Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AnioL
2010-02-21, 16:37
Odwo?ania od ostrze?e? na forum
Autor Wiadomość
Mareczek 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 1009
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-11-17, 18:24   Odwołania od ostrzeżeń na forum

Była możliwość dyskutowania o pracy moderatorów, nie potrafiliście tego uszanować.
Temat ten powstaje, aby można było odwołać się od decyzji Moderatora/Administratora.
Odwołanie musi zawierać argumenty oraz być napisane w sposób uważany powszechnie za kulturalny.

Na odwołanie odpowiada zainteresowany Moderator lub Administrator, wszelka inna dyskusja jest w tym temacie zabroniona i będzie skutkować ostrzeżeniem.
_________________

 
 
Kosa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-17, 19:04   

Z racji iż Joker przez najbliższe 3 miesiące NIESŁUSZNIE nie będzie mógł pisać, ja umieszczę tu odwołanie jego.

Odwołanie nr. 1

Odwołuje się od kary (ostrzeżenia) z dnia 25.10.2008 r. kare otrzymałem za: cytuję "Obraza uzytkownika forum, jak i obraza jego matki..."
Nikogo nie obraziłem a tym bardziej nie obraziłem jego matki ponieważ teksty typu "twoja stara..." mnie nie śmieszą. Pan FighteR przyznał
że zbyt pochopnie dał to ostrzeżenie i prosiło usunięcie go cytuję: "jak pisalem, troszke pochobnie ruszylem do warna", "Lemo jesli mozna,
a wcale nie trzeba:P, czy mozna mu tego warna cofnac?". Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania.

Odwołanie nr. 2
Odwołąnie dotyczące ostrzeżenia z dnia 15.11.2008 r. kare otrzymałem za cytuję: "Propagowanie piractwa" otuż chcę się dowiedzieć
w którym miejscu propagowałem piractwo ? namawiałem kogoś żeby ściągali ? czy może podawałem jakieś linki ?
Rozmawiałem tylko o pirackiej wersji a za to chyba nie należy się ostrzeżenie. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania.

Z pozdrowieniami dla wszystkich krejzoli damian01 vel Joker.
 
 
ManE 


Wychowanek klubu: The Wild
Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 945
Skąd: Żarnów
Wysłany: 2008-11-17, 19:22   

Odwolanie nr 2 - pokazywales screeny swojej gry FM 2009 po polsku co wiecej wczesniejsze posty tez pisales duzo o swojej pirackiej wersji wiec warn jak najbardziej sluszny
_________________
01-The Wild
02-The Wild
03-The Wild
04-Black Widow
05-Young Lions
06-The Wild
07-The Wild
08-Królowie Speedwaya
09-Królowie Speedwaya
 
 
swk6 

Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 284
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-11-17, 19:39   

Wklejam tutaj odpwoiedz Jokera gdyż ten nie może pisac na forum.

[i]http://www.cmrev.com/sufler/komentarze/14750,Swiatowa-premiera-Football-Managera_.html?page=1

Prosze bardzo źródło tych screenów, gra nie była moja i nie pokazywałem swoich screenów tylko pisalem że już ktoś ma.

PS. Joker nie pokazywał screenów ze swojej gry tylko screeny znalezione na necie.

Wyraznie topic u gory mowi ze piszemy z kultura//ManE
_________________

Ostatnio zmieniony przez ManE 2008-11-17, 20:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ManE 


Wychowanek klubu: The Wild
Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 945
Skąd: Żarnów
Wysłany: 2008-11-17, 20:22   

Na tym forum odpowiadasz za to co wklejasz wiec sprawa jest oczywista, decyzje podejmie ostatecznie Mareczek
_________________
01-The Wild
02-The Wild
03-The Wild
04-Black Widow
05-Young Lions
06-The Wild
07-The Wild
08-Królowie Speedwaya
09-Królowie Speedwaya
 
 
Pinki 


Wychowanek klubu: Misiu Gangster Team
Wiek: 41
Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 890
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2008-11-17, 21:18   

Znów zaczyna się to samo w tym temacie? :evil:
 
 
Kosa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-17, 22:23   



//Nie dyskutujemy w tym temacie!
Ostatnie ostrzeżenie!
Mareczek
Ostatnio zmieniony przez Mareczek 2008-11-17, 23:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
DaVe 


Wychowanek klubu: KM Ostrów ;)
Debiut w lidze: 03
Wiek: 41
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1285
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2008-11-17, 22:52   

Składam odwołanie w sprawie ostrzeżenia które dostałem od pana mane.

Dostałem ostrzeżenie 2008-11-14, 23:31 za Propagowanie piractwa na forum.

Napisałem na SB "Kto chce FM2009?" Nikt nie odpisał a gdyby nawet odpisał bym "zapraszam do sklepów". Następnie napisałem że nie gram bo ściągam FM. I wedluga pana mane to jest propagowanie piractwa :shock: Jak już pisałem wcześniej nie zna on pojęcia "PROPAGOWANIE PIRACTWA" najlepiej jak by napisał co według niego to oznacza. Ściągać można wiele rzeczy. Jak bym napisał że ściągam piłkę(z szafy) albo ściągam spodnie też bym dostał? Jest na tym forum "wolność słowa" czy raczej nie ma? Wedłu mnie propagowanie piractwa to jest namawianie, zmuszanie i udostępnianie linków z których moża pobrać piracką grę czy innego typu rzeczy. Bo według moderatora mane nie można rozmawiać o grze która nie miała premiery w polsce. To po co ten temat wogóle? Trzeba było zamknąc i otworzyć dopiero po premierze gry :crazy:

Tak że proszę o zabranie mi ostrzeżenia ponieważ dostałem je nie słusznie. Argumentacja wyżej a tutaj link do screena z SB http://stspl.eu/mod/mane/%5B14.11%5DDaVe.bmp.

Z góry dziękuje i pozdrawiam
_________________
\o/
 
 
Daimos 


Wiek: 38
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 94
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-11-17, 23:14   



//Nie dyskutujemy w tym temacie!
Ostatnie ostrzeżenie!
Mareczek
Ostatnio zmieniony przez Mareczek 2008-11-17, 23:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
DaVe 


Wychowanek klubu: KM Ostrów ;)
Debiut w lidze: 03
Wiek: 41
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1285
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2008-11-17, 23:37   



Nie dyskutujemy w tym temacie //ManE
Ostatnio zmieniony przez ManE 2008-11-18, 06:49, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Mareczek 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 1009
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-11-17, 23:40   

Wszystko działa: http://stspl.eu/mod/mane/%5B14.11%5DDaVe.bmp kropka na koniec linku się wkręciła.

Coś tam wyżej dla mnie jest. Jutro się wdrożę w temat ;)
_________________

 
 
ArT 


Wiek: 42
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 521
Skąd: Cz?stochowa
Wysłany: 2008-11-18, 13:56   

A więc zaczne w ten sposób:

Proszę o usunię mi ostrzeżenia. Powód jest prosty, Pan ManE nadużył swoich uprawnień dając mi warna za nic, mszcząc się poprostu za swoją niewiedzę. Ja także jestem moderatorem na innym forum, gdzie panuje wolność słowa i tylko w przypadkach drastycznych stosujemy kary. Pan ManE ewidentnie nadużywa swoich kompetencji nie pierwszy raz. Pzykłady z dzisiejszego dnia to ukaranie KND za free, DaVe po kulturalnej wymianie zdań z czlonkiem rady Mareczkiem, Bucola który w wynikach VI kolejki 2 ligi grupy B skompentował pana ManE by się nietłumaczył za wszelką cenę. Bucolowi chodziło o sędziowanie meczu a "kolega" ManE ukarał go za krytykowanie moderatora no i mojej osoby.

Jest to nadużycie moderatora który tylko wchodzi na to forum by komuś dać warna. Jak kiedyś się liczył tutaj licznik postów to dla niektórych liczy się ilość danych warnów. Pozatym warny dostają wybrańcy tj. Ci co krytykują a Ci co chwalą nie dostają, a jedno i drugie to komentowanie pracy moda.

Pozatym nie raz się spotkałem tutaj na forum (SB) z tekstami typu: "dawno nie dałem warna;/", albo z innej beczki "aj spóźniłem się o sekunde i to Ty a nie ja dałeś. warna;/" Przecież to jest śmiech na sali i nie na tym polega praca moderatora, "moderka" to także naginanie regulaminu w celu ogólnego dobra a nie ścisłe trzymanie się jego ram.

Pozdrawiam
ArT

EDIT: z KND się pomyliłem, fakt. Post Bucola czytałem. Nie gadam z Tobą bo tylko czekasz żeby mi dać warna za dyskusje w tym temacie_L

PS. Czytaj ze zrozumieniem "Moderatorze"
_________________

Ostatnio zmieniony przez ArT 2008-11-18, 14:02, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
ManE 


Wychowanek klubu: The Wild
Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 945
Skąd: Żarnów
Wysłany: 2008-11-18, 13:58   

Jesli nie wiesz za co Bucol dostal to nie pisz w imieniu osob 3 za co bucol dostal wiedza mareczek, lemo pawelek i osoby ktore sprawuja piecze nad forum, KND zadnego warna nie dostal, teksty w tym stylu nigdy nie napisalem, jesli tak to poprosze takowy screen, chyba ze chodzi ci o innych modow, wiec prosze mnie nie oczerniac warn byl dla ciebie sluszny. POZDRAWIAM
_________________
01-The Wild
02-The Wild
03-The Wild
04-Black Widow
05-Young Lions
06-The Wild
07-The Wild
08-Królowie Speedwaya
09-Królowie Speedwaya
 
 
Mareczek 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 1009
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-11-18, 22:07   

Kara dla Jokera nie zostanie zmniejszona (miał już zmniejszoną prędzej za bardzo poważne złamanie regulaminu). Mówiłem mu, że każde najmniejsze złamanie regulaminu skończy się ostrzeżeniem. Balansował nadal na granicy pisząc dwuznacznie na temat gry.
_________________

 
 
LoraKinho 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1774
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-11-18, 22:43   



Tak jak pisze w 1 poscie tutaj nie komentujemy pracy moderatorow //ManE
Ostatnio zmieniony przez ManE 2008-11-19, 07:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MichalZG 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 549
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-11-18, 22:51   




[ Dodano: 2008-11-19, 07:41 ]
Chciałbym złożyć odwołanie od warna , którego dostałem przed chwilą.
Po 1, dziwne jest, że wiekszość użytkowników dostaje zawsze upomnienie, a nie odrazu ostrzeżenie, a po drugie prosze mi pokazać co napisałem nie tak.



Jak wyzej //ManE
Ostatnio zmieniony przez ManE 2008-11-19, 07:46, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
LoraKinho 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1774
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-11-19, 15:14   



Nie komentujemy pracy modow //ManE
Ostatnio zmieniony przez ManE 2008-11-19, 16:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MichalZG 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 549
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-11-19, 15:43   

Wnosze o zdjęcie rangi moderatora graczowi o nicku Mane:
- nie wiadomo z jakiej przyczyny usuwa część mojego posta "Dzisiaj 7:46, w całości zmieniany 3 razy " . Wszystko było na temat a mimo to , nasz kochany Mane usunął część wiadomości, która mogła mi pomóć w zdjęciu warna
-nadużywa swojej wladzy, nie tylko na forum

I żeby napisac na temat :
Chciałbym złożyć odwołanie od warna , którego dostałem przed chwilą.
Po 1, dziwne jest, że wiekszość użytkowników dostaje zawsze upomnienie, a nie odrazu ostrzeżenie, a po drugie prosze mi pokazać co napisałem nie tak.

Daimos,Dave,Kosa,Swk6 dostali upomnienie, a ja odrazu ostrzeżenie tylko dlatego , że Mane mnie nie lubi. Albo dajemy wszystkim ostrzeżenia albo upomnienia.
Pozatym Pinki napisał i nie dostał ani upomnienia ani warna. tutaj zacytuje 1 post:
Cytat
Na odwołanie odpowiada zainteresowany Moderator lub Administrator, wszelka inna dyskusja jest w tym temacie zabroniona i będzie skutkować ostrzeżeniem.

Jak widać Pinki administrator, nie odpowiedział, lecz napisał coś od siebie, więc jest to wbrew zarządzeniu mareczka=warn

Mane! Pokaż mi co napisałem nie tak!
 
 
Pinki 


Wychowanek klubu: Misiu Gangster Team
Wiek: 41
Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 890
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2008-11-19, 16:00   

MichalZG napisał/a
Jak widać Pinki administrator, nie odpowiedział, lecz napisał coś od siebie, więc jest to wbrew zarządzeniu mareczka=warn

Żeby Ci ulżyło, to sam sobie dam warna :] I od tej chwili dostanie go każdy, kto w tym temacie napisze niezgodnie z zaleceniami z pierwszego postu. Bez upominania!
 
 
ManE 


Wychowanek klubu: The Wild
Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 945
Skąd: Żarnów
Wysłany: 2008-11-19, 16:12   

A wiec pokazuje po 1 odpowiedziales lorze ktory tak jak ty dostal warna
MichalZG napisał/a
Coś musi być nie tak....

Cytat
sss
MichalZG napisał/a
Cytat
Znów zaczyna się to samo w tym temacie?
- czemu Pinkiego nikt nie ruszył ?
Cytat
wszelka inna dyskusja jest w tym temacie zabroniona i będzie skutkować ostrzeżeniem.



Moj komentarz do ostatniego cytatu, zajmij sie soba a nie kims
_________________
01-The Wild
02-The Wild
03-The Wild
04-Black Widow
05-Young Lions
06-The Wild
07-The Wild
08-Królowie Speedwaya
09-Królowie Speedwaya
 
 
Maciek 


Debiut w lidze: 00
Wiek: 31
Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 500
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-02-25, 17:54   

Witam,

w dniu dzisiejszym moderator Świder dał mi niesłusznie 2 ostrzeżenia, mimo, iż mówiłem, że zawodnik nickiem Mauger dostał się na moje konto będąc na moim komputerze. Świder i tak dał mi 2 warny. W ramach dowodu oddaję w ręce rady screenshot i film z udziałem Maugera, w którym przyznaje się On do winy.

- zdjęcie


- film
http://www.speedyshare.com/933915414.html
_________________

 
 
Mauger 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 255
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-02-25, 22:10   

Przez tyle czasu nikt się tą sprawą nie zajął? Toż to paranoja istna jest, tak być nie może, proszę o poczynienie jakiś kroków, to nie jest sprawa pawelka, że kase za 2 lata odda, ostrzeżenie widać i hańbi profil Maćka ;/
 
 
Świder


Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1608
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2009-02-27, 00:15   

Przekleństwa był pisane z konta Maćka a czy to pisałą Mauger,Jego mama czy może pies jest mało istotne. OStrzeżenie się należały i je dałem. A ty Mauger po co teraz bronisz Maćka skoro chwilę wcześniej sam zarobiłes na jego konto 2 warny. Jak dla mnie nie ma tematu..
_________________
"I freestyle my destiny, it's not written in pages"
 
 
HerkuleS 


Wychowanek klubu: Młody Peci Racing Team
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 782
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2009-02-27, 00:20   

Świder napisał/a
Przekleństwa był pisane z konta Maćka a czy to pisałą Mauger,Jego mama czy może pies jest mało istotne. OStrzeżenie się należały i je dałem. A ty Mauger po co teraz bronisz Maćka skoro chwilę wcześniej sam zarobiłes na jego konto 2 warny. Jak dla mnie nie ma tematu..


Popieram, a najwyżej co te 2 warny można przerzucić na stronę Maugera.. ;)
 
 
Mareczek 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 1009
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2009-02-27, 00:31   

Ostrzeżenia nie zostaną przesunięte, ani usunięte. Może te dwa ostrzeżenia nauczą Cię pilnować własnego konta.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna