Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ipaq
2019-03-27, 12:23
Pomysły na sezon 23
Autor Wiadomość
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-06-02, 16:21   Pomysły na sezon 23

Cześć i czołem.
Wychodzi z propozycjami na następny sezon, aby urozmaicić trochę rozgrywki.

1. Powrót do startu losowego - z tym, że lotny start oznacza powtórkę biegu i ostrzeżenie. Drugi lotny start wykluczenie z wyścigu. Jeżeli ktoś nie wie jak wyglądał taki start, to w ustawieniach gry należy wejść w 'Gry', a następnie zmienić 'STart mode' z 'Default' na 'Random' lub bezpośrednio jako serwerowy '/startmode 1'.
2. W zawodach indy łokcie od kredy, tzn. na serwer wchodzimy po kolei od czerwonego do żółtego. Unikamy wtedy sytuacji, w której z jednej drużyny jedzie kiku zawodników i co bieg mają łokcie.
3. W lidze ofi i lm łokcie dla gości. Gospodarz ma hendikap toru, ale to goście muszą wejść pierwsi na serwer. Bot odlicza czas, więc przypuścmy, że gdy pojawi się info 'Pozostało 30 sekund' a jakiegoś gościa nie będzie, to wtedy gospodarze mogą już wchodzić.

W życie wejdzie to co zaproponował Domin z IMP, czyli zaczniemy od 1/4.

Dodatkowo, niech każdy napisze max 4 tory, które jego zdaniem trzeba zmienić.

Prosiłbym o normalną dyskusję, żebyśmy wybrali najlepsze. Im więcej wypowiedzi tym lepiej także czekamy :)
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
Ostatnio zmieniony przez Boom 2018-06-02, 17:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kaczy 


Wychowanek klubu: HO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 28
Dołączyła: 14 Gru 2008
Posty: 1376
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2018-06-02, 16:26   

"3. W lidze ofi i lm łokcie dla gości. Gospodarz ma hendikap toru" O jakim handikapie toru mówimy, jeśli aktualne tory są przeruchane w każdy możliwy sposób?
 
 
Matju 

Wychowanek klubu: FC Albatros
Debiut w lidze: 20
Wiek: 26
Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 110
Skąd: Lublin
Wysłany: 2018-06-02, 16:44   

Ktoś mi wytłumaczy jak wyglądał ten start lotny lub w jakim sezonie był?
INSTYTUCJA GOŚCIA! Łokcie zostawcie w spokoju :) .
A do zmiany Krk i Machowa, i tak jak pisał kaczy jaki handikap toru :D , wszystko przejechane, albo się wjedzie albo nie.
_________________
Liga Oficjalna:
20'-21'-FC Albatros
22'-Top Smokers Club Reprezentant
23`-Kaskaderzy Apokalipsy
Liga Miast:
20'-23'-Motor Lublin

Oferty GG 31404741/slack/forum
 
 
Ipaq 


Wiek: 28
Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 700
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2018-06-02, 16:46   

1. Powrót startu losowego - myślę, że jak najbardziej na plus. W sumie będzie to bardziej realistycznie, tak jak ma to miejsce na żużlu. Z kolei ostrzeżenia przy lotnym starcie i wykluczenie za każdym kolejnym razem to totalna bzdura. Nie róbmy tego, bez kitu... Powtórka biegu - owszem, ale bez żadnych ostrzeżen, bez jaj. Teraz ten zapis w żużlu to dno. Tym bardziej, że to trudne decyzje dla sędziego. Nasi stsowi sędziowie mają problem wychwycić tp w 1 łuku, a co dopiero lotny start i zapisywać w kajeciku kto już ma ostrzeżenie, a kto nie.
2. Ten punkt też spoko, pod warunkiem, że nie spowoduje to bardziej zamulonych zawodów przez zamulonych grajków, którzy wbijają jak się kapną , że jadą w biegu. Może to utrudnić i spowolnić zawody, ale pomysł ok.
3. Łokcie dla gości? Bez przesady... Odwrotnie, osobiście wprowadziłbym obowiązkowe łokcie dla wszystkich gospodarzy. Nam się wydaje, że przecież teraz tak jest, ale nie jest. Korzystają z tego tylko zgrane drużyny, czyli nie wszystkie. A łokcie to prawdziwy handicap dla gospodarzy, nie tor. Dla przykładu: nie zawsze gopospdarz daje serwer, przypuścmy dają serwer goście i jadą z łokciami, bo mają swojego...Przy zasadzie łokci dla gospodarzy, serwerowy musiał by poczekać za gospodarzami.
4. Tory do zamiany/ poprawki ścieżek: Narodowy, Piła, Rzeszów, Kraków
_________________
KAMOON !
Ostatnio zmieniony przez Ipaq 2018-06-02, 16:54, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Widewolf 


Wychowanek klubu: Falubaz Zielona Góra
Debiut w lidze: 04
Wiek: 32
Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 999
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2018-06-02, 16:48   

To tak:
1. Bardzo dobra zmiana, ale bez tych ostrzeżeń. Branie przykładu z prawdziwego żużla, że ktoś jest karany za refleks. W STSie stoją wszyscy i tak nieruchomo, więc jeśli się uda komuś wstrzelić to tylko na jego plus.
2 i 3 powinny być razem. Wtedy też można by rzucać różnych graczy, na różne numery startowe by łokcie z pół startowych się zgadzały typu, u siebie 1 i 2 pole w 2 pierwszych biegach dla "13" itd.
Co do zawodów IMP, to czas by wprowadzić ograniczenie, że w jednej z grup może jechać max 2-3 zawodników z jednego teamu.
A co do toru, który trzeba zmienić, można by nałożyć na Narodowy jakieś lepsze ścieżki z wcześniejszych jakichś torków.
_________________

 
 
Cece


Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 438
Skąd: Świebodzin
Wysłany: 2018-06-02, 16:52   

nr 1 - jest on do przemyślenia, ale wydaje mi się, że stworzyłby się niepotrzebny burdel (mam na myśli głównie ostrzeżenia)
nr 2 - też do przemyślenia. Ma to sens większy niż to powyżej. Zawody indywidualne mają być indywidualne, a nie drużynowe. Tylko, czy nie wydłuży to zawodów? Szczególnie, gdy będą startować "nieogary"?
nr 3 - jestem przeciwny. W przeszłości długi czas nawet nie wiedziałem o istnieniu łokci, a jakoś czerpałem fun z gry. Barnej i Zaba pokazują w zasadzie co zawody, że bez łokci można spokojnie trzaskać komplety. Fakt, iż goście niejednokrotnie mimo braku łokci wygrywają na wyjazdach pokazuje, że takie coś nie jest potrzebne. Mam pewne obawy, czy na ten pomysł nie miała wpływu bezradność z meczów wyjazdowych na Krakowie. Wiadomo czyja. Zresztą pomysł ten jeszcze bardziej oddaliłby nieco słabsze skillowo drużyny od czołówki (dotyczy głównie Ekstraligi). W poprzednim sezonie BL, a w tym KA nie byli wstanie zdobyć ani jednego punktu, nawet na swoim torze. Wyobraźcie sobie teraz, co by było, jakby w meczach domowych jeszcze dodatkowo odebrać im łokcie. Zresztą, żeby wykorzystać handicap toru, które jak Kaczy zauważył każdy zna doskonale, to trzeba byłoby solidnie przybocić. A i tak efekt nie jest murowany. Kto w obecnej sytuacji STSa ma czas to robić?

Co do 1/4 IMP - jestem za.

Tory do wymiany:
1. Kraków
2. Toruń
3. Chorzów

Co do Narodowego. Jest to ciężki tor, ale powiem szczerze, że jak się dobrze ogarnie, to da się tam ścigać. Myślę, że ta geometria faktycznie ma potencjał na topowy track przy lepszym dopasowaniu ścieżek.
 
 
LUqq 

Wiek: 27
Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 121
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2018-06-02, 16:59   

1. ok, ale darowałbym sobie z tym lotnym startem ogólnie.
2. myślę, że byłoby za dużo zamieszania z wychodzeniem, wchodzeniem itd.
3. jak najbardziej tak, myślę, że lm tutaj odgrywa mniejszą rolę i nad łokciami tutaj bym się zastanowił.. ale ofi bez dwóch zdań, zawsze gość miałby trochę łatwiej.
_________________
Niebieski -> LUqq ;)

07: Never Die
08-10: Yankees Team
13: Soviet Death Machine
14-... Top Smokers Club Reprezentant

TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT:

14' 17'
16' 19' 21' 24' 25'
15' 18' 20' 22' 26'
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2018-06-02, 17:03   

Boom napisał/a
1. Powrót do startu losowego - z tym, że lotny start oznacza powtórkę biegu i ostrzeżenie. Drugi lotny start wykluczenie z wyścigu.


Kompletnie bez sensu...

Boom napisał/a
2. W zawodach indy łokcie od kredy, tzn. na serwer wchodzimy po kolei od czerwonego do żółtego. Unikamy wtedy sytuacji, w której z jednej drużyny jedzie kiku zawodników i co bieg mają łokcie.


Super pomysł, chyba najlepszy z wszystkich póki co.

Boom napisał/a
3. W lidze ofi i lm łokcie dla gości. Gospodarz ma hendikap toru, ale to goście muszą wejść pierwsi na serwer. Bot odlicza czas, więc przypuścmy, że gdy pojawi się info 'Pozostało 30 sekund' a jakiegoś gościa nie będzie, to wtedy gospodarze mogą już wchodzić.


To bym jeszcze przemyślał i udoskonalił, jednak cały pomysł uważam za dobry i godny uwagi. Kaczy też ma sporo racji.

LUqq napisał/a
2. myślę, że byłoby za dużo zamieszania z wychodzeniem, wchodzeniem itd.


Jakie zamieszanie? Wystarczy, że ludzie będą używać mózgu i nie pchać się na serwer jak janusze po autografy kadry narodowej w Arłamowie to wszystko będzie szło sprawnie. Jedyna sprawa do przedyskutowania to w tym przypadku co robimy z minutą na wejście na serwer?
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-06-02, 17:13   

Kaczy i Matju chyba dostatecznie wyraźnie napisałem, że proszę o rzeczowe odpowiedzi, więc na chuj mi wasze wypociny?

Co do reszty to dzięki za odzew, tylko nie piszcie proszę 'do przemyślenia', bo po to jest właśnie ten temat :) Musimy wybrać coś wspólnie, najlepiej do końca czerwca, żeby na wakacje mieć spokój :)
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Cece


Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 438
Skąd: Świebodzin
Wysłany: 2018-06-02, 17:16   

W takim razie ja jestem za pozycją nr 2. Przeciwny jestem pozycji nr 1 i 3 :)
 
 
LUqq 

Wiek: 27
Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 121
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2018-06-02, 17:17   

Pikej napisał/a
Jakie zamieszanie? Wystarczy, że ludzie będą używać mózgu i nie pchać się na serwer jak janusze po autografy kadry narodowej w Arłamowie to wszystko będzie szło sprawnie. Jedyna sprawa do przedyskutowania to w tym przypadku co robimy z minutą na wejście na serwer?


No i z tym będzie różnie na pewno, ogólnie jestem za, ale jak wyobraziłem sobie jak to może wyglądać, gdzie zawody jechaliśmy w 30/40min to teraz będziemy się kisić i czekać, aż po kolei będziemy wchodzić, tym bardziej, że połowie będzie trzeba pisać, bo nie ogarną
_________________
Niebieski -> LUqq ;)

07: Never Die
08-10: Yankees Team
13: Soviet Death Machine
14-... Top Smokers Club Reprezentant

TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT:

14' 17'
16' 19' 21' 24' 25'
15' 18' 20' 22' 26'
 
 
Kaczy 


Wychowanek klubu: HO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 28
Dołączyła: 14 Gru 2008
Posty: 1376
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2018-06-02, 17:20   

A co mam bardziej rzeczowego napisać? O jakim handikapie toru mówimy, skoro gramy na jednych torach od X sezonów i wszyscy w Ekstralidze są w stanie w 5 minut jebnąć dwa biegi na danym torze i już ogarniają go praktycznie na równi z gospodarzami i dostają jeszcze łokcie? :roll:
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-06-02, 17:22   

No to co Luqq pisze to prawda, każdy z nas zna gościa, który muli (pozdro Michu), ale z drugiej strony jak nie spróbujemy to się nie dowiemy.
Kaczy, a czy temat dotyczy tylko jednego punktu? Tak przy okazji to będzie temat odnośnie zmiany torków, liczę, że i tam się odezwiesz :)
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Kazim


Wiek: 30
Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 279
Skąd: Lublin
Wysłany: 2018-06-02, 17:24   

1. Start losowy ok, ale bez tych ostrzeżeń.
2. Git.
3. Bardziej sensowne i logiczne mi się wydają łokcie dla gospodarzy. Śmigam wiecznie w niskich ligach, a i tu są zawodnicy, którzy mają wszystko zbocone i wyobrażam sobie jak jest w e-lidze. Tak więc łokcie to byłby prawdziwy handicap dla gospodarza.
 
 
Matju 

Wychowanek klubu: FC Albatros
Debiut w lidze: 20
Wiek: 26
Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 110
Skąd: Lublin
Wysłany: 2018-06-02, 17:36   

boom czego nie zrozumiałeś w "łokcie zostawcie w spokoju" da się grać bez łokci i tak powinno zostać, co do startu może być i zmiana na ten start ale bez tych ostrzeżeń bo jak pisali wyżej nie którzy mają problem z tp na pierwszym łuku (czasem też miałem), w normalnych życiu wykształceni sędziowie z kamerami tv podejmują złą decyzję a tutaj co by było.
Tory do zmiany: Toruń, Machowa, Kraków, i narodowy aby nie chodziła tylko kreda.
_________________
Liga Oficjalna:
20'-21'-FC Albatros
22'-Top Smokers Club Reprezentant
23`-Kaskaderzy Apokalipsy
Liga Miast:
20'-23'-Motor Lublin

Oferty GG 31404741/slack/forum
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2018-06-02, 17:37   

Ja osobiście wprowadziłbym ten start z 3 światełek na raz, jest to realistyczne i dodaje kolorytu, ale w żadnym wypadku nie wprowadzałbym wykluczeń i jakichś lotnych startów. Już wystarczająco w realnym żużlu się tego ścierwa naoglądamy. Pozostaje mieć nadzieje tylko, że znowu nie znajdzie się grupka cymbałów i gamoni, która będzie nas jawnie oszukiwać.

PS. Matju, jeśli można Cię prosić to zostaw temat łokci dla bardziej doświadczonych grajków :) .
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Walec 


Wychowanek klubu: Ghost Riders
Debiut w lidze: 11
Wiek: 30
Dołączył: 05 Paź 2012
Posty: 293
Skąd: Leszno
Wysłany: 2018-06-02, 17:51   

1. Jak najbardziej na tak, z tym, że tak jak pisało wyżej kilka osób- bez ostrzeżeń i wykluczeń
2. Super pomysł. Tym bardziej, że na wielu torach to zewnętrzne pola są handicapem, co w większości przypadków nijak ma się do realiów żużlowych.
3. Nie wrzucajmy LO i LM do jednego worka. W LM jak najbardziej łokcie, ale dla gospodarzy. Nie dość, że każdy zna tor przed meczem, to jest on(tor) od co najmniej kilku sezonów( z małymi wyjątkami).
Co do LO, to ZASTANOWIŁBYM SIĘ nad łokciami, w zależności od ilości wprowadzonych nowych torów. Jeśli będzie to znacząca liczba- można pomyśleć nad łokciami dla gości. Jeśli nie- bez łokci. Choć i tak sensowniejszym rozwiązaniem wydaje się brak łokci. Moim zdaniem większą frajdę daje LO, której zasady dobrze się sprawdzają. Po co więc psuć coś, co działa dobrze?
4. Kraków(ścieżki do poprawy), Chorzów( kompletnie nie używany), Piła(ścieżki), Narodowy (ścieżki)
_________________
11- GR
12/13- SZS
14/15- WFT
16/17- BW
18/19/22- WFT
 
 
Ageroth 


Wychowanek klubu: Speedway Manager Team
Debiut w lidze: 13
Wiek: 27
Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 350
Skąd: Łomża
Wysłany: 2018-06-02, 18:14   

1. Imo większego znaczenia to nie ma więc może być;
2. To akurat trzeba wprowadzić bo jak pokazało w tym roku IMP niektórzy nie rozróżniają zawodów indy od drużynowych;
3. Tak jak mówiłem na tsie po półfinałach. Na moje bez sensu takie coś jest bo jak się chce to na większości torów idzie wygrać bez łokci i prędzej bym wypierdolił te tory na których faktycznie nie idzie nic zrobić bez łokci. Ewentualnie mimo że jestem przeciwny temu, ale jeśli już takie coś miałoby przejść to tylko w takiej konfiguracji. 1 na serwie prowadzący parę gospodarz/ 2 prowadzący parę gości/ 3 doparowy gosp./ 4. doparowy gość. A w przypadku gdzie serwer bierze prowadzący parę u gosp to wtedy na serwer wchodzi jako pierwszy doparowy gosp. i dalej goście. W Lidze Miast to już totalne zabójstwo dla słabszych ekip.
4. Tory do zmiany klasycznie Kraków/Toruń/Narodowy/Machowa. Żadnej zmiany ścieżek po prostu wypierdolić to i zastąpić torami które były grywalne i niekoniecznie przypisane dla danego miasta np za Machową dać Leszno s12 z Ofi co był i małym torem i do walki, a przynajmniej tak to pamiętam :devil:
_________________

 
 
Pityk


Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 53
Skąd: ZG
Wysłany: 2018-06-02, 18:19   

Cece napisał/a
W przeszłości długi czas nawet nie wiedziałem o istnieniu łokci, a jakoś czerpałem fun z gry. Barnej i Zaba pokazują w zasadzie co zawody, że bez łokci można spokojnie trzaskać komplety. Fakt, iż goście niejednokrotnie mimo braku łokci wygrywają na wyjazdach pokazuje, że takie coś nie jest potrzebne.


Twierdzenie, że łokcie to żaden bonus, jest trochę niedorzeczne. Oczywiście, jak jedzie 2 zawodników, których dzieli poziom w umiejętnościach, to i łokcie nie pomogą. Ale dla zawodników o podobnym poziomie umiejętności, łokcie są z reguły kluczowe do wygrania.
Można bez łokci wygrywać. Wiem, bo regularnie stawiam serw (nie pamiętam wręcz, kiedy jechałem na czyimś serwie). Ale też z tego powodu doskonale wiem, z czym to się wiąże i mam prawo wygłaszać takie twierdzenia. Pojeździj Cece miesiąc bez łokci, a nie żyjesz jakimiś wspomnieniami, to wówczas możemy wrócić do rozmowy.


Boom napisał/a
No to co Luqq pisze to prawda, każdy z nas zna gościa, który muli (pozdro Michu), ale z drugiej strony jak nie spróbujemy to się nie dowiemy.


Pomysł 1 i 2 uważam za świetne rozwiązanie. Pomysł 3 zły. Podobnie jak Kaczy uważam, że tory są świetnie zbocone i oddanie łokci gościom może powodować kuriozalną sytuację, w której drużyny będą miały więcej wygranych na wyjazdach, niż na torach domowych (ja z uporem będę twierdził, że łokcie to duży bonus).
Mimo tego można i ten punkt wprowadzić w życie tylko po to, żeby się przekonać. Obawiam się trochę tylko tego, co się będzie działo, gdy sprawdzi się to, o czym piszę - wrzaskowi, wyzwiskom, oskarżeniom i lamentowi nie będzie końca.


Tory: Toruń, Machowa, Grudziądz - do wywalenia/zmiany
 
 
Cece


Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 438
Skąd: Świebodzin
Wysłany: 2018-06-02, 18:57   

Pityk gdzie napisałem, że łokcie to żaden bonus? Czytałem to, co napisałem jeszcze 2 razy i nic takiego tam nie znajduję. :roll: :roll: Po co jakieś swoje prywatne smrody wyciągasz na forum, skoro rozmawiamy o czymś zupełnie innym? Jeździłem kupę czasu bez łokci, bo : 1. Kiedyś nie wiedziałem o ich istnieniu i zawsze wbijałem ostatni. 2. Jak mogłem stawiać serwa, to jeździłem na swoim. Kawałek dalej piszesz, że 3 pomysł jest zły, czyli zgadzasz się ze mną. Litości. Koniec offtopicu. Wypowiadajmy się na temat. Bez odbioru.
 
 
siopek123 


Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 11
Wiek: 26
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 416
Skąd: Piła
Wysłany: 2018-06-02, 19:00   

1. Jestem za! Jak ktoś już tutaj ładnie napisał jest to bardziej zbliżone do prawdziwych rozgrywek żużlowych.
2. Niby wszystko spoko tylko czy to nie spowoduje wydłużenia się zawodów, które już i tak potrafią się ciągnąć.
3. Moim zdaniem bez sensu. Zresztą i tak niektóre ekipy będąc gospodarzem nie korzystają w pełni z atutu jakim jest własny serwer.
4. Tory do zmiany:
- Toruń (ścieżki z sezonu 21)
- Narodowy (tutaj również sciechy z 21 sezonu)
- Gdańsk (na ten z rewolucji)
- Rzeszów (na ten taki krótki na którym można było Bloomem śmigać, niestety nie pamiętam jaki to sezon)
- Kraków (na ten krótki z sezonu 20)
_________________
M@CI@$
 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2018-06-02, 19:06   

1. Jestem "za", mam tylko głęboką nadzieję, że znowu przed szereg nie wyjdzie ktoś kogo gierka przerośnie i zrobi albo zleci komuś zrobienie bota na start. Mam mieszane uczucia w tej kwestii, bo to może doprowadzić znowu do dziwnych dyskusji i insynuacji. Wiadomo, że każdy dysponuje innym refleksem i jeden będzie miał lepsze starty, drugi gorsze. Oby nie było tak, że będą jakieś ważne biegi typu finał IMP, finał ligi miast czy oficjalnej i ktoś nagle będzie wychodził motorek przed wszystkimi. No ale trzeba wprowadzić jakąś świeżość do gry, więc mimo wszystko bym zaryzykował. Ostrzeżenia bym jednak sobie darował, bo się delikatnie mówiąc "zajebiemy" :twisted:

2. Fajny pomysł za którym jak najbardziej optuje. Warto to wprowadzić chociażby żeby uniknąć kolesiostwa, gdzie coraz częściej zdarzają się sytuacje gdy serwerowy faworyzuje swoich i "odlicza im łokcie". Akurat miałem wątpliwą przyjemność uczestniczyć w takich zawodach w tym sezonie w jednej z rund IMP i nie było to zbyt w porządku :|

3. Tutaj opowiadam się za tym co zaproponował Walec, czyli żeby w lidze miast "łokcie" były po stronie gospodarzy, a w oficjalnej żeby mieli je goście. Nie rozumiem szczerze oponentów tej idei, skoro jedziemy systemem mecz-rewanż i każdy będzie miał takie same szanse i możliwości. Moim zdaniem jest to zmiana na "plus" dzięki której unikniemy niepotrzebnych gadek typu "wygrali Ci, bo mieli lepszą komunikację, nie zwieszający serwer" et cetera, et cetera. A tak jedni mają swój tor, drudzy łokcie, jedziemy z meczem, w rewanżu zamiana, wygrał lepszy i dziękuje. Moim zdaniem musimy zrobić wszystko żeby dyskusji na temat łokci było jak najmniej, a zdecydowanie więcej na temat rywalizacji i tego kto jest rzeczywiście lepszy, a kto gorszy, a mam wrażenie, że im dalej w las tym coraz więcej się na ten temat dyskutuje. Takie rozwiązanie jest najlepsze. Jeśli nie możemy wyeliminować teleportów, to wyeliminujmy chociaż dysputy o łokciach, takie jest moje zdanie.

4. Tory do wymiany/poprawy ścieżek: Narodowy, Rzeszów (ta jazda jak najbliżej kredy na prostej startowej jest moim zdaniem chora + zbyt wciągająca trawa, fajnie byłoby wrócić do tego ,
Polan, Kraków :devil:
 
 
siopek123 


Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 11
Wiek: 26
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 416
Skąd: Piła
Wysłany: 2018-06-02, 19:23   

O właśnie o ten Rzeszow chodziło co Barnej udostępnił. A poza tym może warto by było zrobić statystykę torów z ostatnich 3 sezonów. W sensie zobaczyć które były najwięcej wykorzystywane w lidze, a które nie. Po czym zastąpić te mniej grywane tory.
_________________
M@CI@$
 
 
McQueen 


Wiek: 28
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 153
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2018-06-02, 19:26   

Jak dla mnie spoko poza lotnym startem ok lokcie w ofi super pomysl lm nie koniecznie a co do zmiany toru fajnie by bylo przywrocic witnice ta mniejsza jasna zielona nie mam zdj ale kazdy napewno wie o ktora chodzi i leszno z moda 04 bylo lepsze xd
 
 
McQueen 


Wiek: 28
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 153
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2018-06-02, 19:28   

Co do torow mozna wziac pod uwage mod z s04 czy 05 i na tym teraz grac :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna