Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Boom
2018-01-09, 18:14
Odwołanie od werdyktu protestu nr 8/s21
Autor Wiadomość
WrobelKSUL 

Wychowanek klubu: Polska Husaria
Debiut w lidze: 13
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 893
Skąd: Leszno
Wysłany: 2018-01-09, 17:13   Odwołanie od werdyktu protestu nr 8/s21

Odwołanie od decyzji nr 8/s21
1. Nick składającego: WróbelKSUL
2. Dotyczy zawodów: Finał Grand Prix Challenge.
3. Nastąpiło naruszenie artykułów: art. 35 pkt. 1 oraz art. 37 pkt. 1
4. Stan faktyczny:
Składam odwołanie od decyzji nr 8/s21 ze względu na mało profesjonalne podejście do sprawy komisji ds. protestów i jednocześnie wnoszę o ROZPATRZENIE ODWOŁANIA PRZEZ RADĘ NA MOJĄ KORZYŚĆ I WPISANIE MNIE NA LISTĘ ZAWODNIKÓW FINAŁU GRAND PRIX CHALLENGE POD NUMER 8!
Swoje stanowisko uzasadniam tym, że komisja ds. protestów nie wywiązała się z powierzonego im zadania, tj. nie wydała decyzji w wiążącym ich terminie! Nadto, biorąc pod uwagę prostotę sprawy, nie mogła ona wypełniać znamion wskazanych w art. 35 pkt. 2, zd. 2, a nawet jeśli by takowe wypełniała, co jest tylko subiektywną oceną "garstki" ludzi, to i tak komisja nie wywiązała się z terminu zawitego 10 dni od wniesienia protestu.

Odwołując się wskazuję na art. 37 pkt. 1, ze względu na to, że w regulaminie NIE JEST NIGDZIE OKREŚLONE, ŻE ZAWODNIK NIE BĘDĄCY FORMALNIE NA LIŚCIE STARTOWEJ, NIE MOŻE BRAĆ UDZIAŁU W ZAWODACH. Taki stan rzeczy jest tylko personalnym wymysłem osoby odpowiedzialnej za organizację cyklu Grand Prix. Art. 37 odwołuje nas do rzeczy z prawdziwego światka żużlowego, w którym naturalne jest uprawnienie "nieuprawnionych" zawodników do startu w zawodach w przypadku braku żużlowców z głównej listy startowej. Jak wspomniałem w proteście świetnym tego przykładem jest uprawnienie Jensena czy Milika do startu w NAJBARDZIEJ ELITARNYM CYKLU żużlowym na świecie. Co więcej takowe uprawnienie spotykane jest powszechnie poprzez wręczanie "dzikich kart" żużlowcom do startu w zawodach eliminacyjnych pod nieobecność któregoś zawodnika spod numeru 1-16.
Zważyć należy nadto, że byłem również wpisany do programu na 1/4 eliminacji GPCH, co nawet w umyśle osoby odpowiedzialnej za Grand Prix powinno stawiać myśl, jakobym był w głębokich rezerwach. Dowód załączam: http://sts-pl.eu/stsprog/ind?id=1448 .
Nie będę powielać argumentacji z protestu. Zwracam jednak uwagę na to, że identyczne sytuacje miały miejsce w przeszłości STSa, a ja byłem zawodnikiem dopuszczonym do startu! Co więcej każdy zgromadzony na zawodach był pogodzony z tym, że awansowałem do finału tychże rozgrywek, nie stawiając sprzeciwu! A o sam awans nawet był rozegrany bieg dodatkowy, którego w zamyśle osoby odpowiedzialnej za cykl GP być nie powinno, bo i tak osoba przegrana z tego biegu powinna mieć miejsce zapewnione w cyklu za mnie (patrz program). W związku z tym całą wspólnota STSa była pogodzona z moim awansem do finału GPCH! Jeśli tworzymy regulaminy- TRZYMAJMY SIĘ ICH! Jeśli chcecie mnie wykopać z zawodów, pokażcie mi podstawę "prawną"!
W związku z powyższym wnoszę jak w petitum oraz wnoszę o zweryfikowanie osób, które opóźniały wydanie werdyktu oraz zastąpienie ich w komisji kimś innym lub udzielenie im nagany! Przez ich lenistwo nie miałem czasu na napisanie odwołania, jednocześnie szanując radę i chcąc jej dać czas na wydanie werdyktu odwoławczego!

#letspeedwaywin!
6>10
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna