Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Promocja gry

Czy byłbyś w stanie dać raz na miesiąc przez 3 miesiące 20 złotych?
Tak
77%
 77%  [ 21 ]
Nie
22%
 22%  [ 6 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-03-20, 20:24   

Dziś doszło 31 złotych. 11 od goryla43, 10 od Kaczego i 10 od Damixa. Daje to 430 złotych. Dzięki! :)
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-03-21, 20:57   

Dziś wpłacili: Pikej 20 złotych, Orti 5 złotych, Roro 10 złotych, Bucol 10 złotych, Skulek 10 złotych. Daje to łączną 485 złotych. Dzięki!
Do tego Massa zadeklarował do piątku wpłatę 50 złotych oraz Kozi 30 złotych, co daje 565 złotych. :D

Pomału można zamykać :)
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-03-22, 16:33   

tru dorzuca 100 złotych, więc mamy 665 złotych. To zamyka nam zbiórkę, dzięki wszystkim! :)
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-03-22, 16:39   

Lista osób, która wpłaciła (mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem):
- Marko,
- Skulek,
- Konrad Marszałek,
- Kaczy,
- Siopek123,
- WrobelKSUL,
- Luqq,
- Widewolf,
- Matju,
- ZieZie,
- Papa,
- Cece,
- Vodecka,
- Dadi,
- Ipaq,
- m4te0,
- Piotr Wikierski,
- Luigi,
- Lagutek,
- DziadekBandzol,
- Tuannika,
- Spiker,
- goryl43,
- Damix,
- Pikej,
- Orti,
- Roro,
- Bucol,
- tru,
- Szogun
- no i ja.

Dorzucić mają Massa i Kozi.

Dzięki wszystkim! :)
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
Ostatnio zmieniony przez Boom 2018-03-22, 19:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Widewolf 


Wychowanek klubu: Falubaz Zielona Góra
Debiut w lidze: 04
Wiek: 32
Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 999
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2018-03-22, 18:17   

Szoguna pominąłeś :P A on taki ładny motywujący wierszyk ułożył :D
_________________

 
 
HeGe 


Wychowanek klubu: Straw Hats II
Debiut w lidze: 12
Wiek: 28
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 108
Skąd: Leszno
Wysłany: 2018-03-29, 12:02   

A teraz z innej beczki :) Mamy takie coś jak tygodnik żużlowy. Fatygowal się ktoś żeby napisać do nich bo chyba większy zasięg będzie miał niż te nasze ulotki.
Pisałem do tych mamej z tygodnika i wycenili reklamę na 1/4 strony za 40 zł plus VAT za emisję więc cena jest przestępna jak na sprzedaż 5000+ w całej Polsce. :)
_________________

 
 
WrobelKSUL 

Wychowanek klubu: Polska Husaria
Debiut w lidze: 13
Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 893
Skąd: Leszno
Wysłany: 2018-03-29, 16:27   

Reklama w tygodniku żużlowym jak najbardziej na plus ;) . Polać mu.
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-03-29, 16:31   

Jeżeli rzeczywiscie jest tak tanio, to obadam sprawę. Napisałem już do HeGe na slacku
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2018-03-29, 20:25   

A tygodnik żużlowy po co? Przecież tego oprócz starych dziadków, którzy nie wiedzą co to internet już nikt nie czyta...
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
HeGe 


Wychowanek klubu: Straw Hats II
Debiut w lidze: 12
Wiek: 28
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 108
Skąd: Leszno
Wysłany: 2018-03-29, 20:57   

Ok nie było tematu zostańmy przy VHS ulotkach :)
_________________

 
 
Cece


Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 438
Skąd: Świebodzin
Wysłany: 2018-03-29, 21:57   

To byś się Pikey zdziwił. Sam jeszcze niedawno czytywałem i paru moich znajomych :) Szału może byśmy tym nie zwojowali, ale w sumie 40 pln to nie jakaś astronomiczna kwota.
 
 
Kaczy 


Wychowanek klubu: HO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 28
Dołączyła: 14 Gru 2008
Posty: 1376
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2018-03-30, 11:20   

Jeszcze tak spytam, ulotki mają być rozdawane pod stadionem czy już na stadionie? Nie wiem, czy jakaś zgoda klubu nie jest potrzebna, żeby tak swobodnie sobie stać i rozdawać - dokładnie nie wiem, ale lepiej się w tym temacie upewnić, żeby nie było niepotrzebnych sytuacji.
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-03-30, 12:42   

Mysle ze jak bedziemy stali przed stadionem przy bramach wejsciowych to nic sie nikomu nie stanie :)
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-04-05, 18:08   

Aktualizacja po dotarciu ulotek.
Mieliśmy 685 złotych (Kozi dorzucił 20 więcej). Na ulotki poszło 605 złotych. Zostało 80. Część z tych pieniędzy przeznaczę na transport pewnie :)
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Ipaq 


Wiek: 28
Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 700
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2018-04-05, 19:58   

Boom napisał/a
Aktualizacja po dotarciu ulotek.
Mieliśmy 685 złotych (Kozi dorzucił 20 więcej). Na ulotki poszło 605 złotych. Zostało 80. Część z tych pieniędzy przeznaczę na transport pewnie :)


Przeznacz, przeznacz kasę na wysyłkę ulotek do danych miast, bo się zdziwisz jak Ci babka powie ile musisz zapłacić... :D Wiem z doświadczenia, że to nie takie grosze, jak się liczy w ciemno. Jeśli chodzi o ilość x wysyłek + każdej waga to trochę Cię wyniesie. :mrgreen:
_________________
KAMOON !
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-04-05, 20:05   

wiem wiem, już patrzyłem, że będę musiał dołożyć :D
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2984
Skąd: Leszno
Wysłany: 2018-04-05, 22:07   

Niekoniecznie Boom musisz dokładać ;) Mogę Ci na lewo podesłać etykiety na paczkomaty z roboty gdzie mam umowę z Inpostem i płacę damski chuj ale by Ci co odbierają musieli podać numery telefonów i adres paczkomatu w swoim mieście. Z taką etykietą Ty byś mógł za darmo włożyć u siebie w paczkomacie ale też byś mi musiał podać ulicę na który przygotować :) powiedzmy, że bym takie wysyłki sfinalizował z własnej kieszeni.

Natomiast nie wiem kto w Lesznie się tym zajmie ale ja odpadam bo za tydzień jadę na kawalerski na cały weekend w góry i do Czech, potem mam 2 wesela w 2 weekendy i na 1 żużel w tym roku pójdę chyba w czerwcu więc odpadam u nas.
_________________

 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-04-06, 18:18   

Dzięki Vodzia, ale może lepiej tak nie ryzykujmy, nie róbmy w chuja, żeby nie było przypału :d
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2984
Skąd: Leszno
Wysłany: 2018-04-06, 21:23   

Mam umowę i płacę za każdą wysyłkę tak samo więc izi. Nikt mi nie sprawdzi po numerze telefonu co i gdzie wysylam. Zresztą puszczam tak etykiety do klientow tez na zwrot paczki jak nie umieja sami ogarnac darmowego zwrotu. To od Ciebie zalezy. Ja prowadzę firmę, ze sprzedażą wysyłkową i mogę pomóc bo to nie kłopot wysłać parę paczek. Poczta Ci skasuje trochę, a tu jedyny szkopuł wjechac pod paczkomat zeskanować etykietę i zeby druga osoba odebrala po smsie. Chyba nie jesteśmy tak zacofani, zeby nie ogarnac w duzych miasatch paczkomatu :P zgadamy się jutro na ts najwyzej na chwilę i obgadamy. ;)
_________________

 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-04-16, 13:23   

Na 7 przesyłek poszło 88,20 (12,60) za jedna. Fundusz wyczerpany :P
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Ipaq 


Wiek: 28
Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 700
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2019-03-09, 18:09   

PROMOCJA s24


Okej, odświeżam temat, który pewnie będzie wałkowany przez wiele najbliższych sezonów. Mamy kilka pomysłów do promocji, ale to nie wszystko. Jak wszyscy wiecie, promocje są długoterminowymi procesami, a o wszystko trzeba dbać i cały czas kontrolować. Musimy być cierpliwi w tym temacie.

1. Ulotki - uważam, że temat musi wrócić. Już nie wnikam, czy to był dobry czy zły pomysł, nieważne. Wiem, że wiele osób, które dostało ulotki od Booma, ma jeszcze w domu ich nadmiar. Zostały one wyprodukowane z naszej zrzutki, z naszych pieniędzy i myślę, że nic nie stracimy jak przeprowadzimy akcję rozdawania ulotek raz jeszcze (przed/ w trakcie/ po meczach żużlowych). Teraz jest idealny czas i okazja, aby to ustalić tuż przed startem sezonu.

Stąd pytanie do Was - kto ma jeszcze ulotki i ile mniej/ więcej? Przyznawać się bez bicia i zrobimy od nowa jakieś listy, kto w jakim mieście przeprowadzi. Możecie też przypomnieć w komentarzu, kto i gdzie już coś rozdawał i jaki był odbiór u ludzi dostających ulotkę.

2. Autoserwery - póki co jesteśmy zablokowani i tak naprawdę w tej chwili mamy antypromocję, poprzez brak autoserwerów, ponieważ ktoś kto świeżo pobrał grę i nie wie co robić, to nie ma z kim grać... Walczymy z tym, aby autoserwery wróciły na listy. Myślę, że to kwestia czasu.

3. Wypromowanie w jakiś sposób IMPJ, aby turniej nie zniknął z kalendarza. Już w poprzednim sezonie nie było nawet finału, więc o to musimy szczególnie zadbać.

4. I nowa inicjatywa, która jest prowadzona na naszym FP to 20 pytań do naszych userów - jest formą rozrywki dla wszystkich aktywnych, ale również jest tam jedna bardzo ważna funkcja, docelowo prowadzi do nawiązania kontaktów z graczami, którzy już nie grają, a zachęcali nas kiedy my zaczynaliśmy. Kilka pytań dotyczy stricte właśnie starych graczy, których wymieniają zawodnicy biorący udział w zabawie. Dzięki nawiązaniu z nimi ponownego kontaktu, celem jest nakłonienie do powrotu do gry.
Łatwo można zauważyć, że od kilku sezonów wróciło wielu dawnych graczy, a to na pewno działa na naszą korzyść i oby jak najwięcej takich powrotów.

5. II odświeżona inicjatywa to kanał na YouTube, o który ostatnio dba Zaba z Szogunem, aby klikać wyświetlenia i oglądać relację w pełnym wymiarze czasowym oraz klikać "lubię to". Nasza aktywność na kanale YT jest ważna, aby zbudować sobie jakąś pozycję. Co ważne - przekazujcie sobie, jeden przez drugiego, aby wyświetleń i polubień było możliwie jak najwięcej.

6. Czekamy na Wasze, nowe propozycje jakichkolwiek promocji. Zapraszamy Was do dyskusji, proponowania inicjatyw ale z pomysłem. Wymagamy jedynie jakiegoś zarysu na to wszystko, w jaki sposób przeprowadzić daną akcję. Przyjmujemy też konstruktywną krytykę, jeśli coś jest nie tak, co można poprawić, aby było lepsze i skuteczniejsze. ;)
_________________
KAMOON !
 
 
BascoGKS 

Wiek: 30
Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 240
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-03-10, 05:13   

Moim zdaniem problemem nie jest znalezienie nowych graczy, tylko utrzymanie ich przy grze. Sami wiemy jak to było na początku, trzeba być cierpliwym i trenować aby móc jeździć na dobrym poziomie. Nie każdy tą cierpliwość posiada, na przykładzie mojego brata mogę powiedzieć, udało mi się go wciągnąć w gierkę, pojeździliśmy kilka sparingów i się zniechęcił bo przywoził same zera. W lidze jest tak, że jeżdżą najlepsi, i jeśli jakiś nowy gracz znajdzie sobie klub, to będzie tylko i wyłącznie załataj dziurą w zespole. Przyjdzie raz, drugi i trzeci już nie przyjdzie, bo co to za frajda przychodzić na mecze i nie jeździć? Wasza reforma LM jest niestety tragiczna, bo jeden zawodnik jedzie 8 biegów a drugi nowicjusz 1-3 biegi. Program też do dupy. Niestety już po 1 kolejce widać, że to wielki niewypał.

Chciałbym zwrócić uwagę na tory, z tego co się orientuje to od wielu sezonów tory się nie zmieniają, może dodajecie kilka nowych torków czasem, ale większość "oldschoolowych" graczy ma 90% torów tak zbocone, że nowi nie mają podjazdu i nie będą mieli nawet po 10 sezonach swojej przygody z STSem. Dajcie im szanse, odświeżcie moda i tory całkowicie, nie mówię o grafice ale np. nowe ścieżki można położyć, żeby każdy od nowa się ich uczył.

Proponuję założyć ligę juniorską, najlepiej na programie 4 vs 4, aby nowi się objeżdżali. Żeby taka liga powstała, do tematu trzeba podejść profesjonalnie. Na forum musi być jakiś wątek dla nowych, coś w stylu jak rozpocząć swoją karierę z STSem, aby ich do tej gry przyciągnąć i żeby skumali o co chodzi. Można również pomyśleć nad nagrodami dla tych nowicjuszy, żeby mieli motywację do nauki.

Można wprowadzić jakiś przepis, że zupełnie nowy gracz musi przejechać sezon w lidze juniorskiej, aby móc podpisać kontrakt w lidze oficjalnej. Dzięki temu liga juniorska powinna jakoś funkcjonować. Dla mnie nie ma sensu aby taki nowy gracz występował od razu w ofi, i choćby na przykładzie TBR, nie zdobywał żadnych punktów. Chłopaki zaraz się zniechęcą od tych bęcków, i po co to komu? Dobrze byłoby wprowadzić tego typu proces licencyjny.

Można też "zlecić" każdemu trenerowi klubu, aby się postarał i znalazł 2 nowych graczy. Ot taki cel, do końca sezonu 24.

Kolejną opcją jest już wcześniej sugerowana przeze mnie zmiana programu zawodów, na ten z żużla rzeczywistego, czyli z juniorami w składzie pod numerami 6/7 i 14/15. Wówczas każdy taki nowy gracz miałby zapewnione 3 starty w meczu. Uprzedzając Wasze pytania, że nie ma tylu juniorów, odpowiadam - aktywnych juniorów jest pełno, w samym TBR cała ekipa, do tego kilku chociażby w MRT2 itp. itd. Dla mnie tylko i wyłącznie pozytywy - dodatkowy smaczek dla trenerów, aby uchwycić dobrego juniora na rynku transferowym; w końcu odświeżenie programu zawodów i odejście od epoki kamienia z 3 nominowanymi biegami oraz szansa dla nowych graczy na pewną jazdę w lidze i szlifowanie swoich umiejętności. Następny pozytyw to balans sił drużyn i brak "dream teamów". Jeżeli rozłożymy juniorów na wszystkie teamy, to siłą rzeczy obie ligi będą bardziej wyrównane. Dlaczego nie spróbować? Zrobić specjalną listę juniorów i gwarantuje Wam, że jest ich przynajmniej 30stu aktywnych, kolejni, nowi gracze również mogą dojść... każdy klub kontraktuje 3-4 i z pewnością nie będzie miał problemu z frekwencją juniorów na meczach. Tutaj jednak ważniejsze jest podejście trenerów klubu i motywowanie nowych graczy, niż samych juniorów.

Koniecznie trzeba zrobić filmik - poradnik, jak przebiega mecz STSowy. Niestety na dzień dzisiejszy mecze w 1 lidze są prowadzone w FATALNEJ atmosferze i długo ponad godzinę, ponieważ doświadczeni gracze oczywiście chcą płynności, a nowi gracze nie znają zasad i nie wiedzą o co chodzi. Później to tylko zostaje wyzywanie się nawzajem, bo nerwy puszczają i tym, i tym.

Wiem, że czasem ciężko z czasem, ale fajnie by było przeprowadzać transmisje LIVE z najciekawszego meczu Ekstraligowego, w każdej kolejce. Boom to fajnie ogarnia i miło się to ogląda.

Zareklamować gierę można też na facebooku, czyli rozgłos posta - reklama za jakieś niewielkie pieniążki, zasięg takiej reklamy jest spory, nasz post pojawia się wtedy ludziom na tablicy, którzy nie mają zalajkowanej strony sts-pl.eu na fb.

To co zaproponowałem to może spore zmiany, aczkolwiek kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2019-03-10, 20:28   

Jeżeli chodzi o ulotki to ja mam ich jeszcze w pizde :)
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Puszek 


Wiek: 36
Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 424
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2019-09-11, 22:46   

MECZ PROMUJĄCY, STS VS SHAX

Tor: Leszno
Data: 2019-09-11

Sędzia: Puszek

>> Program Zawodów <<
_________________

Ostatnio zmieniony przez Ipaq 2019-09-11, 22:48, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna