Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Wycofanie Mechanicznej Pomarańczy z rozgrywek.
Autor Wiadomość
Szmitek 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 02
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1317
Skąd: Opole
Wysłany: 2018-03-09, 16:33   Wycofanie Mechanicznej Pomarańczy z rozgrywek.

Witam.
Niestety zostałem zmuszony podjąć drastyczną decyzję o wycofaniu Mechaniczne Pomarańczy z rozgrywek. Decyzja nie jest łatwa, ale w moim przekonaniu utwierdziła mnie wczorajsza sytuacja w MPPK, gdzie jedynym reprezentantem MP był Beza. Zacznijmy jednak od początku.
Po przeprowadzce byłem zmuszony szukać nowego dostawcy internetu, co wiązało się z tym, że utraciliśmy jedyny serwer w zespole. Prosiłem wiele osób o pomoc, ale jakoś nie było zbyt wielu chętnych, gdyż jedynie Jack znalazł dla mnie trochę czasu za co mu serdecznie dziękuje, tym bardziej, że poprzednio także on mi pomógł. Nie udało się, mieliśmy próbować jeszcze raz, ale nie możemy się złapać i perspektywy też są blade.
Co do wczoraj...
Od 2 dni zmagam się z chorobą, mam gorączkę i ogólnie czuje się dość słabo, a na L4 głupio iść w 1 tygodniu nowej pracy... Poprosiłem moich zawodników by ogarnęli MPPK. Jeszcze dzień przed zawodami było gro chętnych, w dniu imprezy tez był skład, a po za tym mieli do mnie dzwonić gdyby brakowało ludzi (położyłem się wcześniej po zażyciu leków). Na imprezie stawił się jedynie Beza. Najstarszy z kadry, ten który ma na wychowaniu dzieciaki, ten który ma kochającą żonę, z którą chciałby spędzić czas jest niezawodny. Często po pracy leciał biegiem, by zdążyć na trening lub zawody. A reszta? Kadra liczy 10 osób. Nikt wcześniej nie zainteresował się portami, czy nie rozmawiał z dostawcami neta, nikt po za Beza.
Chciałbym zatem wnioskować by rada zezwoliła Bezie na poszukiwanie nowego klubu, bo chłopak robił wszystko co w jego mocy i nie powinien mieć straconego sezonu. Co zaś do reszty zespołu oddaje go pod decyzje rady zaznaczając, że ich "zaangażowanie" przyczyniło się do takiej, a nie innej decyzji.

Ze swojej strony mogę jedynie przeprosić, bo nie spodziewałem się, że w mojej ponad 10 letniej "karierze" dojdzie do czegoś podobnego i będę zmuszony wycofać zespół w trakcie rozgrywek.
_________________

 
 
Widewolf 


Wychowanek klubu: Falubaz Zielona Góra
Debiut w lidze: 04
Wiek: 32
Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 999
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2018-03-09, 17:54   

R.I.P [*]
_________________

 
 
Cece


Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 438
Skąd: Świebodzin
Wysłany: 2018-03-09, 19:02   

Beza długo szukać nie musi 8)
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-03-12, 22:49   

Odjechaliscie 3 kolejki i w każdej miałeś 8 zawodników. Obrazasz się bo nie przyszli ci na mppk i wycofujesz drużynę? Nie licz na poblazliwosc..
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
ppysio 


Wychowanek klubu: Hungry Hippos
Debiut w lidze: 05
Wiek: 27
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 450
Skąd: Opole
Wysłany: 2018-03-13, 10:02   

Nie widziałem tego wątku wcześniej, myślę że jako lider tej cudownej drużyny, prowadzonej przez cudownego trenera którego wiarygodność jest równa jego końcu kariery po turnieju pożegnalnym z nagrodami dwa sezony temu, mogę się wypowiedzieć jak to było z innej perspektywy.

MPPK - to ja pierwszy informowałem drużynę o zawodach i o tym że chciałbym żeby inni pojechali (w domyśle młodzież), jednak nie miałem całkowicie w dupie, byłem przekonany że skład będzie no jednak pozostali się wypieli, nie będę pisał kto, ale karanie innych za lekceważącą postawę pozostałych członków jest bezsensu.

Serwer - Szmitek był jedynym serwerowym na mecze, to prawda. Jednak to że nikt oprócz Bezy się nie zainteresował tematem to kolejna bzdura, bo ja i parę osób próbowało, jednak z różnych przyczyn technicznych nie udało nam się przeskoczyć tematu, też nie wszyscy są właścicielami swoich "internetów". Dodam, że znam przypadki drużyn bez serwera, które jakoś jechały normalnie, nawet po aferze w FC Albatros udało nam się wtedy dojechać sezon dzięki uprzejmości pozostałych osób ratujących serwerem. Jak widać można, ale łatwiej strzelić focha.

Uważam tą decyzję za kolejny emocjonalny wybryk Szmitka i nie powinna być ona brana na poważnie.
_________________
3 miejsce w IMP 30
4 miejsce w GP 19
DMP z TSCR w sezonie 18
Srebro MPPK w sezonie 20
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-03-13, 10:38   

Nie no jako trener wycofał drużynę z rozgrywek więc tak przyjmujemy. Decyzja dziś
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Andrzej 


Wychowanek klubu: www.yl.cba.pl
Debiut w lidze: 08
Wiek: 39
Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 196
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2018-03-13, 11:33   

Szmitek gorączkę się zbija paracetamolem, a nie jebaniem fochów na forum :D Nic się nie zmieniłeś od 10 lat :D
_________________

 
 
Wyborowy30 


Wiek: 25
Dołączył: 12 Cze 2014
Posty: 147
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2018-03-13, 14:21   

Bez serwera też da się funkcjonować :x Fast Clutches od 2 sezonów nie ma serwera, ale zawsze można się dogadać z rywalem i jakoś da rade odjechać wszystkie mecze 8)
_________________
14' - Schemat Ideowy Gwoździa - 0,000 ŚR/B (nkl)
15' - Wicked Brothers - 0,895 ŚR/B (nkl)
16' - Crazy Motors - 1,167 ŚR/B
17' - Stalowe Lwy (C) - 1,636 ŚR/B
18' - Stalowe Lwy (C) - 1,630 ŚR/B
19' - Stalowy Lwy (C) - 1,389 ŚR/B
20' - Stalowe Lwy (C) / Żużlowe Pyrty (C) - 1,700 ŚR/B
21' - Stalowe Lwy (C) / Fast Clutches (C)
22’ - Stalowe Lwy (C) / Fast Clutches (C)
 
 
Szmitek 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 02
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1317
Skąd: Opole
Wysłany: 2018-03-14, 05:18   

Możecie Panowie wieszać psy, naśmiewać się, ale nie wiecie jak to wyglądało od środka, a nie mam zamiaru z nikim wdawać się tutaj w polemikę, bo żeby uchylić chociaż rąbka tajemnicy to potrzebna byłaby opinia Jacka, Koziego, Ambera i paru innych. Był skład, nie zaprzeczę Boom. Była komunikacja z Tobą, czy z Kozim, że potrzebuje czasu żeby poukładać sprawy związane z przeprowadzką. Kozi dał mi dla MP okienko i dlatego też byliśmy do tyłu z kalendarzem. Kozi już znacznie wcześniej wiedział, że nosze się z zamiarem wycofania MP, zresztą tak jak Olly więc wątpię by ta informacja do rady nie dotarła. Było to znacznie przed MPPK. Na kilku formach pisałem o jakąkolwiek pomoc. Także na forum STS'a i gdyby nie to że mam w miarę dobre kontakty z Jackiem, to odbiłbym się od przysłowiowych drzwi, bo pomocy znikąd.

Drogi Andrzeju wiem, czym się zbija gorączkę i jak należy się leczyć, ale dziękuję za twoją troskę. Nie było cię w MP, nie widziałeś co się działo od środka, więc proszę Cie nie bądź dziecinny i nie komentuj. Rozumiem, że moim już byli podopieczni są rozczarowani, bo mi też jest przykro, że do tego doszło. Z tego sezonu zapamiętam 4 momenty:
1) kompletowanie składu
2) wypowiedź jednej z osób gdy starałem się wszystko poukładać po przeprowadzce "Jesteś jedynym w MP ogarnietym kolesiem"
3) jasną deklaracje tej samej osoby "Szmitek jesli kiedykolwiek jeszcze bedziesz chciał zalozyc klub to pisz z mila checia bede u ciebie jezdził"
4) nałożoną przez rade karę.

kto się tak przychylnie o mnie wypowiadał? Szukajcie sobie sami. Mogę Ci tylko boom przypomnieć, że w Kolejarzu Opole będąc trenerem objechałem cały sezon w 5 zawodników i gdyby się dało, to bym takiej decyzji nie podjął.

Dziękuje za uwagę.
_________________

 
 
Jampa 


Debiut w lidze: 12
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 04 Sie 2012
Posty: 546
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2018-03-14, 07:11   

Tylko w tym momencie trener ( Ty ) piszesz jedno a zawodnicy piszą drugie a więc kto tutaj ma rację? :crazy: Myślę, że zbyt pochopnie podjąłeś decyzję no i tyle w temacie. Pozdro! :D
_________________
12' 13'-RH
14'-SLT
15'-GR
16' 17' 18'-DFB
19'-FZG
20'-SR
21' 22'-KA
23'-TXT
24' 25' 26'-KA
27' 28' 29' 30'-SLT
31' 32'-WFT
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-03-14, 16:59   

A do czego jest Twój post oprócz tego, że polechtales swoje ego? Post ppysia pokazuje jak to wlasnie wygladalo od srodka ;)
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Widewolf 


Wychowanek klubu: Falubaz Zielona Góra
Debiut w lidze: 04
Wiek: 32
Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 999
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2018-03-14, 17:06   

_________________

 
 
Matthew 


Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 130
Skąd: Leszno
Wysłany: 2018-03-14, 20:17   

Dobra, ale ja dalej nie wiem dlaczego się wycofaliśmy :devil: wygląda to tak że najpierw została podjęta decyzja a potem dorabiane są do niej przyczyny. Do MPPK zgłosiły się dwie osoby, jednej coś wypadło, nie dała znać innym i stąd niepełny skład. Brak serwera to żadne wytłumaczenie, bo historia pokazuje że można spokojnie się dogadać w tej sprawie z drużyną przeciwną i odjechać mecz. Ludzie chętni do gry byli więc skład nie stanowił problemu, a bywały już kiedyś drużyny co w 5 a nawet w 4 zawodników kończyły sezon. A co ma przeprowadzka wspólnego z wycofaniem MP? Nie mam pojęcia. Decyzja o wycofaniu to był fakt dokonany, nie było wcześniej w tym temacie żadnej dyskusji i zaskoczyła ona wszystkich.
_________________
'10: Black Panthers Squad (III liga)
'11: Black Panthers Squad (II liga)
'12: Black Panthers Squad (I liga)
'13: Black Panthers Squad (I liga)
'14: Polska Husaria (I liga)
'15: Black Panthers Squad (II liga)
'16: Black Panthers Squad (I liga)
'17: Young Lions (I liga)
'18: Young Lions (eliga)
'19: Young Lions (eliga)
'20: Young Lions (eliga)
 
 
Cece


Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 438
Skąd: Świebodzin
Wysłany: 2018-03-14, 21:29   

Szmitek jesteś jednym z największych krętaczy jakich tu widziałem. Wnioskuję to po tym jak mocno różni się Twoja opinia od wszystkich pozostałych (w tym zawodników MP). Nie pisz już lepiej nic więcej w tej kwestii i się zastanów jak negatywnie wpłynąłeś swoim zachowaniem na naszą gierkę. Pozdro
 
 
HeGe 


Wychowanek klubu: Straw Hats II
Debiut w lidze: 12
Wiek: 28
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 108
Skąd: Leszno
Wysłany: 2018-03-15, 16:04   

A ja tutaj obronię może kolegę choć pewnie za chwilę polecą po mnie też pewnie hejty. Może po fakcie zauważyłem ten post jednakże chciałbym zwrócić uwagę, że mimo Szmitek nazwany jest przez niektórych krętaczem itd drużynie MP od x sezonów podwinęła się noga i to dosłownie na "fest", że tak powiem. Napewno było inne rozwiązanie , nie przemyślenie tego bądź inny powód, ale gośćiu naprawdę i to dzięki YL i MP wychował wielu grajków bądź chociaż w pewnym stopniu pokazał im STS'a od środka, że nie zasługuje na takie pisanie.
Tak jak pisałem - pochopnie może napisał o tym zawieszeniu drużyny, mógł przekazać stery - no dobra nie wyszło, jednak patrząc z drugiej strony - Czy rada dopilnowała, bądź dołożyła starań by pomóc chłopakom bo w przypadku internetu prócz Jack'a z TXT nikt inny się nie zainteresował. Czy prócz tego "newsa" na FB o pomocy dla MP coś więcej zdziałała ?
Najgorszy jest zawsze trener w drużynie - to fakt , jednak zawodnicy też maja swoje za uszami i nie są święci.
( tak zapraszam do hejtowania bo internet ma dużą moc i tylko na tyle ludzi stać )
_________________

 
 
Matju 

Wychowanek klubu: FC Albatros
Debiut w lidze: 20
Wiek: 26
Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 110
Skąd: Lublin
Wysłany: 2018-03-15, 16:28   

Co do braku serwa w drużynie, sporo razy dostawałem pytanie czy posędziuję mecz, a czasem nawet czy postawie na trening i kluby żyją :) .
_________________
Liga Oficjalna:
20'-21'-FC Albatros
22'-Top Smokers Club Reprezentant
23`-Kaskaderzy Apokalipsy
Liga Miast:
20'-23'-Motor Lublin

Oferty GG 31404741/slack/forum
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna