Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
BascoGKS
Autor Wiadomość
AdamusKST 


Wychowanek klubu: Yankees Team
Debiut w lidze: 08
Wiek: 27
Dołączył: 12 Lut 2011
Posty: 132
Skąd: Toruń
Wysłany: 2019-04-25, 22:12   BascoGKS

1. Nick: AdamusKST
2. Dotyczy zawodów: II Runda Grand Prix Szwecji
3. Powołuję się na punkt regulaminu:
"Wszystkie sprawy nieopisane w niniejszym regulaminie tj. protesty, sytuacje meczowe, zachowanie na kanale na slacku, mogą zostać rozpatrzone przez Komisję ds. protestów, jeżeli osoba lub drużyna działa na niekorzyść wspólnoty STS, zamierzonym podstępem chce wykorzystać na swoją korzyść tzw. "luki regulaminowe", w takiej sytuacji Komisja ds. protestów może zastosować Art. 31."
4. Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja):
Ostatnio mieliśmy sytuację, w której Fafur na zawodach indywidualnych z premedytacją blokował innego gracza, aby pomóc koledze z drużyny w awansie. Środowisko STS'a zareagowało prawidłowo i ukróciło proceder. Jednakże niestety nie na długo, ponieważ gracz BascoGKS w "odwecie" za to, że mój kolega z drużyny - Zaba, wykluczył Madziała z jednym z biegów (Apator vs Wybrzeże) na wczorajszym MPPLM, postanowił mnie blokować w biegu nr 20. Link do powtórki:
https://megawrzuta.pl/download/0f26892ff4048ba42d488c5a96b1e948.html
5. W związku z naruszeniem regulaminu wnoszę o: ukaranie gracza BascoGKS wykluczeniem z cyklu Grand Prix' 24
Ostatnio zmieniony przez AdamusKST 2019-04-25, 22:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
BascoGKS 

Wiek: 30
Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 240
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-04-25, 22:16   

A mówiłeś że nie będziesz miał na mnie czasu. A jednak, i jak się z tym czujesz?
 
 
Cece


Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 438
Skąd: Świebodzin
Wysłany: 2019-04-25, 22:39   

Bardzo słaba zagrywka. Co by nie było, to prywatne zatargi w takich zawodach warto odłożyć na bok. Werdykt komisji może być tylko jeden.
 
 
BascoGKS 

Wiek: 30
Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 240
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-04-25, 22:54   

Ale jaka zagrywka? Ja nie wiem w ogóle o co mu chodzi. To są jego bezpodstawne zarzuty i historia wyssana z palca. Jak bym miał kogoś na złość blokować to bym blokował Żabę, Adamus jest niczemu winny. Po prostu nie znałem toru i ścieżki. Zahamowałem bo nie dość, że miałem lagi na tym serwerze cały turniej (co zresztą widać jak na następnym łuku mnie lag pociągnął), to po prostu myślałem że jak go przytrzymam to utrzymam pozycję. Jak on knuje teorie spiskowe, to ja mogę powiedzieć że on mnie pingował w każdym biegu. :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Cyki 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 234
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-04-26, 11:12   

Że Wam na to nie szkoda czasu...

- Nie znałeś ścieżki w 5 biegu turnieju, jadąc wcześniej we wszystkich 4 startach "w rejonie" ścieżki.
- Jakbyś miał blokować to Żabe...a dlaczego w ogóle kogoś w turnieju indy?
- Miałeś lagi...popraw internet :) Inni uczestnicy mogą się wypowiedzieć czy mieli, jeśli nie to zgłoś operatorowi :crazy:
- Takie akcje są żenujące, zwłaszcza gdy gość walczy o półfinał, a w generalce jest liderem i walczy o "złoto". Awans do półfinału chyba i tak już miał, ale to po prostu jest chujowe.

Według mnie, na ostatnim łuku nie miałeś laga, tylko chciałeś wjechać "na dzika" w Adamusa, ale nie pykło. Rada przy okazji może zerknąć na koniec Twojego 4ego startu i uprzejme "chuju lagi" napisane, jak mniemam w kierunku Żaby.

Weźcie Wy ludzie po prostu nauczcie się jakiegoś dystansu do tej gry, do decyzji sędziów, a zwłaszcza do innych graczy...

Według mnie Adamus ma rację, zwłaszcza, że wnioskując po pierwszym poście Basco dyskusje między Panami już były :devil:
 
 
santi 


Wychowanek klubu: SMT
Debiut w lidze: 06
Wiek: 32
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1800
Skąd: Toruń
Wysłany: 2019-04-26, 11:59   

co jak co Basco, ale sądziłem, że masz trochę rozumu w głowie, szanujmy swój czas nawzajem i nie zachowujmy się jak dzieci, zdecydowanie popieram Adamusa
_________________

 
 
Kosa

Wychowanek klubu: Anarchy Collective
Debiut w lidze: 01
Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 237
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-04-26, 14:03   

Obraźcie się wszyscy na siebie, albo ustawcie na solówkę na slacku :lol: Z całym szacunkiem Adamus, ale jak nie potrafiłeś ominąć gdy Cię blokował to jesteś lamus i sam jesteś sobie winien. To wciąż gra, a Wy się obsrywacie jak nie wiem co. Wykluczyć to można za jazdę pod prąd, a nie za umiejętności. Piszcie jeszcze protesty gdy ktoś Was minie na torze, gdzie teoretycznie zahaczył o bande ale nie było tam spowalniającej ścieżki. Przecież na żużlu by już leżał i nie kontynuował jazdy, trzeba wykluczyć dziada! :lol:

gram w tą głupią grę już ponad 10 lat, a ta nasza społeczność staje się coraz bardziej rozpieszczona. Jakby ktoś kiedyś złożył taki protest na Osiaka czy Maradone to by dostał bana za głupotę.
_________________
I każdy dzień jest ważny, więc żyj jakby to był ten ostatni.
 
 
AdamusKST 


Wychowanek klubu: Yankees Team
Debiut w lidze: 08
Wiek: 27
Dołączył: 12 Lut 2011
Posty: 132
Skąd: Toruń
Wysłany: 2019-04-26, 14:56   

Kosa napisał/a
Obraźcie się wszyscy na siebie, albo ustawcie na solówkę na slacku :lol: Z całym szacunkiem Adamus, ale jak nie potrafiłeś ominąć gdy Cię blokował to jesteś lamus i sam jesteś sobie winien. To wciąż gra, a Wy się obsrywacie jak nie wiem co. Wykluczyć to można za jazdę pod prąd, a nie za umiejętności. Piszcie jeszcze protesty gdy ktoś Was minie na torze, gdzie teoretycznie zahaczył o bande ale nie było tam spowalniającej ścieżki. Przecież na żużlu by już leżał i nie kontynuował jazdy, trzeba wykluczyć dziada! :lol:

gram w tą głupią grę już ponad 10 lat, a ta nasza społeczność staje się coraz bardziej rozpieszczona. Jakby ktoś kiedyś złożył taki protest na Osiaka czy Maradone to by dostał bana za głupotę.


Z całym szacunkiem Kosa (poznaliśmy się w Poznaniu i jesteś w porządku), ale kompletnie nie zgadzam się z Twoją wypowiedzią i uznam ją jako bait. Myślę, że Cyki i Santi już wszystko na ten temat napisali. Ode mnie to tyle - poczekam na decyzję komisji. Pozdrawiam. :)
PS. Życzę dobrego wyniku dzisiaj w Częstochowie, bardzo podoba mi się skład i waleczność Lublina. Druga ekipa po Apatorze, której kibicuję. :D
 
 
FaFur

Wychowanek klubu: Straw Hats
Debiut w lidze: 12
Dołączył: 20 Cze 2013
Posty: 22
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2019-04-29, 11:33   

I cyk ! Wykluczenie z turniejów indy do końca sezonu 🤣😏
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-04-29, 23:04   

Komisja ds. protestów jednogłośnie uznała, że nie będzie rozpatrywać protestu, a sprawa zostanie przekazana pod rozpatrzenie Radzie STS w związku z brakiem zapisów regulaminowych względem sytuacji.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna