Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
TX-AOD
Autor Wiadomość
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2016-04-30, 09:55   TX-AOD

http://www.stspl.eu/forum...p=250584#250584

Do roboty panowie, do roboty!
_________________

 
 
Amber Mouse 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 05
Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 1248
Skąd: Hull
Wysłany: 2016-04-30, 12:44   

Nie mam pojęcia co zrobił tutaj Celier. Musimy z nim na ten temat pogadać, bo robiąc takie cyrki podczas pełnienia obowiązków radnego bardziej sprawia nam on więcej problemów, aniżeli pomaga. Pewnie, że na screen'ach widać, że ekipa TXT mówiła o ponownym rozegraniu meczu od drugiego biegu, ale czy to, że tego nie zrobiła naprawdę jest powodem do jakichś śmiesznych fochów, strajków, bojkotów itp.? Wystarczyło dojechać ten mecz do końca bez cyrków i wtedy złożyć protest - sytuacja byłaby inna o 180 stopni. Na obecną chwilę moje zdanie jest takie, że powinniśmy zweryfikować ten mecz jako walkower na korzyść TXT, chyba, że zgodzą się oni na ponownie jego rozegranie. Powód jest prosty - nie mam zamiaru dopuścić, aby bojkotowanie jakiegokolwiek meczu, z jakimkolwiek rywalem i w jakiejkolwiek sytuacji skutkowało w jakichkolwiek korzyściach. Nie chcę nawet widzieć takich sytuacji w STS-ie i nawet jeżeli macie inne zdanie to musicie przyznać, że na takie rzeczy pozwolić nie możemy.

Na dodatek niestety trzeba będzie pomyśleć o karze dla trenera AoD - nic wielkiego, proponuję zakaz startu w 2-3 kolejkach ligowych w zawieszeniu do końca tego sezonu.

Jak już wszyscy wypowiecie się w tej sprawie to pogadamy z Celierem, bo nie można tego tak zostawić.
_________________

 
 
Bullet 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 585
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-04-30, 16:33   

Jak dla mnie też dziwna sytuacja jak już zmienili serwa to czemu nie jechali? Teraz by wystarczyło anulować 2 biegi i tyle. Dziwne też że jechali tx chyba żeby se średnie ponabijać zamiast screena zrobić i napisać o walkowera ;d

Także ja też bym odrzucił protest i w meczu walkower dla TX.
 
 
Massa 


Wychowanek klubu: Beer Brothers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 33
Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 479
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-05-02, 11:48   

Zgadzam się z przedmówcami, protest odrzucony, wo dla TX.
_________________
Home is where the Reaper is
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna