Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
FZG - OR
Autor Wiadomość
Amber Mouse 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 05
Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 1252
Skąd: Hull
Wysłany: 2015-12-15, 02:01   FZG - OR

Nie jest to co prawda typowy protest, ale stwierdziłem, że to miejsce nadaje się do niego najbardziej. Co tu dużo mówić, o ile jeszcze jakoś tam można odeprzeć zarzuty co do 13 biegu, tak 15 nie pozostawia żadnych złudzeń. Według mnie najlepszym rozwiązaniem sytuacji jest anulowanie wyniku ostatniej gonitwy z meczu FZG - OR oraz ukaranie graczy w nim startujących. Jak i czym to jest już kwestia do nieco szerszej dyskusji. Według mnie trenerzy też powinni jakoś za to odpowiedzieć, ale jest to tylko moje zdanie. Poniżej link do programu, z którego pobrać można w/w powtórki. Proszę radnych o jak najszybsze wypowiedzenie się w tej sprawie, z góry wielkie dzięki.

http://stsprog.linuxpl.eu/lo?id=474
_________________

 
 
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2015-12-15, 02:14   

Możemy coś zrobić i w mojej opinii musimy.

Cytat
1. W sprawach, których nie da się rozstrzygnąć na podstawie niniejszego Regulaminu, Komisja ds. protestów podejmuje decyzje w oparciu o Regulaminy Sportu Żużlowego oraz zasady współżycia społecznego.

3. Wszystkie sprawy nieopisane w niniejszym regulaminie tj. protesty, sytuacje meczowe, zachowanie na kanale mIRC, mogą zostać rozpatrzone przez Komisję ds. protestów, jeżeli osoba lub drużyna działa na niekorzyść wspólnoty STS, zamierzonym podstępem chcewykorzystać na swoją korzyść tzw. luki regulaminowe, w takiej sytuacji Komisja ds. protestów może zastosować Art. 37


Proponuję:
- uznanie biegu 15 za nieodbyty i weryfikację na 0:0
- kary dla uczestników wyścigu Speeda, ppysia i Rudolfa (zawieszenie na kolejki 1-3 ligi oficjalnej w sezonie 18, aby nie na baraże bo zarzucą mi czy Bulletowi działanie pod siebie - GR)
- dopisanie do regulaminu punktu o zakazie jazdy tyłem
- kara dla visto za brak powtórek biegów 1-10, ale w zawieszeniu, bo to sie zdarza

Mecze ustawiane zdarzają się nie od dziś, ale przegięli. OS zachowało się chujowo z tym walkowerem, ale FZG i OR im dorównało poziomem, albo i przebiło.
_________________

 
 
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2015-12-15, 17:17   

A co do trenerów to i tak się wyprą, jednak Rahima bym wyjebongo z rady, bo i tak aktualnie chuja robi i jeszcze sie pyta o najprostsze sprawy na gg jak załatwiać.

Mikołaj widzę też ma mało czasu i w sumie poza protestami które są 5 razy na rok chyba też lekko w chuju ma :D Przetransferowałbym go do roli eksperta STS TV, gdzie się sprawdza obok Edwarda Durdy.

Także moja propozycja skromna jest taka, że przy okazji jak już coś robimy to zmniejszyć skład rady do 3 (Amber, Bullet, ja) i powiększyć go o Massę jak z Amberem pomyśleliśmy. Może Maciuś znajdzie w sobie moc, werwę, siłę i czas na jakieś działania radowe.

Co wy na to?
_________________

 
 
Amber Mouse 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 05
Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 1252
Skąd: Hull
Wysłany: 2015-12-15, 17:24   

Zgadzam się ze Spidim. Może troche nowej krwi coś fajnego wniesie do rady.
_________________

 
 
Bullet 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 585
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2015-12-15, 18:32   

Kara dla Vista za brak powtórek oraz za bieg 15, w końcu jakby sędzia przerwał taki bieg to by dalej takich cyrków nie było, a jak by dalej tak jechali to mógł też wykluczyć wszystkich i tyle. Dla zawodników z tego biegu też bym dał jakąś karę. Nie wiem czy nie lepiej przy takim czymś dać obustronnego walkowera niż tylko zmieniać 1 bieg, tak żeby na przyszłość więcej tak nikt nie robił ;d

Co do rady jestem za zmianami.
 
 
Amber Mouse 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 05
Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 1252
Skąd: Hull
Wysłany: 2015-12-15, 19:12   

To faktycznie może lepiej ukarać graczy z 15 biegu, a jako wynik spotkania zaliczyć obustronnego walkowera i tyle. Rahim niestety ale z rady zostanie wypisany, no bo takie zachowanie, czy tam zezwolenie na takie zachowanie jednak radnemu nie przystoi. Jeżeli chodzi o kary dla uczestników 15 biegu to proponuję jakieś zawieszenie, niekoniecznie długie, ale żeby tak jak Bullet pisał posłużyło to również jako odstraszacz od takich zagrywek. Jedna/dwie kolejki zawieszenia?
_________________

 
 
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2015-12-15, 20:56   

Nie wiem czy byłbym za obustronnym walkowerem. To byłaby fajna kara, ale spójrzmy też od drugiej strony. Mecze "ustawiają" nie od dziś i praktycznie w każdym sezonie można mieć jakieś podejrzenia w sprawie 1-2, może 3 meczów, a w indy czy parowych notorycznie w rundach wcześniejszych. Wiadomo, że był mecz ustawiony, każdy to wie, ale tak naprawdę jak 3 inne biegi z tych oglądałem to wyglądały w miarę normalnie. Po prostu tym 15 biegiem przegięli, bo podejrzewam, że jakby pojechali go normalnie to aż tak by się ich nie doczepiali, a po prostu przyjęli to kur**two na klatę i rewanż na OS.

SZS też "odpuściło" mecz z DFB, nie chcąc trafić w PO na BW i jadąc jak paraolimpijczycy bez kilku podstawowych, jednak tak jak mówię - zachowali chociaż pozory. W tym 15 biegu FZG-OR można ukarać ich za robienie sobie totalnych jaj w meczu o stawkę.

Chodzi mniej więcej o to, że jak damy obustronny walkower to zacznie się wytykanie meczów i pytania - "a może ten też zweryfikować, bo widać, że ewidentnie ustawiony?"

Kara dla Vista oczywiście może być, jeśli nie chcecie w zawieszeniu to np. 6 kolejek odpocznie od sędziowania.

Pozostaję przy tym co napisałem wcześniej - co do kar dla uczestników 15 biegu to zawieszenia po 3 kolejki w next sezonie, weryfikacja na 0:0, no i dopisanie tego punktu w regulaminie. Out z Rahimem wiadomo.
_________________

 
 
Amber Mouse 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 05
Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 1252
Skąd: Hull
Wysłany: 2015-12-17, 01:07   

Ja generalnie chcę jedynie, aby kwestia utrzymania rozegrała się fair. Uważam, że obustronny walkower nie był aż takim złym pomysłem, no ale rozumiem, co chcesz przez to przekazać Spidi. Jak możesz to pisz rano werdykt, będzie z głowy.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna