwartek) o godzinie 21:00.
Do finału awansuje po 8 najlepszych zawodników z każdej grupy.
W przypadku równej liczby punktów zdobytych przez zawodników, o kolejności miejsc awansujących
decyduje wyścig dodatkowy. Pola startowe wybierane są losowo.
Rezerwowymi w finale będą zawodnicy z miejsc 9-13 z 1/2 finału.
PROGRAM:
https://drive.google.com/file/d/1Gde0fJAQlaks62vKlqEopXoaQBZNmVhi/view ---> bot Bulleta, który automatycznie wpisuje wyniki w specjalnie stworzony program.
Obsługuje go Sędzia Główny.
Za organizację odpowiedzialni są uczestnicy każdej z grup.
Grupa A
Kanał Slack: #impa
Sędzia Główny: ?
Tor: ?
1. Rudolf
2. Zaba
3. Puszek
4. Speed
5. bartos
6. Pikey
7. Adam
8. BascoGKS
9. Ipaq
10. Ivan
11. Jack
12. Sebolek
13. MeMe
14. FaFur
15. Ageroth
16. Widewolf
R1 Animal
R2 spec
R3 Bucol
R4 stanior
R5 MrKuba
R6 Winiu
R7 Mikkel
R8 Uciecha
R9 Tuannika
R10 McQueen
R11 LORAMSKY
R12 dreju90
R13 Atlus
R14 Gadol
R15 Ficu09
R16 JUSKA
R17 Rafos
R18 goryl43
Grupa B
Kanał Slack: #impb
Sędzia Główny: ?
Tor: ?
1. DaDi
2. Spiker
3. Amber Mouse
4. kokos
5. Skulek
6. AdamusKST
7. Dawid
8. LUqq
9. Kozi
10. Domin
11. Barnej
12. Ziezie
13. Pityk
14. Peti7
15. Machu
16. Sensity
R1 Cece
R2 MagicOver
R3 siopek123
R4 kryniek24
R5 Eric
R6 santi
R7 Wasiek1994
R8 Lars
R9 Hector69
R10 Kartas
R11 Peterovsky
R12 eMKa
R13 Grubcio
R14 Michu
R15 DejKej
R16 ppysio
R17 Ron
Losowanie: koszyk A - podział zawodników na grupę A i B --->
http://www.sts-pl.eu/losowanie.php?draw_id=740
Losowanie: koszyk B - podział zawodników na grupę A i B --->
http://www.sts-pl.eu/losowanie.php?draw_id=741
Losowanie listy startowej - grupa A --->
http://www.sts-pl.eu/losowanie.php?draw_id=742
Losowanie listy startowej - grupa B --->
http://www.sts-pl.eu/losowanie.php?draw_id=743
Losowanie rezerwowych:
R1, R2 --->
http://www.sts-pl.eu/losowanie.php?draw_id=729
R3, R4 --->
http://www.sts-pl.eu/losowanie.php?draw_id=730
R5, R6 --->
http://www.sts-pl.eu/losowanie.php?draw_id=731
R7, R8 --->
http://www.sts-pl.eu/losowanie.php?draw_id=732
R9, R10 --->
http://www.sts-pl.eu/losowanie.php?draw_id=733
R11, R12 --->
http://www.sts-pl.eu/losowanie.php?draw_id=734
R13, R14 --->
http://www.sts-pl.eu/losowanie.php?draw_id=735
R15, R16 --->
http://www.sts-pl.eu/losowanie.php?draw_id=736
R17, R18 --->
http://www.sts-pl.eu/losowanie.php?draw_id=737
Licytacja toru dla grupy A --->
http://www.sts-pl.eu/licytacja.php?id=67
Licytacja toru dla grupy B --->
http://www.sts-pl.eu/licytacja.php?id=68
Z puli torów do licytowania zostały wyłączone tory ćwierćfinałowe: Witnica, Rawicz, Śrem, Rzeszów
Termin licytacji torów półfinałowych upływa
17.10.2019 o godz. 23.59 lub gdy wszyscy gracze oddadzą głos.
UWAGI:
1. Pierwszeństwo do udziału w zawodach ma rezerwowy przypisany do danej grupy.
2. Jeśli rezerwowy przypisany do danej grupy nie znajdzie w niej miejsca może szukać w innej.
3. W zawodach startować mogą jedynie zawodnicy z powyższych list.
4. Nie ma możliwości zamieniania się grupami.
W tym temacie można się zgłaszać na sędziów.