Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Mod na sezon 19

Jaką wersja Turbo Sliders ma być w lidze?
Turbo Sliders 2.6.0
59%
 59%  [ 26 ]
Turbo Sliders 2.5.3
40%
 40%  [ 18 ]
Głosowań: 44
Wszystkich Głosów: 44

Autor Wiadomość
Bullet 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 585
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-09-03, 16:50   Mod na sezon 19

Mod można pobrać z downloadu na stronie głównej - http://www.stspl.eu/download/

Co się zmieniło:
- Wersja Turbo Sliders 2.6.0
- Nowe grafiki menu (wykonane przez HeGe)
- Nowe/zmienione tory Sartalas, HeGe i Bullet:
* Lublin (tor z poprzedniego sezonu z LM wykonany przez Kesleja)
* Warszawa
* Motoarena/ToruńLM (poprawka - Zaba)
* TarnówLM (na prośbę trenera)
* oraz usunięte zostały tory miast, które się nie zgłosiły w tym sezonie.
- Motorki (Zaba)
Ostatnio zmieniony przez Bullet 2016-09-18, 08:05, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Zaba 

Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 615
Skąd: Toruń
Wysłany: 2016-09-03, 17:42   

Dlaczego motory nie zostały zmodyfikowane? Znowu będzie jazda tylko na dwóch, a pozostałe będą bezużyteczne. Nie bardzo rozumiem jaki to ma sens. Zamiast próbować ulepszać tory na które raczej mało kto narzekał (bo serio nie wiem czym się kierowano wybierając akurat te) to trzeba było spróbować pogrzebać coś z motorami tym bardziej, że dostaliście propozycję jak to by mogło wyglądać.

No ale w sumie jeszcze nic straconego, bo tego moda raczej nie ma sensu ściągać z uwagi na to, że Motoarena nie została ujednolicona z wersją Torunialm, którą wysłałem Ci na pw Bullet, więc i tak trzeba będzie robić nowe wstawki.
 
 
ppysio 


Wychowanek klubu: Hungry Hippos
Debiut w lidze: 05
Wiek: 27
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 450
Skąd: Opole
Wysłany: 2016-09-03, 17:59   

Zmiana ścieżek na Czewie mnie cieszy bo na tamtych to była porażka. Tylko nie wiem który mądry wyrzucił starą Warszawę dając w jej miejsce basen narodowy, który mimo ładnej grafiki, grywalnie leży, jakieś inne ścieżki trzeba zrobić. Może wzorem Torunia i Motoareny zrobić Warszawę i Narodowy oddzielnie?
_________________
3 miejsce w IMP 30
4 miejsce w GP 19
DMP z TSCR w sezonie 18
Srebro MPPK w sezonie 20
 
 
Ageroth 


Wychowanek klubu: Speedway Manager Team
Debiut w lidze: 13
Wiek: 27
Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 350
Skąd: Łomża
Wysłany: 2016-09-03, 18:19   

Że tak zapytam kto z jednego z najlepszych torów jakim była Częstochowa zrobił jakiś syf z jakimiś 3 śmiesznymi ścieżkami przy kredzie i zapewne na kowala ? Nie za dużo jest już tych torów gdzie tylko kowal chodzi ?
_________________

 
 
stanior 

Debiut w lidze: 15
Wiek: 29
Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 183
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2016-09-03, 19:10   

Częstochowa [*]

 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-09-03, 19:19   

Panowie, szacunek za robotę ale musze przyznać że czewa jest ostro niefajna delikatnie mówiąc :D chyba, że nie potrafię trafić w ścieżki :D
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Peterovsky 


Wychowanek klubu: SMT
Debiut w lidze: 09
Wiek: 26
Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 533
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-09-03, 19:36   

Szkoda, że Warszawa została zmieniona. O ile się nie mylę ten tor jest w modzie przeszło od ponad 10 sezonów. Skoro mogą jednocześnie być tory Bydgoszcz i Polonia czy Toruń i Motoarena to tym bardziej nie widzę problemu, żeby istniała Warszawa i Narodowy.
 
 
Spiker 


Wychowanek klubu: Broncos Squad
Debiut w lidze: 02
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-09-03, 19:39   

Chłopaki, tak jak Kozi napisał, doceniam Wasz poświęcony czas na próbę urozmaicenia gry, ale poszedł on na marne, bo szczerze pisząc/mówiąc to co się stało Lublinem, Częstochową, Chorzowem i przede wszystkim, powtarzam, przede wszystkim z Wrocławiem to jest jedno wielkie nieporozumienie. Rzekłbym nawet, że to jakiś melodramat. Nawet Zielona Mila tak nie wyciska łez jak to, co się stało z tymi torami. Fajny pomysł z Warszawą, aczkolwiek tutaj też ścieżki są mocno do poprawy. Ponadto uważam, że powinien ten tor nazywać się "Narodowy", a starą Warszawę zostawić, bo ktoś tam lubił na tym grać. Póki jest troszeczkę czasu to czym prędzej przywrócić te cztery tory, a z "Narodowym" dojść jeszcze do ładu.

Dlaczego nie spytaliście się bardziej doświadczonych grajków, czy ktoś może pomóc? Zaba kilka razy się pytał jak wyglądają prace nad modem, na jakim są etapie itd. itd. Myślę, że spokojnie by pomógł. Ja tak samo w temacie o propozycjach co do moda wspomniałem, żeby ze zmianami torów bardzo ostrożnie podejść, a bardziej uderzyć w temat motorków.

Jak już napisałem, powrót tamtych torów, pokombinować z Narodowym, tak jak Zaba pisał - podmienić Motoarene na ToruńLM + ewentualnie jeszcze jakieś drobne pierdoły, jak komuś się coś przypomni.
_________________

 
 
Liban 


Wychowanek klubu: Ghost Riders
Debiut w lidze: 10
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 819
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-09-03, 19:47   

oplaca sie pobierac? czy czekac jeszcze?
_________________
10-13' GR (III- I liga)
14', 21' KA (I liga- e-liga)
15'-16, 19'-20', 22', 24'-25' TSCR (e-liga)
17'-18' DFB (e-liga)
23' FZG (e-liga)
26' TBR (I liga)
27'-?' FUKS (e-liga)

LM: Falubaz Zielona Góra

 
 
Radi 


Wiek: 38
Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 416
Skąd: Leszno
Wysłany: 2016-09-03, 20:05   

Czewa, Warszawa....!? :devil: :crazy:
_________________
Indywidualny Mistrz Polski '18
Jedyna Królowa Speedway'a Unia Leszno nasz KS!
 
 
Matthew 


Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 130
Skąd: Leszno
Wysłany: 2016-09-03, 20:33   

Zdecydowanie powinny funcjonować dwie Warszawy: ta stara i narodowy. Tak ja kto ma miejsce w przypadku Torunia i Bydgoszczy.
_________________
'10: Black Panthers Squad (III liga)
'11: Black Panthers Squad (II liga)
'12: Black Panthers Squad (I liga)
'13: Black Panthers Squad (I liga)
'14: Polska Husaria (I liga)
'15: Black Panthers Squad (II liga)
'16: Black Panthers Squad (I liga)
'17: Young Lions (I liga)
'18: Young Lions (eliga)
'19: Young Lions (eliga)
'20: Young Lions (eliga)
 
 
MeMe 


Wychowanek klubu: Yankees Team
Debiut w lidze: 09
Wiek: 27
Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 186
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-09-03, 21:19   

Podłączam się pod słowa kolegów wyżej, stara Warszawa powinna zdecydowanie zostać + osobny narodowy.
_________________
LO: 1 x Złoto
LM: 3 x Złoto, 1 x Srebro, 3 x Brąz
MPPK: 1 x Srebro
 
 
Maras

Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 33
Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 273
Skąd: Leszno
Wysłany: 2016-09-03, 21:59   

Na windows 10 nie mogę zainstalować moda taki mam komunikat
System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień dostępu do elementu.
Brałem też uruchom jako administrator
_________________
http://www.sts-pl.eu/profil-gracza/Maras/
 
 
Bullet 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 585
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-09-03, 22:22   

Ok jutro dodam stara Warszawę a nowy torek będzie jako Narodowy.

Zaba co do linka do motoareny co wysyłałes na pw link wygasł, jak chcesz żeby podmienić to podeślij działający link.
 
 
HeGe 


Wychowanek klubu: Straw Hats II
Debiut w lidze: 12
Wiek: 28
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 108
Skąd: Leszno
Wysłany: 2016-09-03, 23:09   

Chłopaki rozumiem wasz bulwers itd tylko czy to ma sens ? Po rozłamie rady wybraliście na nowo Buleta co za tym poszło u niego posypała się ekipa oraz graficy itd. Nasza paczka ludzi zgłosiła się dobrowolnie bez żadnych aluzji czy czegoś tam i zastanawiam się,że gdyby nie my Bullet nie ruszył by z sezonem do początku października.Był płacz o to kiedy sezon się zaczął ,wystawiliśmy moda,a teraz chłopaki macie problem o to jakie są ścieżki (chyba więcej o to,że ich na czas nie wybocicie :) ) W normalnym świecie tor się zmienia więc też wyszliśmy tutaj z taką inicjatywą by chociaż sezon sprawdzić jak to wyjdzie tutaj.. Taka prawda. Graficy się postarali o nową WaWę ,skałka miała być nowa ale nie zdążyli a wy bulwersujecie się o głupie ścieżki :) Który z was przyjał by na klatę naukę robienia ścieżek i walkę z czasem byście mogli sobie pośmigać i by to do ładu doszło? Teraz w ciągu sezonu będzie lepiej by w następnym można było jeździć nowymi motorkami czy też innymi pierdołami i założe się,że i tak mnie zlejecie i nie będziecie tego czytać bo powiecie co szarak może wiedzieć o tej grze,ale powiem wam jedno chłopaki " CZAS SKOŃCZYĆ Z BOCENIEM ŚCIEŻEK I ZABRAĆ TĄ GRĘ W LEPSZE CZASY " Tyle z mojej strony. Możecie mnie hejtować i bluzgać ja swoje napisałem.
_________________

 
 
Zaba 

Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 615
Skąd: Toruń
Wysłany: 2016-09-03, 23:40   

Pojeździłem na tych nowych torach i moim zdaniem należy działać zdecydowanie. Spoko, ktoś spróbował zrobić coś nowego, ale po pierwsze nie powinno się to odbywać w takiej konspiracji (gracze powinni wiedzieć jakie tory planujecie zmienić), po drugie w zespole pracującym nad modem powinna być osoba, która miała już z tymi rzeczami styczność i wreszcie po trzecie trzeba było się skontaktować z kilkoma zawodnikami z czołówki, żeby oni przetestowali to co udało wam się zrobić, a nie na wariata wrzucać nowe tory do moda. Bo teraz wygląda to po prostu słabo. Częstochowa, Chorzów i Wrocław moim zdaniem powinny zostać podmienione na poprzednie wersje. Co do Lublina nie mam pewności, bo w stu procentach jeszcze nie odkryłem o co tam chodzi, ale raczej nie wydaje mi się żeby to miał być lepszy tor niż ten, który obowiązywał do tej pory (mimo, że nie byłem jego wielkim fanem). Z Narodowego można wycisnąć zdecydowanie więcej tak, żeby to był techniczny tor (chociaż jeden w polskim folderze), a nie kolejny jednościeżkowiec na co się niestety zanosi.

Taka jest moja ocena. Nie wiem, skoro nie udało się z torami to może spróbować chociaż zmienić motory, żebyśmy kolejny rok z rzędu nie grali w to samo. Ale to musi być jakiś wyraźny odzew ze strony osób za to odpowiedzialnych. Myślę, że da się to przetestować w miarę szybko (tym bardziej, że nie chodzi o żadną rewolucję, a o drobne modyfikacje), ale tak jak mówię - to musi być szybka decyzja. A póki co to niestety właśnie ze sprawną komunikacją są największe problemy.

HeGe napisał/a
Był płacz o to kiedy sezon się zaczął ,wystawiliśmy moda,a teraz chłopaki macie problem o to jakie są ścieżki (chyba więcej o to,że ich na czas nie wybocicie :) )

Chyba sobie żartujesz. Ja się na Częstochowie nauczyłem jeździć po 2 biegach, a na Chorzowie po 3. W tym jest właśnie największy problem - tam nie ma żadnych ścieżek więc jak ktoś nie zrobi błędu to można jechać 20 okrążeń i nic się nie stanie.

HeGe napisał/a
Który z was przyjał by na klatę naukę robienia ścieżek i walkę z czasem byście mogli sobie pośmigać i by to do ładu doszło? Teraz w ciągu sezonu będzie lepiej by w następnym można było jeździć nowymi motorkami czy też innymi pierdołami

Trzeba się było skontaktować z ludźmi, którzy potrafią to robić i przy nich uczyć się samemu. A motory to można przetestować nawet w 2 dni i wstawić jeszcze do tego moda, powtarzam to po raz kolejny.

Bullet napisał/a
Zaba co do linka do motoareny co wysyłałes na pw link wygasł, jak chcesz żeby podmienić to podeślij działający link.

Trzeba było napisać ; ] Ale dobra, poszło kolejne pw.
 
 
Spiker 


Wychowanek klubu: Broncos Squad
Debiut w lidze: 02
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-09-03, 23:59   

Jak już pisałem, doceniam to, że mieliście chęci się zabrać za to. Skoro już wzięliście sprawy w swoje ręce to teraz czas jest na ocenę waszych dokonań, a jest ona fatalna. Gdybym wiedział, że weźmiecie się za przerabianie akurat tych torów (skąd w ogóle pomysł, że akurat te?), a już w ogóle jak je przerobicie, to natychmiast bym krzyknął VETO. Nie chodzi tutaj o jakieś bocenie, bo tutaj nie trzeba bocić tych ścieżek. Wystarczyło mi przejechanie dwóch biegów, żeby wiedzieć o co chodzi i stwierdzić, że jest bardzo źle. Przykład z "normalnym światem" jest bez sensu, bo tutaj jest gra. Są inne tory, które wymagają przerobienia, a nie akurat te. Znalazło by się kilku, co ogarnia układanie ścieżek. Wystarczyło napisać do kogoś, kto się tym zajmował, albo chociaż napisać do aktualnie czołowych graczy, żeby przetestowali to co zrobiliście. A zresztą, nawet nie trzeba ścieżek układać od zera. Jest cała masa fajnych torów zagranicznych, z których można "pożyczyć" ścieżki, ewentualnie lekko je zmodyfikować pod geometrie toru. Sam wysłałem Tobie na priv wszystkie szwedzkie tory jakie ujrzały światło dzienne, z których można by coś wybrać. Więc kwestia ścieżek byłaby do opanowania, i jeszcze by starczyło czasu no zmodyfikowanie motorów, bo to też powinno zostać zrobione. Jeśli chcecie "zabrać gre w lepsze czasy" to jeszcze jest na to szansa.
_________________

 
 
Cece


Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 438
Skąd: Świebodzin
Wysłany: 2016-09-04, 00:01   

Co do motorków - uważam, że powinno się to trochę urozmaicić, ale nie wiem czy tego nie będzie trzeba odsunąć na s20.

Moje przemyślenia co do torków:
Częstochowa - dramat
Chorzów - kiepski
Lublin - coś innego (mocno przyczepny), może okazać się spoko
Narodowy - geometria bardzo mi się podoba, inna niż pozostałych polskich torów, tylko kwestia dopracowania ścieżek, bo na tę chwilę to są takie jakieś...nijakie. :D
Wrocław - jeśli ma wyglądać jak teraz, to jednak poprzedni był lepszy.

Warszawa - tak jak pisali poprzednicy. Dajcie Warszawę i Narodowy osobno. Tamta Warszawa to był jeden z najlepszych torków :) Narodowy po dopracowaniu też może okazać się sztos

No i tak jak piszą poprzednicy. Piszcie na forum na bieżąco jak wyglądają prace, a zawsze Ci doświadczeni gracze z czołówki coś wam podpowiedzą! Nikt nie gani was twórców za wykonaną pracę (to się przecież wielce chwali), ale raczej właśnie za to, że nie ma jawnego dialogu z tymi co się dobrze znają. Pozdrówki
Ostatnio zmieniony przez Cece 2016-09-04, 00:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2016-09-04, 00:07   

Przywracać starą Warszawę, bo się wkurwiłem.

edit. Dobra widzę, że kochana Wawka wraca. Piwko dla Ciebie Bullet ziomku :) .
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
WrobelKSUL 

Wychowanek klubu: Polska Husaria
Debiut w lidze: 13
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 893
Skąd: Leszno
Wysłany: 2016-09-04, 00:36   

Ocenę nowego moda zacznę od szaty graficznej. Bardzo fajne jest to zdjęcie na końcu, przy wyłączaniu gry. Samo menu jest fatalne. Tło jest dość jasne, przez co nie kontrastuje z napisami i te są słabo widoczne, ale to najmniej ważna kwestia.
Audio jak audio- walić to.

Sama gierka. Chorzów wyszedł jako tako, reszta to dla mnie po prostu porażka i nie ma sensu tego wprowadzać. Czewa z fajnego torku do walki stała się kredowa, wszystko poszło w stronę jednej ścieżki. "Nowe" tory są strasznie szybkie i przyczepne, a to chyba też nie powinno iść w tą stronę. Te motorki jadą po prostu za szybko na nich, a wyjedziesz ze ścieżki delikatnie i mocno zwalnia, niczym niegdyś na kredowej Pile. Dla mnie zmiana po prostu bez sensu. W pozostałych kwestiach w pełni przyłączam się do słów Spikera.
 
 
Kaczy 


Wychowanek klubu: HO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 28
Dołączyła: 14 Gru 2008
Posty: 1376
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2016-09-04, 11:45   

Spoko, doceniam to, że ktoś z własnej woli poświęcał się i robił te torki, ale sorry - czy ktoś z graczy miał okazję to sprawdzić, powiedzieć, co jest nie tak, podrzucić jakieś propozycje? Bo te tory to jest serio dramat, kto wpadł na pomysł, żeby akurat te tory ruszać, jakieś kryteria czy ot takie widzimisię? Czewę i Wrocek, świetne tory, to zrobiliście z nich gówno, Bullet - sprawdzałeś te tory i naprawdę to zaakceptowałeś do nowego moda? Odkręćcie to, bo jest serio dramat, dwa tory do grania mniej :crazy:
 
 
Marecki 

Wiek: 29
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 90
Skąd: lublin
Wysłany: 2016-09-04, 12:36   

Ja jeszcze niczego nie widziałem, ale Wrocław, Chorzów i Lublin (Częstochowa po części też) były tak tragiczne, że nic gorszego stać się nie mogło :D także biorę te wszystkie zmiany w ciemno, o ile ścieżki tworzyli Polacy i nie kontynuujecie najbardziej idiotycznego pomysłu ze zlecaniem robienia torów Anglikom.
 
 
Cyki 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 234
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-09-04, 14:35   

Panowie...przede wszystkim Częstochowa, Wrocław i Wawa (według mnie) to były naprawdę dobre tory. O ile Wawa była torem typowo kredowym (ale z możliwością alternatywnego ataku), o tyle w mojej ocenie Wrocław i Czewa zdecydowanie były torami, gdzie niemal zawsze coś się działo.

Nie mam stażu, żeby oceniać to jako "znawca", wiec zostawie to "starszym" kolegom, którzy wyżej już mocno się do tego odnieśli. Sama Czewa nieraz byłą opisywana jako "zajebista" tylko, żeby lekko zmienić drugi łuk (jeśli dobrze kojarze wpisy z forum), a tutaj "demontaż" ścieżek :)

I HeGe nie bierz osobiście do siebie tego co inni tu piszą, bo to raczej jest realna ocena tego co pokazaliście niż prywatne animozje. Napisali Ci konkret jakie są błędy, a nawet napisali dlaczego prawdopodobnie zostały popełnione (brak testów, niewłaściwy dobór torów, budowa "od zera" itd.), więc spokojne z tą oceną do bocenia, bo można by pomyśleć, że właśnie te tory wybraliście, bo "nie umieliście" :devil:

A tak na poważnie to po prostu spróbujcie wziąć zdanie userów pod uwagę (co chyba powinniście oczywiscie zrobić od początku, a chyba nie zrobiliście niestety) i na spokojnie wystarczy wprowadzić być może kilka korekt zamiast "przebudowy"...tak sądzę :)
 
 
m4te0 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 11
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 709
Skąd: Leszno
Wysłany: 2016-09-04, 14:48   

Doceniając ogromny trud jak i poświęcony czas, nie do końca rozumiem, czym sugerowaliście się biorąc tory na "warsztat". W mojej i widzę nie tylko, Częstochowa, Wrocław i Lublin to tory, gdzie była walka i szło całkiem fajnie pojechać niekoniecznie trzymając się kurczowo jednej ścieżki. Warszawa też była niczego sobie. W mojej ocenie zdecydowanie bardziej do jakiś zmian nadaje się Toruń, czy Gdańsk.

Nie oceniam na razie czy są to zmiany na plus, czy na minus, bo tak naprawdę sezon i dłuższe jeżdżenie na tych torach to pokaże. Sądzę, że na przyszłość warto skonsultować z ludźmi, zrobić ankietę lub inną formę rozeznania, które tory warto by zmieniać.

Teraz troszkę zmieniając temat, skoro wyszła nowa wersja TS, to jeździmy na niej, tak ? Bo dziś chciałem pograć i ludzie śmigają jeszcze na starej wersji TS. Warto by dać jakiś oficjalny i jednoznaczny komunikat w tej sprawie, co by nie było wątpliwości wśród graczy.

A co do nowego TS, to idzie jakoś zrobić by spacja=enter ? To strasznie ciężko się przestawić, jak od początku gry większość rzeczy zatwierdzało się spacją :P
_________________
LO:
11-... Young Lions
LM:
12-... Unia Leszno
 
 
sanrajss 


Wychowanek klubu: Crazy Devils
Debiut w lidze: 08
Wiek: 29
Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 510
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2016-09-04, 15:18   

Proszę jeszcze wrzucić jakiś poradnik jak to pobrać na WIN 10 no nawet jest problem z instalacją TS.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna