Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Mod na sezon 19

Jaką wersja Turbo Sliders ma być w lidze?
Turbo Sliders 2.6.0
59%
 59%  [ 26 ]
Turbo Sliders 2.5.3
40%
 40%  [ 18 ]
Głosowań: 44
Wszystkich Głosów: 44

Autor Wiadomość
Zaba 

Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 615
Skąd: Toruń
Wysłany: 2016-09-08, 20:57   

m4te0 napisał/a
Pomysł ze zmianą motorków jest całkiem spoko, ale dlaczego tak późno ? Nie każdy ma czas na niecałe 2 tygodnie przed startem ligi (?) testować motorki na wszystkich torach.

Jak ktoś nie ma czasu to może jeździć na tym co jeździł. Już chyba kilkanaście razy było pisane, że motory, które dominowały na danych torach nadal będą tam grywalne, a DELIKATNE wzmocnienie innych motorów ma na celu stworzenie jakichś alternatyw. Dlatego dziwi mnie trochę ta cała panika.

Domin napisał/a
Powiem tylko tak, jeżeli zmiany mają prowadzić do ponownej dominacji kargera to jestem przeciw, a jezeli ma to prowadzić do różnorodności i konkurencyjności różnych motorków to jestem za

6 motorów zostało odrobinę wzmocnionych, 2 zostały odrobinę osłabione, a 2 pozostały bez zmian. Karger jest w tej trzeciej grupie, więc to raczej nie są zmiany "pod niego".
 
 
Rudolf 


Wychowanek klubu: Atomic Team
Debiut w lidze: 00
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2576
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2016-09-09, 08:53   

Bloomowi wincej MOCY!
_________________
PRT
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 04
FZG
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 09 , DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 10
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 14
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 30
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 31

 
 
Puszek 


Wiek: 36
Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 424
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-09-09, 21:18   

Panowie testowalem ze Spikerkiem i Zabka te nowe motorki i naprawde wyglada to obiecujaco w koncu cos innego jest jakis wybor a nie tylko 2 Pany nie bojcie sie bedzie wiecej walki dzieki temu kazdy sobie dopasuje motor pod siebie a uwierzcie ze tak bedzie bo naprawde sa porownywalne i fajnie sie nimi jezdzi pozdro !
_________________

 
 
Cece


Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 438
Skąd: Świebodzin
Wysłany: 2016-09-11, 15:20   

Kiedy będzie dostępna ostateczna wersja MODA?
 
 
Kaczy 


Wychowanek klubu: HO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 28
Dołączyła: 14 Gru 2008
Posty: 1376
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2016-09-11, 20:47   

Ja mam jeszcze takie zapytanko, bo z tego, co widzę, to autorzy poprawek prawili, cytuję: "CZAS SKOŃCZYĆ Z BOCENIEM ŚCIEŻEK" - na bazie parek objechanych na Narodowym, powiem tyle, że to się kupy nie trzyma, przekaz, a tor. Przecież wyjechanie chociaż o pół motorka poza ścieżkę na Narodowym, to jest generalnie już wytworzenie mega straty, bo staje się w miejscu, pojechanie ciut pod bandę = wciągnięcie, kreda wciąga jak posrana, to jaki jest inny sposób, niż wybocić i jechać ścieżką? No chyba, że ja coś źle zrozumiałem, to sorki
 
 
Bullet 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 585
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-09-11, 21:56   

Cece napisał/a
Kiedy będzie dostępna ostateczna wersja MODA?

Jutro wieczorem powinna być.
 
 
Bullet 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 585
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-09-12, 21:32   

Wrzuciłem ostateczną wersję moda:
Przywrócone zostały Chorzów oraz Warszawa z poprzednich sezonów,
Ścieżki na Częstochowie i Narodowym zostały poprawione
Podmieniona została też Motoarena\Torunlm na przygotowane przez Zabe
oraz podmienione zostały motorki również przygotowane przez Zabe/Spikera


Jeśli ktoś już ściągnął moda najlepiej go usunąć, pobrać jeszcze raz i zainstalować.
 
 
santi 


Wychowanek klubu: SMT
Debiut w lidze: 06
Wiek: 33
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1800
Skąd: Toruń
Wysłany: 2016-09-12, 22:14   

Mozna prosic jakies inne linki? mam problem jak z modem 18 ze zostaje mi 200kb do konca i mam blad gdzie pobieranie sie zatrzymuje....
_________________

 
 
Jack 


Wychowanek klubu: Team-X-Treme
Debiut w lidze: 01
Dołączył: 27 Mar 2012
Posty: 85
Skąd: Leszno
Wysłany: 2016-09-12, 23:44   

Można by dorzucić jeszcze skrypt /source dla narodowego.

>> Pobierz <<
 
 
Ageroth 


Wychowanek klubu: Speedway Manager Team
Debiut w lidze: 13
Wiek: 27
Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 350
Skąd: Łomża
Wysłany: 2016-09-12, 23:52   

Kto decydował o tym że grywalne tory takie jak Wrocław czy Częstochowa zostały wypierdolone z tej gry i zastąpione jakimiś upośledzonymi wersjami ? Co to jest za poprawienie Częstochowy ? Dodaliście jakąś ścieżkę przy bandzie na 1 łuku żeby co ? Nie było że tor kredowy ? Dlaczego nie zostają podjęte próby zmienienia czegoś w tych mniej grywalnych torach tylko modyfikuje się na gorsze tory które były przez ostatnie sezony grywalne ? Co to jest za urozmaicenie gry kiedy jedne z lepszych torów wylatują przez widzimisię 2/3 osób bo wnioskuję że skoro torami zajmowały się 3 osoby to zmiana tych torów była ich decyzją.
_________________

 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-09-13, 00:07   

Już przestań płakać. Wydany został mod i na nim będziemy grać w tym sezonie. Jeżeli te tory będą mało grywalne, albo po sezonie większość będzie za przywróceniem starych to pewnie tka się stanie. Ja też jestem zły że jeden z lepszych torów w grze (Lublin) został wymieniony ale co zrobić :)

GRAMY !
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2016-09-13, 00:16   

Koziołek nie to że gramy bo akurat w tym przypadku Ager ma racje . Co sezon ubywa ludzi i takimi decyzjami nie naprawimy tego. Chcemy podziałać marketingowo aby ludzi ściągać a dajemy im zjebane tory do zabawy . Kaprys paru osób co nie umiało jeździć na tych torach rozpierdala zabawe reszcie . No coś chyba nie w tym kierunku idziemy.
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Radi 


Wiek: 38
Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 416
Skąd: Leszno
Wysłany: 2016-09-13, 00:16   

Lublin i Czewa jedne z lepszych torkow byly a teraz ? :crazy: :crazy: :crazy:
_________________
Indywidualny Mistrz Polski '18
Jedyna Królowa Speedway'a Unia Leszno nasz KS!
 
 
Ageroth 


Wychowanek klubu: Speedway Manager Team
Debiut w lidze: 13
Wiek: 27
Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 350
Skąd: Łomża
Wysłany: 2016-09-13, 00:20   

Kozi napisał/a
Już przestań płakać. Wydany został mod i na nim będziemy grać w tym sezonie. Jeżeli te tory będą mało grywalne, albo po sezonie większość będzie za przywróceniem starych to pewnie tka się stanie. Ja też jestem zły że jeden z lepszych torów w grze (Lublin) został wymieniony ale co zrobić :)

GRAMY !


Za pół roku to zostanie tyle osób żeby jedną ligę odjechać. Ja nie przepadałem nigdy za tym Wrocławiem który dotychczas był ale skoro wiele osób lubi dawać go na parki i na nim grac to uważam że zmiana takiego toru powoduje że kilka osób się zniechęci. Częstochowa nowa no fajnie można po kredzie można po dużej ale warto zwrócić że stara Czewa miała jedną cechę która jest rzadko spotyka na większości torów można było pojechać za koło rywala i do niego nie tracić. A teraz ? Wchodzenie przy kredzie wypuszczanie się na dużą cała filozofia żeby wygrać bieg do tego kolejny tor na kowala/taylora bo liczy się szybkość a nie zwrotność. Lublina nie komentuję bo byłbym nieobiektywny w przypadku tego toru.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Ageroth 2016-09-13, 00:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2016-09-13, 00:30   

Taki speedwayfan rozpierdalał lige 3 czy tam 4 sezony głupkowatymi rządami , teraz przed startem samym rozgrywek kolejnego babola wcisnął , a następcy dalej powielają rozpierduchę i zmiany ku gorszemu.
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Jampa 


Debiut w lidze: 12
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 04 Sie 2012
Posty: 546
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2016-09-13, 07:24   

Jeju zrobili to jedziemy i tyle,zobaczymy co z tego będzie.Osobiście sam jestem zły bo coś ten Wrocław nie tak.Michu już przestań pierdolić bo jak bym widział post Piotrasa na TSCR :crazy: .Każdy ma pracę jaką ma i uszanujcie to do cholery.
_________________
12' 13'-RH
14'-SLT
15'-GR
16' 17' 18'-DFB
19'-FZG
20'-SR
21' 22'-KA
23'-TXT
24' 25' 26'-KA
27' 28' 29' 30'-SLT
31' 32'-WFT
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2016-09-13, 11:14   

santi napisał/a
Mozna prosic jakies inne linki? mam problem jak z modem 18 ze zostaje mi 200kb do konca i mam blad gdzie pobieranie sie zatrzymuje....


http://chomikuj.pl/wac92/Speedway+Turbo+Sliders
lub
https://www.dropbox.com/s...P_pXKW4NPa?dl=0
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2016-09-13, 12:39   

Jampa napisał/a
Michu już przestań pierdolić bo jak bym widział post Piotrasa na TSCR .Każdy ma pracę jaką ma i uszanujcie to do cholery.


Bardzo dobrze Piotras napisał na fejsie. A właśnie poziom ignorancji doprowadza do upadku sts. Sprawa jest prosta. Jesteś zafajdany po uszy robotą nie podejmuj się innych działań. Mam pretensje do speedwayfana jako nadzorcy ligi bo chuja porobił naobiecywał, a na koniec spierdolił zostawiając burdel.To jest czysty przykład człowieka mało odpowiedzialnego. Nie przypominam sobie by Debo rezygnując zostawił taki syf.
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Piotraseczek 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1108
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2016-09-13, 19:19   

Michucentrum napisał/a
Jampa napisał/a
Michu już przestań pierdolić bo jak bym widział post Piotrasa na TSCR .Każdy ma pracę jaką ma i uszanujcie to do cholery.


Bardzo dobrze Piotras napisał na fejsie. A właśnie poziom ignorancji doprowadza do upadku sts. Sprawa jest prosta. Jesteś zafajdany po uszy robotą nie podejmuj się innych działań. Mam pretensje do speedwayfana jako nadzorcy ligi bo chuja porobił naobiecywał, a na koniec spierdolił zostawiając burdel.To jest czysty przykład człowieka mało odpowiedzialnego. Nie przypominam sobie by Debo rezygnując zostawił taki syf.



Moim zdaniem jak jest taka reanimacja trupa z którą mamy do czynienia już od dluzszego czasu, to lepiej niech to upadnie w pizdu .. Wtedy ludzie, moze zatęsknią i znajdą się osoby, którzey połączą siły i zbudują NOWĄ LIGĘ, NOWE FORUM .. Będzie swieżość, nowe ambicje i działania. Ja osobiscie bardzo lubie Ambera do Spidiego tez nic nie mam jako człowieka, ale jako Radnych oceniam ich na podstawie wykonanych obowiązków im powierzonych (de facto sami sobie je powierzyli). Niestety Amber z kolegami (z wyjątkiem Bulleta) z Rady totalnie olali sobie temat. Rozumiem, ze były wakacje, ale co roku były wakacje od 19 sezonów ...


Tutaj odpowiadam Tobie Jampa specjalnie: Słuchaj .. Znamy sie przede wszystkim z tej gry, przede wszystkim przez nią utrzymujemy kontakt i wgl ona skupia tutaj uwage wszystkiego, bo po to tutaj jesteśmy i o tym gadam, bo to jest forum tej gry (czy fp TSCR). Czy to jest poważne wycofać drużyne na dni przed ligą ? Teraz się obudzili ? Jak napisalem wyzej. Jezeli ma byc taka zenada, to niech ''Czerwoni'' zakończą tą reanimacje trupa, może przejmą to nowi, którzy chcą i mają wene, albo Dziekujemy dobranoc. Z tego co widze nawet nie było tematu nowej władzy, a już powinien być dawno jak była ta cisza na forum ... Pozdro.


Gram w to 30 % tego co grałem, albo mniej, ale tutaj jest dyskusja o dobru ligi. O tym myślę, na ten temat gadamy i wyraziłem swoją opinie, a ze jest chujowo każdy wie. Bo obecna sytuacja do niczego nie prowadzi, jedynie do zniechęcenia ludzi, bo komu sie bedzie chciało grać jak będzie widział taką organizację ....
Ostatnio zmieniony przez Piotraseczek 2016-09-13, 19:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Cyki 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 234
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-09-13, 19:19   

Wiadomo, że lige pojedziemy, bo nie ma powodu, żeby nie jechać (w tym momencie), ale rzeczywiście te tory to po prostu pomyłka i nie trzeba odjeżdżać sezonu, żeby to wiedzieć. Powód jest prosty - każdy tor gdzie kreda tak trzyma (jak "nowy Wrocław") spowoduje, że "świeżak" nie utrzyma kredy i będzie się wkurwiał z braku alternatywy, a nawet jak jakimś cudem krede utrzyma to "rozgarnięty" blokiem ujebie go w trawe...ubaw po pachy tyle, że nie dla nowych :) Tak więc z jednym większość na pewno ma rację - te tory nowych ludzi nie przyciągną do gry, bo ani zabawy ani nawet możliwości, wszystko na "kodzie ścieżki" - nie ma chyba osoby, która twierdzi inaczej, więc to mówi wszystko na ten temat.

Ja osobiście mam tylko nadzieję, że HeGe i inne osoby, które nad tym pracowały nie zniechęcą się tą "nagonką" tylko odbiorą ją jako konstruktywną krytykę i wyciągną wnioski, a na przyszły sezon tory powinny być znacznie lepsze.

Inaczej to trochę taka wieczna praca, a efektu brak - Michu ma rację z jednym - nie masz czasu, nie umiesz? Nie próbujesz, bo to eksperyment na żywym organizmie - "operacja się udała, pacjent zmarł"...
 
 
Skulek 


Wychowanek klubu: Speedway Racing <3
Debiut w lidze: 04
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1373
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2016-09-13, 20:13   

Po co się tak spinacie?
Jak niektóre tory według was są spieprzone to na nich nie jeździjcie. Jeździjcie na tych fajnych ;D
ELO :*
KRÓL WFT :*
_________________
04-09 SR
10-12 FFT
13-15 SR
16-27 WFT
28-??? FZG https://www.facebook.com/groups/1173832229302750/
 
 
Bullet 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 585
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-09-14, 18:31   

Mała poprawka do moda. Jeśli ktoś już pobrał całego moda wystarczy wgrać poprawkę w formie instalki lub rozpakować archiwum. Pełny mod już także został poprawiony i wrzucony do downloadu.
Linki:
exe
zip
 
 
Spiker 


Wychowanek klubu: Broncos Squad
Debiut w lidze: 02
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-09-14, 19:01   

Co wnosi ta poprawka? Wczoraj zauważyliśmy, że nie zalicza okrążeń na Narodowym. Ponadto dzisiaj znalazłem taki problem, że Toruń nie działa. Zdążyłem to sobie naprawić na własną rękę więc mogę dodać link tutaj (no chyba, że ta poprawka to rozwiązuje).
_________________

 
 
Bullet 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 585
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-09-14, 20:19   

W poprawce jest Toruń bo musiałem przez przypadek podmienić w pliczkach od ofi nazwe na motoarene ;d A z tymi kółkami to nawet nie zauważyłem sprawdzę to jeszcze :X
 
 
Jampa 


Debiut w lidze: 12
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 04 Sie 2012
Posty: 546
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2016-09-14, 23:22   

Mam pytanie odnośnie torku.Odpaliłem sobie dziś ładnie pięknie Wrocław który w tamtym sezonie był grywalnym torem.Pytanie teraz do wykonawcy ścieżek,co to ma być i czym się sugerował? :shock: :mrgreen: .Z toru do walki stał się dramat totalny.
_________________
12' 13'-RH
14'-SLT
15'-GR
16' 17' 18'-DFB
19'-FZG
20'-SR
21' 22'-KA
23'-TXT
24' 25' 26'-KA
27' 28' 29' 30'-SLT
31' 32'-WFT
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna