Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Promocja gry

Czy byłbyś w stanie dać raz na miesiąc przez 3 miesiące 20 złotych?
Tak
77%
 77%  [ 21 ]
Nie
22%
 22%  [ 6 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
stanior 

Debiut w lidze: 15
Wiek: 29
Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 183
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2017-09-16, 13:39   

Jakaś współpraca ze Sportowymi Faktami nie jest możliwa ? Nie ma co ukrywać że to oni mają najwięcej czytelników żużlowych w kraju.
_________________
15 - 16 Kaskaderzy Apokalipsy II
17 - 27 Włókniarz Forum Team
28 - 29 Top Smokers Club Repezentant
30 - ? Włókniarz Forum Team
 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2017-09-16, 13:53   

Jak rzucisz parę patyków na reklamę, to na pewno jest możliwa :D
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2017-09-16, 14:05   

Matizg napisał/a
Na ten moment tylko i wyłącznie twitch. YouTube się rozwija ale na ten moment nawet nie dorasta do pięt twitchowi. W tym momencie na twitch nie ma opóźnienia a samo partnerstwo jest bardzo łatwe do uzyskania.


Co Ty chłopie za farmazony wypisujesz! Na obecny moment to twitch jest na równi pochyłej, a pierwszy przykład z brzegu mogę Tobie podać zerwanie umowy z twitch.tv i przejście na platforme youtube gaming jednego z topowych streamerów ligi legend w Polsce.
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Widewolf 


Wychowanek klubu: Falubaz Zielona Góra
Debiut w lidze: 04
Wiek: 32
Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 999
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2017-09-16, 17:05   

Zamiast hajs w ulotki wydawać to czas zrobić jeden porządny filmik reklamowy w stylu wody Vytataus
https://www.youtube.com/watch?v=xsRByjmvBoU

Partnerskie FP wrzucają to na swoje tablice. Do tego gwałcimy Dudków i innych kolarzy by wrzucili to na swój FP. Internet niesie reklame STSa dalej i dalej bo jest głupia, ale z ciekawości pewnie X osób wbije zobaczyć co to za gra.
_________________

 
 
Matizg 


Wychowanek klubu: Mister Speedway
Debiut w lidze: 00
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1023
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2017-09-16, 20:12   

Pikey napisał/a
Matizg napisał/a
Na ten moment tylko i wyłącznie twitch. YouTube się rozwija ale na ten moment nawet nie dorasta do pięt twitchowi. W tym momencie na twitch nie ma opóźnienia a samo partnerstwo jest bardzo łatwe do uzyskania.


Co Ty chłopie za farmazony wypisujesz! Na obecny moment to twitch jest na równi pochyłej, a pierwszy przykład z brzegu mogę Tobie podać zerwanie umowy z twitch.tv i przejście na platforme youtube gaming jednego z topowych streamerów ligi legend w Polsce.


Wiadomo xD
 
 
Matju 

Wychowanek klubu: FC Albatros
Debiut w lidze: 20
Wiek: 26
Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 110
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-09-16, 21:17   

Jeśli chodzi o streamy tylko youtube :) , ja osobiscie nie wbijałem na twicha, hitboxa i inne(nie wiem czy są) wbiłem raz czy dwa na właśnie stream stsa (i to już grałem). Najlepiej youtube, dobre tagi i można się pojawić u kogoś na "głównej" kto ogląda dużo żużla. Oczywiście dobry film promocyjny, jak ktoś wyżej napisał dobry pdf i jazda po fanpage partnerów jak i znajomych żużlowców. Jeszcze raz proponuję (darmową!) film albo pdf na grupy kibiców na fb, tam może być dużo potencjalnych graczy.
_________________
Liga Oficjalna:
20'-21'-FC Albatros
22'-Top Smokers Club Reprezentant
23`-Kaskaderzy Apokalipsy
Liga Miast:
20'-23'-Motor Lublin

Oferty GG 31404741/slack/forum
 
 
Matthew 


Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 130
Skąd: Leszno
Wysłany: 2017-09-17, 13:24   

A czy rozmawiał ktoś z adminami grupy "Polish Speedway" na fejsie? https://www.facebook.com/groups/623586881052281/

Ponad 16k członków to jest jakaś baza. Może by przypieli post reklamujący STS na grupie? Nic nie kosztuje a może dać wymierne efekty. A dużo nie trzeba. Jakieś dobro promo jak np. te Patrola: https://www.youtube.com/watch?v=m4u3zhylDuA
Hasło: "Chcesz spróbować swoich sił?" + 2 linki: do ligii oraz do moda.
_________________
'10: Black Panthers Squad (III liga)
'11: Black Panthers Squad (II liga)
'12: Black Panthers Squad (I liga)
'13: Black Panthers Squad (I liga)
'14: Polska Husaria (I liga)
'15: Black Panthers Squad (II liga)
'16: Black Panthers Squad (I liga)
'17: Young Lions (I liga)
'18: Young Lions (eliga)
'19: Young Lions (eliga)
'20: Young Lions (eliga)
 
 
m4te0 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 11
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 709
Skąd: Leszno
Wysłany: 2017-09-17, 22:42   

Za priorytet ustawiłbym stworzenie porządnego "CV" sts'a. Mam tu na myśli pdf, o którym ktoś wyżej wspominał i porządne promo z wykorzystaniem nagrań zawodników jeżdżących na żużlu. Pisanie i wrzucanie linków, filmików w necie nic nie kosztuje, a może przynieść jakiś efekt.
_________________
LO:
11-... Young Lions
LM:
12-... Unia Leszno
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2017-09-17, 22:50   

Panowie, ale wrzucaniem linków na fora może się zająć każdy. Sam jak się zarejestrowałem na speedwaystarze, jak tak gra startowała i nie było jeszcze partnerstwa to zrobiłem temat z linkami do gry. Podobnie na forum kibiców Apatora jak się nie mylę. Linki do strony, forum, FP, youtuba i jedziemy :)
Później się tematy odświeży nowym postem z nowym filmikiem promującym. Na chwilę obecną możecie wykorzystywać filmik ten co był puszczany przed meczami live. Do dzieła! :)
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2017-10-01, 14:16   

No, to na tyle w temacie promocji
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Spiker 


Wychowanek klubu: Broncos Squad
Debiut w lidze: 02
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-10-01, 14:59   

Jesteśmy zgubieni
_________________

 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2017-10-01, 16:33   

To było do przewidzenia :)
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-02-10, 11:28   

Podsumowanie 1 kampanii reklamowej na Facebooku.
Dziś planuję zakończyć reklamę tego posta: https://www.facebook.com/...864008933610733
Pierwotnie miała ona trwać do jutra, ale zakończę szybciej, żeby hajs przeszedł na następna reklamę, ale to zaraz.
W/w post wygenerował do tej pory 33 tysiące wyświetleń (do końca dnia przypuszczam, że dobije do +- 36) i kosztował nas 64 złote (do końca dnia pewnie koło 74). Czyli nasza kwota z 274 spada do 200. Wynik całkiem niezły uważam.

Drugi post chciałem reklamować dopiero na początku marca, ale wrzuciłem filmik promujący naszą grę i myślę, żeby od jutra zacząć kampanie z nim związaną też na tydzień. Link do posta: https://www.facebook.com/...68911966453763/
Tutaj prośba do was. Pierwszy post pisałem na szybko, może nie jest on zbyt udany, więc jak możecie i jak macie jakieś wskazówki co do drugiego posta do piszcie je tutaj. Pamiętajcie tylko, żeby post nie był nie wiadomo jak długi, bo kto to będzie czytał.
Planuję przeznaczyć 100 na ten post.
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2018-02-10, 12:37   

Poczytaj w necie jakieś poradniki odnośnie tego promowania na fejsie, bo z tego co ja pamiętam jak kiedyś chciałem wykupić to tam trzeba ostro pomyśleć i pokręcić żeby post okazał się skuteczny, w przeciwnym wypadku to są pieniądze w błoto.
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-02-10, 14:09   

No generalnie robie przez ten menadzer reklamy jak wszyscy gdzieś tam pisali. Mysle ze to najlepsza opcja + tagi. Kwestia teraz samego postu
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Widewolf 


Wychowanek klubu: Falubaz Zielona Góra
Debiut w lidze: 04
Wiek: 32
Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 999
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2018-02-11, 12:30   

Szczerze, to STS wygrywał tym, że połowa ludzi była z polecenia kogoś na podwórku, szkole, treningach itd. Sam zaczynałem po tym jak Bucol mi wspomniał, że gierka jest żużlowa i jest spoko. Miałem wtedy 16 lat i jeszcze gry nie rozpierdalały tak jak dziś. Teraz żeby taki 16 latek się zainteresował gierką 2D to musi być zapalonym kibicem żużla. Druga sprawa, STS jest trudny i pewnie połowa się zniechęci do niego po kilku kółkach. Czas pomyśleć nad czymś w stylu ligi amatorów, ale nikt się tego nie podejmie bo czas na ustalanie meczy i ogarnianie ludzi nowych to będzie koszmar. Trzeba było trzymać ten hajs na spotkanie byśmy się najebali bo i tak nic lepszego nie pozostanie.
_________________

 
 
Cece


Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 438
Skąd: Świebodzin
Wysłany: 2018-02-11, 15:20   

@Widwolf - nie sposób się z Tobą nie zgodzić, jednak z drugiej strony warto przeprowadzić chociaż próbę ratowania naszej gierki. Jak widać pierwszy post + post na zuzelend.com nie dały efektu, bo w tym okresie nie zarejestrował się ani jeden nowy użytkownik. Jeśli w ciągu tego sezonu żadne nasze próby nie przyniosą pożądanego efektu, to zwyczajnie będzie się trzeba pogodzić, że koniec jest bliski. Jednak póki jest szansa, to trzeba spróbować. A co do zapraszania kolegów, to dalej powinniśmy to robić! Ostatnio Kapi wprowadził kilku chłopaków z Gniezna. Może w innych miastach też macie ziomeczków wkręconych w speedway? Zapraszajcie ich do gry! :)

Co do samego postu, to może warto byłoby dać coś w stylu "Marzy Ci się kariera żużlowca? Spróbuj swoich sił w Speedway Turbo Sliders, sprawdź jak panujesz nad motorem i które tory nie są Ci obce. Rywalizuj o skład, zdobądź Mistrzostwo Polski ze swoją ulubioną drużyną! Podejmiesz wyzwanie? Dołącz do nas: sts-pl.eu"

Nie wiem czy takie coś byłoby git, aczkolwiek widzę, że nikt inny nie wrzucił pomysłów, więc może się przyda. :) Może jeszcze jakieś info, że gra jest kompletnie za darmo?
Ostatnio zmieniony przez Cece 2018-02-11, 15:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Widewolf 


Wychowanek klubu: Falubaz Zielona Góra
Debiut w lidze: 04
Wiek: 32
Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 999
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2018-02-11, 15:38   

Wiecie, najlepszą opcją byłoby odkupienie licencji STSa i tworzenie nowych rzeczy, rozwijanie go, poprawienie grywalności itd.No ale na to to już miliony monet. Ciekawy ile by chciał hajsu za przekazanie STSa w ręce kogoś kto by się zajął tą grą na dobre.
_________________

 
 
stanior 

Debiut w lidze: 15
Wiek: 29
Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 183
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2018-02-11, 17:17   

Ile osób się zarejestrowało podczas tej promocji ?
_________________
15 - 16 Kaskaderzy Apokalipsy II
17 - 27 Włókniarz Forum Team
28 - 29 Top Smokers Club Repezentant
30 - ? Włókniarz Forum Team
 
 
Cece


Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 438
Skąd: Świebodzin
Wysłany: 2018-02-11, 18:05   

stanior napisał/a
Ile osób się zarejestrowało podczas tej promocji ?

Napisałem wyżej. Zero.
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-02-11, 19:32   

Zostało 30 ziko z poprzedniej promocji więc dałem na 3 dni za te 30 ziko promocję tego filmiku. Trzeba się zastanowić co dalej. Zostało 174 ziko. Ja bym uparcie szedł w te ulotki na inauguracje ligi i rozdawanie pod stadionem.
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Widewolf 


Wychowanek klubu: Falubaz Zielona Góra
Debiut w lidze: 04
Wiek: 32
Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 999
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2018-02-11, 22:39   

Przelej mi te 174zł, zrobię filmik w stylu Gracjana Roztockiego, śpiewając: STS STS STS fajny jest, Speedway Speedway Turbo Sliders fajna gra fajna gra, kto w nią nie gra to faja to faja.
_________________

 
 
Karol 

Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 9
Skąd: Ostrów
Wysłany: 2018-02-12, 20:00   

Najlepszą promocją tej gry jest to, że włączając listę serwerów nigdy nikt nie gra. Nawet jeśli nowa osoba ściągnie grę i będzie chciała grać to nie ma z kim, a jeśli już trafi się serwer to nikt nie pozwoli zostać nowej osobie, bo jest nowa. I tak kończy się nierozpoczęta kariera nowego gracza.
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-02-12, 22:02   

To jest akurat stała śpiewka.. fakt, że serwerów jest mniej, ale to przez to, że graczy jest mniej. Gdy ja zaczynałem to też kleiłem bany, bo byłem świeżakiem. Tylko, że wtedy większość z nas była szczylami i tych serwerów było więcej, ale na to rady nie ma..
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
siopek123 


Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 11
Wiek: 26
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 416
Skąd: Piła
Wysłany: 2018-02-13, 17:00   

Ja osobiście byłbym za nowym filmikiem promującym grę. Co musiało by się znaleźć na takim filmie? Przede wszystkim żużlowcy, którzy polecali by tą grę. Nie chce mi się wierzyć, że nikt kto gra w STSa nie zna chociażby jednego zawodnika. Sam pamiętam, że kiedyś w STSa grało kilku ówczesnych żużlowców. Może to właśnie ich warto poprosić o kilka słów do kamery. Myślę, że to mogłoby zainteresować nowych graczy.
Druga sprawa. Dużo ludzi gra teraz w Speedway Challange Liga Online. Gra podobna do STSa tyle, że jest na telefon. Sądzę, że można by było w jakimś sensie nawiązać z nimi współpracę.
_________________
M@CI@$
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna