Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AnioL
2010-02-21, 16:37
Odwo?ania od ostrze?e? na forum
Autor Wiadomość
FighteR 


Wiek: 39
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 784
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2009-08-09, 17:18   

niech w koncu zabierze glos jakas kompetenta osoba, bo jeden rolas, denerwowac nas wszystkich nie bedzie....

co do postu Dave, nic dodac nic ujac, mistrzom pierdzielenia kocopolow i nabijania postow, rowniez nalezy sie ostrzezenie, wiec Swiezy w imie sprawiedliwosci, ukaraj i siebie, trudno, nie ?
_________________
bez jarania, nie ma grania !
zio?o by?o, jest, i b?dzie jarane !
Ostatnio zmieniony przez Mareczek 2009-08-12, 19:30, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
PapciuZiom 


Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2009-08-09, 21:15   

ja to skomentuje jednym slowem, mimo, ze jestem ze swiezym w jednym "zespole" - amatorka \o/
_________________

MICHANCZYK.COM ziom i Ty dziewczynko!
Ostatnio zmieniony przez Mareczek 2009-08-12, 19:30, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Damon 


Wychowanek klubu: Anarchy Collective
Debiut w lidze: 00
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 372
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-08-09, 22:36   

Matt Damon
Damon Hill
Damon Albarn

-

też mi zbanujesz konto? \o/
Ostatnio zmieniony przez Mareczek 2009-08-12, 19:30, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
DaVe 


Wychowanek klubu: KM Ostrów ;)
Debiut w lidze: 03
Wiek: 41
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1285
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2009-08-12, 18:16   

A więc składam odwołanie dotyczące moejego ostrzeżenia.

Niestety panowie ale zajechało mi tu niekonsekwencją i wywyższaniem innych. Otóż wystarczy spojrzeć każdy przyjął po warnie oprócz niektórych. Jeżeli karamy wszystkich to wszystkich a nie wybrane osoby i mało mnie to obchodzi czy ktoś będzie miał 3,4,5 warna. Jak konsekwentnie karać to konsekwentnie a nie w kulki sobie lecicie.
I wnosze o cofnięcie mi jak i kolegą warnów albo ukaranie wszystkich uczciwie.
Bo z tego wychodzi że jedni mogą dyskutować a drudzy nie mogą. Co to ma być??
Swiezy sobie wybrał pułap od którego zmoderował i przyznał warny :crazy:
Zobacz sobie wyżej inni komentowali i co??
Na 2 stronie znalazlem wpis typu "Ehhehehehe jacy poważni ;D " i co? Oczywiście nie jest wymoderowane bo po co, ostrzezenia tez brak :roll:
Kolejny wpis szanownego moderatora "na fotce Maćka, OleY wyzwał Świdra od męskich narządów rozrodczych warna mu ;]

Maciek upiłeś Mauger`a i kazałeś mu mówić nie liczy się :F " oczywiście co? Echo.

Pisze do osoby jakiejś rozgarniętej i kumatej o rozpatrzenie tego i przemyślenie zachowania coniektórych moderatorów bo tak być nie może "widzi mi sie moderatorze"

Oczywiście czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam
_________________
\o/
 
 
Bossi 


Wychowanek klubu: ZPRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 914
Skąd: Toruń/Londyn
Wysłany: 2009-08-13, 10:25   

są po prostu równi i równiejsi, tylko jeden sprawiedliwy dyktator mógłby rozwikłać nasze problemy :wink:
_________________
|| Honorowy Q-Tas FZG || Stara Gwardia ||
 
 
Kuluś 


Wiek: 32
Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 739
Skąd: ROW Rybnik
Wysłany: 2009-08-13, 11:34   

Jam Ci jest...
_________________
jestem zajebisty
 
 
Mareczek 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 1009
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2009-08-13, 12:16   

Sprawa załatwiona, a teraz kończymy dyskusje.
_________________

 
 
Kuluś 


Wiek: 32
Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 739
Skąd: ROW Rybnik
Wysłany: 2009-08-13, 22:21   

Sprawa wygląda tak, że Iks dostał bana za upowszechnianie piractwa.


Pytam sie z tego miejsca ludu mój!!!! Czy on podał jakiegoś linka????


Podał liczby, bo ja mu kazałem, a było to tak

pewnego dnia napisał mi, że przez alkohol nie może zasnąć, to ja mu napisałem to pisz sobie liczby obojetnie gdzie to pomaga i on własnie pisał na sb!!!!


Luuuuuuuuudu moj, kazdy ma problemy z zasypianiem, a pisanie liczb pomaga. Iks pewnie był pijany i jakies kropki czy tam myslniki postawil, szkoda chłopaka bo alkohol go niszczy




Sciagac mu bana w te migi!!!!
_________________
jestem zajebisty
 
 
Kosa
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-13, 22:49   

Dostal warna za rozpowszechnianie piractwa, to byl jego 2 warn, 1 dostal od Swiezego.



Cos jeszcze?
 
 
Andrew 


Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2238
Skąd: W?oc?awek
Wysłany: 2009-08-13, 22:55   

i gdzie tu masz rozpowszechnianie piractwa? Równie dobrze mogę nazwać rozpowszechnianiem piractwa podawanie ip do gry speedway turbo sliders, która jest piratem. Nie dawał żadnych linków do serwerów, gdzie można ściągnąć piracką grę ani jakiś torrentów, więc o co chodzi?
 
 
Pingwinek 


Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 970
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-08-13, 22:58   

My jesteśmy graczami demo, nie piratami :P
_________________

 
 
Kosa
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-13, 23:01   

Chodzi o to,ze wrzucil cd keye, nadal nie rozumiesz ? STS nie jest już piracką grą.
 
 
Andrew 


Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2238
Skąd: W?oc?awek
Wysłany: 2009-08-13, 23:02   

STS nadal jest piracką grą. Sprawdzałeś te cd keye czy działają? Udowodnij, że są dobre :) Ja mówię, że on sobie jaja robił i żaden nie pasuje :]
 
 
SwiezY 


Wiek: 34
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 5012
Skąd: Leszno/Poznan
Wysłany: 2009-08-13, 23:05   

chyba, nie ważne czy działają czy nie, ważne, że dał \o/
jak jest piracką to Andrew po co dajesz IP do STS i PB \o/
_________________
Ślimak winniczek nie ma kręgosłupa...[/i]

"Look at my horse, My horse is amazing..."
 
 
Kosa
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-13, 23:08   

Przeciez nie bede sprawdzal, czy to jest to,czy nie. Faktem jest, że złamał regulamin.
 
 
Andrew 


Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2238
Skąd: W?oc?awek
Wysłany: 2009-08-13, 23:10   

Nie upewniłeś się, a dałeś ostrzeżenie ciekawe :] Myślałem, że w Polsce nie ma domniemania winy, tylko żeby kogoś ukarać trzeba dać dowody. To ja też sobie dam liczby 1122142343243264 i co dostanę punkta? :lol: Jest to cd key czekaj jak sobie przypomnę to wam podam do jakiej gry :)
 
 
Mareczek 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 1009
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2009-08-13, 23:40   

Sprawa jest oczywista, ostrzeżenie jak najbardziej słuszne. Dalszą bezsensowną dyskusję w tym temacie będę odpowiednio nagradzał.
_________________

 
 
Valus 


Wiek: 43
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 1196
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2009-08-14, 11:21   

Andrew napisał/a
STS nadal jest piracką grą.

Widzę, że jeszcze nie wszyscy się zorientowali.

Od momentu pojawienia się TurboSliders w wersji 2.0.0, wersja demonstracyjna praktycznie niczym nie różni się od wersji pełnej, a granie w nią, jak i wszystkie na jej bazie stworzone mod'y jest w pełni legalne.
_________________

 
 
Pelbel 


Wiek: 34
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 491
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2009-08-14, 22:34   

Żeby być dokładnym różni się literką D przy nicku :F i tym, że admin może zablokować dostęp do serwa dla osób z D. To wszystko. Więc proszę nie rozpowiadać głupot o pirackości tej gry.

[ Dodano: 2009-11-19, 22:01 ]
Odsviezam. Koleś Baku mści się na mnie i daje mi ostrzeżenia za :

1) litere C
2) za słowo burak

Jak koleś nie jest odpowiedzialny, niech ktoś weźmie mu opa. Niech inny operator mi da ostrzeżenie, jeśli uważa, że mi się należy. Zemsta to coś najgorszego.
_________________

 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2010-01-12, 21:51   

Witam!

dostałem warna od swiezo upieczonego moderatora a konkretniej Booma za słowo 'debil'. W tym samym czasie padały dużo gorsze wulgaryzmy jak i wyzwiska niestety moderator chciał sie trochę pobawić władzą (od razu po dostanie zielonego nicka pisał kto chce bana) i dał mi ostrzeżenie.
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-01-12, 22:04   

To czas abym się obronił :P
Otóż pikej fakt dostał warna za słowo debil, aczkolwiek w zdaniu, w którym obrażał Karolka. Dowód - http://i46.tinypic.com/2yn33wy.jpg . Jeden z radnych pisał do mnie na gadu, abym dał ostrzeżenie pikejowi, zobaczyłem co napisał i dałem, po czym wróciłem do meczu ligi miast, który rozgrywałem. Może i padały gorsze słowa, ale tylko o tym mnie poinformował owy radny, nie byłem wstanie przeglądać całego sb.
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
PapciuZiom 


Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-01-14, 22:14   

Witam,
chciałbym się odwołać OD OSTRZEŻENIA nadanego mi przez niejakiego Mareczka. Dostałem ostrzeżenie za obrażanie. Oczywiście, ostrzeżenie byłoby jak najbardziej słuszne, gdybym kogoś w swoim poście obraził. W swoim poscie uzylem jednak sformułowania "...jak penis", za co zostałem ukarany warnem. Po pierwsze nie uzylem zadnego wulgarnego slowa, gdyz penis to powszechnie obowiazujaca forma, ktora okresla meski narzad plciowy. Po drugie, nie powinno go to obrazac, jesli owy narzad posiada :mrgreen: Po trzecie, najwazniejsze, nie odnioslem sie do zainteresowanego zwrotem bezposrednim typu: "jestes penisem" badz "mareczek to penis", a jedynie uzylem metafory (porownanie), ktora miala na celu ukazac, jakim zachowaniem popisuje sie tenze radny, a nie obrazac go w sposob bezposredni, gdyz nie to bylo moim celem. Nie uwazam tez, aby w jakikolwiek sposob moglo to dotknac mareczka w sensie psychicznym, chyba ze ma problemy, ze zrozumieniem w/w tekstu albo nie wie co to porównanie.
W zwiazku z napisanym przeze mnie odwolaniem, wnioskuje o zdjecie mi owego, nieslusznego zreszta ostrzezenia. A mareczka prosze o podejmowanie decyzji "na zimno", a nie pod wplywem emocji, gdyz jego emocje, moga innym odbierac szanse normalnej zabawy na forum i w grze, a o to przeciez Szanownej Radzie nie chodzi 8)

EDIT:
Całe zdanie miało miec sens:
Siejesz żenię JAKBYŚ był penisem, a jak domniemam zostało to uznane za "jesteś penisem", błędnie zresztą.

Czekam na odpowiedz,
z powazaniem ;)
 
 
Speed 


Wychowanek klubu: Młode Pszczoły
Debiut w lidze: 04
Wiek: 29
Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 1100
Skąd: Wąbrzeźno
Wysłany: 2010-01-20, 16:44   

Witam, chciałbym się odwołać od ostrzeżenia jakie udzielił mi moderator Boom. Otrzymałem ostrzeżenie za rasistowskie wybryki, gdyż napisałem na forum w sb „kurna co za bott…. z nim to do lasu na z małpami zbierać banany.. [‘]”. Te stwierdzenie dotyczy tanzańskiego sędziego, który sędziował mecz w pucharze króla Tajlandia – Polska. Każdy kto oglądał wie jak sędziował. Za bardzo nie wiem gdzie są tu jakieś rasistowskie wyzwiska lub coś podobnego. W ogóle pisząc to nie miałem na myśli jakiś rasistowskich wyzwisk, po prostu stwierdziłem gdzie ten człowiek by się nadawał. Nie wiem dlaczego Boomowi skojarzyło się to właśnie z afroamerykaninem. Być może wg. niego ludzie o jasnym kolorze skóry nie mają prawa zbierać bananów i wyobraża sobie tylko, że tą czynność mogą wykonywać tylko afroamerykanie.


PS. Do zbierania bananów też by się nadawał Howard W. Każdy wie dlaczego (przynajmniej większość powinna).
_________________
SEZON 15 - SPEEDWAY RACING - 1,957
SEZON 16 - OSZUKANI RENCIŚCI - 1,860
 
 
Dżahoo 


Wychowanek klubu: Brave Deers
Debiut w lidze: 5
Wiek: 32
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 580
Skąd: Piła
Wysłany: 2010-01-20, 17:01   

Cześć. Wczoraj dostałem warna od AnioLa za OT w temacie Pytania do Zarządu. Innym nie zostały wlepione ostrzeżenia za OT, a jedynie usunięta treść posta, albo usunięty post. Ja nie miałem żadnych obraźliwych treści, ani nic w tym poście. Wiem, że ciężko będzie o 'unwarna' to jednak proszę o łaskawe zdjęcie. Jest to moje pierwsze ostrzeżenie prawdopodobnie, gdyż wcześniejszych nie pamiętam(na 99% nie miałem wcześniej). Z góry dzięki.
 
 
LoraKinho 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1774
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2010-01-21, 10:17   

Witam. A więc postanowiłem odwołać się od warna który wczoraj wręczył mi AnioL. Ok zasłużony może i jest, ale jak to jest, że są równi i równiejsi?
Dokładnie przy takim samym czymś (wybory na radnego) Kaka daje kandydaturę OleY'a, który też ma banana, ale on żadnego warna nie dostaje, bo był prezesem?
Są równi i równiejsi widać, więc proszę o takie same potraktowanie mnie i zdjęcie mi warna. Nie dawałem postu Pikeya w jakich zabawach czy Bóg wie gdzie, tylko w zgłoszeniu do komisji.

Post Kaki: http://stspl.eu/forum/top...atow-vt1600.htm
Post mój: http://stspl.eu/forum/top...2346.htm#103172
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna